mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 19:58 
Cytuj  
ale jaka rase powinienem wybrac aby nie miec problemow z dolaczeniem sie do grupy? mam oczywiscie na mysli Wasza grupe:). Z tego co wiem to sa rasy mniej i bardziej pozadane

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 20:43 
Cytuj  
kazda rasa mozna z powodzeniem ciagnac kazdy job tyle ze nie bedize to juz tak efektywne... np z galki bedzie slabszy mag z Tarutaru melee a z Elvaana ninja czy thf :| itp


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 00:26 
Cytuj  
Najlepszym wojownikiem bedzie Elf a nie galka... to tak ze statsow... Ale polecam ci Hume, chocby dlatego ze sam nie wiesz kim chcesz byc jak widze.


_________________
Obrazek

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 10:20 
Cytuj  
Faktycznie, jesli nie jestes jeszcze zdecydowany kim chcesz byc, to chyba Hume jest najlepszy. Gra posiada mozliwosc, ze jesli ci sie znudzi jakas klasa (job), mozesz ja zmienic. Wiec jest mozliwosc potestowania roznych klas.

Jesli idzie o grupowanie, to chyba najlatwiej znalezc grupe bedac lekarzem (white mage), ale to nie znaczy ze inni szans na grupe nie maja. WHM trzeba lubic grac, lubic pomagac innym, inaczej sie chyba nudzi.

Muminus


_________________
Pandorka 45 BRD/ 31 WHM

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 10:35 
Cytuj  
Z mojej dotychczasowej gry wynika jasno ze ....

Galka chociaz moze byc to jest raczej kiepskim magiem, bardzo szybko zdaje sobie sprawe (sam) z tego ze ma malo mp :sad:
Idealny monk, paladyn warrior, bardzo duzo HP choc mniej dex i agi. Widzialem Galke WHM i Galke BLM

Elvan sa doskonalymi tankami jako dmg to juz gorzej ze wzgledu na niska AGI i DEX, moga poprostu zbyt czesto nie trafic co jest do nadrobienia kupujac odpowiednie itemy ale kosztuja one kupe kasy. Najlepszy jako Palladyn, Dragon, Warrior. Moze byc RDM, ew WHM, inne kategorie tez dostepne ale na zasadzie - podoba mi sie byc tym kim chce a nie w czym bylbym najlepszy ^^

Hume - kazda profesja ale w zadnej nie jest idealny, urodzony RDM, Bard, itd ... naprawde najbardziej uniwersalna rasa :smile:

Mithra - zdecydowana przewaga w dex i agi nad innymi rasami, za bycie ludem dosc prymitywnym placi cene w charyzmie.
Doskonala rasa jako THF, Rng w zasadzie bardzo universalna, nie spotkalem BST ale moze dlatego ze nie szukalem ^^ No i wszystkie mithra to chick ^^

Taru - Rasa o najgorszym HP i VIT ale za to ma najwieksza baterie MP, urodzeni magowie, najlepiej Black mage ^^ ale robia wszystko, sa bardami, thf-ami DRK itd ...

Polecam nastepojaca kolejsnoc :
1 ) Kupic gre
2 ) Zainstalowac
3 ) Zarejestrowac
4 ) Uruchomic kreatora postaci
5 ) Zakochac sie w wybranej rasie i grze ^^


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 20:06 
Cytuj  
No to klops:( Dzisiaj dostalem karte platnicza, dzwonie do kumpla a on mi mowi ze sprzedal FFXI!!!! i nie zrobil kopii!!! a juz chcialem zamawiac kody. Moze poratujecie plytkami? Nie chce czekac 10-14 dni.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 20:46 
Cytuj  
board/viewtopic.php?topic=6336&forum=43&start=120&122


_________________
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 23:15 
Cytuj  
Zapomnialem spytac o jeszcze jedna wazna rzecz. Mianowicie mam lacze radiowe i obawiam sie troche o lagi (lacze ma duza przepustowosc ale troche gorsze pingi niz lacze kablowe). Jakie sa przyzwoite pingi na serwer Ramuh, zeby mozna bylo grac bez lagow? Moze znacie ip tego serwera zebym mogl sprawdzic?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 23:47 
Cytuj  
FFXI to tzw. high latency game, czyli gierka akceptujaca duze opoznienia. Nie sadze, zebys mial jakies problemy. Wiekszosc Polakow nawet nigdy nie probowala sprawdzac pinga, bo nie jest im to potrzebne. Jedynie chwilami jak naprawde duzo sie dzieje, to gierka przytyka wypluwanie tesktu. Pocieszajace jest to, ze mozna filtrowac informacje - wtedy wogole nie sa przesylane do klienta.

Specjalnie dla Ciebie:

ci000.pol.com 61.195.48.236
30 / 30 280ms / 317ms

na pt004.pol.com mam bardzo podobnie.
Nie jestem jednak pewien jaki jest ip samego serwera.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2004, 08:08 
Cytuj  
No to swietnie, wlasnie sprawdzilem i pingi mam rzedu 340 ms czyli z tego co mowisz nie jest zle. Thx za info:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.