mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 11:21 
Cytuj  
Z tego co napisales Ato wynika Emp or GTFO :) Przed Abyss tego nie bylo, kazdy job mial bronie dobre, gorsze od relicow czy mythicow ale nie byla az taka roznica. Piszesz ze PLD bez almace to noob, RNG bez emp tez ssie kurde i mowisz ze gra jest zbilansowana...

Bartelius napisał(a):
Zlevelowac whm war nin i w takiej grupie mozna zrobic empy weapon casualowo grajac w tydzien. Przedwczoraj w takim skladzie 15 Bria zabilismy w 7h. To jest tylko kwestia poczytania i organizacji. Z drugiej strony to moze wlasnie to odroznia casuala od nie casuala


Dla mnie 7 godzin dziennie to zdecydowanie nie-casual, i to 7 godzin na sam farm nie doliczajac gather together i afk na kupe:) Plus na NIN i WAR macie empy i szybciej bijecie przez to.

Przed abyss ta gra byla dla srednich lsow taktyczna, chodzilo sie 2xPLD bralo SAM/THF do robienia hate i bilo jakies NMy.
Teraz cala taktyka u nas wyglada tak ze tankuje ja az popnie się !! bo czasem Zang bije za szybko moby, chyba ze jakis wiekszy boss z masa HP to od Zang leje od razu, jak reset hate move jest to na 2 tanki, a po popnieciu zerg.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 12:33 
Cytuj  
7 godzin dziennie to casualowo? Bez komentarza. To hardcor i no life na maksa a nie casual. Casualowo to może być 30 min, maks 1h dziennie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 12:38 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Z tego co napisales Ato wynika Emp or GTFO :) Przed Abyss tego nie bylo, kazdy job mial bronie dobre, gorsze od relicow czy mythicow ale nie byla az taka roznica. Piszesz ze PLD bez almace to noob, RNG bez emp tez ssie kurde i mowisz ze gra jest zbilansowana...

Bartelius napisał(a):
Zlevelowac whm war nin i w takiej grupie mozna zrobic empy weapon casualowo grajac w tydzien. Przedwczoraj w takim skladzie 15 Bria zabilismy w 7h. To jest tylko kwestia poczytania i organizacji. Z drugiej strony to moze wlasnie to odroznia casuala od nie casuala


Dla mnie 7 godzin dziennie to zdecydowanie nie-casual, i to 7 godzin na sam farm nie doliczajac gather together i afk na kupe:) Plus na NIN i WAR macie empy i szybciej bijecie przez to.

Przed abyss ta gra byla dla srednich lsow taktyczna, chodzilo sie 2xPLD bralo SAM/THF do robienia hate i bilo jakies NMy.
Teraz cala taktyka u nas wyglada tak ze tankuje ja az popnie się !! bo czasem Zang bije za szybko moby, chyba ze jakis wiekszy boss z masa HP to od Zang leje od razu, jak reset hate move jest to na 2 tanki, a po popnieciu zerg.


Wszystko fajnie tylko mi powiedz jakie NMy chodziles bic i po co? Teraz jest ze 40 wartych bicia NMow a wczesniej bylo z 5 z czego 4 biles raz na tydzien bo przy 24h pop i 15% szansy na claim to tak mniej wiecej stales na campie 80% czasu jaki grales w ta gre.

Mam rozumiec ze wczesniej byl balans? 90% DD to byli SAM i 90% tankow to byli PLD i wlasciwie tylko najlepsze LS tankowaly SAM,DRK,WAR. Teraz 90% tankow to mnk,war,nin,thf a 90% dd to mnk,war,nin,thf,drg,pup czyli zdecydowanie wieksza roznorodnosc niz byla (czyli lepszy balans). BLU roziwnal skrzydla przez refresh bo poza abyssea mogl konkurowac z innymi DD przez jakies 30 sekund jak mial mp. BLM dostal super fast cast na nuki i refresh przez co tez jest znacznie blizej DD niz byl a mana wall i enmity douce pozwala mu czasem przesadzic z nukiem. RNG owszem stal sie troche bardziej wymagajacy z equip ale nie przesadzaj jest tez WoE bow ktory mozna zrobic spokojnie w miesiac robiac static 5 osobowy i robiac z 4 wypady na tydzien po 2h. PLD to samo stal sie troche nizowym jobem ale co z tego? Jak ktos gral PLD bo bylo latwo tankowac to niech sobie zrobi mnk (dochdza przy okazji nowe wrazenia z nowego joba) i tez bedzie latwo tankowal. Jesli ktos tankowal na PLD bo to lubil i uwielbia job to nadal moze to robic poswiecajac troche wiecej czasu na jego equip.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 13:16 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
7 godzin dziennie to casualowo? Bez komentarza. To hardcor i no life na maksa a nie casual. Casualowo to może być 30 min, maks 1h dziennie.
Kurwa nastepny co umie czytac...
Napisalem ze zrobilismy w 7h 15 Bria (czyli mniej wiecej polowe Bria na empy) i to mialo sluzyc temu zeby sobie kurwa policzyc ile to trwa a nie zeby zrobic to na raz jak my.

16h na zrobienie wszystkich Bria
20h an zrobienie wszystkich Sobkow

Czyli casualowo grajac po 1,5h dziennie i w wolne dni po 3h to jakies 4 tygodnie na empy. 2 miesiace i wszyscy z 3 osobowej grupy maja bron.

Co do tego ze my bijemy szybciej bo mamy empy to sie zgadza ale my tez za kazdym razem robimy swiatla i nie zmieniamy jobow przez co farm czasami triggerow na pop zajmuje nam w chuj czasu + dual box takze wydluza zabawe. 3 osobowa grupa grajaca casualowo moze wejsc sobie thf + dd + whm i zfarmowac 9 triggerow (po 3 na kazdego nm) zmienic joby na war nin whm zrobic 3 pop sety na Bria, zmienic joby na nin thf whm i zabic 3 bria. calosc powinna zajac okolo 90minut (mozna tez po bria w skladzie thf nin whm zfarmic nastepne 9 triggerow zeby miec na next wypad co skraca next wypad bo wystarczy zmienic joby raz )

Jak ktos gra 30 min dziennie w MMOrpg to nie wiem na chuj gra w MMOrpg. Badzmy realistami w 30 minut w FFXI to sie ludzie nawet na event nie zbiora :) Caualowe granie w mmorpg to 2h dziennie, jak ktos ma mniej czasu na granie dzienne niz godzina to nie warto wogole zaczynac.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 14:57 
Cytuj  
Co do tego ze teraz jest wiecej opcji co bic to sie zgadzam w zupelnosci, przed abyss to potrzeba byla kupy ludzi aby bic cos sensownego albo jakis lepszy event robic.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 15:01 
Cytuj  
Uśredniając w godzinę farmowałem 3 triggery na gigasy, KI z nich i zabijałem Briareosa (chyba, że czekałem na kogoś kto by przyszedł z TH na samego Bria ale wtedy to i tak farmowałem kolejne pop itemy na następny set). Bez TH6 50% czasu wypada jeden/dwa hełmy, z TH6 90% dwa.
Jeśli stricte solo to schodzi jakieś 35 godzin na 50 Briabeur helmets, na Sobka to już lepiej mieć duo lub trio- zresztą tam z ludźmi do pomocy to nie problem bo zawsze ktoś potrzebuje +2 legsy.

Czasem pojawiały się komplikacje jak np. Japońcy popujący 5 NMów z rzędu dla każdego w party albo niemożność triggernięcia na NIN KI weakness (wtedy robiłem deaggro odbiegając w nocy albo leciałem do flux 2 i tam zonowałem aggro a potem próbowałem czy jest nowy weakness i tak do momentu aż pojawiło się coś co nie było great sword/scythe lub polearm).

Atmy: RR, GH i regen+20/tick atma której nazwy nie pamiętam.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 15:59 
Cytuj  
Mały OT: tez nie mozecie sie zalogowac?

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 16:43 
Cytuj  
~~


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek


Ostatnio edytowano 20 lut 2011, 17:23 przez Ragni, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 16:45 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Mały OT: tez nie mozecie sie zalogowac?


SE napisał(a):
PlayOnline Login Difficulties (Feb. 20)

Currently we are experiencing difficulties where players are unable to login or logout from PlayOnline and its contents. The issue is currently being addressed, and new updates will follow as additional information becomes available.

We apologize for the inconvenience.

[Date & Time]
Feb. 20, 2011 from 5:30(PST)

[Details]
-Difficulties where players are unable to login or logout from PlayOnline and its contents.

[Cause]
Under investigation

[Affected Services]
PlayOnline


EDIT: wtf double post, dałem przecież edytuj :/


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.