mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2004, 11:51 
Cytuj  
Czasem lapie sie na mysli, ze troche boje sie FFa (czy innych mmorpegow) bo nie rozumiem do konca mechanizmow, ktore mnie tak do niego ciagna. I blagam bez wywodow, bo ja mowie o tym czego nie jestem w stanie wylapac a nie sa to rzeczy oczywiste.

Lowen, pomieszalo ci sie troche z ta asertywnoscia, z podswiadomoscia tez... nie mozesz byc swiadomy swojej podswiadomosci (byl bys bardzo nudny :wink:<. Ja pomimocalej swojej pewnosci siebie, egoizmu itp nie odwazylbym sie na autoocene moich poczynan w FF,

A partactwo trzeba tepic!


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2004, 12:13 
Cytuj  
Partactwo we wspólnej zabawie?

Tępić trzeba, ale wywalenie z party to sposób drastyczny i może przynieść odwrotny skutek. Wczoraj partowałem się z innym PLD który def miał raptem o 100 punktów niższy niż ja (ja prawie 300, on prawie 200).
Wymieniliśmy kilka zdań na party channel, bo nie mógł uwierzyć jak to możliwe, grał normalnie z nami dalej, a i tak myślę, że wyniósł z tego o wiele więcej niż ze zdania "sorry you suck :/" i kick gościa z party.
Na 90% jestem pewien, że dzisiaj ma def identyczny jak mój :wink:
I wiem, że mi pomacha jak go kiedyś w przyszłości spotkam :wink:

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2004, 12:22 
Cytuj  
Jak juz pisalem wczesniej... nigdy nie wywalam nikogo od razu. Wywalam ludzi, ktorzy pomimo wielu prosb czy upomnien powtarzaja wciaz te same bledy zagrazajac innym uczestnikom party.


_________________
Obrazek

*

Posty: 75
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2004, 12:38 
Cytuj  
Czyli wszystko jak zwykle sprowadza sie do tzw. zdrowego rozsadku :smile:

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2004, 12:58 
Cytuj  
ManOwaR, warto wydac kase na pozadny armor z 2 powodow.
1) zebys dobiegl do party po pullowaniu a whm nie musial wywalac na ciebie polowy mp,
2) Lepszy armor czesto bedzie decydowal o tym czy ktos przyjmie cie do party czy nie... taki szpan, wiesz "bez krawata nie wpuszczamy".


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2004, 13:44 
Cytuj  
Trzeci powód:
nie zawsze ma się luksus grania z dobrym tankiem i wtedy każdy w drużynie dostaje trochę po ryju od moba. Cienki armor to ryzyko śmierci nawet, ale przede wszystkim duże straty MP WHMa i potrzeby restowania co chwilę. Jest to szczególnie dobijające jak to się dzieje gdzieś koło 2 w nocy (muszę wtedy walić red bulle i espresso co 15 minut :smile: ).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2004, 15:48 
Cytuj  
hehe dopiero dzisiaj sie zmusilem do przeczytania tylu literek na raz :grin:

postac jaka gram raczej nei ma wspolnego nic ze mna w RL albo tym kim bym chcial byc poprostu jak mi sie podoba i sie z nai nie nudze to czemu nie ? a w nastepnym mmogu napewno dla odmiany zagram np magiem by zobaczyc jak to jest.... za to jaki jestemw grze musi byc calkowicie zgodny z tym jaki jestem inaczej nie potrafie... spac bym nie mogl spokojnie :razz:

z party zdazalo mi sie prosic opusczenie jakeigos cienkiego tanka lub goscia co nagle zaczal obcinac wszystkim zdrowo exp ... a z party sam tez odszedlem jakos ze 4 razy... glownie z tego powodu ze bylo zle dobrane w lv lub profesje a raz:
po 5 min gry gosc sie mnie pyta czemu mam sub wara do ninja... ja mowie ze nin jest tankiem i musi provokowac dlatego jest dla niego najlepszy ... a on na mnie ze chyba jestem debilem lub smarkaczem ze planuje juz zawsze walczyc tylko z mobkami bo przeciez provoke nie bedize dzialac w pvp (a bylo to na dunach ok lv16 a koles rdm bez suba leader party... wtf skad sie biora takie taborety ?)

takze w RL tez sie szybko irytuje :razz: ale krzywdy nie dam nikomu zrobic i pomoge chetnie jesli tylko umiem i mam czas :grin:

a gram sporawo i walsciwie trzeba by pytac czy RL nie ma wplywu na to jaki jestem w MMOgach a nie an odwrot hehe a co dopiero o suczce powiedizec ;P

no to chyba na tyle :cool:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.