mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:38 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Prawda jest taka, że ludzie chętnie walą kijem w innych, ale sami już nie lubią obrywać.
Ja bym sie do końca nie zgodził ;)


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:39 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Lothlorien napisał(a):
Prawda jest taka, że ludzie chętnie walą kijem w innych, ale sami już nie lubią obrywać.
Ja bym sie do końca nie zgodził ;)


Lubisz obrywac? :lol:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:40 
Cytuj  
Nie wiem, moze mialem akurat takie szczescie, ale 90% glupich takstow na spotach jakie slyszalem pochodzilo od NA graczy, jesli chodzi o LSy to w takiej kolejnosci: DH > CAE > TAL.

Oczywiscie EU gracze tez nie sa swieci, w tym oczywiscie ludzie z Pixies.

Moze szczeniecie zachowanie NA graczy wynika z ich wieku, moze w EU w mmorpg graja troche starsi gracze... Nie mam pojecia.


Ostatnio edytowano 22 cze 2007, 14:42 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:42 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Lothlorien napisał(a):
Prawda jest taka, że ludzie chętnie walą kijem w innych, ale sami już nie lubią obrywać.
Ja bym sie do końca nie zgodził ;)


Lubisz obrywac? :lol:
Tak ale zgodnie z ta aluzja slownie :) Jesli chodzi o bol fizyczny to silownia mi starcza :)


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:52 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Zangetsukun napisał(a):
doswiatczeniem

Doświadczeniem ;)

And lvlup for me :D


cicho tam mam drame bo nie wiem czy przez weekend pogram (jak to bedzie kolejny bez grania przez dostawce netu to mu fatality zrobie.

Bartelius napisał(a):
Tak ale zgodnie z ta aluzja slownie :) Jesli chodzi o bol fizyczny to silownia mi starcza :)


- Co robisz w sylwestra?
- Klate i biceps.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 15:11 
Cytuj  
Obrazek


Poniedzialek: Dzien I
Wtorek: Dzien II
Sroda: Brzuch
Czwartek: Dzien I
Piatek: Dzien II
Sobota: Brzuch
Niedziela: Przerwa


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 12:57 
Cytuj  
Coldee dziwi mnie z lekka Twoja obronna postawa wobec ludzi z CAE.
Jednego dnia mialem exp pt na Greater Colibri. Niestety tak sie zlozylo ze w miedzyczasie popnely dwa inne zaczal sie kociol i moje party potrzebowalo pomocy. Zrobilem /call for help a ludzie ktorych tak bronisz stali obok nas i sie smiali!!! Zero pomocy, zero reakcji, zrobili sobie wielkie widowisko z naszego exp pt. Ale to jeszcze nic. Voknalem jednego Colibra i zaczalem spierdalac do zony aby uchronic innych magow, wzonowalem sie majac resztke 19 HP a ludzie z Twojego LS tez sie wzonowali aby sprawdzic CZY ZYJE aby dalej mogli drwic ze mnie i naszego party!!! Pomysl Cold po czyjej stronie stoisz i czy tak naprawde masz racje, tym bardziej ze zaczales opisywac sytuacje przy ktorej jak sam stwierdziles Ciebie wogole nie bylo.
Tamten dzien pomogl mi wyrobic sobie odpowiednie zdanie na temat graczy z LS-a CAE, chyba predko go nie zmienie...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 13:18 
Cytuj  
Coldee wyrobił sobie zdanie na temat niektórych ludzi z CAE na podstawie spokojnych rozmów gdzie wszyscy są cool, super zajebiście fajni itd., to normalna rzecz
nienormalna to taka że wiedząc kto jaki jest gra się z nim choćby słyszało się o nim najgorsze rzeczy jakie można usłyszeć o graczach
niestety ale w ffxi biznes > all, jest to chore, każdy o tym wie, ale nic nie zmienia, dla itemów gdyby można było uprawiać wirtualną prostytucję każdy w grze łapał by się za tyłeczek niestety, nie chodzi tylko o Colda ale też o ludzi z Pixies i innych LSów którzy z jednej strony wyzywają "bot masterów" a z drugiej przymykają oczy jak się to dzieje w ich obozie
tchórzostwo graczy mnie zadziwia, mam nadzieję że większość graczy w realu również jest megatchórzami


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.