mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:59 
Cytuj  
Comodo... nasze tempo jest tak duze ze 65 dingniemy za jakies 3 miechy >.>


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:11 
Cytuj  
Dzisiaj o 18. prosze sie stawic w Lower Jeuno.

Cel: szukamy BLM i tanka :]

Expujemy codziennie do piatku od 18. wiec przygotujcie sie na hardcore XP Zobimy ten przeklety 65 lvl chocbym mial expowac 24/5 ><


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 11:56 
Cytuj  
ok, bede, muniu


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 16:54 
Cytuj  
Jak dla mnie nie ma szans, jestem jeszcze w pracy. Kur#%@# przejeb#%@# dzień.... padam na pysk. Może będę w domu na 19.30. Ale będę musiał cośzjeść więc będę in game o 20tej.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 02:03 
Cytuj  
Sorka za dzisiaj :/ Musialem pilnie wyjsc ><;


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 08:19 
Cytuj  
Hmmm... Posluchajcie... czy 8k na 3h to dobry wynik? :/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 08:32 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Hmmm... Posluchajcie... czy 8k na 3h to dobry wynik? :/


Słaby. Normalne Exp party powinno robić 4k+/h, optymalnie 5-6k ;), jakies wywalone sqady przekraczaja 9k/h na lv 75 gdzie za moba dostaje sie 80 exp :/


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 08:32 
Cytuj  
no comments

a cały czas pamietam pt na 57 lv gdzie zrobilem 19,5k expa w 3h....to było miłe....


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 08:34 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Vejitta napisał(a):
Hmmm... Posluchajcie... czy 8k na 3h to dobry wynik? :/


Słaby. Normalne Exp party powinno robić 4k+/h, optymalnie 5-6k ;), jakies wywalone sqady przekraczaja 9k/h na lv 75 gdzie za moba dostaje sie 80 exp :/

LOL, Stok, to bylo pytanie retoryczne :D

Wbrew memu pytaniu wczoraj nie bylo tak zle ;) poniewaz w te 3h dzialo sie wiele rzeczy, nie tylko expowanie:

- w Valley of Sorrows przez blisko 20 minut bilismy sie w 5-tke (Canto mial problemy z laczem)
- w Valley of Sorrows exp byl cieniutki, chociaz chain porzadne (4 i 5), jednak jak dingnalem 62 i exp mocno spadl
- ok. 30 minut minelo zanim przenieslismy sie i zaczelismy bic toramy w Onzozo
- exp w Onzozo byl imho b. dobry chain 4 z exp ok. 200
- i najwazniejsze - Ose znowu dal nam w dupe (3:1 dla niego w walce ze mna ;P) przez co stracilismy sporo czasu
- na koniec Canto znowu afk'owal i bilismy Toramy w 5-tke

Teraz ocencie exp i odpowiedzcie sobie na najwazniejsze pytanie - czy dalej w to brniemy. Niewatpliwie NIN tank mocno przyspieszyl nam exp, rng o niebo lepiej sie sprawuje niz DRK. Mysle ze w pewnym godzinnym przedziale zrobilismy przynajmniej ta norme 4k/h
WIEC?

Jesli ciagniemy to dalej, to dzisiaj powtorka na takich samych zasadach. Idziemy w 4 (5 jesli Canto bedzie chcial), szukamy NIN tanka i celujemy w Onzozo (tym razem jednak zadnego Ose =P).
Ogolnie chcialbym od piatku dzien w dzien expowac. Jesli bedzie szlo jak przez chwile szlo wczoraj to jest nadzieja na 65 w tym tygodniu ;P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 09:23 
Cytuj  
Expowaliście tylko 3h? Expujcie 7,8 :wink: Na tym lvlu 3h to dopiero rozgrzewka :wink:

Okej, już się nie odzywam :wink:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 10:05 
Cytuj  
Veji, nic więcej dodać nic ująć. Rozpisaleś wszystko.
Ja poproszę o dalszy exp. Dajemy radę z toramami.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 17:41 
Cytuj  
wczorajsze wyjście było dla mnie koszmarnym dosświadczeniem ze względu na stan zdrowia :) ...przy grze z wysoką gorączką i non stop piekącymi i załzawionymi oczami ..... aż dziw ,że nic złego nie stało się w ifrit's cauldron..... ale jednak .........

..... Moi drodzy ! nie wziąłem wind fragmentu ..... :oops: :oops: . Po waszym logoucie zrobiłem te pozostałe 3 i patrze , a brak mi tego z Cape Terrigan .... mam prośbę ....pomożecie mi przed najbliższym statik party jeszcze raz w walce z Axo.......coś tam ???? mógłbym to zrobić kiedyś , lecz chcę iść z ZM na równi z wami , please pomóżcie ...

Poza tym ---- proponuję jutro iść wcześniej poexpować ( znaleźć tanka ) możetym razem będzie lepiej ????

Od niedzieli do środy mam POPOŁUDNIÓWKI ....to oznacza ,że w domu będę dopiero po 22 ....... i tak niestety zapowiada się next tydzień , chyba że będę mocno chory --- to pójdę na chorobowe ...... się zobaczy .
Określcie się proszę co i jak dalej z wspólnym exp .... czy chodzimy dalej razem , czy lecicie dalej sami ...... (jeśli tak , zrozumiem wasz wybór >> w końcu śpieszy się na m do 70 + oj śpieszy ) , w każdym razie ....piszcie co i jak .....

idę leżeć .....


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 13:52 
Cytuj  
Hmm... dlugo myslalem co by tu napisac, ale w koncy napisze.

Mi sie spieszy - i to bardzo >.> Dlatego chcialbym poexpowac dalej sam, a przynajmniej nie uwiazany jakimikolwiek staticowymi deklaracjami. Zdaje sobie naturalnie sprawe, ze to przeze mnie ten static sie rozleci :/ Ale z drugiej strony static to nie 4 a 6 osob. Zdaje sobie rowniez sprawe ze wcale nie musze na tym wyjsc lepiej ^^\

Sai napisal ze static to zlo... ale nadal uwazam ze to nie prawda ;P Tylko ze static ktory ma 6 osob a nie 4... Widzieliscie jak ciezko nam bylo ostatnio dobrac pozostala 2-ke ludzi. Im wyzszy lvl tym bedzie gorzej, latwiej bedzie natomiast samemu cos znalesc.

Sorki...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 14:00 
Cytuj  
um.. w sumie to co Veji to prawda... i tak np rano czesciej mozna znalesc osoby z flaga, bo wiecej japcow gra.. jak coldee ma popoludniowki, moze grac rano albo w nocy .___.
nie iwem jak z tomala .___.

cold, jesli chodzi o czekanie na ciebie z copem do czw, to ja myslalam, ze my mielismy wlasnie w czw robic ci ZM5 ten fragment ostatni...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 14:57 
Cytuj  
bez komentarza.........
i tak Kalcia expowała chwilę poza staticem (z tego co policzyłem jakies 15-20k expa) .....
a Myrtę za to od razu skreśliła z poprzedniego składu....
btw, przez takie rzeczy odechciewa mi sie grać...


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 wrz 2005, 15:01 przez Tomalsky, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 15:00 
Cytuj  
Jeszcze nie wszystko stracone.
Musicie tylko sprawdzić doświadczalnie jakie jest prawdopodobieństwo, że w tym samym czasie będziecie wszyscy mieli lfp i będziecie mieć odpowiedź o stan statica i jego przyszłość.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 15:03 
Cytuj  
tom, przepraszam, inni mi poradzili zebym nadrobila straty do vejiego na enmach ==;
mialam do niego wlasnie jakies 15k expa ==;

myrta to byla inna sprawa, on mial odpowiedni lv i all sie zgadzalo,ale mimo wszystko poszedl w ramach 'zalockowania' lv a skonczyl z troche wyzszym ==;
potem juz uznalismy ze mial za wysoki zeby z nami expowac.. i on zrezygnowal..

po za tym tempo nie bylo najszybsze.. a nam zalezy na szybkim lvlowaniu, mysle nawet, ze skoro jest tak malo chetnych na naszych lv to kazdy ma szanse znalesc pty, nawet szybciej niz my zlozyc wlasne :/


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 21:44 
Cytuj  
Kalcia ..... co do Myrty ...

Wyleciał , bo expował bez nas

Ty też NAGLE wskoczyłaś bez nas lvl wyżej .

Ale ..... nie będę macił ..... szkoda mi rzeczywiście Tomali . Kalcie i Vejiego lubie .... poznaliśmy się w grze i prywatnie .... ale

Veji już drugi raz zostawia ludzi ze statika ..... pierwszy raz był DRG static

Ja sobie jakoś poradzę ....tyle ,że wraz ze statikiem mieliśmy robić inne rzeczy ....ZM , CoPy ......

Na planach się skończyło . Wchodząc w wasz statik >>> jedna osoba mówiła mi ,żebym nie robił tego błędu po raz 3 ..... nie posłuchałem .

jestem w plecy troszkę czasu --- wy nadrobicie , bo macie jeszcze wakacje .
Tomala pracuje >>> ja też .... wobec nas to jest nie fair .... bo od początku zaznaczaliśmy że pracujemy .

Wtakich momentach jak ten ( CoP , statik ) odechcioewa się słuchać na temat zgrania w Community , LSie czy jak tam


Tom .... nie dziwię się ,że jesteś zawiedziony.

Statik , to zło ...ale tylko dzięki postępowianiu ludzi .

Simi ...czasem choćbyś nie wiem jak się starał coś stworzyć , utrzymac.... nie uda się to do końca . Masz zajebiste pomysły , super je realizujesz , ale ....w praktyce ...czasem chuj wszystko strzela . Wolałem expować z wami , ale niech będzie jak chcecie .
Powodzenia .


_________________
COLD is BACK !

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 21:51 
Cytuj  
exp statik to zlo bo jak zwykle sie wszyscy sie przez niego chusteczkowo czuja, nikomu nie jest przyjemnie

nie strzelajcie tez foch ze ktos chce grac wiecej i poznac nowe rzeczy bo ma na to czas, jesli macie sie nawzajem spowalniac to nie ma sensu... szkoda tylko ze wczensiej to nie bylo przemyslane....
exp statik ma tylko sens dla no-lifow albo ludzi ktorzy maja podobny tryb zycia, godziny pracy itp...
od poczatku to bylo skazane na niepowodzenie -_-''

a teraz flame ze sie wtracam ^^;;;


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 21:54 
Cytuj  
Ja sobie dam jakoś radę, choć potrwa to dłużej....
Co do statica CoP czy ZM, wszystko fajnie i pieknie, ale nie lubie i nie będę się podporządkowywał pod jakieś dzikie tempo. Tak jak zaznaczyl Coldee, mam robotę i ostatnio wracam trochę później, a nie będę leciał z niej na złamanie karku, bez przesady. Wszyscy dziś byli na mnie źli że czekali, były jakieś komentarze itd. Ja się nie umawiałem na 19tą, więc o co chodzi. Fajnie, że poczekaliście, i fajnie że zrobiłem co miałem zrobić, ale next time jak nie chcecie na mnie czekać róbcie sami i już. Nie będzie nerwów. Pamiętacie tą notkę przed wejściem do gry... pamiętajcie o RL (rodzina, znajomi, szkoła, praca), to jest dla mnie na pierwszym miejscu, gra, jak mam czas, na drugim. W zasadzie zahaczyłem o watek CoP'a ale trudno... Zainteresowani przeczytają.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.