mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 21:03 
Cytuj  
Profesional opisane tyle że to wygląda tak jak by wszyscy byli nepełnosprytni i musisz wszystko im opisać jak małym dziecią :lol:

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 21:18 
Cytuj  
maxii robil podobnie w naszym staticu. opisywal kazda walke co i jak bardzo pomocne streszczajcie sie z tym copem:)


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 21:20 
Cytuj  
Ze swej strony zasugerowalbym zebyscie robili Stun WSy parami, na wypadek miss albo resistu na Stun WS^^


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 21:53 
Cytuj  
Ja od siebie mogę dodać, że jak coś to mogę zrobić 4x Stun pod rząd. Ale jak wyczytałem Kass woli zostawić mój 2h na 2x Distortion (4x Tachi: Enpi) przy 15%HP Diabełka.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 22:03 
Cytuj  
W temacie nie ma jeszcze godziny, 20.00 wszystkim pasuje?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 22:30 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Ze swej strony zasugerowalbym zebyscie robili Stun WSy parami, na wypadek miss albo resistu na Stun WS^^
Właśnie chyba tak zrobimy.


Krzysiek2099 napisał(a):
Ja od siebie mogę dodać, że jak coś to mogę zrobić 4x Stun pod rząd.
Nie na sensu jak Stun nie wejdzie za pierwszym razem, to nie będzie czasu zrobić 3 kolejnych, bo już będzie po Nightmare . Pozatym jak przepuścimy Nightmare to będziesz na Sleep i sie 2h pójdzie jebać. Zostawiamy więc Meikyo Shisui i Mighty Strikes na dobicie Diabolosa.


albin napisał(a):
W temacie nie ma jeszcze godziny, 20.00 wszystkim pasuje?


Pan_Pritula napisał(a):
we wtorek bede NAJWCZESNIEJ o 20:30


20:30 Jutro. Tematu topic'a nie wyedytuję, bo pierwszy post jest Sono ;)

Kassei napisał(a):
Prit pilnuje aby BarSleepra była UP

Tutaj zmiana. BarSleepra pilnuje Ogon. RDM ma B+ Enhancing Magic Skill (WHM ma C+) czyli powinno to lepiej działać. Pozatym zapomniałem, że Prit musi jeszcze Haste castować, żebyśmy szybko nabijali TP do stun ws-ów.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 64
Dołączył(a): 8.09.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 12:55 
Cytuj  
więc niestety ale nie będzie mnie mnie na copie jak chcecie to idzcie beze mnie.przepraszam ale to nie moja wina :(


_________________
TheBlessOne: TaruTaru
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 14:02 
Cytuj  
Jak coś to mam ze sobą kilka sztuk Echo Drops (5?), Poison Potiony x9, 12 ładunków RR. Resztę musicie sobie kupić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 15:51 
Cytuj  
ja sie wylogowalem w wiezy, bede po 20, mysle ze kolo 20:30

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 23:35 
Cytuj  
Widzę nikt nic nie napisał.

Sklepaliśmy Diabolosa za pierwszym razem :D

Walka była ciekawa. Zwłaszcza, że w 2/3 walki padli Prysiu i Jasonos. Wtedy miałem zawał. Ale się podnieśli i daliśmy radę.

Jak coś to jutro idziemy robić Diabełka dla Blesia. Z tego co wiem to idzie: Ja, Bless, Cold i chyba Gizmos. Trzeba nam Tanka i DRKa.

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 00:23 
Cytuj  
Tak!! i nawet rekord zrobilismy nie wazne ze bylo to po meju i stary sie skasowal:P a tak serio to dzieki wszystkim przedewszystkim dla Samadama ktroy sie pofatygowal bez interesownie(nie liczac 1m ktory mu mamy wyslac :roll: )

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 08:37 
Cytuj  
Graty, teraz możemy isc na ouryu.
Ozman też mówił że sie podłączy a później jescze kilka osób co utkneły na misjach 5-? i wtedy stworzymy już 2 osobne składy. Niewyobrażam sobie żeby ktoś miał zostać bez CoPa a chce go zrobić (chyba że notorycznie olewa runy). Wczorajsza sytułacja z blessem była conajmniej dziwna, Gizmos chciał iść nim ale niemógł bo sama już tam czekał? No sorry ale Sama tylko pomagał a bless potrzebował tej misji więc trza było go wziąść a Sama napewno byłby happy że może zająć sie czymś innym a nie poraz któryś diabła robić...

Jaso napewno przygotuje znowu taktyke ale najpierw powinnismy sprobować czegos prostszego a mianowicie mini MB pt (ja, prit, bless i ogon) +2 meele jako maskotki (2 runy, bedziecie sie zmieniać).
Podobno są problemy z uśpieniem bez ES, zobaczymy czy ogon uśpi (wiecej ma skilla) jeśli mu sie uda znaczy że damy rade, jesli nie to trza bedzie zjechać go z hp troche w tradycyjny sposób a potem usypiać z ESem

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 10:02 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
Wczorajsza sytułacja z blessem była conajmniej dziwna, Gizmos chciał iść nim ale niemógł bo sama już tam czekał? No sorry ale Sama tylko pomagał a bless potrzebował tej misji więc trza było go wziąść a Sama napewno byłby happy że może zająć sie czymś innym a nie poraz któryś diabła robić...
Bless napisał WYRAŹNIE, że mamy iśc bez niego. Nic nie było pisane, ani nawet wspominane, że jest możliwość aby Gizmos szedł postacią Bless'a. Gizmos mi napisał, czy może być takie rozwiązanie o 20:25 jak już byłem w Metalworks, aby się warpować do Glacier. Samadam już w Pxo'Xja czekał od godziny, wylogowany i przygotowany do potyczki. Pozatym tak między bogiem a prawdą byśmy tego nei zrobili bez Samadama. Ja praktycznie całą walkę przespałem po pierwszym Nightmarze, rekordowo długo mnie trzymało.

Sonoman napisał(a):
Jaso napewno przygotuje znowu taktyke ale najpierw powinnismy sprobować czegos prostszego a mianowicie mini MB pt (ja, prit, bless i ogon) +2 meele jako maskotki (2 runy, bedziecie sie zmieniać). Podobno są problemy z uśpieniem bez ES, zobaczymy czy ogon uśpi (wiecej ma skilla) jeśli mu sie uda znaczy że damy rade, jesli nie to trza bedzie zjechać go z hp troche w tradycyjny sposób a potem usypiać z ESem
Inaczej tego robić nie planowałem ;) Trza tylko tych piórek ufarmować.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 18:53 
Cytuj  
Jakoś nie widzę tej walki bez DRKa. Jakby był Bless zamiast Samadama to wipe gwarantowany. Nie dalibyśmy rady stunować we trzech.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 16:23 
Cytuj  
Bless dawał znać, że chce dzisiaj o 20:30 robić Diabolosa. Ja się pojawię i chętnie pomogę, ale mam nadzieję, że zainteresowana osoba coś podziałała z organizacją :-? Ja prowadzę statik, o co się nie prosiłem, ale wyszło jak wyszło i chyba nienajgorzej mi to w sumie idzie. Mam jednak nadzieję, że wszyscy jesteśmy poważnymi ludźmi i jeśli ktoś coś ominie z własnej lub niewłasnej winy, jest wstanie, przynajmniej wysłać /tell do osób od których oczekuje pomocy. Jestem uczynnym człowiekiem, ale nikogo nie bedę prowadził kurna za rączkę... Są sytuacje, kiedy musimy odpuścić, bo brakuje kluczowego do walki joba (sytuacja z Allbinem na etapie mapetów), w innych przypadkach prosimy o pomoc innych osób i walka się odbywa w terminie. Jedni z nas są po 12h w grze dziennie, inni mają szkołę i/lub pracę, musimy się więc szanować i jeśli ktoś zrezygnował z kilku innych rzeczy, aby się stawić na wyznaczoną godzinę na spocie, ma prawo wymagać aby walka się odbyła punktualnie, jeśli jest taka możliwość. Tyle odemnie, mam nadzieję, że każdy z nas był świadomy tego wszystkiego, zanim to naskrobałem ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 64
Dołączył(a): 8.09.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 19:36 
Cytuj  
nie ma drk żeby iśc dzisiaj, ale jutro Samadam mi obiecał że o 18 poratuje, więc zapraszam wszystkich na jutro.Miło by było jakby sie wpisał ten kto pujdzie a jutro pretensje do mnie,że ludzi nie ma.Jak jutro nie wypali to ..............


_________________
TheBlessOne: TaruTaru
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 15:10 
Cytuj  
Mam nadzieje ze bedzie ekipa na dzisiaj na Diabolosa dla Blessa. Jak cos to jestem ingame. Tylko dajcie znac wczesniej zebym zebral ciuchy z alta. Jak bede niepotrzebny to tez dajcie znac to sie katany pozbede bo kasy mi trzeba. Co do Ouryu... mamy w składzie dwóch BLMów. Słyszałem, że ta walka jest łatwa jak się ma mafię. Czyli ilu jeszcze trzeba? Z dwóch? Jak da radę tak to załatwić to mam na 50 THFa. Jak jednak nie to muszę SAMa zrobić do 50.

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 15:28 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Co do Ouryu... mamy w składzie dwóch BLMów. Słyszałem, że ta walka jest łatwa jak się ma mafię. Czyli ilu jeszcze trzeba? Z dwóch? Jak da radę tak to załatwić to mam na 50 THFa. Jak jednak nie to muszę SAMa zrobić do 50.


Słyszałeś bo napisaliśmy to 5 postów wyżej <_<
Ja bless prit i ogon do pomocy

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 15:31 
Cytuj  
lol zapomniałem o Tobie. Blessa nielicz, gdyż niema Diabolosa. Licz tych co mogą.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 16:35 
Cytuj  
Bless Jauron idzie teraz na Dynamis. Także na 18 go bankowo nie będzie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.