mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 18:38 
Cytuj  
Sora napisał(a):
Kang napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Gal nie każdy ma w salvage statiku 3 reliki gdzie wszystko ze wszystkim robi light, double light albo darkness, double darkness :p

Nie no wiadomo że tak łatwiej byo :) Ale normalnymi WSami też SC robilismy :)

Ahahahah padłam. :D


Akurat frey Oni to mieli lol Relic WSy :)

LolScourge, LolMetsu i LolfinalHeaven .... /ja flee Atoreis /ja Hide Atoreis :)


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 20:09 
Cytuj  
Raczej chodzi o kaiten, lolscourge i lolmetsu użyte w odpowiedniej kolejności potrafią zrobić chory damage ze skillchaina no ale Ator na pewno robi lepszy solo :)

Najlepiej pisać o czymś czego się nie widziało w praktyce...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 23:25 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Raczej chodzi o kaiten, lolscourge i lolmetsu użyte w odpowiedniej kolejności potrafią zrobić chory damage ze skillchaina no ale Ator na pewno robi lepszy solo :)

Najlepiej pisać o czymś czego się nie widziało w praktyce...


A zaklad ze Blade: Jin Tachi Gekko i Spinning slash zrobia tez chory dmg i moze anwet wiekszy, nawet jak nie zrobia doubla light czy darkness?


I skonczcie z lol argumentami ze Ator to napewno bleble ble wystarcza zwykle argumenty bo przezucanie sie "wyzwiskami" to ci nawet nie apsuje Rhae.

Co z tego ze zrobisz ws za 500 i sc za (double light czy darkness) za 1k co da 1500 jak mozna walnac Ws za 1k i sc za 1k ( zwykly light czy darkness)


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 23:57 
Cytuj  
O to właśnie chodzi, że u nas nie ma zabawy w "półśrodki" typu fragmentation, fusion, gravitation właśnie poza naprawdę wyjątkami. Light, Darkness robi większy dmg a co do double to chyba nie muszę mówić że pozwala na częstsze burstowanie? Mając ponad 350 salvage runów na koncie robiłem skillchainy chyba z każdym dd jobem i możesz mi uwierzyć że najlepsze rezultaty daje chainowanie light/darkness.

No ale jeśli koniecznie chcesz się licytować to najprościej sprawdzić na mad bomberze, nasz rekord to 6k z samego efektu double light nie licząc wcześniejszego lolmetsu, lolscourge czy lolkaiten :p


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 01:34 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
O to właśnie chodzi, że u nas nie ma zabawy w "półśrodki" typu fragmentation, fusion, gravitation właśnie poza naprawdę wyjątkami. Light, Darkness robi większy dmg a co do double to chyba nie muszę mówić że pozwala na częstsze burstowanie? Mając ponad 350 salvage runów na koncie robiłem skillchainy chyba z każdym dd jobem i możesz mi uwierzyć że najlepsze rezultaty daje chainowanie light/darkness.

No ale jeśli koniecznie chcesz się licytować to najprościej sprawdzić na mad bomberze, nasz rekord to 6k z samego efektu double light nie licząc wcześniejszego lolmetsu, lolscourge czy lolkaiten :p


Nikt nie mowi o poldrodkach My nie mamy blm wiec nie burstujemy, nie mamy tez nin wiec nie ma zandego problemu z SC bo zazwyczaj mamy 2-3 SAM i 2-3 MNK Asuran <> Gekko Darkness w kazda strone a Wsy duzo mocniejsze od relicowych. Mad bomber sie nie liczy bo bierze ekstra dmg i bije sie go z 30 sec wiec tam dzieki SC sie czasu nie oszedza. Chce zobaczyc Wasz dmg na bossie gdzie napewno Kaiten ssie bo nie ma att bonus gdzie jinjest znaczie lepszy niz metsu bo crity na high def duzo daja, i scourge... Spining slash ma 150% dmg bonus z tego co pamietam i zajebiste statsy i zaloze sie ze uzywajac zaznaczam na Bossie jin, Sslash i Gekko robilibyscie znaczie lepszy dmg niz laczac relicowe wsy w SC no chyba ze BLM jest i chce burstnac to mozna sie poswiecic i zrobic jedna runde SC ale to sam moze spokojnie zrobic sam SC albo z SSlash <>Kasha light. Ja wiem ze to ciezko sie do tego przyznac ale relicowe WSy z katany i Gsword ssa i wiem ze ciezko ich nie uzywac jak sie je ma itd. ale Kikoku sie nie robi dla WSow tylko zajebistego DPS i zaloze sie ze lepszy miales dmg przed reliciem robiac jiny niz z relickiem robiac metsu Zreszta nie tylko ja to zauwazylem bo Veji mowi ze Ci spadl dps odkad masz Relic a On z Toba czesto gra :P

Podsumowujac, SC sie oplaca robic ( jesli nie ma BLM ) tylko jesli mob bierze extra dmg od SC albo jesli SC jest robione z najmocniejszych WSow danych jobow. W kazdym innym wypadku duzo lepszy dps robi spamowanie WSow Oczywiscie to tylko moje zdanie.

Dobre pary Wsow robiacych SC i wartych uwagi do robienia bez specjalnego umawiania sie ( osoba zamykajaca SC po prostu wie kiedy zrobic Ws zeby sie wstrzelic)

Gekko -> Asuran
Asuran -> Gekko
Spinning Slash <-> Mandalic Stab
Spinning SLash <> Kasha
Asuran -> Howling Fist
Slash <> Drakesbane

Jeszcze sa inne ale chodzi mi o takie parsy Wsow ktore i tak sa uzywane.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 02:41 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
zaloze sie ze lepszy miales dmg przed reliciem robiac jiny niz z relickiem robiac metsu Zreszta nie tylko ja to zauwazylem bo Veji mowi ze Ci spadl dps odkad masz Relic a On z Toba czesto gra

Nie grałem z Rhae zbyt wiele przed reliciem (tyle co w DP), ale... nie kompromituj się.
Rhae z Kikoku na salvagowych bossach robi największy dmg według parserów. Do tego trzyma hate, co oznacza, że używa toolsów i skilli (przez co może uderzyć mniej razy). Mówię o staticu gdzie tylko On ma relica. Reszta to SAMi, THF, DRG i/lub DRK.
Do tego dochodzą masakryczne SC. Dla przykładu dzisiejszy ZR. 7 osób, zabite NM: 2f, 3f + jakko, 5f, 6f, boss. 10 minut czasu do końca runu.
Z jednej strony można powiedzieć, że to uber skill, z drugiej - że jednak dobrze wykorzystany relic zamiata na salvage.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 06:36 
Cytuj  
To właśnie też próbuję wbić naszym Salvagowcom do głowy - nie chodzi o to, żeby za każdym razem robić WOW-ALE-SC-JA-PIERDOLE, ale jeżeli na 10 mobach jesteśmy w stanie bez pierdnięcia przy odrobinie koordynacji zrobić 20-50% damage szybciej - to powinniśmy to robić.

Wczoraj już było całkiem nieźle ze skillchainami - u nas nie ma innych głównych DD poza MNK, SAM, THF i DRG - więc light/darkness można robić na lewo i prawo.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 08:16 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
To właśnie też próbuję wbić naszym Salvagowcom do głowy - nie chodzi o to, żeby za każdym razem robić WOW-ALE-SC-JA-PIERDOLE, ale jeżeli na 10 mobach jesteśmy w stanie bez pierdnięcia przy odrobinie koordynacji zrobić 20-50% damage szybciej - to powinniśmy to robić.

Wczoraj już było całkiem nieźle ze skillchainami - u nas nie ma innych głównych DD poza MNK, SAM, THF i DRG - więc light/darkness można robić na lewo i prawo.
Dokladnie Huck wystarczy sie wstrzelic, ale uwierz mi ja od dawna probuje robic SC i czasem mowie ludziona na tell lub /p ze robimy SC najczesciej z Koniem lub Ragnim ^^

Kamilus -> Po pierwsze, to nawet z Toba mi sie nie chce gadac bo Ty za bardzo lubisz ludzi obrazac na lewo i prawo co Ci kiedys wyjdzie bokiem ale tym razem jeszcze odpowiem. Nigdzie nie napisalem ze Rhae to zly nin i ze sie nie zna itd. Jest najlepszym nin jakiego znam na calym serverze, co nie znaczy ze jakby uderzal jin zamiast metsu to by nie robil o 2% wiecej dmg czego Ty i tak bys w zyciu nie zauwazyl. To ze jest najlepszym DD na bossie nie znaczy ze nie moze byc jeszcze o 2% lepszy ^^

I skoncz z teksami typu "Nie kompromituj sie" bo ja wiem ze Ci to pewnie zwisa, ale ludzie i tak cie nie lubia, ale juz niedlugo to przestana z Toba gadac bo ich irytujesz. Tak wiem tacy ludzie gowno Cie obchodza i ja tez Cie gowno obchodze, ale czasem gowno tez ma racje.


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 09:53 
Cytuj  
Sorry Ato ale jin na bossów nie jest lepszy od metsu dlatego, że jest multihitem.

Musiałbym jeść sushi zamiast hedgehog pie aby to miało sens, to wolę użyć metsu które jest otwarciem i zamknięciem do potencjalnego light a do tego mieć aftermath super subtle blow effect (na bossach sam zapewne wiesz jak ważny jest subtle blow). Jakbyśmy mieli cora i barda to bym pewnie "trzaskał" jiny dużo częściej ale niestety nasi korsarze zniknęli- jeden skacze na spacji w wowie a drugi musiał się zająć RL.

W chwili obecnej metsu robi średnio 150 dmg mniej niż jin ale ma dużo lepsze wartości skillchainowe niż jin (loldetonation etc.) no i efekt subtle blow który w 9 na 10 przypadków starcza do następnego WSa.

Pewnie przez spamowanie metsu zamiast jina dps mi spadł ale Veji mógł nie wziąć pod uwagę, że jemu też się sprzęt zmienił, 2h dostali cholernego boosta- to wszystko też się składa na obniżenie cudzego dpsa.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 09:59 
Cytuj  
nie widze madrzejszej i bardziej "oczytanej" osoby wśród OLDSCHOOL graczy - jak Rhae , Galen czy Opi . Wśród nowych - Ator moze byc upierdliwy ( :) ) ale musze przyznac ze zna sie na rzeczy ....

Kamil ... lubi robic zamęt ( niekoniecznie dramy ) ... po prostu czasem warto sie ugryzc w jezyk i ... nie napisac nic ( No offence Kamil ) .


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 10:24 
Cytuj  
Nie mowilem o DPS tylko o dmg output z Jin, ktory na moje oko jest nizszy z Kikoku niz z tego co Rha uzwal wczesniej (jak z crit+, tzn. nie ma juz tak czestych dmg peak'ów). Ja bym mial podobnie uzywajac Rampager'a a potem sie przesiadajac na Perdu, albo nawet na Bravure. To jednak nie istotne w dyskusji :)

Na boss'ów lepiej uzywac single-hit... chyba ze sie go po prostu nie ma. WARek akurat nie ma ;p
A jesli chodzi o SC, to u nas nikt tego nie Magic Burstuje.

Inna sprawa, ze to 6k ktore uzyskalismy na Mad Bomberze wynika z sily Kaiten a nie Scourge czy Metsu ;) My zamykamy Skillchain'a poteznym WSem, dlatego mamy potezny dmg z SC. Na bank zestaw Jin, S Slash robia wiekszy dmg niz Metsu i Scourge, ale nie doprowadza do double light - mysle ze o to tutaj chodzi. Pamietajcie ze sila SC zalezy od sily WSa zamkyjacego a nie otwierajacego czy posredniczacego. Skilchain ktory by zamknal Steel Cyclone pewnie zrobilby jeszcze wiecej niz te ktory zamyka Kaiten, pod warunkiem ze mialby takie wlasciwosci SC :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:19 
Cytuj  
niestery.spacja.mi.sie.juz.zaciela.:(


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:24 
Cytuj  
Kyuubi napisał(a):
niestery.spacja.mi.sie.juz.zaciela.:(


to se nie poskaczesz :cry: :cry:

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 13:48 
Cytuj  
Gdyby elfka nie skakała do by spacji nie złamała?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 17:57 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Gdyby elfka nie skakała do by spacji nie złamała?

Kurde, to brzmi jak nowe sformułowanie pani do towarzystwa :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:22 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Sorry Ato ale jin na bossów nie jest lepszy od metsu dlatego, że jest multihitem.

Musiałbym jeść sushi zamiast hedgehog pie aby to miało sens, to wolę użyć metsu które jest otwarciem i zamknięciem do potencjalnego light a do tego mieć aftermath super subtle blow effect (na bossach sam zapewne wiesz jak ważny jest subtle blow). Jakbyśmy mieli cora i barda to bym pewnie "trzaskał" jiny dużo częściej ale niestety nasi korsarze zniknęli- jeden skacze na spacji w wowie a drugi musiał się zająć RL.


No spoko nie wiedziałem ale ja wciąz wale tylko asuran na bossie i jest mocniejszy niz kazdy inny WS przynajmniej dla mnie

Targaryen napisał(a):
W chwili obecnej metsu robi średnio 150 dmg mniej niż jin ale ma dużo lepsze wartości skillchainowe niż jin (loldetonation etc.) no i efekt subtle blow który w 9 na 10 przypadków starcza do następnego WSa.


No ja myslalem ze masz 2 x march i dalbys rade metsu jin metus jin metsu i caly czas effect.


Probowales jin z w sesie str+acc? Masz teraz idealna zbroje na takie cos.

Veji -> a nie lepiej zrrobic osobno jin i osobno z sekkanoki spinning slash > kasha > kaiten i jest ten sam double light a pozniej z meditate znowu slash > kasha > kaiten? I kazdyrrobi najmocniejsze wsy i do tego wykorzystane jest szybsze robienie tp rpzez samuraja ktory w tym momencie nie musi czekac na metsu scourge tylko na kazdy jin i slash wali 2 Wsy. Ja wiem ze to teoria ale jakos to do mnie przemawia.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 21:09 
Cytuj  
Ja napisalem jak jest i dlaczego tak jest, a nie jak mogloby byc a nie jest :]

Poza tym moja ocena to ocena oberwatora, a nie uczestnika.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 21:25 
Cytuj  
Ato, ale kto Ci powiedział że my cały czas relic WS'ów używaliśmy :)
Czasami to miało sens, czasami nie. Dużo lepiej np było zrobić Mandalic Stab>Spinning>Kaiten. Wszystko zależy od tego kto i kiedy ma TP i jaka jest sytuacja. Akurat Scourge jest fajny jak zaraz po albo zaraz przed możesz użyć Last Resort.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 maja 2009, 22:05 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Skompletowane!

Wielkie dzięki SalvageExplorers i SalvageNightmares! Wielkie dzięki ekipa. Good job!

Mam cel żeby wracać. Trochę fun z zarabiania i z pomocą Altany wpadnie ultimate bard part:


Obrazek


_________________
B.B.B.T.D. King

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 19:20 
Cytuj  
No to dawaj, dawaj :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.