mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 14:50 
Cytuj  
Haha ja żartowałem, jak nie będzie jakiegoś Pixel-eventu to chętnie Wam pomogę, wystarczy że wyłozycie za silent oile jeśli nie uda mi się telepnąć za szybko do kirina, toolsów to ja mam dość swoich.

Poradnik miałem robic wczoraj podczas maintenance ale trawa w ogrodzie krzyczała na mnie, że czas ją skosić więc się troche przeciągnie :P (na pewno będzie gotowy szybciej niż przed następnym maintem, to gwarantuję). :oops:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 15:00 
Cytuj  
Hehe DM moge robic na swoj koszt, z Kirinem moge pomoc jezeli Pix nie bedzie mialo jakiegos wazniejszego eventu/lub nie bede mogl w nim uczestniczyc (Baha V2 etc). Na dojscie do Kirina potrzebuje zazwyczaj max 3 oile wiec... lol :p Nie chce nic, bo napewno nikt sie nie zgodzi, zeby obdarowywac ludzi z zew. abj. Nie wiem jak Kamil bedzie planowal CoP, niedziela wydaje sie najlepszym terminem dla wielu (jak nie wszystkich) osob z tego statica.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 22:08 
Cytuj  
gdzie na forum Lolm są rulesy dotyczące craftowalnych itemów ? wszyscy widzą dropy i pytają się ile jest w banku gili i na co są ? nie ma wymiany punktów na gile z banku na cursedy ? nie ma spisu dropów i całej księgowości co za ile zostało sprzedane lub scraftowane i dla kogo i za ile punktów lub czegośtam ?
dziś mój niechcący drain zmusił byakko do wyrzucenia haidate, 2x Neptunal Abjuration: Hands :) :roll:
(oczywiście myślałem że dostane zawału jak ...)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 22:23 
Cytuj  
Ja może tylko napiszę jak to wygląda w virtue...
Każdy kto bierze abjury za punkty dostaje pełen refund z banku na NQ curseda.
Shining cloth jest lotowalny za minimum 30pkt (w przeliczeniu na system w lolach to by było jakieś 15-20pkt.) z priorytetem dla WHM.

Generalnie Virtue ma system lotów i punktów z dupy, ale większość itemków craftowalnych trafia do banku i wystarcza to na pokrycie kosztów abj.
Fakt faktem jednak, że bank jest wzbogacany także przez HNMy (lol) i KSNM99 runy (20% trafia do banku).

Bank nie opłaca medów - to każdy załatwia we własnym zakresie.

P.S. Jak ktoś chce się załapać na DM w tym tygodniu to niech się do mnie zgłasza. Obecnie zapisani to Simi i Katsu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 23:32 
Cytuj  
Co to jest LOLmercenaries?

*

Posty: 152
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2007, 23:52 
Cytuj  
Glównie sky LS założony przez Torella.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 00:26 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
P.S. Jak ktoś chce się załapać na DM w tym tygodniu to niech się do mnie zgłasza. Obecnie zapisani to Simi i Katsu.


Ja plosem pana.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 10:55 
Cytuj  
Kamilus Virtue dziala na innych zasadach niz my jak mniemam... w banku mamy moze ze 4 mil... czyli jakbysmy mieli sponsorowac wszytkie NQ itemy na cursed to kasa w banku byla by 0 lub juz na minusie hehehe... a co z ludzmi ktorzy w przyszlosci beda chcieli zdjac cursed? za malo kasy zarabiamy... te 4 mil to jest kasa z 2 miechow jak nie lepiej dzialalnosci LOLkow... musimy sie wspolnie zastanowic co dalej robic z ta kasa... imo sponsorowanie ludziom itemow na cursedy ktorzy pojawiaja sie tylko na gody( i maja z 10 ptk i cos tam bidna) i nie chodza na triggery to jest zart.... kase trzeba albo rozdzielic jakos proporcjonalnie do wkladu na rzecz LSa lub opracowac jakis inny plan wydawania jej


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 11:03 
Cytuj  
Marass napisał(a):
ludziom (...) ktorzy pojawiaja sie tylko na gody( i maja z 10 ptk i cos tam bidna) i nie chodza na triggery


Zróbcie sobie rules, który zabrania lotować itemy z godów, jak sie nie było na triggerach =p


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 11:07 
Cytuj  
No dokładnie. Chyba każdy liczący się LS tak ma, że nie wolno bidować jeśli nie było się na poprzedzającym trigg runie.
Kolejna sprawa - teraz sie trochę rulesy u "nas" zmieniły. Przy bidzie >50pkt. sponsorowany jest HQ do 3mil.

Aż mi się nie chce wierzyć, że przez dwa miesiące LS robiący sky zebrał tylko 4mil... Fakt to Wasze jedyne źródło dochodu, ale z głupiego Kirina wypadają itemki za ~6mil... Klepie się go megałatwo...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 11:24 
Cytuj  
Kamilus... po pierwsze.... na Kirina mamy za malo ludzi... a po drugie jeszcze go nie bilismy w LOLkach


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 11:32 
Cytuj  
a po trzecie, z czego ty zrobiles 6mil? >.>


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 11:38 
Cytuj  
Pewnie chodzi o sprzedanie osode którego nikt nie chce (no bo po co komuś osode), shining cloth za jakieś 900k-1m, raz na jakiś czas ingot i hmmm to by było na tyle. Akurat jakieś 6m bo Quake, Pole i Raise 3 to już nie jest "hot shit" które się dobrze sprzedaje.

Serio nikt u was nie chce osode?!


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 11:39 
Cytuj  
lol, nie wpadlbym na to, ze sprzedaja osode XD


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 11:45 
Cytuj  
IMO, najlepiej byłoby zlikwidować instytucje funda i wszystkie ewentualne dropy wrzucać pod bid.
Sprawa by się wyjaśniła i nie byłoby więcej pytań z rodzaju: 'what's fund for?'.

Zakaz bid'owania po nieobecnościach też wydaje się być dobrym pomysłem.


_________________
B.B.B.T.D. King

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 11:57 
Cytuj  
Nie sprzedaja osode, shining tez jest bidowany, ale wymieniłem co może trafić do funda jeśli są z tym problemy ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 12:07 
Cytuj  
Tak jak mowila Cebula: zrobicie rules'a z zakazem bidowaniu dropu z godow jak sie nie bylo na triggerach. Nie robcie zasady, ktora mowi "Byles na 1 trig runie - spoko - mozesz bidowac". Zrobice % udzial kazdego w triggerach. Np: musisz uczestniczyc w 20% trig runach. Jako -tylko- sky LS musicie takie zasady dopracowac. Co do sponsorowania cursed'ow: dajac ludziom kase na te itemy nie zdziwie sie nigdy, ze nie macie kasy w fundzie. Oblozcie cursedy i fund punktami, a ludzie bardziej sie zmobilizuja do robienia triggerow, wszak najwiecej pktow mozna wtedy zarobic. Kolejna sprawa to odkladajcie D.logi i inne synth itemy ktorych sie uzywa do robienia cursed'ow. Tyle ode mnie, have fun!


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 12:10 
Cytuj  
Fund w sky lsach jest naturalnie po to zeby go przywlaszczyc sobie jak juz sie ls rozpadnie , co w tym zlego ? 8) Kazdy dostanie dzialke :lol:

Przyznam sie , ze podoba mi sie pomysl lootowania money dropow , hazard , excitment ftw! I powaznie mozna tak zrobic , chocby dla jaj i jestem przekonany , ze kazdemu spodoba sie ten pomysl . LoLm ls to nie hnm ls , ten ls nie ma przyszlosci niestety , rozpadnie sie tak czy siak i to pewnie juz niedlugo jesli dalej ludzi nie bedzie wystarczajaco zeby zabic Kirina . Bo ile mozna bic 4 gody tylko .

Wiekszosc osob potrzebuje itemow z Kirina , czesc pewnie na handel Osode chetnie by wzielo .

Mialem ochote porobic Eijna , pochodzic od czasu do czasu na Behe , Ada , porobic trigerowane eventy ale prawda jest taka , ze ludzie leja na to . Duzo jest osob ktore po prostu przylaczyly sie ot tak dla funu , zeby pokazac swoj uber sprzet czy lootnac Osode na handel . Trudno cokolwiek robic jesli polowie lsa nie zalezy . Przyklad byl wczoraj , znowu ludzie po godach sie warpneli mimo , ze DM mial byc .

Btw Kamilus DM Please invite me.

Co bedzie fundem Torell musi postanowic . Tak jak pisal Maras nie ma jak oplacac cala kwote curesed itemow , czesc owszem ale nie calosc , ale nie osob ktore chodza tylko na same gody .

Najlepiej ustalic ile 1pkt jest wart i juz , kto chce niech bierze . Osobiscie optuje za lootowaniem money dropow po walce , nie ma to jak hazard :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 12:10 
Cytuj  
Nie ma tyle kasy w fundzie zeby kazdemu cursedy sponsorowac. :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 13:18 
Cytuj  
lolo99 napisał(a):
IMO, najlepiej byłoby zlikwidować instytucje funda i wszystkie ewentualne dropy wrzucać pod bid.
Sprawa by się wyjaśniła i nie byłoby więcej pytań z rodzaju: 'what's fund for?'.


Calkiem fajny pomysl.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.