mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:31 
 
ile bleduf duszo zrobilem?

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:32 
 
Świadczy to o twoim braku poszanowania dla języka ojczystego, o tym, ze masz gdzieś poprawna pisownię, o tym, że twoja nauczycielka musi być kiepska, skoro ci tego właściwie nie wytłumaczyła, a nawet o tym, że twoi rodzice najwyraźniej maja gdzieś czy poprawnie piszesz. Powodzenia na egzaminie. Dla takich jak ty Giertych jest ministrem.
Uwaga jest taka, ze olewając poprawną pisownię, olewasz ludzi na tym forum, to znaczy, że ich nie szanujesz, bo ci zwisa, że mają problem z czytaniem twoich wypocin. Zamiast sie pluć - idź zawracać głowę komuś innemu.

Kamilus, czemu powtarzasz moje wypowiedzi? /eh


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:36 
 
Heh wielki Pan polonista i w ogóle(o widzicie jak ładnie napisałem?)ale nie zauważył Pan, że jest już po egzaminie?I z tego co sobie obliczyłem nie jest wcale tak źle.Tak z tym szacunkiem dla osób z forum masz racje, ja szanuje ich tak jak oni mnie!

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:39 
 
Dominiczek napisał(a):
nie zauważył Pan, że jest już po egzaminie?


Nie myśleliśmy, że jesteś już w 6tej klasie podstawówki >.<


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:43 
 
Naprawde niektórzy ludzie mnie rozwalaja swoją gadka.A wiesz je.any cymbale co to jest egzamin gimnazjalny?A tak apropos interpunkcji Pani w szkole nie mowiła, że istnieje coś takiego jak '6tej' skoro masz takie poszanowanie dla ojczystego języka pisz po polsku GOMULE!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:45 
 
Dominiczek napisał(a):
Heh wielki Pan polonista i w ogóle(o widzicie jak ładnie napisałem?)ale nie zauważył Pan, że jest już po egzaminie?I z tego co sobie obliczyłem nie jest wcale tak źle.Tak z tym szacunkiem dla osób z forum masz racje, ja szanuje ich tak jak oni mnie!

Huh jakim egzaminie? Sesja egzaminacyjna dopiero się zbliża. Egzaminów wstępnych do szkół już nie ma z tego co mi wiadomo (teraz jakieś testy kompetencji są) to o jakim egzaminie piszesz?
Domyślam się, iż powyższa wypowiedź kierowana była do mnie, bowiem Loth jest zgoła odmiennej płci.
Co sobie obliczyłeś? 2+2? Jak można obliczyć "styl pisania"? Jakieś całeczki może i pochodne? Może zaś statystycznie - wykorzystując dystrybuantę i inne sposoby rodem z metod probabilistycznych?
Nikt zaś szanować złodziei i kompletnych ignorantów nie będzie, bo i za co?

Desh: strzel mu z /emo ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 28 kwi 2007, 20:46 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:45 
 
Widzisz wymagasz szacunku, ale sam go nie okazujesz. Ja nie szanuje ludzi, którzy nie szanują ludzi ani języka ojczystego. Nie szanujesz ludzi, którzy robią gry, gdy kupujesz pirata. Nie szanujesz nas, bo zamiast normalnie przyjąć nasza opinię, plujesz się i pyskujesz.

Nie Desh, podstawówka to zbyt wysoki poziom dla naszego nowego kolegi, obstawiam gimnazjum.

Nie da się wprowadzić znaków oznaczających płeć na forum? Nie uśmiecha mi się być mężczyzną.


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:50 
 
żal dupe ściska jak was słucham,nie ja naprawde chce być w zgodzie ze wszsytkimi i dlatego po raz drugi z rzedu Was przepraszam ale Wy tego nie umiecie zauwazyc?I pisze bez znakow polskich i przecinkow bo o wiele szybciej mi sie pisze,

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:53 
 
Dominiczek napisał(a):
żal dupe ściska jak was słucham,nie ja naprawde chce być w zgodzie ze wszsytkimi i dlatego po raz drugi z rzedu Was przepraszam ale Wy tego nie umiecie zauwazyc?I pisze bez znakow polskich i przecinkow bo o wiele szybciej mi sie pisze,

Tylko, że ludzie to potem mają czytać. O ile wybaczalne jest olewanie polskich krzaczków (powody mogą być różne), o tyle olewanie interpunkcji na publicznym forum jest niedopuszczalne. No chyba, że jest to forum dla idiotów prowadzone przez idiotów. W takiej piaskownicy możesz się bawić po swojemu. Przeczytaj lepiej regulamin.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:55 
 
czego brakuje tylko przecinkow ??dobra ja sie z wami nie kloce

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:56 
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Interpunkcja
http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629734


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:58 
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ortografia
-> http://pl.wikipedia.org/wiki/Interpunkcja


Edit: Kamilus przerażasz mnie >>'' /lol/


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 21:03 
 
Dominiczek napisał(a):
pisz po polsku GOMULE!


A kto mi powie, co znaczy "GOMULE" ? >.>;;;

Plz

PS. /emo :P


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 21:07 
 
Loth: nie tylko Ty jesteś flamewarrior z certyfikatem =P
Moderowało się, prowadziło, współprowadziło kilkanaście for (tutaj pojawia się jaka forma jest słuszna dla liczby mnogiej - ja obstaje przy fora). To człowieka nawet z D jak "debil" wyczula na wszelakie odchyły od normy w sposobie pisania i reakcji polegającej na "flame mode on" "linking mode on" ;)
Do tego pozytywny nastrój (bimbały zaliczone w zerówce) i w efekcie mamy ciekawe nastawienie wobec jakiegoś trolla =P

Desio: wiesz to teraz taka nowomowa szczeniaków. Obecni gimnazjaliści do koleżanek wołają "szmato zrób mi loda" więc już nic mnie nie zadziwi...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 21:46 
 
A ja w przeciwieństwie do innych chciałbym ci podziękować Dominiczku :D
ntw. Loth dzisiaj powiedziałem Habassi, że mi ciebie brakuje u nas na ls-ie lol


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 21:56 
 
Erelen hahahahaha Nara wciąż jest na Fairy jak bardzo tęsknisz XDDDDDD
Rotfl chyba Ci naszych wiązanek brakuje XD


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 22:07 
 
Nie tylko wiązanek :D Brakuje mi także wrzutów na innych :D Ech, to były czasy... już tylko z Kuroiem można powrzucać, na Rivvilu gra jego ojciec, Habassi jest za cicha (z nią tylko o seksie pogadać można), Kinga jak to Kinga, nihil novi, a Yugi jest zbyt zajęty podrywaniem mnie aby można było z nim sobie powrzucać :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 22:16 
 
Yay dewiacje, zboczenia, bluzgi, wiązanki, pogadanki o seksie etc. I ja to zostawiłam :lol: Ah baka baka baka XD

Tak czy siak czasem wpadam, powiedz jak cię najdzie na wrzuty XD


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 23:13 
 
heh i jak Nam sie temat rozkręcił, zaczeło sie og FFXI potem czas na kase i bluzgi a skończywszy na erotyce teraz :P

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 23:32 
 
tczewiak napisał(a):
Przed "ale" stawiamy przecinek. To samo przed "bo" i "że". Przed przecinkiem nie stawiamy spacji, natomiast po przecinku owszem. Zdanie rozpoczynamy z dużej litery, a kończymy kropką.

Edytka: Ten "kozak" podał Ci prosty przykład jak możesz zarobić. Posiadając komputer możesz także dorabiać przepisując teksty. Po co jednak się wysilać? FFX pewnie także masz kradzione? Bo te 70zł za oryginał to jakieś zdzierstwo i rozbój w biały dzień dla "fana serii"...


nie chcialo mi sie tego calego posta czytac bo jest zalosny od samego poczatku :D
a zacycowalem :P bo przed "ale" i przed "bo" sie nie stawia przecinkow.z tego co pamietam, to nawet nie jak sa wielokrtotnie powtorzone w zadaniu (wyjatkiem jest "i"). tylko tyle chcialem wniesc do tego tematu.

a co do nowego kolegi, pozwole sobie na jakze przeze mnie lubiane wulgaryzmy:

juz sie nie moge doczekac kiedy "spiracicie" dziwki :lol:

nie placisz nie masz przyjemnosci :wink:
wydawanie pieniedzy to jedna z najcudowniejszych rzeczy :D. wierz mi, nikomu sie nie orzelewa w portfelu, w tym kraju :lol:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.