mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2010, 12:33 
Cytuj  
SE to spryciarze :)
Zwiekszanie level capa rozłożyli na 3 etapy, aby hardkorowcy nie zrobili wszystkiego w 3 tygodnie :)

Teraz będzie genkai, lewelowanie do capa, zdobywanie sprzetu, zabawa nowym kontentem, naprawianie przez SE rozsynchronizowania balansu między postaciami i tak 3 razy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2010, 12:48 
Cytuj  
Absolute Virtue w końcu padnie!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2010, 14:05 
Cytuj  
Coraz bardziej się ciesze, że juz nie gram... :roll:

Cala ta szopka ciekawa, i owszem (zwlaszcza Abyssea), ale czasu juz bym na to nie mial ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2010, 14:14 
Cytuj  
Dla tych co nie zagladaja na oficjalne strony:

Obrazek

ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2010, 17:23 
Cytuj  
Buehehehe a ja prawie cały gear Krisa wyprzedałem. Została część na BL i Jasonos. Może i bym wrócił. Gile jeszcze sa.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2010, 17:48 
Cytuj  
Ja sie reaktywowałem :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2010, 18:00 
Cytuj  
Ja tez. Na powitanie mialem losta na syntezie: 3 x orichalcum ore...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2010, 18:12 
Cytuj  
o.O jatez lol

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2010, 06:09 
Cytuj  
Wszyscy mają active, mam i ja!


_________________
B.B.B.T.D. King

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2010, 07:55 
Cytuj  
A ja pierdziele narazie :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2010, 09:34 
Cytuj  
a ja sie nie moge odnalezc w FFXI, za dluga przerwa chyba. Widzialem jak expuje Kalcia i nie moglem skumac o co chodzi (leci jakis mega exp a wszyscy stoja w miejscu, tylko summony pracuja), bylem w przeszlosci, jakas taka cisza, nawet jak ktos tam gra to nie wiem w jakiej zonie).

Za to z przyjemnoscia porobilem to co lubie: kopanie, craft, jakies proby handlu i to wszystko przy muzyczkach, ktore sluchalem przez pare lat codziennie.

Fajne tez sa przypadkowe spotkania z ludzmi, wszyscy pytaja czy jestem prawdziwy Opiekun, np. pogadalem chwile z Deagolem, mowi ze zawsze z Surturem zartuja z mojego "badass monk".
Ogolnie sympatycznie, w Pixies bez Eno tez jakas fajniejsza atmosfera.

Generalnie czuc, ze gra juz jest archaiczna i wogole nie jest "newplayer friendly" w porownaniu z innymi mmo, ale pelno jest aktywnych starych graczy, wiec jak ktos chce wrocic to mozna sie odnalezc dzieki pomocy innych.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2010, 09:57 
Cytuj  
Ja wczoraj też pograłem sobie trochę - chociaż słowo "pograłem" sprowadziło się do zrobienia dwóch cutscenek w Jugner Forest [S], a potem czekałem 2 godziny czy ktoś mi pomoże w walce z Young Behemothem... Dołączył Koniu...ludzie się super wolno zbierali.... zaggrował nas Lobison (very tough) i nas zabił.

Wkurzyłem się i wyłączyłem finala :)

Z chęcią dobrałbym ekipę (Opi? Anc? Koniu? Saku? Stok?), żeby nawet od początku porobić misje i questy WoTG. Co wy na to?

Tu lista do zrobienia misji:
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Categ ... s_Missions

Ja obecnie jestem na Mission 15 / i queście http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Bonds_That_Never_Die (z innych nacji - Windurst (A Feast for Gnats) i Bastok (Storm on the Horizon)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2010, 10:10 
Cytuj  
Huck --> ja chetnie, Anc pewnie na dniach aktywuje konto, ale musze z nia pogadac czy chce sie w cos angazowac in-game.

Poza tym musielbysmy sie troche ograc, pomeritowac troche, zeby nie noobic za bardzo.

Poza misjami porobilbym tez add-ony, ale narazie nawet ich nie kupilem (na teraz nie wiem czy jest sens).

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2010, 10:11 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Huck --> ja chetnie, Anc pewnie na dniach aktywuje konto, ale musze z nia pogadac czy chce sie w cos angazowac in-game.

Poza tym musielbysmy sie troche ograc, pomeritowac troche, zeby nie noobic za bardzo.

Poza misjami porobilbym tez add-ony, ale narazie nawet ich nie kupilem (na teraz nie wiem czy jest sens).


Zrobiłem nowy wątek - ja addony też chętnie (pierwszy mam skończony, drugi nierozpoczęty, trzeci niekupiony nawet).


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 14:47 
Cytuj  
Cytuj:
-- It's been six and a half years since the last increase to level cap. Are you planning more "Limit Break" quests (quests which increase the level cap)?

Matsui: We don't plan on having quests like the previous ones. I guess we do need to continue them somehow, but we plan on lowering the difficulty. Raising the level cap changes up the balance and is tough on the adventurers. Thus if they can just go and release it--. It's not like we do it to be mean (laugh).

-- You say you'll be raising the level cap step by step. What will the next cap be?

Matsui: We'll start with 80. It's been a long time since we set the cap to 75, so we want to make lots of changes level by level on the way to 80. We haven't decided whether to raise by 5s or 10s after that.

-- Once the level cap is removed, will the current HNM (an abbreviation for "high-level notorious monster", monsters designed to be fought by many players at once) be adjusted?

Matsui: We're considering not making major changes. We don't think it's bad that the fierce enemies and endgame content up to now can be taken on with fewer players. Instead, we plan to add new enemies to fit the new level cap.

-- With the increase in level cap comes an increase in support job level cap. Powerful magics and abilities like Refresh and Convert will become usable without having to be one's specialties. Are you planning to adjust their effect when used as a support job?

Matsui: Personally, I like the idea of getting Refresh from a support job. I'd like to see Red Mage gain an even stronger Refresh, making battles even more flashy as he tells everyone to "Go for it! Spam your magic!".

-- With how long the level cap has been 75, I think there have been a lot of people who worked hard to get "ultimate gear". How do you plan to follow this up?

Matsui: Using the "Magian's Trials" system we plan to implement, we believe they will continue to be useful at higher levels. We'd like to see them mixed with new equipment.


* About the expansion battle area "Abyssea"

-- You can get the third type of job-specific equipment ("AF3") in Abyssea, but will you need to buy all three Abysseas to get it all?

Ito: You can get it all from a single package. Depending on which you have, different materials will be available for "Magian's Trials", and its objectives will differ.

-- What are the major differences between the three packages?

Tanaka: They each contain different areas, and the monsters that appear are different. You can choose between them according to your goals.

Ito: Unlike Dynamis, a single area one must reserve, Abyssea can be entered freely by anyone. It can even be soloed.

* About "Final Fantasy XIV"

-- You announced "Final Fantasy XIV"'s α and β test participants, but can you give us a solid date?

Tanaka: They will be displayed on the β tester site that goes live March 11th. We're currently making major adjustments, so the dates may change one way or the other.

-- How long will the α test be?

Tanaka: That depends on the response from the testers.

-- The cheers were quite impressive when you announced the "FFXIV" β test. How did that feel?

Kawamoto: I was overjoyed. I didn't expect them to cheer that loud. (laughs)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 16:21 
Cytuj  
Ogolnie dobre informacje: bedzie mozna bic stare HNMy w mniej osob, stary sprzet nie bedzie bezuzyteczny, abysea bedzie do solowania.

Chyba posiedze troche w FFXI.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 16:40 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ogolnie dobre informacje: bedzie mozna bic stare HNMy w mniej osob, stary sprzet nie bedzie bezuzyteczny, abysea bedzie do solowania.

Chyba posiedze troche w FFXI.


No w Lotro cały nowy content (VOL3, Book 1 + nowe skirmishe), który darmowo teraz dodali można w jeden dzień zaliczyć :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 16:46 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
mrynar napisał(a):
Ogolnie dobre informacje: bedzie mozna bic stare HNMy w mniej osob, stary sprzet nie bedzie bezuzyteczny, abysea bedzie do solowania.

Chyba posiedze troche w FFXI.


No w Lotro cały nowy content (VOL3, Book 1 + nowe skirmishe), który darmowo teraz dodali można w jeden dzień zaliczyć :)


Ja LOTRO sobie dawkuje 1-2 miesiace gry raz na pol roku (wiecej nie daje rady, choc bardzo lubie ta gre). Gram teraz w FallenEarth - taki Fallout online, fajna gra, ale tez tam poza questami i super craftem nie ma zbyt wiele do roboty. FFXI to jednak mistrz jesli chodzi o pozeranie czasu, no i osiagnecie czegos w tej grze tez daje nieprownywalna z innymi satysfakcje, nic nie przychodzi latwo. :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.