mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:08 
Cytuj  
Sai, nie rozumiem... sugerujesz ze jesli ktos dostanie aggro to trzeba go zostawic tak?
Nawet jak masz olejki to czasem nie da sie ich uzycbo wokolo jest kupa mobow, czasem po uzyciu okazuje sie ze ludzie sa juz gdzie indziej (w innej zonie albo mapie) a ty nie masz mapy i nie wiesz gdzie masz isc. Czasem ludze, ktorzy pomagaja w misji nie maja ochoty wydawac kasy na olejki (wiem cos o tym).
A ty twierdzisz ze powinno sie ich zostawic?
Ja nie prosze whmow zeby kupowali steamd craby i Hi-Potiony zeby moc tankowac jak dostana aggro, wiec niech uzywaja sneak i inv skoro SE im je zapewnilo, zadna laska. Olejki sa na te okazje kiedy nie da sie castowac (ifrit na przyklad).
A lider, ktory zostawia swoich ludzi... to jakas pomylka.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:19 
Cytuj  
Najgorzej to jest z tym castowaniem, melesi jak dostana sneak to zpierdzieleja nie czekajac, a magowie sie wloka na koncu i wylapuja maruderow pochowanych po kontach bez sneak/invis.

My dostalismy aggro w drodze do drugiej jaskini, rang zlapal za ogon ptice i ptica sie wsciekla ... efekt, martwy rng, whm, rdm bez broni i rdm z bronia bijacy EP mobka, ... zeszlo sie, zanim raise i maly rest to zostalo 5 osob na zewnatrz a 10 w srodku, ci co weszli pognali od razu do ??? a ci co zostali nawet nie wiedzieli gdzie maja wejsc, Bodziu po nas wyszedł, weszlismy, potem Crosno popierdolil droge i złapaliśmy aggro, a byli praktycznie sami magowie [ 1 mele ],i ten mele zabił 3 antice i 2 skorpiony, policzcie sobie ile to czasu zajeło.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:45 
Cytuj  
kolo mnei nikt nei zlapal agro bo trzymalismy sie w jendej druzynie
to ze inni nie umieja sie trzymac razem by sie sneakowac czy w razie czego bronic to nie moja wina, z druzyna zrobilismy to zanim jeszcze polwoa ludzi dowlekla sie do quicksand caves (ginac po drodze) bo po kure nie chcialo im sie do rabao skoczyc
wszyscy potrzebowali tej misji, jedynie nim wyskoczyl zabic nmki ale burdel byl potem gdy poprostu trzeba bylo dojsc z miejsa na miejsce by klinac na ??? i zrobic escape
sorry ale jesli ktos wybiera sie na misje wypadalo by zeby sie jakos przygotowal

aha druzyny byly w miare zbalansowane bylo ze 3 paladynow 3 rdmow blmi i sporo melesow, zeby nie bylo...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 14:06 
Cytuj  
Sait - bez obrazy ale czy ty przeczytales co Xav napisal ??? Ja co prawda nie klnalem jak nas zostawiliscie i sobie poszliscie, ale ty na naszym miejscu to bys klnal na czym swiat stoi a teraz udajesz madrego bo miales tyle szczescia ze udalo ci sie zbiec ?
Powiem ci tak: ja spokojnie moglbym ich zostawic i sobie pojsc tez dalbym rade i nie przeze mnie taka kaszana sie zrobila, zreszta nie wazne przez kogo, wazne jest abysmy szli razem wszyscy a nie tylko twoja druzyna ! (w koncu ja nie zlapalem aggro)
Po twoich wypowiedziach wyciagam taki wniosek, idziesz tylko ze swoim teamem a nie z alliancem, to ciekaw jestem jakby ten twoj team poradzil sobie z 3 NMami, bo reszta moglaby nie dojsc przez wasze zapatrywanie egoistyczne. A do checkniecia ??? spokojnie moglbys i sam sobie dac rade, kwestia owych olejkow i wiedzy gdzie on sie znajduje !

Nadal popieram Xava w raidach, nie wazne jakich, trzymac sie trzeba razem - calym alliancem a nie tylko o swoja dupe sie martwic ! Tak ja to widze i zreszta tak robie !

Reasumujac byl to najgorzej zorganizowany raid w jakim uczestniczylem !!!

Ja na przyszlosc to widze tak (sa to oczywiscie moje spostrzezenia po ostanim wypadzie):
- idziemy razem jak i dzialamy w druzynie a nie trzymamy sie wlasnej dupy
- robimy czestsze checkpointy (przystanki do zebrania nas wszystkich razem)
- jest ktos kto tam byl lub ma mape aby mozna szybko bez bladzenia dojsc

To tyle odnosnie na szybko moich uwag :))


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 14:17 
Cytuj  
ja pierdole myslcie sobie co chcecie, to ze zostawil wasz tank to nie moja wina jesli byscie zwarte dupy trzymali w jednej druzynie wszyskto byloby dobrze nie wiem po chust cale alliance mialo sie trzymac razem
taki madry jestem bo mi sie udalo haha
udalo mi sie bo ludzie w druzynie widac mieli wiecej oleju w glowie
NIE ZOSTAWILEM NIKGOGO KTO MIAL AGRO mialem przepraszam stac i rzucac na siebei olejki az wszyscy laskawie sie zbiora i rzuca na siebie ? zanim ostatnia z 16 osob rzuci na siebei sneak pierwsza juz go musi recastowac
nei wiem o co kurwa macie do mnei pretensje, to nie byl moj raid ja go nei orgaziowalem, nawet nei bylem leaderem swojej druzyny


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 16:37 
Cytuj  
Dziekuje Ci Sait serdecznie - No Comments !

A do Ciebie mam tylko jeden zarzut o wielki subiektywizm w swoich wypowiedziach - przeczytaj je sobie jeszcze raz :) !!! Troche obiektywizmu Sait ! Jak ty miales DC to ja prosilem o poczekanie na Ciebie a moglem olac sprawe :(

I jeszcze jedno ostatnie pytanie, ktore mnie strasznie nurtuje:
Co bys powiedzial jakbys w tej naszej opuszczonej przez wszystkich grupie byl zamiast tego SAMa jako jedyny melees ????

/flame off

Co zlego to nie ja :))


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 8 lis 2004, 16:43 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 16:43 
Cytuj  
jakbym byl na miejscu sama nie dopuscil bym do rozjebanie sie party po calym dungeonie

no tak prownanie DC do calkowitej dezorganizacji jest jak najbardizej na miejscu bod

a ze samolub ze mnie na maxa to juz chyba kazdy od dawna wie


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 16:46 
Cytuj  
He he !
O jakim rozj... piszesz ?? przeciez tam jak aggro zlapiesz to masz natychmiast kilka mobow na plecach ?? Wszyscy siedzieli w kupie ze nawet AoE na cialo przyjmowali :))
Ale ok, skonczmy te wywody, bylo minelo, czas tylko wyciagnac wnioski aby w przyszlosci wiecej takich sytuacji nie bylo :))


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 16:58 
Cytuj  
o takim ~~"ludzie sie rozbeigli czesc pobiegla do przodu nikt nei wiedizal gdzie isc" itp teksty lecialy
nei wiem dokladnei jakim bo nei bylo mnei przy tym ale z tego co mowiles tak wywynioskowalem...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 17:41 
Cytuj  
Nikt nie ma do ciebie Saitou personalnie chyba nic, chodzi o fakt że cały raid był o kant dupy potłuc, don nie ma dość haryzmy żeby prowadzić tego typu akcje, przypomnij sobie jaka taktyke podałem co do 8-2 i sprawdziała sie w 1000% z jednym wyjatkiem, nie dało sie pulnąć z pułki Haunta.
Wszystko polega na tym że idą ludzie totalnie nie przygotowani, np ja nie mialem zafajdengo kawalka mapy tego miejsca ani pojecia gdzie co i jak, byłem w sumie w quicksand caves moze z 7 razy, z czego 3 ostanie na rank 9, a 2 poprzednie na Titanie.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.