mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 12:25 
Cytuj  
mrynar -- Zdaje mi sie ze kazdy wie co to rasizm, wiec nie wiem po co ta aluzja ??? No chyba ze ty masz jakas inna definicje tego pojecia :/

especially for you
-> rasizm m IV, D. -u, Ms. ~zmie, blm
«pogląd oparty na tezie o nierównowartości biologicznej, społecznej i intelektualnej ras ludzkich, łączący się zwykle z wiarą we wrodzoną wyższość określonej rasy



To all
Skoro dla Was najwazniejsze jest opakowanie a nie zawartosc to trudno, nie mamy o czym rozmawiac, zyjmy dalej w ziemiankach, gdzies w poludniowej Afryce !

koniec dyskusji !
:(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 12:35 
Cytuj  
Umieszczenie reklamy gry tylko w japońskiej wersji uważasz za przejaw wiary we wrodzoną wyższość rasy żółtej? :)
Pewnie rasiści Japończycy uznali, że biali i czarni ludzie w Stanach i Europie są za słabi intelektualnie, aby zrozumieć te parę obrazków. :)

Oj Bodziu, Bodziu. kończysz dyskusję, bo nie masz argumentów.

Sorry, że się czepaim Bodziu, ale jestem przeczulony w tym temacie. Może dlatego, że Polska jest zakompleksionym, rasistowskim krajem i paradoksalnie (albo i nie) szczególnie łatwo u nas inne nacje się posądza o rasizm i ksenofobię.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 14:02 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sorry, że się czepaim Bodziu, ale jestem przeczulony w tym temacie. Może dlatego, że Polska jest zakompleksionym, rasistowskim krajem i paradoksalnie (albo i nie) szczególnie łatwo u nas inne nacje się posądza o rasizm i ksenofobię.


Ale oni sa ksenofobamim i sa rasistami w sumie, może nie chodzi im akurat o fakt że ktoś jest zielony pomarańczowy czy brązowo-czarny tylko o inny wzożec kluturowy ale jednak. W chwili kiedy rekrutujesz ludzi do party np okolo godziny 10 rano, masz 5 ludzi z E w info i 40 z J, ile razy sie pytam ludzi z J przy nicku o party kożystając z tab key nie dostaje odpowiedzi w 90%, a w 10% info że only Japanese player, że nie wspomne o fakcie jak wyglada expowanie w party mieszanym. Jak jestem tylko ja to wybieraja jakis easy spot, po czym po 3-4h umieram z nudow, a jak jest 2-4 japow i 2-4 E { ovcors max 6 } to chodza jak pojebani i cięzko sie porozumieć w sprawa w sumie prostych typu skillchain czy cokolwiek innego


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 14:16 
Cytuj  
potwierdzam Stok :)
Nienawidzę żółtej masy i nigdy więcej ne zagram w mmo z żółtkami (no chyba po to by im wj..bać) :evil:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 14:45 
Cytuj  
Ja zoltkow w FF na poczadku mialem stosunek ekhm pozytywny ale po pewnym czasie grania i bycia czasem traktowanym jak powietrze zmienilem zdanie. Chociaz mialem tam paru japsow co cenili umiejetnosci RDM i dostawalem PM do party, lecz byla ich duuuza mniejszosc.

Na ogol to sami sa sobie winni, a nawet pamietam, nie jestem pewien kto o tym rozmawial z LSa, ze kiedys jakis japoniec byl zdziwiony ze Polska ma internet :o

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 14:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
potwierdzam Stok :)
Nienawidzę żółtej masy i nigdy więcej ne zagram w mmo z żółtkami (no chyba po to by im wj..bać) :evil:

To co mówisz to jest akurat skrajonośc i to posunieta do granic absurdu, sa wśród nich i fajni ludzie, zazwyczaj są to kobiety w rl { moim zdaniem }
przyjazni i sympatyczni, ale mnie drażni ingorowanie /tell, zreszta Japońce nie są tu wyjatkiem. Poprostu ja jeśli ide expować z JAP party to poswiecam w imie expa możliwość komunikacji z nimi, natomias cieżko od JAP wyegzekwować jakiekolwiek poświęcenie.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 15:15 
Cytuj  
Często przyczyną konfliktów i nieporozumień jest problem z komunikacją, zauwazyłem, że Japończycy rzadzień używają translatora, być moze niektórzy nawet nie wiedzą że można go używać. Ciewawe czy wy zawsze odpowiadacie na wysyłane do was krzaczki? Ja przyznaję się że rzadko.
Często też w przyczyna braku odpowiedzi moze leżeć w różnicach kulturowych. Oni zostali wychowani w kulturze dużą wagę przywiązującej do etykiety (ukłony itp) i np. zagadanie bez przywitania moze być uznane za niegrzeczne. Dla nas to jest oczywiście naturalne, dla nich nie, ale trudno ich za to winić.
Ostatnia sprawa to czesto żenujący poziom gry dzieciaków z NA, być może niektórym nie chce się kolejny raz ginąć bo ktoś się wylogował w trakcie walki. :)

Oczywiście są też wśród Japończyków zwykli faszyści (jak wszędzie), którzy nienawidzą Amerykanów i cała białą rasę za Hiroszimę i za to, że już nie ma u nich samurajów. :)

Pieszczoch --> chyba za krótko grałeś aby mieć jakieś doświadczenie, pozytywne czy negatywne. Grając na niskich lvlach widzi się grę w krzywym zwierciadle. To co różni gracze (wszystkich nacji) wyprawiają na diunach czy w Qufim to prawdziwy kosmos!
Spytaj Amerykanów wychowanych na kawałach o Polakach co sądzą o Polsce, napewno nie jeden się zdziwi, ze mamy prąd w domu. :)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 15:24 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Oczywiście są też wśród Japończyków zwykli faszyści (jak wszędzie), którzy nienawidzą Amerykanów i cała białą rasę za Hiroszimę i za to, że już nie ma u nich samurajów. :)


Wiecej jest za to NS Japsow, ktorzy dalej uwazaja, ze sa w 20% Aryjami...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 17:39 
Cytuj  
Pierdoły gadacie i tyle :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.