mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 23:49 
Cytuj  
no lol ja calkiem zajebisty dmg robie :)


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 00:03 
Cytuj  
Chcialem cos wyjasnic w zwiazku z tym co dzisiaj "zaszlo". Nie bede chodzil do Sky z CC. Wczesniej juz pisalem, ze priorytet ma dla mnie SW, myslalem ze to bylo ustalone i przez wszystkich, ktorzy czytaja forum zrozumiane. Wyszlo, ze wrecz przeciwnie. Wyszlo na to, ze opuszczajac ekipe w Sky na wezwanie SW narazilem sie na zlosliwe komentarze i dorobilem sie nie wiadomo jakiej zlej reputacji.

Nie chce aby ktos z Was mial do mnie pretensje, ze nie chodze bo "mam wazniejsze sprawy" czy tez "nie ma nic dla niego w sky wiec olewa sprawe". Powod jest zgola inny. Nie zamierzam zadowalac dwoch ekip na raz bo to jest nie do zrobienia. Dla mnie SW bylo i zostanie HNMLS. Nie znudzilo mi sie chodzenie tam na eventy, moze nie mam nic w Sky co by mnie interesowalo ale chetnie zdobywam kolejne punkty z mysla o przedmiotach z Al`Taieu i dobrze sie bawie. Dobra zabawa konczy sie dla mnie w momencie kiedy musze wybierac miedzy jedna a druga grupa. Jak wiadomo nie sposob jest wszystkich zadowolic, zawsze bedzie sytuacja, ze ktos bedzie mial jakies "ale" i nie bedzie mu pasowala moja decyzja. Zawsze pozostanie zal ze wybieram akurat "ta" grupe i chocbym sie staral ze wszystkich sil to i tak to nie wystarczy aby zadowolic obie strony. Poza tym zaczyna mnie meczyc grafik jaki sie wytwarza przy graniu endgame i robienie sobie "obowiazkow" w przyjemnosci jaka jest FFXI. Wtorek Dynamis, Sroda CC Genbu+triggery, Czwartek ENM, Piatek triggery SW/Limbus/pomoc jak ktos jej potrzebuje, Sobota i Niedziela SW eventy. Wychodzi na to, ze takim luznym dniem kiedy moge np. poexpowac/zrobic misje lub questy/craftowac jest poniedzialek. To sie robi chore i chce tego uniknac.

Dziekuje za wspolne dwa wypady, bawilem sie naprawde dobrze i zycze Wam powodzenia z kolejnymi wyzwaniami. Dla mnie jednak HNMLS znaczy Silent Winds.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 00:10 
Cytuj  
zupdatowalem tabelke

a tu wrzucam jpg jak podzielilem kase

Obrazek

sprawdzajcie skrzynki bo nigdy nie wiadomo kiedy do was kasa poleci ;)

Rha no coz... sporo osob nawet z SW jakos to godzilo, pomagali chocby CAE przy godach, twoj wybor, bye!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 01:14 
Cytuj  
No coż jak narazie Genbu karmi nas kasą....może za tydzień w końcu zacznie nam wypadać ekwiunek.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 01:18 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
heh melesi tez sie bic potrafia ^^ tylko musza miec thf suba !!! lv75 i uber sprzet :]


Ja nie mam suba THFa. :) Sprzet + merity to klucz do sukcesu. :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 01:28 
Cytuj  
ty sie nie madruj, nadrabiasz chi blastem ;p


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 02:07 
Cytuj  
w sumie pod wzgledem WS bylem na 3 miejscu jezeli chodzi o dmg na Genbu...za tydzien bedzie lepiej :lol:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 08:27 
Cytuj  
Huh? To aż 6 ounktów żeście dzisiaj zrobili??? Znaczy, 4 bezemnie? Kiedy?


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 10:29 
Cytuj  
wszystko jest w tabelce...

Stok... odwiedzisz nas moze kiedys ? Bez chainstun suzaku czy seiryu nas najprawdopodobniej zje >.>
Ostatecznie jak sie nie boisz 8) mozesz mi dac dostep do twojego konta.... obiecuje ze po kazdym chainstunie dostaniesz r3 ^_^;;; i jakas kase tez sie dorzuci ^_^/ co ty na to ? :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 12:05 
Cytuj  
jaka propozycja
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zwlaszcza ta obietnica R3 :D:D:D:D:D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 14:52 
Cytuj  
stok ? a czy mowilem ze to jest propozycja nie do odrzucenia ? :]
...heh stok nawet nie zaglada do tego topicu....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 16:33 
Cytuj  
wystraszyles go :o

:P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 23:26 
Cytuj  
no wiec... jaki jest plan na przyszla srode? Byakko Suzaku? Znow Genbu? Hmm nie wiem co o tym sadzicie ale nie bedziemy cale zycie bic zolwia.


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 23:59 
Cytuj  
wiem ze piejesz do haidate....
byakko to killer... zobacz jak zlow wolno atakuje a i tak latwo bylo pasc... byakko robi tripple attack, a kazdym ciosem moze walnac mocniej od Kirina, do tego dochodzi enspell ktorego nie mamy jak zdjac, a na to wszystko paralyzaga.... a kitowac sie go niebardzo da jesli pojdzie cos nei tak... sleep pewnie nie dziala a na BIND nie wiem czy mozemy polegac.... first things first
Genbu ma kilka tarcz, helmow i rekawiczek do dropniecia zanim z nim skonczymy, kasa tez kazdemu sie przyda (jednym bardziej drugim mniej...)

Suzaku bez chaispell stun jest extremalnei niebezpiecznie robic
Seiryu mozna by sprobowac z invicible xava, nie wiem jakby to wyszlo...
Przy okazji przy smoku support moze przecwiczyc szybkei zdejmowanie statusow z tankow...
Ja bym sprobowal pociagnac w nastepnym tygodniu (o ile bedzie znowu taka frekwencja) Fausta, Olla, Zipa potem zabic Genbu i sprobowac sie z Suzaku.... tylko zeby Stok sie ocknal >.> albo moge popytac znajomych rdmow czy nie pomoga.... ewentualnie... bo pewnie zabraknie czasu.... zebrac triggery i zostawic suzaku na nastepny tydzien i upewnic sie ze bedzie z nami rdm/drk


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 00:20 
Cytuj  
Sai ma racje..pierw Genbu niech dropnie co ma dropnać, potem zabierzemy sie za reszte.. Hełmów z Genbu to potrzebójemy chyba z 5, tarcze też by się przydały. Ewentalnym rozwiązaniem jest pójście 2 razy w tygodniu.....


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 00:22 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Sai ma racje..pierw Genbu niech dropnie co ma dropnać, potem zabierzemy sie za reszte.. Hełmów z Genbu to potrzebójemy chyba z 5, tarcze też by się przydały. Ewentalnym rozwiązaniem jest pójście 2 razy w tygodniu.....


5 helmow to... jakis rok


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 00:26 
Cytuj  
Synek nie marudź.....jakbyśmy zaczeli chodzić 2x w tyg byłoby szybciej..a jak Genbu za każdym razem zamiast Hełmu rzuci VC to nikt nie będzie płakał.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 00:26 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Synek nie marudź.....jakbyśmy zaczeli chodzić 2x w tyg byłoby szybciej..a jak Genbu za każdym razem zamiast Hełmu rzuci VC to nikt nie będzie płakał.


ja bede...

PS sai jakbys mial chwilke czasu to poprosze o aktualna tabelke z punktami.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 00:50 
Cytuj  
Lesiu nie marudź, ja byłem dopiero 2 raz na Genbu, kilka osób było pierwszy raz....


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 01:35 
Cytuj  
tabelke uaktualniam po kazdym wypadzie, jest aktualna i teraz

genbu bedziemy bic jeszcze nie raz bo sporo osobom przydadza sie jego fanty, ale w miedzyczasie bedziemy probowac sil z innymi
gdybysmy tylko mieli aktywnego rdm/drk nie mielibysmy powodu sie wachac, zwlaszcza po tym jak niemalze gladko poszedl ostatni genbu

Tylko zeby Kalcia nie myslala ze jakas presje chcemy na niej wywrzec ^^;; Kiedys przyjdzie na to czas, nie ma co gonic ^^;;


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.