mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 21:24 
Cytuj  
Dzisiejszy Limbus to kwintesencja niezgrania i olewactwa. Jeżeli nikt z grupy 12 osób nie potrafi powiedzieć gdzie można(z dwóch różnych powodów - nieposiadania Windowera oraz niemożności sprawdzenia wcześniej) gdzie mamy iść to jest coś nie tak. Ponadto dziękuję bardzo za wszystkie "komplementy" w moim kierunku bo widać jak ktoś próbuje coś zrobić lub pokierować tak żeby wszystko poszło to należy go wtedy olać, zwyzywać i czepiać się jak coś niedajboże pójdzie nie tak. Oczywiście samemu nie robiąc nic. Więc jeżeli dalej ma to tak wyglądać to ja podziękuję za współpracę.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 21:50 
Cytuj  
Updated table: http://gnu.univ.gda.pl/~darth/limbuscc74.xls

Galenros, Lesiu: Quorum decided that points will be awarded only to those who stayed to the very end of limbus.

If you do not agree with this decision - ask on this forum.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 22:20 
Cytuj  
Mam Boxera! Wielkie dzieki!

Teraz priorytem dla mnie sa itemy dla monka. Chce zrobic body dla STR (z braku K.Osode).

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 22:30 
Cytuj  
Zet! 106 monet :roll:
jestes naszym prawdziwym bankiem :o


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 23:43 
Cytuj  
Gal od początku byłeś jakiś nabuzowany. Jak masz przenosic nerwice z assaultów na limbusa to może faktycznie sobie daruj.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 00:26 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Zet! 106 monet :roll:
jestes naszym prawdziwym bankiem :o


Wlasnie nie wiem co mam zrobic.
Tak naprawdę to potrzebuje 3 itemow z Ultimy: rekawiczki (super), czapka (fajna dla whma), i buty (+5 summoning magic, na razie słabe, ale summoning magic ma byc wazne soon).
Daje mi to 15 x 3 = 45 coinów, które wpłace do puli. Zostaje mi jeszcze 60... nie wiem - chyba wybiore i spienieze... Albo po prostu zaczne chodzic tylko na Ultimy - nie wiem...
A na limbusa to lubie chodzic...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 00:30 
Cytuj  
Rha jaką nerwicę z Assaultów ? Nabuzowany nie byłem tylko zły bo nikomu się dupy nie chciało ruszyć żeby sprawdzić co i jak. Zetowi się odechciało chyba bo to nie był run na chipa do Ultimy tylko jakiś marny appolyon, ty stwierdziłeś że porobisz sobie coś innego a inni nie mieli windowera... To rzeczywiście genialne.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 09:36 
Cytuj  
Cytuj:
...ty stwierdziłeś że porobisz sobie coś innego a inni nie mieli windowera... To rzeczywiście genialne.


Jakie coś innego? Od 18 pomagałem Suczce z eskortami w pałacu do CoPa to była kwestia zagrowania dwóch czy trzech dodatkowych mobków to moje spóźnienie. Zresztą jak już przyszedłem (20.25 byłem w jeuno i nie były wtedy jeszcze porobione do końca nawet druzyny) to staliśmy jak kołki przez dobre 20 minut zastanawiając się co dalej więc nie zwalaj winy na mnie.

"Nabuzowany" w tym kontekście- zły na cały świat.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 09:37 
Cytuj  
zet napisał(a):
Elfka napisał(a):
Zet! 106 monet :roll:
jestes naszym prawdziwym bankiem :o



Daje mi to 15 x 3 = 45 coinów, które wpłace do puli. Zostaje mi jeszcze 60... nie wiem - chyba wybiore i spienieze...


No pewnie Zet!

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 12:11 
Cytuj  
Nie będzie mnie na Ultimie w czwartek, ide ze statickiem Suczki kończyć CoP'a.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 13:02 
Cytuj  
Jeżeli okaże się, że nie uda nam się stworzyć ekipy do Ultimy w czwartek proponuję zurzyć Metal czipa, któego ostatnio sfarmowaliśmy.

info:
http://www.killingifrit.com/forums.php?m=posts&q=111730
http://community.livejournal.com/finalf ... 10952.html


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 21:19 
Cytuj  
... kurwa....


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 22:03 
Cytuj  
mam dosyc limbusów


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 22:35 
Cytuj  
Nie wiedzialem, ze jeden armor buster moze isc odrazu po drugim. Teraz juz wiem, ale ta wiedza mi sie juz pewnie do niczego nie przyda, bo nie zamierzam juz chodzic na ultime...
Odpalilem 2hr odrazu po tym jak poszedl armor buster i zabil 2 osoby. Mialem full HP i spodzeiwalem sie, ze pojdzie na mnie citadel tak jak poprzednio. Poszedl drugi buster doslownie po 4 ciosach ze 100-fists.

Nie odpalilem 2hr wtedy kiedy wszyscy, bo Rha poprosil mnie zebym zaczekal z nim na energy screen i polaczyl je z formles strike. Pech chcial, ze Ulitima odpalala ciegle mana screeny. Jak juz bylo z 10 osob zywych tylko to uznalem, ze nie ma na co czekac.

Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 08:58 
Cytuj  
o armor busterze można przeczytać na poprzedniej stronie:
Armor Buster, AoE Gravity --> Erase
If you have Gravity from Armor Buster, run away immediately.

Valyana napisał:

We had bad luck this last run; Ultima used two Armor Busters in the last 20%, where it had never used it at all in that phase on our previous runs.

Armor Buster wg mojego taruzdania to zadanie dla supportu a nie dla DD, brava dla Anc i jej curagi, reszta supportu NC, ratowali siebie niepotrzebnie stoneskinujac się i erasując się kiedy alliance kwiczał zapewne na yellow/red

jakby każdy DD miał się zastanawiać i przejmowac jaki wygeneruje specjal mobek to by umarł ze stresu, po to bierze się ze sobą 10 osób jako support żeby 3-4 osoby mogły sobie pobić i ZABIĆ mobka

na poprzedniej stronie wyraźnie macie napisane :

zet napisał(a):
Ultima strategy

...

Valyana napisał(a):
Ultima really screwed us with the specials right at 20% today. Armor Buster -> Dissipation -> Citadel Buster was a nasty combo. And then people still don't seem to know how to run away.

If you have Gravity from Armor Buster, run away immediately.
If you don't, KEEP ATTACKING until 10... and then run away. Unless it's immune to your attacks, in which case you might as well run earlier.
EVERYONE run away. Don't decide it's on you, so you don't need to run. Sometimes you're right, sometimes you aren't. We've had several people die unnecessarily because Ultima changed targets in the middle of the countdown. Don't stop running unless you get pulled in during the last 5 seconds, and even then you can run the opposite direction.

When you run, run up onto the ledge where we entered the room. Don't go through the door, that just wastes time getting back to do more damage.

Before 20%, when Ultima does Armor Buster or Equalizer, melees must IMMEDIATELY turn around and stop feeding it TP. If you see a lot of orange numbers in the alliance list, turn around. There's no need to run away, Ultima doesn't do anything except Holy2 if you don't give it TP. But if people are attacking it gains TP very fast. You can start attacking again once people are out of orange HP.

Below 20%, I'm not sure that this will work; I don't know if Citadel Buster is TP based or not. If it is, this would certainly help a lot, and I think it's worth a try. We had bad luck this last run; Ultima used two Armor Busters in the last 20%, where it had never used it at all in that phase on our previous runs.

Bringing Icarus Wings for the last 20% would help.

I need to stop changing head equipment in my macros, it keeps me from reapplying reraise...




zet napisał(a):
PLEASE READ ABOVE STRATEGY AND ROSTER - IT HAS CHANGED
PLEASE POST YOUR OPINIONS AND TIPS


zet napisał(a):
Jeżeli okaże się, że nie uda nam się stworzyć ekipy do Ultimy w czwartek proponuję zurzyć Metal czipa, któego ostatnio sfarmowaliśmy.


przecież te wasze posty są aktualne cały czas a nie tylko w dniu ich wrzucenia na forum


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 09:10 
Cytuj  
Totalnie nie masz pojecia jak to wygladalo w walce i jaki jes podzial rol wiec nie komentuj plis.
Kazdego armor bustera udawalo nam sie niezle zniwelowac, a potem poprostu sie buffowalismy bo trzeba nastepny attack przezyc.
I jedynym supportemm, ktore sie SS'owal bylem ja juz troche pozniej po AB, bo moje party bylo juz uleczone. Jedyne co nas zaskoczylo to kolejny AB odrazu, ktory ja dzieki temu OLABOGAstrasznemu buffowaniu moglem chociaz przezyc i podleczyc innych zyjacych.
Nie wiem wogole po co cytujesz nasze wlasne wklejki z atakow jakbysmy idiotami byli. I nie tlumacz nam po raz n-ty co robic. Nie rozumiesz, ze my sobie radzilismy??? Ta walka juz nie sprawiala nam problemow to pewnego etapu. Wszystko wina spamu AB. Poprzednie walki to rzeczywiscie czesto noobowalismy bardzo, nastomiast ta byla bardzo dobra i tylko ta jedna glupia wpadka. Ale tez nie widze, ze wasze alliance sprawnie przezylo 2 AB doslownie zaraz po sobie, po monk odpalil Hundred Fist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 09:55 
Cytuj  
Moje 100-fists zrobilo doslownie 3-4 ciosy - wiec jesli uwazacie, ze to moze wygenerowac armor bustera to znaczy, ze melee nie powinni podchodzic do Ultimy w ostatniej fazie. Tylko powiedzcie kto wtedy ja zabije jak bedzie na siebie ciagle wrzucac mana shield??

BTW przed pierwszym armor busterem nie uderzylem Ultimy ANI RAZU. Stalem przy drzwiach i ladowalem chi. Jak zobaczylem, ze pada dwoch RDMow, polowa melee lezy na glebie, a tanki juz nie maja hate dawno to pomyslalem, ze nia ma na co czekac.

Naprawde wczoraj bylem super skoncentrowany i staralem sie nie robic nawet drobnych bledow. Widzialem kazdy atak ultimy, niektore probowalem stunowac wsem (nawet nie wiem czy ze skutkiem bo wylaczylem na to filtry).

Super zajebiscie, ze udalo sie niektorym wczoraj znalezc jedynego winnego przegranej. Mam nadzieje, ze to niektorym poprawilo samopoczucie i mogli pojsc spac z czystym sumienem. :)

BTW bez sensu isc na Ultime bez pelnego skladu jak wiadomo, ze mamy z nia klopoty. Jak do tego sie okazalo ze mamy jednego tanka trzeba bylo olac chipy i wycofac sie z limbusa, ale wiadomo ze nikt by nie podjal sie takiej decyzji, bo potem byloby gadanie: "moze bysmy dali rade wygrac".

Mam nadzieje, ze na nastepnych Ultimach bedzie wam szlo lepiej, Zet sie nie zniecheci i wreszcie dostanie swoj item na ktory naprawde zasluzyl.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:00 
Cytuj  
Uważam że przesadzacie z najazdem na Opa bo to ewidentnie nie była jego wina. Przy 20% Ultima ma TP Regen i prawdopodobnie trochę inaczej używa speciali. Mieliśmy sporego pecha... Szkoda tylko ze Opi nie odpalił 2hra z nami - zrobiłby więcej - skoro i tak miała w cholerę TP to nic by to nie zmieniło. Tak czy siak znowu dostaliśmy po dupie...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:03 
Cytuj  
Opi ale to nie sa jakies oszczerstwa wyciagniete niewiadomo skad.
Spojrz na swoj wlasny screen: jesli masz filtry to sorry ok wycofam to, ale na nim widac, ze byles jedynym bijacym ultime w czasie od pierwszego AB do drugiego. Tego drugiego AB napewno nie dalo sie uniknac, nastomiast mysle, ze dalo sie opoznic. No co drugi raz mielismy z nim pecha... -.-

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:07 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Totalnie nie masz pojecia jak to wygladalo w walce i jaki jes podzial rol wiec nie komentuj plis.


skomentowałem tylko kawałek loga Opiego i wkleiłem wasze posty, każdy wyciąga swoje własne wnioski, jak ktoś wyciągnie/wyciąga złe to lepiej niech wraca do os

podzial ról jest banalny, nie róbmy filozofii z czegoś co każdy używa częściej od chleba w realu
jak wyglądać ma support w walce wiem, jak wyglądał w momencia "spamowania" AB każdy widzi w logu


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.