mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2008, 16:58 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Ok, znalazłem kilka odpowiedzi ;)
xxxHelix są typu DoT, trzymają ok 1,5 minuty, ich siła zalezy od int maga, magic attack, weather, elemental staff.
Bazując na zestawieniu z www na lv 69 zabierało ~ 103 hp/ tick => 4500 hp. Dodajac do tego 10% efektywnosci dla BLM nuke, oraz np gravity ;) myślę że jest o co walczyć


Stok ale tam ticki sa chyba 1 x 9 sek nie na 3 sek wiec masz ok 1500 dmg.
Dodatkowo na 1 mobku może być tylko 1 dot sch.
Dużo infosów jest na bluegartr

Nie wypowiadam się odnośnie HNMów bo rzeczywiście pewnie weathery i doty będą miały swoją przydatność - np. summonerzy z af2 horn kochają sch (-3 perpetuation cost).

Jednak do 37 tak jak Huck mówił - porażka. Dodam tylko, że odpowiednie czary dostaje później niż blm i później niż whm.

Zrobiłem 37 i sprzedałem cały sprzęt - sch do suba smnra nie nadaje się całkowicie, a do Whma wole +1mp/tick z smn niż /sch.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2008, 17:04 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja bym tez scholara nie przekreslal calkiem. SE napewno go wzmocni (scholaronly sprzet, merity itp) i mysle, ze bedzie uzyteczny.

Robienie pogody powinno byc fajne. Pytanie czy pogoda zrobiona przez scholara przebija ta naturalna?

Rzucanie czaru o polowe szybciej tez wydaje sie byc ok.

Napewno nie powinien byc gorszy od CORa.


Mam nadzieję, że wzmocnią sch - byleby szybciej i lepiej niż pup;)

Pogoda jest rzucana przez sch na party membera i dla niego ustawia pogodę, więc korzysta on z całych jej dobrodziejstw: mniejszy resist nuków, latnenty z broni izbroi itp.

Te rzucanie czaru o połowę szybciej to jest /ja i co minutę masz ładunek, któy możesz wykorzystać na różne /ja albo szybsze rzucanie albo wiekszy dmg itp - można na wyższych lewelach zbierać (kumulować) /ja i je wykorzystywać razem - np szybszy czar i większy dmg jednoczesnie, ale to kosztuje 2 ładunki. Na 75 można zebrać max 3 ladunki.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 22:59 
Cytuj  
Podobno SCH/RDM ownuje na einhenjarach. Graviga ftw!

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 13:23 
Cytuj  
http://kanican.livejournal.com/15452.html

Tu wszystko o SCHOLARZE - lv.75 - koleś NAPRAWDĘ MOCNO testował.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.