mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 10:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i ja ja.
kass pewnie tez h3h3


Jesli uda sie odtworzyc atmosfere starego CC to napewno Ci sie spodoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 11:05 
Cytuj  
bardziej przeraza mnie stwierdzenie 'ultra hiper fast leveling' uzyte przez jednego moska tutaj ;-)

w final fantasy zawsze lubilem grac powoli, niestety o wersji online nasluchalem sie tyle, ze nawet nie probowalem grac.

z drugiej strony jak czasami czytam jakie tutaj ludzie robia problemy bo ktos nie mogl przyjsc na raid, nie stawil sie o okreslonej porze to nie jestem przekonany czy to dobry pomysl.

ale podobno niejaki mrynar daje rade. takie ploty chodza ;p

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 11:12 
Cytuj  
Cześć dziady! :)

Ja oczywiście wskakuję na pokład!


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 11:16 
Cytuj  
PLD vs NIN round 2? :p


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 11:27 
Cytuj  
Ja też bym chętnie pograł w FFXIV z polakami w 1 shellu ale pod warunkiem że każdy by zadeklarował w nim że nie będzie się bawić w zbieranie itemów które zbiera się z innych w ciągu 2-3 lat dzięki uczestniczeniu w 200 eventach czy w bicie 1 moba bo "jakiś japończyk ma z niego item a ja nie".
(Jak ktoś ma chęć na hardcore zawsze zostanie mu ffxi.)
Tylko jak przekonać dzisiaj ludzi że mają zrezygnować z pokazywania się w NOWEJ grze w NAJNOWSZYCH ARMORACH ??????
Nie wiem czy znajdą się tacy luzacy którzy będą płacić co miesiąc za opieranie się przed .... . Jak ktoś by chciał się zrelaksować i pograć dla przyjemności w nowej grze bez całej otoczki wyścigowej po itemy, sławę , pieniądze, handel kontami itd itd itd to niech może od razu napisze , zawsze można będzie zrobić 2 shelle (gdzie w 1 będzie panować monarchia, harmonogram jak na lotnisku, kasa jak w banku itd, a w drugim ... ten lepszy świat (tylko skąd my mamy go znać, ze wspólnej gry w ffxi ? :) ) )
Oczywiście wiadomo że ci bardziej bystrzy po X miesiącach powiedzą : doszliśmy do endgameu więc goodbye i teraz zaczynamy właściwą grę. Czy jest możliwe że tak się nie stanie ?
Nie pamiętam gry mmorpg która nie ma fajnego startu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 11:35 
Cytuj  
troche zamotales :)
ale.
jesli ff14 bedzie dobrze zrobione z opcja dla casuali to jest szansa fajnie sie pobawic.
o ile wlasnie znajda sie ludzie (ew. inni wydorosleja) i beda w stanie zrozumiec, ze zycie nie ogranicza sie do 'raidowania' 6 dni w tygodniu od 18 do 24.
tylko wtedy kiedy ma sie ochote i czas. i, ze czasami w 'trakcie' trzeba sie wylogowac. itd. itp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 11:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bardziej przeraza mnie stwierdzenie 'ultra hiper fast leveling' uzyte przez jednego moska tutaj ;-)

w final fantasy zawsze lubilem grac powoli, niestety o wersji online nasluchalem sie tyle, ze nawet nie probowalem grac.

z drugiej strony jak czasami czytam jakie tutaj ludzie robia problemy bo ktos nie mogl przyjsc na raid, nie stawil sie o okreslonej porze to nie jestem przekonany czy to dobry pomysl.



To co napisalem opisuje FFXI 2007-2009. Wczesniej nie bylo ani cisnienia na level, ani na item w sumie, nie bylo event kalendarza na pol roku do przodu.
Liczyla sie fajna zabawa razem, pokonywanie trudnych wyzwan, odkrywani gry, ale przede wszystkim fajne rozmowy na chacie. W FFXI zawsze bylo paru glupkow, ale kiedys byli w zdecydowanej mniejszosci.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 12:09 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
To co napisalem opisuje FFXI 2007-2009. Wczesniej nie bylo ani cisnienia na level, ani na item w sumie, nie bylo event kalendarza na pol roku do przodu.


w sierpniu 2005 roku dokładnie pamiętam jak Huck miał chyba jeszcze 65 lvl i było ciśnienie na dynamisach żeby doszedł w końcu do 75, było ciśnienie limbusowe, było ciśnienie CoPowe + dokładnie zaplanowane zjawianie się na walki fabularne, SKYowe itd itd itd, piszę o 2005 i 2006 roku, sporo polaków było pod ciśnieniem SW kosztem czasu i swobodnej zabawy z nowymi graczami w CC, przecież to było niedawno :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 12:22 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Cześć dziady! :)

Ja oczywiście wskakuję na pokład!


No, ja mysle :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 12:32 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
mrynar napisał(a):
To co napisalem opisuje FFXI 2007-2009. Wczesniej nie bylo ani cisnienia na level, ani na item w sumie, nie bylo event kalendarza na pol roku do przodu.


w sierpniu 2005 roku dokładnie pamiętam jak Huck miał chyba jeszcze 65 lvl i było ciśnienie na dynamisach żeby doszedł w końcu do 75, było ciśnienie limbusowe, było ciśnienie CoPowe + dokładnie zaplanowane zjawianie się na walki fabularne, SKYowe itd itd itd, piszę o 2005 i 2006 roku, sporo polaków było pod ciśnieniem SW kosztem czasu i swobodnej zabawy z nowymi graczami w CC, przecież to było niedawno :)


Rzeczywiscie. Zapomnialem, ze juz tak dlugo gramy. To w takim razie byly dwa okresy 2003-2004 i 2005 do dzis. Choc 2005 byl jeszcze fajny bo byl CoP i chyba wtedy konczylem levelowac moj pierwszy i jedyny job.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 12:49 
Cytuj  
W roku 2003 to takie rzeczy były wyzwaniem (prawdopodobnie większym niż dziś AV czy inne badziewia):
viewtopic.php?p=101680


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 12:53 
Cytuj  
A ja tam nadal optuję za hiper-levelingiem na starcie. Średnio 2h dziennie. Tak by potem nie zostać w tyle za skośnookimi i hamburgerami. Jak znajdzie się grupa z max levelem przed wprowadzeniem konkretnego endgame'ingu to będzie można w wielu sprawach pomóc tym bez maxlvl.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 13:14 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
A ja tam nadal optuję za hiper-levelingiem na starcie. Średnio 2h dziennie. Tak by potem nie zostać w tyle za skośnookimi i hamburgerami. Jak znajdzie się grupa z max levelem przed wprowadzeniem konkretnego endgame'ingu to będzie można w wielu sprawach pomóc tym bez maxlvl.


Nikt nikomu nie zabrania szybko levelowac. Ja napewno nie bede sie spieszyl. Mam w dupie endgame i to czy bede w tyle za JP/US.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 13:15 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
A ja tam nadal optuję za hiper-levelingiem na starcie. Średnio 2h dziennie. Tak by potem nie zostać w tyle za skośnookimi i hamburgerami. Jak znajdzie się grupa z max levelem przed wprowadzeniem konkretnego endgame'ingu to będzie można w wielu sprawach pomóc tym bez maxlvl.


Kamil......CC nigdy takie nie było i nie będzie. Jak chcesz zrobić grupę frików, która w 2 tygodnie zrobi max level i znajdziesz ją w CC to spoko. Ale na pewno to nie będzie LS nolifów, tylko ludzi, którzy mają żony, dzieci, pracę, obowiązki i sobie pykają od czasu do czasu a nie traktują FF jako pracy.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 13:18 
Cytuj  
2h dziennie.
jak rozumiem tczewiak jestes inwalida, ktory zyje samotnie z renty?
otrzasnij sie troche. kto ma czas zeby CODZIENNIE grac.
i jaki fun z jebania leveli dla szatana? i kogo interesuje co robia hamburgery czy skoosnooocy w grze bez pvp? LOL

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 13:22 
Cytuj  
Nie. Żyję z własnej firmy i te 2h dziennie gram w wolnym czasie. A kobieta? Też gra :lol:
Nie jarało mnie "zwiedzanie świata" z buta w ff11. Wolałem zrobić najpierw prawko na kuraka i w miarę szybko airshipy. Śmiało zakładam, że FoV, level-sync itp. nowinki w ff14 się pojawią. Więc wylevelowanie w 3 miesiące nie będzie już takim problemem jak niegdyś w ff11 (mój pierwszy job to 9 miesięcy levelowania).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 3 cze 2009, 13:24 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 13:24 
Cytuj  
pokaz zdjecie kobiety...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 13:45 
Cytuj  
Chłopaki - może sobie darujcie prywatne wjazdy ;)
Każdy gra jak lubi i wydaje mi się że nie ma po co nikogo do niczego zmuszać :) i tyle ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 13:47 
Cytuj  
pozartowac sobie juz nawet nie mozna? ;p
a to, ze kazdy gra jak lubi i mu odpowiada to raczej jasne ;-)
tylko tczewiak jakies proby wymuszenia uskutecznia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 13:49 
Cytuj  
Chyba twoja stara coś na tobie wymuszała... Jakie próby wymuszenia - znajdą się osoby, które skupią się na levelingu, znajdą się osoby, które będą grać mało i powoli, a znajdą się pewnie osoby, które max lvl trzepną w 2 tygodnie grając po 20h dziennie.
A zdjęcie - znajdź sobie - jest gdzieś na tym forum.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.