mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 08:40 
Cytuj  
Sto - nie rób z siebie ofiary - zawsze możesz przestać grać, albo zacząć WoWa :)

Ja się fajnie bawię na Dynamisie ;)

Obrazek
Obrazek


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 09:16 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Sto - nie rób z siebie ofiary - zawsze możesz przestać grać, albo zacząć WoWa :)



Ok.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 09:33 
Cytuj  
Cala noc mialem sny O dynami i obudzilem sie zlany potem ^^;;
W tej chwili nie bardzo mam czas zeby cos wiecej powiedziec.
Pierwszy raz bylem w Jeuno i czulem sie lekko zagubiony - malo tam miejsca i nie bylem pewien jak rozstawiac alliance. Moj A radzilo sobie wedlug mnie bardzo dobrze nie liczac jednego PLD'a ktory zachowywal sie jak nOOb totalny...

Prawde mowiac pomysl Stokrotki troche mnie zastanawiac zaczol...
Ja osobiscie jak powiedzialem, nie mam nic przeciwko temu jesli osoby bede sie pojawiac na kolejnych dynamis, ale wiele osob mnie /tellowalo ze uwazaja ze osoby ktore sa pierwszy raz nie powinny prawde mowiac miec mozliwosci lootu na AF. Moze nie bawmy sie w jakis super system punktowy, a poprostu dajmy mozliwosc stalym graczom zdobyc AF, bo tak czesto sie zdaza, ze nowi zdobywaja AF, a potem czesto ich nie widac.
Ja narazie nic przeciwko nie mam, ale naprzyklad jesli nie zobacze pewnych osob, ktore AF otrzymaly (nie mowie tu o stalych graczach ktory ciagle widze na dynamis) to troche sie zawiode i moze nawet zdenerwuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 09:46 
Cytuj  
Chyba ciezko wymyslic dobry, sprawiedliwy system lotowania, szczegolnie jak sie sie ma stalej grupy 70-80 osob (tak zeby niemalze trzeba bylo walczyc o miejsce).
Kazdego kto chodzi na Dynamis z nastawieniem na zdobycie AF (czyli zdecydowanej wiekszosci) ta zabawa kosztuje kazdorazowo 10-20k, monety rzadko pokrywaja koszty i jesli przez kilka-kilkanascie runow nie dostanie ciucha moze sie zniechecic... (szczegolnie jak widzi ze jakies nooby dostaja).
Mnie to nie dotyczy akurat, bo mam swoje buty i jestem i bede na kazdym Dynamis, ale wiekszosc nie ma takiego szczescia...

Moze ze sprzedazy 100-value stworzyc jakis fund i kasa wynagradzac tych ktorzy sa najczesciej?
EDIT:
Moze dac prawo lotowania na AF tym ktorzy byli powiedzmy na 3 runach? Tylko czy w ten sposob przyciagniemy nowe osoby?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 10:20 
Cytuj  
Nie chce mi sie drugi raz tego samego pisac wiec przeklejka:

-minimal level to lot: 69

Just because all AF2 starts from 71- it`s easy to level up once or twice if you have motivation (oh-so-much-admired-and-dreamed-of-AF2-piece) but lvl 65-68 lotting for let`s say AF2 lvl 71 piece seems ridiculous, there is no chance to use it in near future. Let`s give more chances to those who actually could wear it the moment they win a lot.

-minimal Dynamis Project rides to be able to lot: 3

Because you need to put some efforts to achieve something you really want. That includes going there just for help, for learning cooperation and tactics, for fully supporting Dynamis Project rides even if in the beginning you won`t get much profit from this other than Synthesis Materials or randomly loted 1 Values.
That will create a GROUP of people willing to cooperate with each other and support other even if they can`t get much for sacrificing sme exp points (if something goes wrong) and those usuall 20k entry fee. That will exclude from our community people who will appear once just because they have AF2 piece in this area and once they get it they will disappear (or at least that will hold them with us for few good rides).

As for loting lvl 1 values the most fair thing to do would be to lot it by one player and near the end divide it equally to all participating gamers. Yes, i`m little frustrated, that was 3rd time i went and again got 1 bronzepiece and nothing else. Probably more feel the same.

Jak macie jakies pomysly w zwiazku z lotowaniem to Sai zalozyl temat na dynamis project- wypowiedzcie sie bo ogolnie na razie na forum wypowiada sie 5 osob na krzyz :/


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 11:11 
Cytuj  
na tym runie ogolnei bardzo malo 1-value wypadlo bo a duzo mobkow nie zabilismy... wlasciwie dziwie sie ze tyle af2 wypadlo.... whm mial pecha... jak cos wypadnei po3min warning... a kilka trupow ciagle lezy to nie ma bata :(

100-value nie ma mowy by sprzedawac i fundowac za to eventy, mam nadzieje ze pojawi sie kilka osob ktore z uporem maniaka :] beda chieli zupgradowac relikt... sami widzicie jaki to rare drop... a wlasciwie dopiero trzeci upgrade robi z tego niezla bron... a to jest 6000+ monet...

inna sprawa ze zabijamy nparawde mala czesc mobkow na boardzie... bardzo dobrze zorganizowana grupa wybija znacznie wiecej i dostaja wiecej af'ow ... mam nadzieje ze dla nas tez przyjdzie taki czas...

co do dzielenia tych 1-value dla kazdego... wolalbym by monety byly pomocne dla tych co upgraduja niz jako srodek do rekompensaty wejsciowki...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 11:16 
Cytuj  
Zastanowmy sie skad wizac wiecej ludzi... bo taktyk ataktyka ale z 3ma BLMami i WHMami zawsze bedzie bardzo ciezko.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 11:22 
Cytuj  
Masy nie było, a szkoda bo by się przydał. Można się jeszcze Catalysta zapytać może będzię chętny. Jak dla mnie to największym problemem jest brak miejsca - ludziska obrywają od AoE potwornie. Ja mogę zestunować co jakiś czas coś ale to nie styka zwłaszcza jak przez cały Dynamis miałem haste raz na sobie...
Co do AF2 - przeklejka Rha jest ok :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 11:26 
Cytuj  
ja mam sie zastanowic ? a czy ktos z was wogole sie przejal tym by kogos do nas zwerbowac ? >.<
gal tekst o masie nie byl smieszny...

co do af'ow
poki co wszyscy co dostali AF sa raczej regularnymi membersami, z sylerem mam nadzieje bedzie tak samo.

kele ma kuzwa pelny sklad, ze nawet czescludzi zostaje w domu.... robiac run o takich godzinach nei mozemy sie spodziewac wiekszej frekwencji.... kto z was by poszedl na dynamis we wtorek o 14 ? 2 osoby ? nie ma sie co oszukiwac EU jest mniejszoscia...

wololo i jego diane olali mnie cieplym moczem juz dawno


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 11:58 
Cytuj  
Wololo wogole nie gra w tej chwili, Masa nie bedzie juz gral a i my go nie chcemy :/

Ja moge podrezc ryja w jeuno i poagitowac troszke. Wydaje mi sie ze 20:30 jest ok jako stala godzina startu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 11:58 
Cytuj  
Catalysta ciezko bedzie o tej godzinie sciagnac.

Jak ja bylem w DH namawialem pare osob, ale ostatnio nikt sie od nich pojawia (wyjatkiem byl Shredder ostatnio) choc na pierwszym naszym dynamis bylo kilkanascie osob... Sto tez ostro agitowal. :)

Ja swoj relict byl tez robil powoli (mam juz 20+ roznych monet :) ), ale nie mam jak zaczac bo nie chodzimy na wies robic dynamis...

Mozemy zaczynac o 21.00 jesli to nam zwiekszy frekwencje. Mysle, ze konczenie okolo polnocy jest dla wszystkich EU do lykniecia.


Ostatnio edytowano 30 mar 2005, 12:01 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 12:01 
Cytuj  
Do zachęcenia bycia na raidach służa własnie punkty ...
i już sie nie odzywam, jade zamówić WoW.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 12:54 
Cytuj  
na peirwszym runie bylo sporo roznych NAsow bo mieli wtedy dni wolne od szkoly o ile dobrze mi wiadomo

opi o to chodzi ze wlasnie konczenie o 1am jest dla wielu EUsow nie do przyjecia... kilka osob sie skarzylo nawet na 20:30 np edwin donex czy nomi (ktory w koncu wogole nie przeszedl/szla) bo musza rano wstac...
nie da wszystkich sie zadowolic... ale docelowo i tak mysle o 20:00...

bede sie darl dalej cobaczymy co z tego wyjdzie... narazie jeden rng do nas dolaczyl...

edit: wlasciwie to juz ustawilem event na 20:00 i juz raczej tak zostanie :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 23:29 
Cytuj  
narazie wiecej odchodzi membersow niz przychodzi...
math (whm) ma szkole i do wakacji go nie bedzie, tak samo smurfiey (rdm) zmienil mu sie plan i jest po ptakach... nikke znalazl sobie ciekawsze ls w piatki... treboniusz (blm) podobnie...
zobaczymy co dalej z tego bedzie... na moje shouty odpowadaja glownie melesi ~67lv ...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 10:36 
Cytuj  
czy laskawie zet, opiekun, bodziu, stokrotka, naif, xavery moga sie okreslic czy ida na dynamis ? ....
ja pierdole... jak ja moge oczekiwac wpsolpracy od obcych ludzi jak sami mnie olewacie... >.>


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 09:27 
Cytuj  
Ja już sie określiłem wcześniej. w chwili obecnej nie mam możliwosci iść na dynamis z przyczyn sprzetowych - cały sprzet z RDM został sprzedany lub zamrożony na alcie, pozostał mi sprzet do solo i AF.
Udało mi sie z pewnymi problemami dobić do lv 74 RDM, nie mam checi starcić lvl na dynamis a jest to bardzo mozliwe. Dopuki nie wznowie exp jako RDM nie ide na dynamis. Stokrotka RDM jest w chwili obecnej martwy. I prosze bez osobistych wycieczek pod moim adresem.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:49 
Cytuj  
stok ... poprostu zalamka, dziekujemy ci bardzo


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:55 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
stok ... poprostu zalamka, dziekujemy ci bardzo


A niby czemu załamka ? Takich jak ja na lv 74-75 RDM jest na pęczki, średnio na każdy aliance przypadało 4 RDM. O co chodzi ?
Przecież nie ukradłem nikomu expa, ani moja absencja nie powoduje nieodbycia sie dynamis czy innej formy aktywnosci ls-a.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 15:10 
Cytuj  
niedlugo sie okaze ze mamy cale alliance rdmow na dynamis


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 15:14 
Cytuj  
ja tak sobie czytam posty Sto - i mam wrażenie, że ten pan edwinowieje.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.