mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 19:16 
Cytuj  
No nie Tadek spoko, mozemy chodzidz pod wieczor.
Ja mam w niedziele jeszcze CoP Static ale na pewno sie wyrobimy.


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 23:17 
Cytuj  
Giz nie zrozum mnie zle, ja moge i bede z wami robic ENMy. Tylko taka "ranna" godzina coraz bardziej mnie uswiadamia, ze runow mamy coraz mniej ;) I czy to przeze mnie czy to przez przypadki losowe ;)


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 17:19 
Cytuj  
Coldee się pyta czy Tadzik niedałby rady być na ENM na 16. Chętnie by się BRDem podłączył. Tyle, że byłby 7. Mnie to nie boli i wolę mieć te ~2,5k exp niż niemieć wogóle.

Tyle, że z drugiej strony mi to nie pasuje, gdyż mam z Coldem expować i jak on będzie robił ENM BRDem to mi odskoczy z expem a narazie ma do mnie stratę 5k expa tylko :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 18:00 
Cytuj  
Pasuje.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 22:46 
Cytuj  
Oj ja mieszam za bardzo chyba :/ W niedziele o 17 jest Pixies event, wiec wieczorna pora odpada :/ Sorry za zamotanie jakie wprowadzam, zroby run o standardowych godzinach :)


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 23:55 
Cytuj  
Mi to rybka. Co najwyżej będę musiał z rańca do dziewuchy jechać, gdyż w sobotę siedzę w domu (dziewczyna magisterkę pisze i niechcę jej przeszkadzać).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 10:03 
Cytuj  
Wybaczcie mi wszyscy, ale z racji, ze wczoraj mialem swoja impreze 18stkowa dzisiaj czuje sie jak sie czuje ;) Ogolnie {Tough}, nie pojawie sie i mowie to calkowicie szczerze, nie mam sily sie teraz logowac do gry, zaloguje sie po poludniu jak dojde do siebie .... Znajdzcie Rep za mnie pls, okazuje sie ze znowu przezemnie nie odbeda sie ENMy >< Sorry.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 16:20 
Cytuj  
czesc

chcialem sie spytac ( w zwiazku ze zrobilem topic i 1szy sklad na te ENMy ) co sie dzialo dzis na ENM ??

z tego co wiem to zrobiliscie dzis afere > i przykrosc dziewczynie . Kurwa ! czy nikt z was juz nie "noobi " ?? wszyscy to chodzace idealy ?? czy najlepszy m sposobem jest " darcie mordy " na kogos kto zrobi blad ?? Neyah > szedles na 1szy run z ludzmi ktorzy chodza juz dluuugo razem ... jak idziesz goscinnie , to nerwy trzymaj na postronku ... nie umiesz grac po ludzku > to odpusc sobie gre z nimi ;; ... moze umiesz grac tylko SOLO ???

Kris > wieczorem zadzwon plizz albo PMke do mnie

niedziela ma byc dniem relaksu , a nie zlosci ;;


wiem ze mnie nie bylo i ktos moze powiedizec " nie wpierdalaj sie " ... ale widze , ze z tego beda same problemy .....


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 17:21 
Cytuj  
Hmmmm... Znow mi sie przypomina walka z Ouryu.

[partychat]
Samadam: No DOT plz
Kyuubipl: Remember! No DoT
Myrta: NO DOTS!!! <call>
~entering the battlefield~
Gizmos starts casting Dia II on Ouryu :oops: [.........]

TO jest NooBstwo do potegi N-tej!
Nie to co sie stalo dzis na ENMach.
Takie bledy to normalka jak ktos jest 1szy/2gi raz w Promie.
Zamiast pomoc/wytlumaczyc osobie ktora nie ma w tym duzo praktyki/wiedzy o zachowaniu mobow, pewne osoby wola wydzierac pysk z nadzieja (?) ze to poskutkuje.

Neyah: Oczywiscie ty sie urodziles z padem w lapie i poradnikiem pod pacha ... za ta akcje masz u mnie BIG minusa; - niewiem czy zdajesz sobie sprawe co ???ole narobiles....


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 17:30 
Cytuj  
A co się stało jeśli można wiedzieć :har: Zawsze staraliśmy się trzymać taką luzacko-kumpelsko-rekreacyjną atmosferę..... coś się zmieniło :o :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 18:42 
Cytuj  
Generalnie to niewytrzymałem ciśnienia związanego ze stylem gry mojej siostry i wiedzy na temat własnej postaci. Poza tym nie wiem kto dał ciała ale wysyłając tella do Gizmosa natknąłem się na LSową odpowiedź Black związaną z tym co napisałem do Giza. To mnie zagotowało.

Ney też zaszalał. Black miała red HP i zaczeła restować, mobek ją zaagrrował i padła po jednym ciosie (to samo robiła już na Valkurm w party: gdy restowała podczas walki to potrafiła czytać wtedy www). Ney oczywiście się zagotował. Ale chwilę później sam zrobił AFK 10 minut w miejscu, gdzie agrrują Stray'e. Załatwiłem 3 ale stwierdziłem, że to AFK chyba było specjlanie to stanąłem w bezpiecznym miejscu i patrzałem się na rozwój sytuacji.

Na końcu mojej dzisiejszej przygody z ENM Black zaczeła castować Holla. Nagle przerwała odeszła od grupy, napisała na /p "Gizmos chodz" i zaczeła znów castować Holla zdala ode mnie. Blesik już wiedział co ma się dziać (Black, Gizmos i Black gadali na Skype) i stał obok Black. Holla dostali Gizmos i Bless. Irrie podbiegł do Teleportu. Black już czekała. Telepneła jego. Zostałem sam w Konschtat. Co mi pozostało... /shutdown. Oczywiście Black musi wiedzieć, kto opłaca grę, więc wywaliłem ją z gry i zmieniłem hasło. Zastanowię się czy jutro nie usunąć jej konta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 18:55 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Generalnie to niewytrzymałem ciśnienia związanego ze stylem gry mojej siostry i wiedzy na temat własnej postaci. Poza tym nie wiem kto dał ciała ale wysyłając tella do Gizmosa natknąłem się na LSową odpowiedź Black związaną z tym co napisałem do Giza. To mnie zagotowało.

Ney też zaszalał. Black miała red HP i zaczeła restować, mobek ją zaagrrował i padła po jednym ciosie (to samo robiła już na Valkurm w party: gdy restowała podczas walki to potrafiła czytać wtedy www). Ney oczywiście się zagotował. Ale chwilę później sam zrobił AFK 10 minut w miejscu, gdzie agrrują Stray'e. Załatwiłem 3 ale stwierdziłem, że to AFK chyba było specjlanie to stanąłem w bezpiecznym miejscu i patrzałem się na rozwój sytuacji.

Na końcu mojej dzisiejszej przygody z ENM Black zaczeła castować Holla. Nagle przerwała odeszła od grupy, napisała na /p "Gizmos chodz" i zaczeła znów castować Holla zdala ode mnie. Blesik już wiedział co ma się dziać (Black, Gizmos i Black gadali na Skype) i stał obok Black. Holla dostali Gizmos i Bless. Irrie podbiegł do Teleportu. Black już czekała. Telepneła jego. Zostałem sam w Konschtat. Co mi pozostało... /shutdown. Oczywiście Black musi wiedzieć, kto opłaca grę, więc wywaliłem ją z gry i zmieniłem hasło. Zastanowię się czy jutro nie usunąć jej konta.


Emodrama miesiaca. :D

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 19:14 
Cytuj  
lolol, Krzysiu bądź dorosly


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 19:42 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
...Black miała red HP i zaczeła restować, mobek ją zaagrrował i padła po jednym ciosie ....


tak robią też 75 levelowcy z X letnim stażem na tym levelu i nikt się tym nie przejmuje, wtopy z telepami i warpem to normalka w endgamie również, jesteście na dobrej drodze żeby dorównać 'najlepszym'
(ja zginąłem przed chwilą w Vanguard, nie mam żadnych (ŻADNYCH) itemów, zbroi itd. w inventory po HPnieciu się i nie wiem jak i gdzie i czy można je odzyskać, opłaciłem przez swoją głupotę/pomyłkę na 3 miesiące grę w którą gram mając 5 klatek na sekundę na minimalnych ustawieniach a Canto się nie odzywa na gg, kto by grał w ffxi jakby po każdej śmierci miał pusty lub prawie pusty plecak ?)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 20:06 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
(ja zginąłem przed chwilą w Vanguard, nie mam żadnych (ŻADNYCH) itemów, zbroi itd. w inventory po HPnieciu się i nie wiem jak i gdzie i czy można je odzyskać, opłaciłem przez swoją głupotę/pomyłkę na 3 miesiące grę w którą gram mając 5 klatek na sekundę na minimalnych ustawieniach a Canto się nie odzywa na gg, kto by grał w ffxi jakby po każdej śmierci miał pusty lub prawie pusty plecak ?)
Musisz dojść do miejsca swojej śmierci (będzie tam nagrobek) i odzyskasz cały sprzęt. Jeśli dojdzie się samemu to tracisz tylko 1% expa. Ale jest też możliwość przyzwania nagrobka w miejsce spawnu po śmierci (do tego kamienia przy którym się pojawiłeś po śmierci). Tracisz wtedy 15-25% expa ale nie musisz szukać swojego nagrobka. Exp się traci od 5lvlu jeśli mnie pamięc nie myli, więc na poczatku najlepiej tak robić. Nawet jeśli zrobisz homepoint, to jest możliwość aby ktoś dał raise Twojemu nagrobkowi (jeśli przyzwiesz nagrobek to już ta możliwość znika). Jeśli się nie mylę, może też ktoś przynieść twoje ciało. Zresztą odezwij się w grze :) A co do 5fps to ja właśnie sprzedaję konta żeby kupić GF8800GTX :P


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 20:10 
Cytuj  
Z rozmowami o innym mmo poprosze na priva.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 20:15 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Z rozmowami o innym mmo poprosze na priva.
Rasizm :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 20:20 
Cytuj  
Gizmo, Bless nie darli się na mnie tylko Ty i Neyah. Wystarczy powiedzieć nie rób tego i tego. Pierwszy raz byłam na tym wypadzie bo jak wiadomo ostatnio nie wyszedł. Poza tym ja MAM uczucia. I przejmuje sie tym gdy ktoś mnie wyzywa.

Na koniec chciałam napisać jak to było. Neyah zaczął sie żegnać, Bless miał też już niedługo kończyć to myślałam, że to już koniec jest na dzisiaj. Gizmos poprosił o Holla wiec myślałam, ze to tylko dla niego dlatego kazałam iść mu za mną aby tylko mu dać tele. Dopiero po chwili, jak Gizmo powiedział, że Maras zastąpi Neyaha, to skapnęłam się, że gramy jeszcze dalej i wróciłam po resztę. Dałam im teleport a Ty się nie załapałeś. Jak wróciłam po Ciebie to już wyszedłeś z gry.


Nie będę specjalnie zakładała nowego tematu aby się z Wami pożegnać.
Dziękuję kurczaczki za wspólną grę. Przepraszam, że zawracałam Wam głowę ciągłymi noobowskimi pytaniami. Mam nadzieje, że jednak będziecie mnie miło wspominać :)

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 20:31 
Cytuj  
Ech widze że to już nie ten sam static, jak my chodziliśmy to była luźna atmosferka tak jak kass mówi. Ani dużej kasy niebyło ani expa (bo co to jest 9k xp w ponad 3h :] ) ale był czysty fun (tak fun na promach, wiem że większości osób niemieści sie to w głowie) i jakoś nas ciągło do robienia wypadów co tydzień.
Każdy z nas coś tam zawsze pon00bił ale nierobilsmy z tego większego problemu :) (co prawda na prawie każdym wypadzie kurwowałem i gadałem od rzeczy ale ci co znają mnie w rlu albo grali zemną dłużej wiedzą że zawsze tak mówie i do każdego wiec raczej obrażania niebyło :D )
Walne hasło na koniec, które niepodoba sie wiekszości a "uber" gracze traktują jako wymówke totalnego noobienia ale wbrew pozorom: to jest tylko gra :wink:

Edit: narazie blacky i gl in rl

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 20:44 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Musisz dojść do miejsca ...

znalazłem, gra wprowadziła mnie w błąd bo napisała że pomnik będzie w mieście po summonieciu i tam szukałem :/
priv niepriv, niech admini sprzatają :]


Black Lady nie żegnaj się, niech nerwowi ludzie sobie pójdą
usunąć konto za dezinformacje/deinterpretacje i samotność w Konschtat ?
Krzysiek ma prawo być nerwowy, tyle lat stać w miejscu w grze bez proszków to wyczyn, ale reszta ?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 lut 2007, 20:51 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.