mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 22:49 
Cytuj  
Hah Oo;. Opis szyfrowany Oo;.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 07:26 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
a zebys nastepnym razem musial na trybunach siedziec!!! :P

Siedzialem (czy tez raczej stalem) :P Moja wyprawa to byl czysty spontan. Do poniedzialku nie mialem biletu nawet, do wtorku nie wiedzialem czy mnie z pracy zwolnia wczesniej. A na stadion trafilem dokladnie o 21.01 (swoja droga ladnie mnie powitali :D)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 08:52 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Zangetsukun napisał(a):
a zebys nastepnym razem musial na trybunach siedziec!!! :P

Siedzialem (czy tez raczej stalem) :P


Standardowa postawa na trybunach ^^

Cytuj:
swoja droga ladnie mnie powitali


Extasy of gold?? ^^

Dla mnie najlepsze bylo wejscie do master of puppets bodajze
"do you want it?
NOOOO
DO YOU WANT IT?
NOOOOOOOO
DO YOU NEED IT?!?!?!?
HELL YEAH"

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 08:56 
Cytuj  
Zang i Katsu - fotki wrzucę później - póki co mam coś nie tak z uploadem w domu... A tego z filami się ~300MB nazbierało... No i te "integracyjne" też dorzucę tutaj :)
Szkoda, że się nie udało jakoś ustawić z Rhae i Vejim... No, ale może za rok ;)
Jeśli chodzi o podpisanie fotki to od lewej: kamilus, Freyah, Zangetsukun, Katsukun.
Ja akurat siadałem, bo jakaś dusza się zlitowała by zrobić zdjęcie całej czwórce. Także nawet się nie dało "ustawić" :P

Wrażenia po koncercie - niesamowite. Veji - to prawda, że na trybunach nie było słychać?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 09:10 
Cytuj  
Obrazek

Prosze tu jest kto jest kto. :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 09:25 
Cytuj  
Duzo osob narzekalo na naglosnienie, mam wrazenie ze to juz jakas tradycja na polskich koncertach - jak nie masz na co narzekac to narzekaj na naglosnienie :roll: Taki potworek architektoniczny jak Stadion Slaski trudno jest dobrze naglosnic w kazdym jego miejscu. Moim zdaniem bylo OK, problemy byly jedynie czasami przy zmianach tempa i jesli dochodzila nowa gitara, ale to wina kolesi od mikserow.
Z reszta - jakosc dzwieku to i tak nic w porownaniu z tym co sie dzialo na telebimach - dzwiek swoje, obraz swoje. Wygladalo jakby Heidfield spiewal z playbacku ;/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 09:41 
Cytuj  
O i jakie ładne podpisanie Katsu XD! Chodzicie z perełkami nawet poza FFem, ciekawe ;>.

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 09:43 
Cytuj  
;p


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 10:04 
Cytuj  
Veji a co tam tez sobie ponarzekam.

Jak moglo byc tak glosno ze czulem jak ta muzyka wrecz przeze mnie przeplywa i wwierca trwale w czaszke. :P

Po co oni wogole przyjechali? Przez nich zamiast z grypa i goraczka lezec w lozku musialem targac sie do innego miasta, pic piwo i wpasc w najwiekszy kociol pod scena :P

A tak na serio jedyne co mnie wkurzalo to nie naglosnienie tylko ludzie. Jak nie banda piknikowiczow dla ktorych najwazniejsze bylo zrobic 99999 zdjec beznadziejnej jakosci za pomoca telefonu to przytulaki ktore nie mam pojecia po cholere na koncert trash metalowy przyjechali. Gdyby oni sobie po prostu byli i nie przeszkadzali to byloby spoko, ale qrwa ile sie z nimi musialem naszarpac zeby sie do przodu przebic "bo ja tu stoje a ty ogladaj moje plecy" banda debili i tyle. ehhh gdzie te koncerty jak cala publika skakala...

Editka: macie co nieco na smaka ^^

http://img340.imageshack.us/my.php?image=aaarm1.jpg

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.