mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 00:19 
Cytuj  
I powiedzieć: "soczewica" "koło" "miele" "młyn"


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2006, 16:30 
Cytuj  
znowu ?:(


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 16:49 
Cytuj  
Padla nam siec w domu...

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 21:46 
Cytuj  
Bardzo udany run choć nie tam gdzie sobie na początku postanowiliśmy. Całe szczęście 99% LSa to nie przeszkodziło w uczestnictwie :)

Szkoda tylko, że Marasowi przepadł Wyrm Belt i będzie się kisił na manekinach Gala i Zjawci :/ Gratulacje dla Desia -1 rekawiczki!


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 02:11 
Cytuj  
wypadlo 2 x cos takiego:

Obrazek

a poza tym 3 pary rekawiczek -1 -> thf bst i whm :) gratki Desiu :)

no i moj debiut SMN na dynamisie ;)
Obrazek


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 22:35 
Cytuj  
Obrazek


Jak fajnie jest popuścić wodze fantazji kiedy "cały świat" jest przeciwko nam i jak wygodnie jest przekręcać to co ktoś mówi. Nie spodziewałem się, że upadniesz tak nisko aby kłamać.

Wyjaśnijmy sobie kilka rzeczy które napisałeś bo widzę, że jestem to winien ludziom.

"a Rha napisał, że jak będę sponsorował jakiś dynamis to specjalnie walnie wipe"

Nie wiem gdzie to sobie ubzdurałeś- nigdy czegoś takiego nie powiedziałem że komuś specjalnie walnę wipe zresztą nie wiem jak to sobie wyobrażasz, że co, każę pulnąc 70 mobków? Masz jakąś paranoję.

Pamiętam, w żartach kiedyś dawno temu czyli jakieś 7-8 "windurstów" temu na tellach sobie żartowaliśmy odnośnie wipa przy Death House- żartowaliśmy sobie z tobą, Galem, Opem. Czy kiedykolwiek doszło do czegoś takiego? Nie. Cenię czas jaki inni poświęcaja na dynamis a przede wszystkim cenię własną pracę, którą wkładam w każdy run więc z łaski swojej nie obrażaj mnie takimi tekstami, że zrobie wipe bo to kłamstwo i niczym sobie na to nie zasłuzyłem. Widać że nie warto się do ciebie wogóle odzywać bo każde słowo przekręcisz tylko aby wyszło na twoje.


"zresztą już Rha raz napisał, że robi dynamisy z Opem, Galem i ze mną bo jakby miał te wszystkie monety to miałby już relika"

Napisałem "Żałuję, że samemu nie zająłem się organizacją DP po odejściu Saia bo wtedy miałbym większe szanse na skończenie relika" Ale miło, że wymyśliłeś sposób na przekrecenie moich słów, znakomicie ci to ostatnio wychodzi.

Przyczyny dla których Myrta ma wstrzymane sponsorowanie a może i poleci z DP jeśli sie będzie dalej tak zachowywał:

-robienie dokładnie na przekór tego co mu mówi Galenros albo ja
-wprowadzanie zamieszania w czasie walk- robienie dramy w alliance/party chat mimo upomnień aby przestał (po wielokroć)
-próby doprowadzenia do tego aby sponsor nie dostał monet
-próby zakładania własnego Dynamis LSa bazującego na ludziach z jego obecnego social LSa- OB co by zabrało z DP sporo osób. Jest to WYRAŹNE działanie na szkodę DP.
-mimo tego, że stawił się na dynamis ma w dupie run jeśli zmieni się lokacja. Argumenty, że LS go potrzebuje ucina "zapisałem się na -xxx- a nie na -yyy- więc się odjebcie".
-złożenie aplikacji do CAE gdzie zapewnił, że jeśli pozwolą mu sponsorować Bastok raz na miesiąc to olewa DP i idzie do nich. link tutaj--> http://www.guildportal.com/Guild.aspx?GuildID=22219&ForumID=230297&TabID=201403&TopicID=3607134&Page=1


To chyba wystarczy aby się poważnie zastanowić czy Myrta działa na korzyść DP czy raczej na szkodę i czy gość, który ma docelowo kiedyś mieć dzięki DP relika w kilka sekund po dostaniu go nie (tu zacytuję z powyższego screena) "jebnie tą perłą od razu"

Tak Myrta, POWYŻSZE rzeczy to powody dla których tak a nie inaczej sprawa wygląda. Nie to, że nie jesteś w Pixies, to nie ma nic do rzeczy i to kolejna teoria, którą stworzyłeś. Brawo, udało ci się zamieszać na chwilę w głowie Kyuubiemu, na pewno się cieszysz, że oszukałeś chłopaka!

Nazywanie nas "lolliderami" to też super sprawa. Tak duzo wnosisz do DP. Przychodzisz na event, czasem o czasie. NIE DAJ BOŻE ktoś z "lolliderów" ma problem z łączem to już zaczyna się jechanie na nas na sayu czy lschat jacy to jesteśmy "lol". Fajnie się gada z perspektywy gościa, którzy przychodzi, dostaje klepsydrę i nawala przez 3 godziny sata makro albo i nie- w końcu jak Huck ci zwrócił w Xarca uwagę, że nie uzywasz TP to zacząłeś mu grozic GMem za to, że uzywa 3rd party program- co za hipokryzja.

Co do naszej "lolliderowej" pracy nad DP: Gal zajmuje się stroną www i dba aby ludzie mieli commenty i punkty dobrze przydzielone, ja poświęcam swój czas na ustalanie składów i zajmuję się robotą na runie- zrobienie składów, jednocześnie obaj odpowiadamy na telle przed runem (a jest tego BARDZO DUŻO), ja mówię kto ma czym przyjść, jak nie ma Gala to zajmuję się też punktami i spisuje commenty aby nie było przekłamań podczas runu. Do tego telle od ludzi, którzy chcą dołączyć, nie mają pojęcia gdzie jest wejście do dynamis itd... To zajmuje sporo czasu szczególnie jeśli 5 minut przed runem okazuje się że jakaś kluczowa osoba- na przykład whm albo tank nie może się jednak pojawic. Naprawdę chciałbym wiedzieć co jest takiego w naszym liderowaniu co zasługuje na obiektywne "lol" z perspektywy osoby, która nie robi NIC aby nam pomóc.

Masz do wyboru dwie rzeczy: albo w końcu zacząć się zachowywać jak każdy inny w DP czyli pomagać sobie nawzajem i słuchać co się do ciebie na dynamis mówi albo rzucić perłę od razu. Szkoda będzie jedynie tych monet bo za dramą i zamętem jakie wywoływałeś tęsknić nie będziemy.

Kyuu- zasady zasadami ale nie będziemy pomagać komuś kto działa na szkodę LSa.

Miła i przyjazna atmosfera Myrta? Przecież robisz wszystko aby takiej nie było więc o co te pretensje?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 23:03 
Cytuj  
Dramaaaa! :D

{/cheer} Rhaegal.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 23:10 
Cytuj  
Nie drama Desh, robi się chora atmosfera z powodu jednej osoby, czas wyjasnić sprawę tak jak jest zanim pojawi się więcej kłamstw i przekrętów.

Aha zanim Myrta zaczniesz bluzgaćna tellach Zjawę czy Kyuu, że mam od nich screeny to zapewniam, że nie dostałem tego od żadnego z nich ani tez od żadnego z Polaków, którzy byli wtedy na OB.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 23:13 
Cytuj  
Heh :P Ciekaw jestem cyz jak jutro wstane to tu bedzie nowa strona postow lol


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 23:52 
Cytuj  
Ja chciałem tylko dodać to czego nie napisał Rha.
W rozmowie z Myrtą nawet słowem nie padła sprawa wyrzucenia go, lub też wstrzymania sponsorowania ponieważ nie jest w Pixies. Po drugie nie wspominaliśmy też o wyrzuceniu. Padła tylko informacja że nie będziemy tolerowali takich zachowań.
Mnie osobiście najbardziej uraziło podejście Myrty do sponsoringu przy aplikacji do CAE... Miło wiedzieć że ktoś kto zbiera z nami monety ma nas w dupie i zrobi wszystko żeby zrobić upgrade szybciej olewając ludzi którzy pomagali mu osiągnąć ten stan relica jaki ma teraz...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 01:12 
Cytuj  
Ja ze swej strony zapewniam, ze DP ma malo wspolnego z Pixies.

DP to dynamis linkshell gdzie mniejsze HNM LSy czy SKY LSy moga wspolnie robic razem dynamisy i maja dzieki temu szanse na pokonanie DL. Zaden LS nie jest w DP w zaden sposob faworyzowany.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 02:11 
Cytuj  
/goodbye DP


Tylko tyle napisze, cała reszta nie ma przecież znaczenia, bo to tylko moje zdanie przeciwko szanowanym uber liderom DP.



ps. żeby nie dostawać od was wiecej /tell wrzuciłem was na blist.

ps2. Rha pozdrów Sehrahin i podziękuj za robienie screenshota.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 09:40 
Cytuj  
To nie był Sehrahin.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 16 lis 2006, 09:52 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 09:47 
Cytuj  
W sumie to powinnismy jako DP zbierac monety na jednej postaci (a sponsorowac wszystkie dynamisy dzielac koszty na 3-4 osoby) i jak juz byloby dosyc monet na pierwszy upgrade to powinna je dostac osoba ktora ma najwiecej monet zdobytych na wlasna reke.

Podejrzewam, ze mielibysmy juz 2 relici w DP dzieki temu, a tak mamy w sumie 6 zaczetych i ciagle bezuzytecznych.

ale to tylko takie plakanie nad rozlanym mlekiem

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 23:03 
Cytuj  
tak sie dostaje AFa ;)

Obrazek

:lol: :lol: :lol:

Obrazek


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 01:17 
Cytuj  
No comment


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 09:27 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
tak sie dostaje AFa ;)


kurde u mnie to tak nie działa. chyba składam ofiary z dziewic nie temu bogu... >.>

Gratz!!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 11:32 
Cytuj  
Zjawcie!!! Uber Luck!!!
Super!!! Gratki!!!


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 12:06 
Cytuj  
jeszcze powiedz ile punktów wydałaś? :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 12:33 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
jeszcze powiedz ile punktów wydałaś? :P


1
znaczy bidowalam do 30 ale okazalo sie ze Junita zmienila comment w czasie dynamisu

:lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.