mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 13:10 
 
Zadziwiające jak łatwo zejść z TEMATU na gadke o nienawiści do Finala.
Ale tak to jest jak ktoś widzi same nagatywne aspekty gry bo mu nie wychodziła synteza albo nikt nie chciał pomóc z jakimś questem :lol:

Cenega zrobila konkretny walek, jestem ciekaw ile osob zrezygnuje a ile sie zaopatrzy z doplata, ja bym podziekowal za taka oferte, przeciez to jasne naruszenie umowy miedzy klientem a sprzedajacym.
Chyba tylko u nas cos takiego jest mozliwe...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 13:31 
 
żadnej nienawiści Targaryen - ja po prostu nie ograniczam się do jednej gry do końca zycia.
Sądzę, że WoW jest tytułem co najmniej godnym zainteresowania (chociażby ze względu na expowanie poprzez same questy). A porównywanie która gra/zabawka/rozrywka jest bardziej dziecinna jest nie na miejscu.
Nigdzie też nie zauważyłem, żeby mechanika FFXI była jakoś wyjątkowo trudna - upierdliwa, czasochłonna i nudna tak, ale na pewno nie trudna.

Na razie najtrudniejszą grą dla mnie było AO - ze względu na system skilli (tam samemu się budowało postać) i mnogość itemów (ma 10x więcej itemów niż reszta mmorpgów wzięta do kupy) a co za tym idzie różnorodność i niepowtarzalność budowanej postaci - no i możliwość zgimpowania. W grę grałem rok, potem znowu 2 miesiące a wiem o niej najmniej ze wszystkich mmo w jakie grałem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 13:40 
 
aktualna cena w ultima.pl za FFXI to 199zł ( na specjalne zamówienie )

jak jest u cenegi to nie wiem , bo nie odpisują na maile...


_________________
you are already dead

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 13:47 
 
Na porównywanie zawartości FF i WoW jest trochę za wcześnie. Ten pierwszy tytuł ma stabilną pozycję na rynku a ten drugi jeszcze się nie ukazał.

Jeżeli chodzi o 'ta gra jest trudniejsza' to wg. mnie trudnymi grami są SC, W3 czy CS a nie MMORPG. Umiejętności manualne i umysłowe mają o wiele mniejsze znaczenie w grach MMORPG niż w tytułach, które wymieniłem.

A co do dziecinność w grach to jest kwestia gustu... Nie ma o co się spierać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 14:47 
 
Mode Moderator ON
------------------------
Topic zamkniety, idzcie se na ogole dyskutować nt innych gier, tu raczej proszę się ograniczyć do FF-a. Pozatym widze że dyskusja zaczyna schodzić w kierunku flamu.
------------------------
Mode moderator OFF



PS : Skargi wnioski itd na priv prosze


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.