mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 14:38 
Cytuj  
Sait no i jeszcze wypadla pala dla WHMa na tym Dynamisie, ja sie w kazdym badz razie super bwilem i zaliczam odtad kazdy dynamis, co prawda zona podczas seansu nocnego wpada i pokazuje zebym sie stuknal w czolo skoro tak dlugo siedze przy kompie, hehe.
Reasumujac Dynamis fajna zabawa, a i nie ma co gadac ze przez kogos sie wszytko zwalilo, nie wiem kto to byl, ale badzmy wyrozumiali, w koncu gdyby to bylo przez kogos z nas ?
Po prostu stalo sie, dla mnie to byl pierwszy tego typu raid z tak wielka iloscia ludzi, bylo nas praktycznie pelny sklad 64osob, opanowac wszystkich przy tych biegach jest naprawde ciezko.
No jestem tez pelen uznania dla Kelenae, kumaty gosc - wie co i jak, a w takich imprezach to jest to najwazniejsza rzecz !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 15:01 
Cytuj  
napisalem bod ze 2 mlotki wypadly :P
czapke dorwal ryioko czy jak mu tam
a kele to laska z tego co wiem :)
do upgrejdu brakuje mi 310 monet i o ingota


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 11:55 
Cytuj  
Sw przemyślało swoja polityke kadrową i oto wyniki :

"Due to high volume of new membership requests, we are undergoing a revision of new memberships. At the moment only selected jobs will be considered. Nin, smn, whm, blm, bst. Sorry for any issues this may caus"

Oraz dla przypomnienia :

The current requirements for the linkshell application as of November 22, 2004 are (all new applicants have to have access to Tu'lia Regions (SKY OK):
1. RDM and PLD has to be at least level 72
2. Melee has to be at least level 74
3. RNG, THF, BRD and BLM has to be at least level 71 (70 with genkai V done will be considered, but 71 is preferred)
4. WHM, SMN, and NIN has to be at least level 67


Zet sie łapiesz na minimalne wymagania :D Bodziu tak samo :D

Chyba ostania walka dała im troche do myslenia ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 12:56 
Cytuj  
Ja i tak nie ma ZM :-(


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 12:58 
Cytuj  
zet napisał(a):
Ja i tak nie ma ZM :-(


No, nikt za ciebie tego nie zrobi niestety, musisz sam sie postarać i to zrobic :) z pomoca ls-a jest to mozliwe i banalne do zrobienia.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 14:03 
Cytuj  
Stokrotka i inni: zerknij prosze na tego posta viewtopic.php?t=10555 i wypowiedz sie np. odnośnie czasów trwania, trudności czy innych ważnych rzeczy.

Dzieki :]


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 14:26 
Cytuj  
Stok ale na Forum jest napisane wyraznie ze tylko SMN przyjmuja zadnych innych :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 14:40 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Stok ale na Forum jest napisane wyraznie ze tylko SMN przyjmuja zadnych innych :/


Zmienili w info dla new members, tam tez bylo ze tylko smn. forum to jest tak srednio aktualizowane, oni generalnie maja za dobrze bo klada laske na ludzi ktorzy zglaszja do nich aplikacje i czesto nawet nie odpisuja na priv msg. Przynajmniej ja nie dostalme zadnej odpowiedzi na priv.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 15:42 
Cytuj  
A do kogo pisales? Pisanie do Sefferene nie ma sensu - to jest czlowiek zbyt "nieobecny" ^^:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 15:49 
Cytuj  
Goku a do kogo tam pisac, strona w ogole jest przez kogos odwiedzana ?? Nikt nawet nie odpisze na maila czy na aplikacje, raczej po uformowaniu calego Waszego skladu, jak juz nie potrzebujecie nikogo to i macie gdzies odpisanie, na maile nawet w formie krotkiej: We're full thx for mail !
:(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 16:01 
Cytuj  
Bod spokojnie, Gok ma zwyczaj idealizowania wszystkie co ma z nim zwiazek :D

Gok rozmawialem z seffrane czy jak toto sie wabi, zreszta razem z bodkinsem, duzo powiedziala, obiecal i nie dala znaku zycia od ~~ 2 miesiecy, pisalem do tej/tego drugiego - supastar - napisalem jaki status mojego podanai i wogole zeby dala glos, zapytala o lv i cos tam jeszcze, a o sky, odpisalem i od ponad miecha zero reakcji, pisalem nawet ponownie i dalej zero odpowiedzi.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 16:03 
Cytuj  
teraz supastar sie zajmuje new membersami
stronka faktycznie jest slabo aktualizowana.... strategie do hnmow to chyb a pol roku maja :D nawet bledy w drop listach heheh
raz na tydzien updatuja punkty albo wpisza jakeigos newsa po wiekszej akcji
tez nie wiem czemu taka laske klada na zglaszajacych sie... pewnie gdyby nie nasi ludzi w SW czekal bym jeszcze z miesiac na perle...
teraz bardziej friendsow invituja a nie ludzi z lapanki... jesli tylko pojawia sie opinia ze kogos brakuje to was polecamy :) tak np z gokiem bylo..


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 16:05 
Cytuj  
Napisalem, tak tylko dlatego ze Seff wlasnie nie bylo i sie juz tym nie zajmuje ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 16:06 
Cytuj  
Bodziu, Sto - chcecie opuścić DH?
DarkHeart jeszcze żyje, moim zdaniem warto się trzymać tych ludzi, jest tam jeszcze sporo mega uberów, czesc z nich to pionierzy NA w branży HNM :), napewno beda grac dalej. Na Chouji swiat sie dla nich nie konczy, choc pewnie bolesne jest to wzial ze soba do grobu sprzet za kilkadziesiat milionow. Poczekajmy, az pare osob wyjdzie z wiezienia, za tydzien, dwa powinno sie zaczac wszystko krecic na nowo jak nie pod ta nazwa to pod inna.

Zreszta z naszym lvlem ciagle jestesmy w HNM LSie srednio uzyteczni. Trzeba levelowac i maksowac sprzet. :)

SW jest full, CAE ma srednia opinie, TG przyjmuje ludzi conajmniej dziwnych, dla mnie nie ma żadnej alternatywy poza DH. Zostaje tam do konca.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 16:09 
Cytuj  
Mysle, ze TG potrzebuje czasu na uformowanie sie - jak to mlody LS bierze jak najwiecej osob nie zwarzajac na bardziej "prywatne" sprawy. Tak samo bylo z CAE - jedyny problem, ze CAE to nie bylo cos nowego i chodzil za tym pewien cien ^^;

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 16:16 
Cytuj  
o TG mialem dobra opinie poki eda nie wzieli :P
CAE idzie ciagle do przodu i zaczynaja tez juz gody bic, ucza sie od SW :)
pewne jest to ze to juz nie to samo DH ale zycze powodzenia !

gok jak cos wiesz o cae to mow :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 11 sty 2005, 16:16 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 16:16 
Cytuj  
Za TG też chodzi cien, zalozyciele nie wyszli z DH w uczciwy sposob, nie zniszczyli perlelek, ewidentnie szpiegowali DH.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 16:24 
Cytuj  
Zalezy co masz na mysli Sai ;)

Opi ja mysle ze to nie tak - inne HNM LSy powstawaly w podobny sposob.
Ja tam akurat ludzi do pewnego momentu z TG nie kojarzylem wogole z DH. Kele? Mimo, ze ciagle widzialem ja na forum DH to w grze nigdy bym ja z DH nie polaczyl, bo zadko ja tak widzialem z nimi. Co do szpiegowania to slyszalem, ze to za sprawa niektorych tylko osob? A to akurat nie jest wina LSa tylko poszczegolnych czlonkow (chyba, ze LS do tego namawia o czym mozemy tylko sie domyslac), np. szwedzi? Ja juz sie o nich wypowiedzialem... mimo, ze gralem z nimi troche, expowalem itp. to nie przepadam za bardzo - strasznie ludzie nie slowni, wygodni, szukaja gdzie im bedzie najlepiej bez jakichs zobowiazan, samolubni z syndromem narcyza. I tak jest - niektore osoby takze wyrabialy zla opienie CC albo samym polakom swoim zachowaniem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 16:36 
Cytuj  
Ludzie z DH poszli do TG zabierajac sprzet, triggery no i samych siebie to tyle.

Nie, Opik, zostaje w DH, SW polożyło na mnie za dużo razy laske ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 04:30 
Cytuj  
dzis upolwoalismy cus takiego :)

Obrazek

nie wiem jakim cudem udalo sie outpullowac japsow :)
zlowik jak to bywa ba okrutny def, duzy wygar, strasznie capi mu z pyska (tak na 700hp) i ma piosenke aoe dispell WSZYSTKICH efektow

od casu do czasu chowal sie do muszelki dostajac mini invicibla i regeneracje rzedu 100hp na sek :)

Obrazek

wszedl w muszelke jak juz nie widac bylo paska hp i odbudowal sie do 5% ale po wyjsciu wszyscy melesi sie na nim zemscili dostal kopa az sie przewrocil na grzbiet :P
a tu drop

Obrazek


dla niewtajemniczonych w body to crimson body a to jajko w woreczku to item do black belta... a ze nie bylo zadnego monka dostal je drg z mnkiem na 30lv.............................................
anyway bylo fajnie :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.