mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 10:44 
Cytuj  
Quitnąłeś jak z endgame był tylko dynamis i hnmy, trochę doszło Canto :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 10:56 
Cytuj  
Były jeszcze assaulty i jakiś tam początek salvage(chyba, nie pamiętam :P).
Słyszałem, że trochę doszło ;P To dobrze :) Nawet czasami mnie nachodzi myśl grania ale nie mam czasu, poza tym gdybym miał robić postać od nowa to bym chyba włosy z głowy powyrywał :DDD
W WOWie np. bardzo podoba mi się to, że można łazić na instancje (taki assault czy dynamis zależy od wielkości) już od bardzo wczesnych leweli. Pod koniec jest tego masa + masa questów + oczywiście PVP. W WOWie można osiągnąć maxymalny lvl i odkryć tylko 1/3 mapy i poznać ćwierć dostępnych miejsc w grze. Jest duża różnorodność. W FFXI zawsze brakowało spotów do expa (trochę się to zmieniło po toau ale tylko dla lvli 60+ także dupa). W WOWie jest fun out of the box w FFXI jest fun out of the box + 1 year.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 11:27 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Były jeszcze assaulty i jakiś tam początek salvage(chyba, nie pamiętam :P).
Słyszałem, że trochę doszło ;P To dobrze :) Nawet czasami mnie nachodzi myśl grania ale nie mam czasu, poza tym gdybym miał robić postać od nowa to bym chyba włosy z głowy powyrywał :DDD
W WOWie np. bardzo podoba mi się to, że można łazić na instancje (taki assault czy dynamis zależy od wielkości) już od bardzo wczesnych leweli. Pod koniec jest tego masa + masa questów + oczywiście PVP. W WOWie można osiągnąć maxymalny lvl i odkryć tylko 1/3 mapy i poznać ćwierć dostępnych miejsc w grze. Jest duża różnorodność. W FFXI zawsze brakowało spotów do expa (trochę się to zmieniło po toau ale tylko dla lvli 60+ także dupa). W WOWie jest fun out of the box w FFXI jest fun out of the box + 1 year.

Czy ja wiem w WoWie masz instancje na klepanie repa i jakis tam przejsciowych dropów. i Raidy do żmudnego farmowania normalnego eq. Jest tym różnorodność i to jedyna rzecz, która cieszy:), Daily questy, PVP którego w FF nie ma;)
Zamiast instancji FF ma BCNM/KSNM.
Jakoś ilość eventów w FF moim zdaniem jest większa. (zaznaczająć
Bardzo, że to inny rodzaj podejścia i rozrywki)
* Hobby
* Hodowla choco/wyścigi/kopanie
* Pankration
* Assault
* BCNM
* Besieged
* Campaign
* Dynamis
* Einherjar
* ENM
* ISNM
* Limbus
* Missions
* Salvage
* Zeni Notorious Monsters
* Ballista
* Brenner
* Diorama - Ghelsba Outpost

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 12:31 
Cytuj  
Dobra, weź pod uwagę to, że 80% eventów o które wymieniłeś można zrobić raz na dzień/dwa/trzy i trwają one odpowiednio godzinę/2/3 i kupy luda.

W WOW jest zawsze tak, że jak się chce iść na odpowiednik jakiegoś limbussa czy assaulta to się zbiera ekipa random ludzi albo trochę z gildii albo all z gildii, głównie chodzi mi o to, że można random ludzi zebrać i iść i zabijać i zdobywać. W FFXI zawsze się ajkoś umawia raz na tydzień się łazi albo co i nie można keidy indziej bo się nei wejdzie. W WOW też tak jest ale z dużymi rajdami a na te mneijsze to chodzi każdy jak chce i to jest fun bo chcesz iść i idziesz ;]


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 12:44 
Cytuj  
Na instancje w WoW można wejść kiedy się chce, ile razy się chce w ciągu dnia i jest to tylko zależne od ilości chętnych?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 13:06 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Dobra, weź pod uwagę to, że 80% eventów o które wymieniłeś można zrobić raz na dzień/dwa/trzy i trwają one odpowiednio godzinę/2/3 i kupy luda.

W WOW jest zawsze tak, że jak się chce iść na odpowiednik jakiegoś limbussa czy assaulta to się zbiera ekipa random ludzi albo trochę z gildii albo all z gildii, głównie chodzi mi o to, że można random ludzi zebrać i iść i zabijać i zdobywać. W FFXI zawsze się ajkoś umawia raz na tydzień się łazi albo co i nie można keidy indziej bo się nei wejdzie. W WOW też tak jest ale z dużymi rajdami a na te mneijsze to chodzi każdy jak chce i to jest fun bo chcesz iść i idziesz ;]

Zwykłe insty to tak mają :), ale na nie sie nie chodzi na 70lv bo po co?
Wszystkie Heroici mają ograniczenie resetu co 24h.
Raidy w zależności od trybu, zazwyczaj jeden tydzień lub 3 dni.
Nie pisz, że możesz zawsze iść i wszystko robić z randomami kiedy tylko chcesz;) jak to nie jest prawda. Tak samo się ustala terminarz na tydzień kiedy co i jak jeśli jesteś w normalnej gildii. Różnica jest taka, że robisz ten sam tryb eventu tylko inny. (rożne raidy, heroici). w FF robisz różne eventy, których jest 1-2 rodzaje z danego typu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 13:12 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Dobra, weź pod uwagę to, że 80% eventów o które wymieniłeś można zrobić raz na dzień/dwa/trzy i trwają one odpowiednio godzinę/2/3 i kupy luda.

W WOW jest zawsze tak, że jak się chce iść na odpowiednik jakiegoś limbussa czy assaulta to się zbiera ekipa random ludzi albo trochę z gildii albo all z gildii, głównie chodzi mi o to, że można random ludzi zebrać i iść i zabijać i zdobywać. W FFXI zawsze się ajkoś umawia raz na tydzień się łazi albo co i nie można keidy indziej bo się nei wejdzie. W WOW też tak jest ale z dużymi rajdami a na te mneijsze to chodzi każdy jak chce i to jest fun bo chcesz iść i idziesz ;]


W FF japsy też drą w Aht Urghan mordy o spontaniczne eventy z randomami - einherjary, salvage, nyzule...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.