mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 19:14 
Cytuj  
Tyle ze Pudzian i Szajba to nie ja i Therru :P


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:58 
Cytuj  
Spokojnie można /smn ale raczej nie /smn 14. Może zabraknąć MP by uciec.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 00:09 
Cytuj  
Bardziej niż o MP to bym się bał, że avatar za szybko padnie. Na szczęście Therru (WHM) ma SMN na 29, a do wtorku będzie i więcej, więc może coś zdziałać. Jak już pisałem nie mamy za bardzo innej opcji na ten assault. Możemy go ewentualnie olać i zrobić coś innego tylko wtedy ci z PSC jeszcze nie awansują. Mi jest obojętne które będziemy robić.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 08:59 
Cytuj  
my go robilismy normalnie, nie bawiac sie w smn strategie - da sie zrobic na luzie


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 23:07 
Cytuj  
Witam static ^^;.
Nie wiem czy Wam pomogę czy zaszkodzę (lepiej pierwsze ^^'), ale chciałbym pograć jakoś z Amateru, która wreszcie zdecydowała się włączyć konto. Postanowiłem więc przyłączyć się do jej statica Assaultowego. Przepraszam Was za całe zamieszanie i niepotrzebne dramy, które robiłem. Głupio mi z tego powodu. Dobranie jednej osoby na moje miejsce chyba nie będzie takie trudne i może pomóc w doborze jobów, który aktualnie moim zdaniem troszkę utrudnia robienie Assaultów.


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 23:44 
Cytuj  
Toki nie wiem akurat czy mamy w czym wybierać ale skoro taka twoja wola to idź i baw się dobrze. Co do dram to najważniejsze, że zdajesz sobie sprawę, że zrobiłeś coś złego - to pierwszy krok do poprawy. Ja osobiście ci wybaczam ;)

Skoro Tokimu odchodzi to my poszukujemy 6tego zawodnika który będzie mógł przychodzić w każdy wtorek i piątek o 19:30, najlepiej zaczynając od jutra :P

EDIT: OK, mamy komplet. Za Tokiego wchodzi Marianx. Swoją drogą zastanawiam się jak często zaglądają tutaj zainteresowane osoby, bo odzew marny :P


Posty: 16
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 00:12 
Cytuj  
Witam, z gory chce przeprosic za nieobecnosc w ten piatek. Musze wyjechac w sprawach sluzbowych i wracam dopiero w poniedzialek. We wtorek moge juz normalnie brac udzial w assaulcie.
Pozdro i powodzenia :)


_________________
Chubisubi {Dark Knight} 75 {Tarutaru}

Taru can do anything d(^..^)b

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 19:32 
Cytuj  
Hej. Therru dzisiaj nie będzie a ja męczę się z update jeszcze, bo na innym kompie teraz gram. Jak znam życie to i tak nikt tego nie przeczyta ale jeśli się jednak mylę, a chcecie zrobić coś dzisiaj to poszukajcie jakiegoś healera :) Ja będę online koło 20tej :P


Posty: 16
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 19:43 
Cytuj  
Witam, w poniedzialek zawitam do gry, bo oplat nie moglem zrobic z powodu sylwka. Teraz musze czekac, az mi przelew dojdzie w pon , to mi odblokuja konto. Pozdro i szczesliwego nowego roku


_________________
Chubisubi {Dark Knight} 75 {Tarutaru}

Taru can do anything d(^..^)b

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 19:46 
Cytuj  
Jak pewnie wszyscy ze statika zdążyli zauważyć, nie jest dobrze. Nie pamiętam kiedy ostatnio mieliśmy 6tkę osób na runie. Jeśli dalej chcemy robić assaulty w takim składzie to trzeba coś postanowić.
Po pierwsze: Dioni będzie z nami jeszcze chodzić czy Kageshi, który ostatnio do nas dołączył ma go na stałe zastąpić?
Po drugie: Chubi czy ty zaczniesz pojawiać się bardziej regularnie niż średnio raz na trzy runy? :D Jeśli ci się nie chce to też możemy poszukać kogoś na twoje miejsce.
Niech zainteresowani się wypowiedzą, bo szukanie kogoś na brakujące miejsca za każdym razem i robienie assów PSC/PFC już mi się trochę nudzi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 19:51 
Cytuj  
Dioni nie może się tymczasowo logować, dlatego nie gra :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.