mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 11:32 
Cytuj  
Ja mam jedno. Gdzie jest lista ludzi, którzy sa w LS? Poza Wami chlopaki moglem sie powolac tyko na kilka innych osób a wiem, ze tych co znam jest w SWcala masa. Nie macie jeszcze rostera czy jestem na tyle retarded ze go nie znalazlem?

Aha, nie podaliscie adresu do stronki:

http://www.guildportal.com/Guild.aspx?G ... bID=174953

Zlozylem aplikacje o przyjecie, jestem ciekaw czy mnie wezma.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 11:54 
Cytuj  
Rha - ty to umiesz wode lac no no ! :P

No ja to sobie moge poczekac lvl 70 to jeszcze troche :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 12:18 
Cytuj  
Wpisać to chyba zgłoszeie można, najwyzej nas odzuca - lol ... ide coś wymyślić, jak nie to nie a jak tak to tak :oops:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 12:34 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Rha - ty to umiesz wode lac no no ! :P

No ja to sobie moge poczekac lvl 70 to jeszcze troche :)


Jakie lanie wody? Po prostu nigdy nie lubilem wypelniania kwestionariuszy osobowych a ze nie jestesmy w gronie garniturow i spodni w kancik to chyba moglem sobie pozwolic na cos innego niz wszyscy co tam napisali :P


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 13:24 
Cytuj  
zanim nie bedizecie mieli min lv raczej nei wezma was pod uwage...
proponuje wam naprawde skupic si eostro na expowaniu i dojechac do 72 potem mozna sobei przerwe zrobic... (74 bylby jeszcze lepszy :) )
pon 70 jest si epoprostu za slabym... aoe wali mocniej spelle resistuja czesciej itd... z reszta sami to wiecie.... no i jesli bedzie wecej chetnych do eventu zawsze odpadaja najnizsi/najmniej potrzebni (na ogol thf :[ )

ze spisem ludzi to ciezko... kilka ladnych osob odchodzi/odeszlo a malo komu chce sie aktualizowac swoj profil na guildportals... wiec podawanie jakiejkolwiek listy nie ma sensu....

jakies pyania co do samego systemu takiego lsu ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 13:34 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
jakies pyania co do samego systemu takiego lsu ?


Tak, jedno, opisz ten system :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 13:42 
Cytuj  
Jednak lista osób updateowana co jakis czas była by jak najbardziej na miejscu. Z prostego względu - aby wiedzieć czy ma się jakiekolwiek szanse na wejście czy nie. Nie wiem czy moge liczyć na przyjęcie mnie bo nie wiem ile macie ninja. Cholera wie kto tak naprawdę wie poza liderem ile osób jest w LS, kto ma ile punktów i tak dalej. Jak to ma zalezec od jednej osoby w dodatku być niepubliczne to można tym manipulować jak się chce a co za tym idziem robic ludzi w konia.

Oczywiście to najbardziej ekstremalny przypadek i z pewnością to nie nastąpi, chodzi mi razcej o sama organizację. Ludzi będzie coraz więcej i w końcu najlepszy strateg czy organizer się w tym wszystkim pogubi. Bez spisu raczej nie zrobicie rajdu na dynamis, nie rozdzielicie dobrze druzyn. Jedna osoba ukadająca team pod walkę z dajmy na to Fafnirem to marnotrawstwo czasu.

Za przykład dam wczorajszą dyskusję: część z Was mimo, że jest w LS nie wiedziała ilu macie Summonerów.

To chyba mówi samo za siebie że spis jest potrzebny i to szybko.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 13:44 
Cytuj  
Szkoda. Liczyłem, że na 70 już mamy szansę po znajomości. Nawet nie liczyłem na udział we wszystkich rajdach czy eventach, ale chętnie bym wcześniej poznał ludzi, poczytał forum, posłuchał co się gada na LSie.

Co to pytań to nie mam, bo nie znam dokładnie systemu, jak opowiadaliście to robiłem częste relogi połączone z zonowaniem i dotarły do mnie tylko fragmenty. Jak boicie się to upubliczniać to wyślijcie PMy do zainteresowanych 6 czy 7 osób.

EDIT: Darkheart przyjmuje już na 70, ich strona też wygląda o niebo lepiej np. jest lista członków, są crafterzy. Niestety nikogo tam nie znam, z nikim nie grałem wcześniej, jedynie parę osób kojarzę z widzenia.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:15 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Szkoda. Liczyłem, że na 70 już mamy szansę po znajomości. Nawet nie liczyłem na udział we wszystkich rajdach czy eventach, ale chętnie bym wcześniej poznał ludzi, poczytał forum, posłuchał co się gada na LSie.



Dokładnie, tylko z tego powodu zlożyłem aplikacje, bo od naszych nic sie nei mozna dowiedziec, albo bardzo nerwowo reaguja na pytania ... Jak to jest jaka wielka tajemnica to po co wogole o tym mowic, a uwazam ze powinno sie mowic o ls-e jak najwiecej zeby ludzie wiedzieli w co sie pakuja, a tu to taki skok w ciemno ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:23 
Cytuj  
Od HNM LSa nie oczekuję super wrażeń towarzyskich, czytania amerykańskich kawałów itd od tego mam CC, dobrze się tu czuję, tu mam fajnych kumli, tu mogę się pośmiać, pożartować.

Od HNM LSa oczekuję jasnych reguł, dobrej organizacji, jednym słowem sprawnej maszynki do zabijania i zdobywania uber sprzętu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:25 
Cytuj  
jest spis ludzi oficjalnie na stronie z iloscia pkt jakimi dysponuja. pkt sa updatowane co kilka dni by kazdy mogl sobei kontrolowac czy wszystko jest ok i wiedzial jakie ma szanse w bidowaniu czegos z kims :D czasem boss sie myli w liczeniu pkt ale spokojnei mozna reklamacje zlosic
z przyczyn technicznych nie moge prekleic tego spisu bo by wszedl razemz pkt, nie ma tez tam listy jobow


co do jobow jest to o tyle problem ze sa szajbusty co maja po 2-3 joby na 75lv bardzo czesto drugim jobem staje sie smn w przypadku magow, na moje oko mamy ok 2-3 high lv i ze 4 w trakcie treningu... whm/smn tez wystarczy do stoneskina/blinkga dlatego tez moga byc problemy z identyfikacja :)

po znajomosci hmmm... gadajcie z xavem lub nimem ja ostatnio wystarczajaco upierdliwy jestem i nie bede jeszcze z takim czyms uderzal :) sprawa wymaga pogadania... mnkow widze 3 (1 doszedl wlasnie) i pon 72 raczej przydatny nie jest .... drk jest dorby! do stunowania... czy was przyjma hmmm wlascwie przyjma kazdego kto spelnia wymagania i nie ma zlej opini wsrod czlonkow... tam nie bedize raczej takich ograniczen jak w dh co do skladu lsu (np 3 thfow 3mnkow itd (dokladnych liczb nie znam) ...) dzieki duzej liczbei ludzi zawsze latwiej bedize zorganizowac trigger run czy obstawic kilak hnmow na raz
to ze jestesmy z eu u jednych przemawia za u innych przeciw.... mysle ze jednak wiecej glosow jest za... ja tez jestem za bo wiekszosc rzeczy poki co chlopaki robia od 2am naszego czasu....

nikt nie robi spisu ludzi jaky pojda na hnma... poproistu jest podana godzina i ida ci co chca a skald jest organizowany na miejscu... troche lame... potem czesc ludzi stoi tylko i sie gapi a w miedzy czasie wzywane sa posilki z lsa jak brakuej blmow czy rngrow....
nei jest to poki co taki wielki problem (kazdy kto sie pojawil dostaje guild pkt nawet jesli nie bral udzialu w walce ) zacznie sie sprawa nasilac jak bedzie wiecej ludzi ale to raczej nie grozi poki co :)

opi strona DH jest updatowana rzadziej niz koledy bozonarodzeniowe... nies ugeruj sie, to samo z roosterem (czlonkowie sami musza o to dbac ale moze co 10 sie chce :) ) lista crafterow jest w members section taka jak na stronie dh, a ludzie sa spoko nie macie co sie martwic

system ?
chodzi o dropy jak sie domyslam ?
mniej wiecej tak: (bo jest w trakcie ewolucji caly czas)
za wyszczegolnione eventy na ktorych sie pojawiles dostajesz guild pkt. sa to w gruncie rzeczy eventy ktore bardziej maja wartosc ogolno lsowa (abjurationy, rare ex/ itemy) niz moga pzyniesc osobiste kozysci w postaci szmalu (np serket)

przy godach i duzych hnmach co wymagaja duzej liczby ludzi itemy sa bidowane(1pkt -100k) przed walka , zarowne te ex jak i non-ex (np v claw) jesli jakis non-ex nie byl zbidowany trafia do ls fund,a przy malych ludzie moga zdecydowac sie ze chca item sprzedac i podzielic miedzy siebie

po spelnieniu warunkow (w trakcie ustalania) mozna dac request do funduszu o kupno jakiegos itemu za guild pkt (wartosc 1pkt prawdopodobnie ~~50k) sluzy to glownie do kupna itemow ktore nie wypadaja z hnmow

jest tam pare innych uwag ktorych nie pamietam albo sa intuicyjne i nie wymagaja omowienia :)

pytania pls :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:26 
Cytuj  
nerwowo to reagujemy na twoje bezsensowne marudzenie stok :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:35 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
nerwowo to reagujemy na twoje bezsensowne marudzenie stok :)

Oj chyba chodzi o to że ogólnie nadpobudliwy jestes lol


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:47 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
jest spis ludzi oficjalnie na stronie z iloscia pkt jakimi dysponuja. pkt sa updatowane co kilka dni by kazdy mogl sobei kontrolowac czy wszystko jest ok i wiedzial jakie ma szanse w bidowaniu czegos z kims :D


Daj linka bo ja tego nigdzie nie widzę. Albo pokieruj z oficjalnej strony...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:47 
Cytuj  
Pytania :

1. Za co, ile i kiedy dostaje sie GP ?

2. Jaka jest zasada rodzielania np abuj$%$&^ cos tam do un-cursed armorków, bo są to itemy rare/ex, widziałem że sie je biduje, czyli po aukcji sie traci punkty jesli sie wygrało ?

3. Kto kontroluje skarbczyk, i kto podejmuje decyzje o przynaniu badz nie dotacji za punkty ? Jest to jawne czy nie jawne ?

4. Kasa jaka wypda z HNM/NM eventowych - co sie z nia dzieje i jakie to są ilości w przeliczeniu na potencjalnego członka eventu -> inaczej mowiac np czy dostane 5k za siedzenie online 3 h i pilnowanie hp barów, czy ku chwale?

5. Co z itemami mniej wartościowymi ? np dragon blood [ 250 k on AH ]

6. Jak długo trwa organizowanie Eventu na HNM-a, i jak to wyglada ?

7. Po co takie głupie ograniczenie co do lvl, to chyba jasne ze nikt nie pujdzie bić HNM lv 1, czy że np Opiekun pojdzie tylko jak naprawde nikogo innego nei bedzie jako dragonkiler na lv 67 ;)

Jak mi sie coś urodzi to napisze.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:57 
Cytuj  
Dalej, już mi sie nowe pytania urodziły :

Czy planowane w najbliższym czasie jest rozwiniecie działalnosci na Dynamis, i kiedy ? Bo chyba ludziów macie dość na to.

Jak w Dynamis będzie wyglądał podział łupów ?

Jak wygląda sprawa wsparcia z LS-a przy trudnych NM-ach, czy ls jak otaki wspiera takie inicjatywy ? Bo z opisu wynika że nic poza rajadami na HNM nie robicie razem, jeśli tak jest to czemu jest obowiązek noszenia cały czas perełki .. ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 15:11 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
.....z opisu wynika że nic poza rajadami na HNM nie robicie razem, jeśli tak jest to czemu jest obowiązek noszenia cały czas perełki .. ?


To jest głupie imho, w AO byłem w podobnym <tam to się raidbot nazywało>, identyczne pratycznie zasady, tylko, że to był oddzielny kanał, można było na nim siedzieć lub wyjść z niego, natomiast w przypadku eventu, na ~30min przed startem rozsyłane były i tak telle do wszystkich członków online z alertem.

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 15:20 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Pytania :

1. Za co, ile i kiedy dostaje sie GP ?

2. Jaka jest zasada rodzielania np abuj$%$&^ cos tam do un-cursed armorków, bo są to itemy rare/ex, widziałem że sie je biduje, czyli po aukcji sie traci punkty jesli sie wygrało ?

3. Kto kontroluje skarbczyk, i kto podejmuje decyzje o przynaniu badz nie dotacji za punkty ? Jest to jawne czy nie jawne ?

4. Kasa jaka wypda z HNM/NM eventowych - co sie z nia dzieje i jakie to są ilości w przeliczeniu na potencjalnego członka eventu -> inaczej mowiac np czy dostane 5k za siedzenie online 3 h i pilnowanie hp barów, czy ku chwale?

5. Co z itemami mniej wartościowymi ? np dragon blood [ 250 k on AH ]

6. Jak długo trwa organizowanie Eventu na HNM-a, i jak to wyglada ?

7. Po co takie głupie ograniczenie co do lvl, to chyba jasne ze nikt nie pujdzie bić HNM lv 1, czy że np Opiekun pojdzie tylko jak naprawde nikogo innego nei bedzie jako dragonkiler na lv 67 ;)

Jak mi sie coś urodzi to napisze.


1) Dostaje sie za zabicie HNM`a oraz udzial w trigger huntach
2) Bidujesz przed walka w kolejnosci jakiej lider mowi - min bid to 5. Po walce jak item dropnal a nikt go nie chcial to mozna zabidowac za 3.
Mam juz 2/5 a abj.
3) Tego jeszcze nikt nie wiem do do konca bo ustalamy to teraz
4) Jak jakas kasa wypada to jest automatycznie rozdzielana po walca - tak chyba jest z kazdym mobem co dropuje kase. Chyba ze zle Ciebie zrozumialem.
5) Idzie do LS Fund albo split/share
6) Roznie trwa organizacja. A ile to zalezy ile mamy triggerow
7) Na HNM`y jest zawsze 20+ osob tak wiec sa male szanse ze wejdziesz jako 68 aby zabic HNM`a. Nawet jak nie walczysz a jestes do dostajesz punkt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 15:23 
Cytuj  
Sto --> "Being a HNM linkshell, SilentWinds is not responsible for completing quests, rank missions, Zilart missions, etc, for individual members, but since the LS has many social aspects, individuals may find assistance within the LS."

Myślę, że po to się nosi ich perełke, żeby pomagać sobie nawzajem w różnych rzeczach i tym to się różni od tego kanału w AO, który opisał Martinez.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 15:39 
Cytuj  
rha ? jak to sobei wyobrazasz ? ze podam ci ile ludzie maja u nas pkt ? bez jaj takich rzeczynei bede robil, nie bez powodu jest to w members section

dostaje sie 1 pkt od nmka(claimnietego zabitego i jesli sie jest w poblizu nawet jesli w walce nie bierze sie udzialu)

to chyba oczywisice ze odejmuja ci sie punkty jesli dostales itemik ktory zbidowales

dynamis jest w dalszych planach, narazie nic konkretnego nie wiadomo, prawdopodobnie bedzie to na wspol z innym lsem i bedize panowal free lot

kasa ? kasy wypada niewiele na lebka a jesli chodzi ci o itemy to jesli nie sa zbidowane za punkty to ida do funda lub jest split na czlonkow (ale raczej tylko w wypadku malych hnmkow za ktore punktow nie ma)

trudne nmy ? chodzi ci np nmik na joya ? no to sam szukasz sobie ludzi do pomocy, a w takim lsie masz poprostu wiekszy kontak z uberami :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.