mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 21:56 
Cytuj  
coldee, co do copa, to ja przypominam sobie umawianie sie dla ciebie na czwartek ze zrobieniem zilarta.. a nie robieniem copa :/ w sumie to canto chcial z nami robic dalej copa (ale bez zadnych konkretow..), po czym wywalil jakis no life static..
pisalam ci tez na tellu, ze jak zrobisz gadki do copa, my sie zbierzemy zabic dla ciebie NMy i przeprowadzic przez gorke..

ja mam w cholere free time w grze i czesto nie mam co robic, jak sie zbiera simi i reszta na copy, to z nimi bede chodzic, nie widze problemu dla ktorego nie moglibysmy zrobic po raz kolejny jakies misji dla kogos (przeciez juz chodzilam tyle razy na promy dodatkowe, minotaura..)

co do statica...
szczerze mowiac jak sie zaczynal, mialam na serio nadzieje, na szybkie regularne expowanie, ale to nie bylo mozliwe :/
bo szybkie ono nie bylo.. a regularne tez nie bardzo, bo pracujesz w roznych terminach..
w tym tygodniu np w ogole bysmy nie expowali, bo veji pracuje od rana do popoludnia a ty od popoludnia do nocy..
nie mow ze wzialbys chorobowe, moze i bys wzial,a moze by ci nie dali... .___.
veji i tomala musza sie w miare wczesnie klasc spac (12-1)..

jest mi na serio bardzo przykro jak wyszlo.. ale na serio zalezy mi na tym expie.. zacznie mi sie 3ci rok, specjalizacje, przygotowania do magistra, 5 czy 6 egzaminow w sesji i tyle samo zaliczen, chcialam bardzo dingnac 70 do konca wakacji :/
przepraszam .____.


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 22:15 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
... Pamiętacie tą notkę przed wejściem do gry... pamiętajcie o RL (rodzina, znajomi, szkoła, praca), to jest dla mnie na pierwszym miejscu, gra, jak mam czas, na drugim. W zasadzie zahaczyłem o watek CoP'a ale trudno... Zainteresowani przeczytają.


Po to ludzie logują się do FFXI żeby OLAĆ rodzinę i kolegów w realu, jak ktoś myśli inaczej ten jest fałszywy na maxa !!! :wink: :wink: :wink:

Dzikie tempo. :wink: :wink: :wink:
To jest właśnie KONTRAST pomiędzy robieniem NICZEGO a zaczęciem robienia CZEGOKOLWIEK. To co zrobiliśmy przez ostatnie 2 dni moglibyśmy zrobić po 20 piwach i lewą ręką w porównaniu z tym co nas czeka. Potem będzie jeszcze trudniej. Gwarantuję wam, bo nie z każdym będę chciał iść na trudne misje. Liczę tylko na twardych zawodników, a teraz się bawmy póki możemy/możecie jeszcze :wink: :wink: :wink:

Expowy static jest bardzo dobry jak ktoś chce expować, jak ktoś miesza w to REAL to jest nieuczciwy wobec reszty drużyny bo naraża ich NA SWOJE "FOCHY REALOWE". (wg mnie oczywiście) Gdybym ja był w staticu expowym to albo byłby to najkrótszy static jaki kiedykolwiek istniał albo każdy miałby level przynajmniej co 2 dzień. :wink: :roll: 8)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 wrz 2005, 22:18 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 22:16 
Cytuj  
co do zrobienia z kimś misji którą się już ma zaliczoną ...... nie robi się już jej tak chętnie jak za pierwszym razem ... brak już tego zapału ...jak za 1szym razem ( nie pisz ,że tak nie jest ) . Poza tym jak zostaje ktoś kto nie ma czegoś zrobionego ....to już trudniej się dla kogoś takiego wybrać ....
Tak właśnie jest . Deklaracje pomocy to jedno ....ale potem są inne rzeczy które robicie ( exp inne rzeczy ) . Już nieraz byłem w sytuacji , gdzie potrzebowałem pomocy ( bo whm chociaż lubie , to ( w walkach czy ogólnie przy trudnych mobach )gówno a nie sobie poradzi, jeśli o solowanie czy walkę chodzi .
Wiem ,że ktoś mi w końcu pomoże i z tymi walkami ( gadki mam już dawno zrobione - zaraz po mammetach , hehe ) , ale zawsze będę odstawał ze względu na pracę czy inne rzeczy .......

Nie wiem ile jeszcze pogram ..... będę zmuszony zrobić przerwę w grze .... fuckin ' RL....ale wiem ,że wrócę , bo nic mnie tak na razie nie bawi jak ta gra ...... dlatego chciałem zrobić ten 70 .... ZM i CoPy też z wami ...nie czekając na okazję ....jednak widzę ,że wszystkim się śpieszy .....


Nie mam do nikogo pretensji ani żali ....jest jak jest.....

:P

Edit : Simi ....masz rodzinę ?? a kolegów w RL ?? czy wszystkich straciłeś , bo grasz w FF??? :D :D :D

Ja jeszcze mam , a FF jest dla mnie przyjemnością taką samą jak wypicie flaszki z kumplami w pracy .... kilku piw z przyjaciółmi przy okazji , sexem z żoną , zabawą z dziećmi ......wymieniać dalej ???

Myślałem ,że ludzie z fotek , czy ci których spotkałem --- lub nie ... są normalni ....a nie podłącznie do matri.....tfu !..... do FF..... życie jest też ...obok na wyciągnięcie ręki :D :D

Mam nadziej ,że to co napisałeś to żart :D


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 22:26 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
... jednak widzę ,że wszystkim się śpieszy .....


Nie mam do nikogo pretensji ani żali ....jest jak jest.....

:P


OMG , przecież my nie mamy składu na ufarmowanie itemków do kolejnej misji. :wink: :wink: :wink:

Niedługo ZNOWU wszyscy będą źli że nic nie robimy, bo przypomną sobie ile można zrobić w krótkim czasie.

"Mam nadziej ,że to co napisałeś to żart ".
To nie żart. Jak jesteś z nami na misji to masz ogromny problem jak coś się dzieje w realu i MUSISZ wybierać czy grasz z nami czy logout i pa robisz. Każdy tak ma. A problem wtedy polega czy można na Ciebie (lub kogoś innego) liczyć w grze czy w realu. Każdy tak ma. (lub może mieć :wink: )

coldee1 napisał(a):
... Deklaracje pomocy to jedno ....ale potem są inne rzeczy które robicie ( exp inne rzeczy ) . Już nieraz byłem w sytuacji , gdzie potrzebowałem pomocy ....

:wtf:
Niedawno jap na tell napisali czy mógłbym im pomóc w ZM6 i poszedłem pomimo głupiej śmierci podczas dojścia :wink: Chcieli mi dać 50k za pomoc w walce ale nie udało im się 8). (Tego samego dnia pomagałem jeszcze raz w ZM6 dla Huck'a)
Mam nadzieję Coldee że też kiedyś będziesz na zawołanie jap dostępny też i że w naszym ls'ie zawsze znajdą się osoby bezinteresowne do pomocy (w ramach czasu i obowiązków wynikających z reala) Tobie i innym.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 wrz 2005, 22:38 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 22:30 
Cytuj  
Simi .....wiem ....jak się z Kimś umawiam , to żona i wszyscy wiedzą ,że gram i dupy nie dam ( bo zresztą mam zasadę nie strzępić języka po próżnicy ---jak się umówię czy określę to słowa dotrzymuję ) ( a źle się czuję jak nie mogę słowa dotrzymać ) ....

Chodzi mi o to ,że potrafię JESZCZE pogodzić 1dno z drugim ...... ty już nie ???


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 22:45 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
...... ty już nie ???


Ja mam stabilne życie i nawet nie musze na szczęście się martwić o godzenie czegokolwiek.

Błagam tylko Ciebie żebyś nie był zły na nikogo w realu a w szczególności w FFXI za to że coś się dzieje w świecie wirtualnym bez Ciebie. Przyjdzie czas na Ciebie jak przyjdziesz do gry. Nikt nic nie straci i nie ma się o co bać.

Wg mnie do statica powinniście podejść jeszcze raz z maxymalnym poświęceniem nastawionym na exp i levele. Problem polega na tym że bez blm'a nie ma szans na dobry i szybki exp i dlatego musicie być cierpliwsi niż inne party lub invitnąć blm'a.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 22:51 
Cytuj  
Simi....... pieprzyć to ...jak to mi ktoś dziś powiedział ...takie problemy mieli pewnie i uberzy kiedyś .....a dziś mają wszystko ...albo prawie JUŻ zaliczone ..... chodzi tylko o to ,że TO już nie będzie TO samo :D :D :D

widząc całe to zamieszani wokół CoPów , ZM , statików ..... nie chce mi się jeszcze raz do tego podchodzić ...zrozum....
DRG statik ....dupa
Opi statik ....dupa
58-60 statik ..... dupa

po co ciągnąć to dalej ?? sprawa rozbija się o mój angielski ( też ) . wygodniej mi było grać z naszymi ... wysłuchać ich spostrzeżeń , uwag , nawet pogadać można było PO NASZEMU ....nie mówię ,że noga jestem z anglika ..... po prostu nie wszystko czaję ( podobnie kiedyś pisał Krzysiek ) .... wolę taki statik niż walki w przypadkowym party .


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 23:08 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
.....takie problemy mieli pewnie i uberzy kiedyś .....a dziś mają wszystko ...albo prawie JUŻ zaliczone ...


Uberzy jeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo nie będą mieli zaliczonych rzeczy o których marzą i myślą codzinnie. Uwierz mi.

Ta gra jest tak skomplikowana że wydaje się że najprostrze i najłatwiejsze jest levelowanie i expowanie. Jest wiele powodów dla których to robią. Tworzą nawet statici dla fun'u , które nigdy nie doprowadzą ich do początku endgame.

Masz mieć lvl 70 jak najszybciej jak się da. :wink:
Static który nie expuje co 2-3 dni powinien być od razu zawieszony.Powinno się szanować czas ludzi w grze i w realu.

(btw jak ktoś myśli, że robię cop czy zilart dla siebie, to niech sobie też pomyśli czasem ile szans mogłem sobie odpuścić czytając shouty w Jeuno ziewając przy tym bardzo szeroko :roll: , miałbym też stado Fenrirów już jakby się dało i byłbym zapewne już w kilku blm'owych ls'ach pojawiając się na naszym z braku czasu tylko po to żeby wylistować "załogę" :roll: )


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.