mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 10:41 
Cytuj  
Trochę spoilerów na temat gry.

16 jeszcze nie widziałem.
Natomiast w kwestii Evokerów:
Też mnie to dziwiło na początku, ale ostatnio wróciłem do grania w P3 i w końcu zaszedłem dalej, poczytałem też trochę ogólnie o serii i wychodzi na to, że Evokery jednak nie są wymagane. W grze pojawia się postać, która przyzywa Personę bez Evokera. Do tego więcej - grupa Strega używa specjalnych pills żeby utrzymywać władzę nad swoimi Personami bo inaczej zaczynają one wariować i mogą ich samych zaatakować.
Sanada podobno przekroczył swoją barierę wieku jeśli chodzi o używanie Persony, ale coś tam spekulują, że może zażycie tego specjalnego leku umożliwiłoby mu to ponownie(tak jak starszy brat bohaterów)

Ogólnie wygląda na to, że Persona to jakieś dziwaczne cudo, które u jednych ujawnia się bardziej u innych mnie i inaczej te osoby mogą ich używać. W poprzednich personach też niczego specjalnego postacie nie potrzebowały, żeby je wezwać. W 4 wygląda znowu na to, że będą używać jakichś okularów XD

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 10:51 
Cytuj  
Ta, tamte emo okulary wyglądają bardzo głupio :}
Cóż, skoro nawet w grze pojawiła się taka osoba... Ale fajnie byłoby, gdyby przynajmniej jeden Sanada Evokera używał.

Co do gry, czekam właśnie na lepszy niż aktualnie wypuszczony UNDUB FES'a (obecny nie ma napisów na filmikach) i w wakacje zacznę grać od początku ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 10:54 
Cytuj  
Tego Unduba FES'a też już mam, ale w zasadzie postanowiłem najpierw skończyć pierwszą rundę na normalnej P3, a drugą już zrobić FES. Natomiast nie wiem czy nie ściągne normalnej wersji. Dubbing w P3 akurat aż tak bardzo mnie nie denerwuje, natomiast ostatnio zauważyłem, że nie podoba mi się granie: ang - napisy, jp - voices - ta opcja jest w grach NIS ciągle, ale jednak jej nie używam bo mnie to irytuje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 11:01 
Cytuj  
Osobiście nie zaszedłem w Personie strasznie daleko, więc nie będzie mi szkoda save'a, a z dwojga wolę pograć w wersję rozszerzoną.

Co do głosów i napisów, to nóż w kieszeni otwiera mi się, kiedy słyszę angielski dub. Jedynym wyjątkiem w przypadku mniej mainstreamowych niż FF gier, w którym wybrałem angielskie głosy była Disgaea - dubbing zrobiony genialnie i żadnych czytanych japońskich imion.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2009, 13:21 
Cytuj  
Witam Szanownych użytkowników MMORPG.

Jak co roku mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w największych polskich nagrodach poświęconych anime i hentai "Centerki". Mam szczerą nadzieję, że również i w tym roku szanowni Państwo wspomogą nasze skromne przedsięwzięcie swoim udziałem. Gorąco zapraszam, aby mieć możliwość zagłosowania (jak co roku) nie trzeba się na forum rejestrować.

http://forum.hentai.info.pl/php/viewfor ... aaccaf8439

Z poważaniem Erelen Galakar.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.