mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 00:19 
Cytuj  
no nie jestem cierpliwy i nic na to nie poradze po prostu uwazam ze jak cos jest moje to mam prawo z tego korzystac a czy to jest egoistyczne czy nie to juz moja sprawa. anyway nvm dokupie sobie te coiny.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 00:23 
Cytuj  
Po pierwsze lesiu nigdy nie bylo zasady ze nie wolno sie zaciagac na 50monet. Po drugie idac twoim tokiem rozumowania powinienem trzymac wszystkie monety w banku i nikomu nie wyplacac puki nie uzbiera na to co chce (wszyscy sie deklarowali co chca, i ze sie zgadzaja wyplacac monety ludzia wedlug aktywnosci) jedynie deshter sie deklarowal ze chce monety to rezerwowalem dla niego tyle ile zarobil i np. byla sytuacja ze ja dostalem item za 75 monet comodo chcial wyplacic monety i deshter. No wiec biorac pod uwage ze dehter deklarowal sie ze chce monety na sell to zostawilem tyle ile zarobil na runie a reszte wyplacilem comodzie 7 z 9 kture zarobil. Pozatym lesiu tez sie deklarowales ze chcesz boxer mantle i zgadzales sie z zasadami wiec nagle nie wyczaruje monet a idac tokiem zasad najpier dostaje osoba aktywna a potem reszte moge wyplacic. No to dostaniesz to co twoje tylko nie natychmiast.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 00:25 
Cytuj  
mowilem nvm dokupie sobie


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 00:28 
Cytuj  
zgadzam sie z Maxii...... myślę ,że w przyszłym tygodniu można powtórzyć Apollyon NW ....i sprawa będzie rozwiązana :) Lesiu jest next w kolejce , a Simi na AF musi wpierw zdobyć all items ..... Lesiu ! to tylko tydzień ...sam na końcu zdecydowałeś ,żeby dać all coins Bobbyemu ( nie wiem czy dla świętego spokoju czy co ) . DO TEJ PORY podział monet na afy/itemy szedł BEZPROBLEMOWO ... nie róbmy więc młynu ..poczekajmy do next week

co wy na to ?


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 00:36 
Cytuj  
nie jestem next do itemu. bo nie bede zaciagal dlugu. wezme tylko tyle ile mam.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 17:01 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Vejitta napisał(a):
Canto ma okres czy co? Oo


Myślę, że ma dośc powtarzania w kółko dwóch limbusów.

Kurcze, a my dzisiaj na nowym bylismy... =P

Proponuje robic Apollyon NW co czwartek ;) Sporo monet wypada a poki co to one glownie sa nam potrzebne.


Z czysto egoistycznego podejscia zgodze sie zrobic jeszcze raz za tydzien Apollyon NW poniewaz wczoraj mialem DC i nei moglem se z fafem powalczyc... /cry.
Proponuje zrobic wszystkie limbusy, ktorych do tej pory nie zdazylismy/ nie dalismy rady zrobic. Czyli prosto rzecz ujmujac zaliczyc wszystkie limbusy a potem sobie wybierac, na ktory isc, na ktorym wiecej monet, na ktorym wiecej afow, itd.
Jesli przez najblizsze pare tygodni uslysze chocby Temenos West albo Apollyon NE to zwymiotuje... Sa jeszcze inne fajne limbusy na ktore warto isc! Potem mozna sobie lazic i farmowac.

Edit:
Co do monet to ja tam sie nei znam... Wiem, ze mi sie zbiera i nie wydam ich bo nie mam na co. Chcialem AF+1, ale nei zdawalem sobei sprawy iz tak trudno ufarmowac itemy na niego. Wiec pewnie uzbieram ze 75 monet i bede chcial kolczyk potem next 75 i mantle. Oczywiscie jesli wypadna itemki na AFy to wezme AFy. Jesli chodzi o jakies zaciaganie dlugow to watpie zebym to robil. Predzej uzbieram monety ;]


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 19:19 
Cytuj  
Mantle kosztuje 150 ;)

Wczesniej napisalem Apollyon, ktory juz zrobilismy bo chcialem go po prostu skonczyc, a NW wydawal sie trudniejszy niz jest w istocie. W sumie z dwoma RNGami spokojnie rozklepiemy Kaisera.

Na nadchodzacy pon proponuje Temenos W... East :] Nie bylismy tam, a o ile wiem to wypadaja tam itemki i dla BLMa i dla RNGa.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 21:07 
Cytuj  
kanciak to ninja teraz. o bokserze zapewne mowil


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 21:17 
Cytuj  
Nowa mantle dla RNG tez kosztuje 75 monet.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 21:43 
Cytuj  
Mialem na mysli Jaeger a nie Gunner's, ale skoro Canto znowu sie przekwalifikowal to Boxer's :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 22:44 
Cytuj  
nom i dobrze zrobil ze wybraj jedyny sluszny job :]


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 18:36 
Cytuj  
No respect za porzucenie RNGra (a co najgorsze nawet niedociagnal tych 1-2 lvli aby miec 75) :har:


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 20:58 
Cytuj  
Prince napisał(a):
No respect za porzucenie RNGra (a co najgorsze nawet niedociagnal tych 1-2 lvli aby miec 75) :har:


Prf, jak odnerfia to dorobie ;]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2006, 21:00 
Cytuj  
wiedzialem ze to napiszesz :P ale pamietaj juz nie bedzie miedzy nami rngami tak jak dawniej :P :P :P j/k hehe !! Nowe ammo maja dodac :D niech juz to zrobia niemoge sie doczekac :)


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 11:59 
Cytuj  
Nie będzie mnie na limbusach w tym tygodniu, może ew. w czwartek, ale i tak marne szanse. To samo tyczy się dynamisu we wtorek.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 15:43 
Cytuj  
Mam małą prośbe.
Znalazłoby sie dzisiaj po limbusie kilka osob ktore pomogłyby mi Zabić NMa w yhoator/yuhtunga jungle do ZM5?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 16:47 
Cytuj  
Kurde wentylator na procku mi sie zjebal jade kupic nowy jak zdaze zalozyc przed limbusem to bede ; ;

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 08:10 
Cytuj  
wiem ,że kilka osób czekana AFy lub itemki ...... ja gram jeszcze z wami 6 LIMBUSÓW ....potem robię przerwę i wyjeżdżam ....nie wiem kiedy wrócę aktywnie do gry , jeśli jednak istnieje taka możliwość , trzymajcie dla mnie miejsce w limbus teamie ......

Chodzi o to ,że będę potrzebował rozliczyć się ( finansowo ) z kilkoma osobami ....jeśli byłaby taka możliwość ...sprzedałbym kilka monetek ,żeby pozałatwiać sprawy przed przerwą .....jeśli uważacie ,że nie da rady >> zrozumiem :) tylko napiszcie co o tym myślicie PROSZĘ :)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 10:11 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
....jeśli byłaby taka możliwość ...sprzedałbym kilka monetek ,żeby pozałatwiać sprawy przed przerwą .....


ja myślę że nikt nie będzie mieć nic przeciwko
musisz tylko zdecydować czy chcesz wybrać wszystkie monety i być na 0 czy tylko tyle ile potrzebujesz
w poniedziałek Naif dostanie 75 monet, za tydzień w poniedziałek Vejitta

teraz powinniśmy wg mnie robić limbusy na których możemy zdobyć dużo monet (+ itemek dla BLM ;p) np. Apollyon SE lub NW lub Temenos E(elementale)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 11:54 
Cytuj  
Cold - masz do tego takie same prawo jak mial Comodo

Dzisiaj mozna by zrobic Temenos N (na ktorym bylismy raptem raz i na ktorym zabraklo nam 15 sekund zeby go skonczyc). Ewentualnie mozna pojsc na Temenos C1 lub C2 :)

Za Temenosem N stoi fakt ze troche monet tam mozna zdobyc i ze jest tam itemek dla BLMa. Udalo by sie wtedy zdobyc monety na itemek dla Naifa i monety i item na upgrade dla Simiego. Ale jak tam chcecie :P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.