mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 20:10 
Cytuj  
Bogu dziękuję że udało mi się tam tylko raz paść, dokładnie przy tym breath które posłał w korytarz ;) Niektórzy to tam się podnieść nie umieli, jeden DRK Galka z TAL leżał około 10 razy z rzędu. Jeśli go nie zabił smok to pająki :lol: :lol: :lol:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 09:31 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Japońcy claimnęli Nidhogga...To był cyhyba najdłużej zyjący Nidhogg od conajmniej roku :D


:o rany boskie!! a jakie dropy mieli??

-EDIT-

btw. FF 12 rules!! aż się nie chce człowiekowi logować do 11 :P

mały spoiler. myślałem, że Nidhogg to też będzie dragon :-? w markach jestem na etapie dużego żółwia. mam nadzieję na spotkanie z Genbu :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 16:07 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek

Obrazek

daj title: EU Button


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 21:04 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 18:03 
Cytuj  
Lolsmok i jego loldropy...

Obrazek

Obrazek

Obrazek


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 18:09 
Cytuj  
mam juz dosc a . hands O.o moglby choc raz dropnac e.hands , damn dragon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 00:15 
Cytuj  
congratulations ....

ktos z waszego Pixies zadzwonil po GMa > z tego co mi mowiono to Lesiu > nie mam pewnosci > wiec ... przemilcze . Szkoda ze tylko ten , ktory namieszal > i was nie lubi nie mam Bana tylko ja .

Nigdy nie bylem SKURWYSYNEM , a tak zescie mnie potraktowali > ogolnie Pixies i CAE czy DH > wszyscy jestescie sioebie warci > jezeli chodzi o Obopolne flaimowanie > bluzganie > itp

niewazne

milo mi ze Glizda > po miesiacach znajomosci > nie spytal > co i jak > tylko pierwsze co > zbluzgal , na blist dal ......

znacie mnie nie pierwszy raz > NIE LECZYLEM NIKOGO Z PIXIES . jedyne co to moja niewiedza na temat > co robic w czasie mpk > zreszta ja nawet nie wyczytalem na chacie ze ktos LECZY WAS .... widzac ze smok sie obraca .... spierdalam pod skrzydla > jak mnie
zawsze uczono

jestem noobem w temacie mpk , claim itp

to tyle.

Dzieki Gal za pomoc przy rozmowach z GM , odblokowywaniu konta ... jak zawsze moge na Tobie polegac > zloty czlowiek z Ciebie :)

nie bierzcie wszyscy tego do sioebie

jest mi po prostu przykro > zawsze bronilem Pixies > mimo ze w CAE siedze ....

moze z czasem mi przejdzie , moze nie .


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 00:28 
Cytuj  
cold ktos od was nas mpkowal 10 osob zrobilo call gm nikt nie podawal names. gm sam sobie warpowal kogo chcial do jail. jak zaczeli mpk trzeba bylo sie warpnac i koniec. tak to jak ktos z twojeg party mpkuje to mozesz isc siedziec za samo to ze w party jestes. nikt ciebie nie raportowal podziekuj kolegom i tyle.


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 00:32 
Cytuj  
podziekowalem juz .... i to baaardzo ...

jak juz napisalem > robilem to co zwykle > gdybym wiedzial > ze chca mpkowac ...zreszta oni zawsze chca .

pierdole > kasujcie posty > moje 2 ostatnie i tyle


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 00:46 
Cytuj  
cold, nie mozesz miec do pixies pretensji, ze cae/dh mpkowalo ; ;
normalne ze GM zostal wezwany, z tego co slyszalam, to wszystkich z poza pixies wzial na rozmowe... musisz patrzec co sie dzieje... ; ; zeby to sie nie powtorzylo :/


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 00:53 
Cytuj  
ja nie mpkowalem > ja mam bana . Ciebie Kalcia nie bylo > nie mam do ciebie pretensji > mam zal do tych ktorzy mnie znaja od dawna a za chuja mnie mieli/maja


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 01:00 
Cytuj  
Cold sobie jaj nie rob, kto Cie tu ma za chuja... litosci... Jak bylo napisane trafiles do paki pewnie za to, ze byles z nimi w pt i tyle.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 01:05 
Cytuj  
Cold dobra rada na przyszlosc jak nie claimnie CAE to oddal sie od smoka pod sciane i udawaj AFK wtedy nic sie nie stanie:P Serio to pierwsza taka akcja GM o jakiej slyszalem zwykle jak wzywali u nas ludzie GM to zwykle pisal ze za duzo jest luda w DA i nie jest w stanie sie tam pojawic co bylo zwykle okreslenie "go mpk everyone we wont do a shit"^^ GMi maja ciezko na szybko wywnioskowac z loga cos konkretnego jak w okolicy jest pelno ludzi no i teraz niby juz pomalu cos robia z tego co czytam randomowo biora ludzi bioracych udzial w MPK starczy ze bys tylko raz uleczyl BRDa ktury zbiera hate i juz masz problem. Pozatym na takich akcjach za kazdym razem spokojnie da sie tak zagadac z niekturymi GMami ze sie skonczy tylko na milym upomnieniu bez konsekwencji bo przeciez byl patch anti MPK no i tam mozndalej duzo nawijac na swoje usprawiedliwienie^^ Maksymalnie co biegalem z fafem to bylo 3 okrazenia DA co bardziej wytrwali ludzie jak Mazurka raz biegal z nidem przez 30min... i za takie akcje nic nie bylo widac ze SE wzielo sie do roboty.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 01:12 
Cytuj  
Samadam .... zaraz jak trafilem do pierdla .... dostalem na GG bluzgi .... sa tacy . Niewazne kto . ... moj blad bo za glupi jestem w takich sytuacjach .....

next time zrobie jak Maxii pisze ....


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 13:06 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
congratulations ....

ktos z waszego Pixies zadzwonil po GMa


no lol Cold!! czy fair play jest Flailowanie alliance, które claimnelo moba zgodnie z regułami?? nie jesteśmy Synergy!! takie zachowania są niezgodne z User Agreement i jako takie powinny być zgłaszane KAŻDORAZOWO. i od tej pory tak będzie. powoli miałem dość sterczenia w DA patrząc jak Synergy claimuje botem kolejnego Fafhogga. GMi teraz uważnie się będą przyglądać poczynaniom Ubry. to ci gwarantuję.

btw. jak masz skurwysynów w LSie, którzy mogą doprowadzić do banna konta na zawsze to radzę sie wynieść jak najszybciej.

i nie myśl, że tylko tobie się dostało. GMi wzięli też naszych na rozmowę po "zabawie" z /randomami. w końcu może ktoś to towarzystwo naprostuje i zabawa stanie się w końcu zabawą a nie wkurwianiem się i stratą czasu.

Gliz.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 15:06 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek

Obrazek


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 15:10 
Cytuj  
Dokładnie jak Glizdus pisze- w przypadku kiedy na szkodę innych działa kilka osób z jakiegoś LSa cały LS jest brany pod lupę i jest odpowiedzialność zbiorowa. Nie miej żalu do tych co wezwali GMa tylko do tych, których zachowanie spowodowało taka konieczność. Trzeba się było warpnąć albo wylogować.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 15:30 
Cytuj  
zal moge miec > napisalem > przejdzie mi > a mam zal do tych ktorzy DO MNIE OSOBISCIE COS MIELI > I BLUZGAMI RZUCALI > czytac nie umiecie ?? pisze to juz ktorys raz !

niektorzy maja niewyparzone geby i tyle : nie jestem ani chujem ktory flaimuje ani gowniarzem zeby sobie pozwolic na bluzgi od mlodszego w sumie goscia > wydawalo mi sie ze przez ten czas poznalismy sie chociaz troszke > i znamy sie > wiemy co mozemy zrobic > A CZEGO NIE > widocznie > co do niektorych sie MYLILEM>


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 15:32 
Cytuj  
deleted. proszę usunąć


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 gru 2006, 15:40 przez Gli2duS, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 15:39 
Cytuj  
no dzisiaj było zdecydowanie lepiej co do dropów. graty Karwi łapek!! :)


@ Coldee. weź już wyłącz to /emo Cold pls :P czytać umiem a ja po raz kolejny zacytuję. widocznie masz pretensje nie tylko do mnie o bluzgi... poza tym mogę tu jeśli chcesz zacytować te "bluzgi"...

coldee1 napisał(a):
congratulations ....

ktos z waszego Pixies zadzwonil po GMa > z tego co mi mowiono to Lesiu > nie mam pewnosci > wiec ... przemilcze


nie wydaje mi się, żebyś w tej wypowiedzi miał pretensje tylko do mnie...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.