mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 11:16 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Kurde to Tatami Shield to dla mnie Must have do expowania BST i PLD, więc jest szansa, żeby tam iść jeszcze raz ? W tą środę nie ma mnie w Wawie. Zlitujcie się :)


NIE MA TAKIEJ OPCJI

dzisiaj definitywnie konczymy z tatami



[b]po pierwsze - ty chyba naprawde nie jestes az tak naiwny zeby liczyc ze przelozymy dla Ciebie jakis CC event o 23? eventy sa dla tych ktorzy chca i moga byc o tej porze - nie - to trudno, event ich ominie

po drugie - ja nie pojde robic tatami dla osoby ktora KUPILA konto i NIE UMIE grac bstem - sorry - ale tatami na bank nie zrobi z ciebie uber bsta, naucz sie nim grac, zrob do 75 to wtedy pogadamy o tatami - tak samo z PLD - jak go ZROBISZ do 70+ to pogadamy


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 22 sie 2006, 11:20 przez Duszek, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 11:19 
Cytuj  
Byczek w przeciwieństwie do Grationa i Ufoka ma to do siebie że nie można go kiteować w nieskończoność. Ma wredny counter do tego zajebiście mocno bije :) Przyznam że nie probowaliśmy go nigdy rozwalać w miejscu - może tak byłoby lepiej ale nie sądzę bo tankowie padali jak muchy :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 13:19 
Cytuj  
Byczek bije za 1000 dmg przez cienie (ignoruje je) zwykłymi atakami, krytyk zabrał mi 1300 z earth staffem oraz z arhatami na body i na głowę. Tankowanie w miejscu może byc niemożliwe ze względu na fakt, że będzie za dużo leczenia w stosunku do generowanego hate.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 13:21 
Cytuj  
Ignoruje cienie ? niemożliwe ;( Nie wiem jak PLD ale NIN za bardzo nie utrzyma hate - nie może bić bo się sam counterem zabije.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 13:28 
Cytuj  
czyjaś strategia na byczka
http://foro-gratis.latin-foros.com/tema-42-tequilals.html

Tanking

We used plds as Snort hits through shadows and if your going to be hit, might as well have defense to take the hit then still be alive. I had HP that was @ 1900 or so, another pld (Entropy) provided HP that was above 1800 as well,3rd pld (Grenseal)had HP that was @ 1600 and died so i think 1700 or so is the mark to stay alive for the most part. We began the fight with taking turns using invincible. Tanks must remember that snort resets hate. Hate was bouncing off and on from me and entro with exceptions from time to time. Urvan attacks really slow, therefore if a pld survives a hit, there is plenty of time to heal him to full therefore I would choose a couple of plds to fight this thing.

Urvan Moves
-This buffalo loves to spam Bindga- make sure to have ppl with erase in each pt to counter this move.
- Does -aga spells such as blizzaga 4 so make sure only tanks get hit by these. Meaning mages and others stay as far back when this is being casted, then get close to heal. He doesnt spam these spells like if he had chainspell so dont worry, he wont spam consecutive aga spells.
-This buffalo spams spells to paralyze the whole pt, have mages that can take paralyze off in each pt in the main alliance.
-Snort, possibly the most important move to recognize if in case you want to control hate as much as possible. After snort, hate gets reset therefore if a blm casted a strong spell on Urvan after Snort, Urvan will run >>directly<< after the blm. Ways to counter are to cast Bind, Gravity, or Sahdowbind and have a tank re-establish hate. This is how a few of our blms and whms died a couple times.

Killing Urvan
This fight is based on tanks, solely on blms and possibly rngs to DD, and possibly kiting as it will take some time for tanks to re-establish hate after some unfortunate timing of Snort and a blm finishing a spell cast resulting in the blm taking hate from the pld. Rdms, brds, plds, and blms are key to winning this fight. Other melee are also important for the add pt as there will be adds spawning left and right.

wg mnie zapomnieli dodać WHMów którzy prawdopodobnie wypróżnią się z mp w ciągu 3-5 minut walki spamując być może cureV

doświadczenie (i tylko doświadcznie a nie głupie nadzieje "na lepsze jutro") podpowiada że support* w CC mamy superextraluxusowy ale liczyć na niego nie można bo nie ma do tego kompletnie żdanych podstaw a od nich wszystko zależy w tej walce + od naszej CCowej armi blmów która zajmuje się (czym?) zamiast siać spustoszenie wśród mobków (póki jeszcze można)
(support* w sensie jęczenia np. macie dosyć rdmów, brdów, whmów, blmów to po co ja ?)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 sie 2006, 13:35 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 13:35 
Cytuj  
Nie mamy tylu PLD z dobrym defem.

W wypadku CC wchodzi w gre strategia z kitowaniem. 3-4 NIN powinno wystarczyc. Melee robia w miare normalny dmg bykowi, ale tez gina prawie tak czesto jak kiterzy. Oczywiscie z 3 WHM do raisowania tez by sie przydalo.

EDIT:

Juz nieraz to mowilem: mamy duzo lepszych graczy niz najlepsze HNM LSy. U nas wiekszosc robi 1-2 joby, w HNM LSach 4-5 jobow to standard. Nie da sie tak rozlozyc meritow zeby byc dobrym we wszystkim.
To co wydaje sie trudne dla jakiegos LSa w 30 osob, dla nas moze byc latwe w 18.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 14:20 
Cytuj  
The real reason why he's so damn hard is because of Bindga. Basically, every mage should sub WHM and have erase. If the kiter is bound for more than 3-5 seconds he will die. I died 11 times in the two battles we did against him today, and took a lot of R1s because against a mob like this, exp loss can't be at the top of your mind. We had 1 WHM, and everyone was dying really quickly. For some reason, the PLDs had a LOT of trouble holding hate: we suspect Snort has a hate reset to it.

Blizzaga III and Blizzard IV are also commonly cast. One of our PLDs is an idiot and manages to get hit by -ga every single time, and one time it nearly killed us because he took like 15 people with him when he died.

Common adds are buffalos, Stegs (Minotaur mobs), Raptors (virus in CoP areas is sick nasty, make sure you Viruna that ASAP >_<), and Snolls (Combustion can kill a lot of things)

Our linkshell does 20 man Kirins with less problems than we have with a 26 man Urvan. If that doesn't say something, I don't know what will.

wg mnie dużo zależy od powera, w CC mamy mały power chodzący na jakiekolwiek CCEventy w stosunku do tego który w CC teoretycznie jest, co z tego że mamy np: 5-6 blmów na 75 i 4 dochodzących do 75 skoro nie są wstanie się spotkać w 1 miejscu 1 raz na miesiąc żeby zabić 1 mobka, wygląda to tak jakbyśmy wszyscy byli w 1 galaktyce ale w różnych układach słonecznych bo jak komuś jest za zimno to leci tam gdzie cieplej, jak za ciepło to tam gdzie zimniej byleby tylko nie przyjść na event który każdy doskonale wie kiedy i o której jest (pomijam Naifa, Broka i innych tego typu "graczy")


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 14:39 
Cytuj  
Widze, ze Urwan to nastepny mob do straszenia mlodszych graczy. :D To prawda, ze jest silny, ze zabija latwo, ale zabija podobnie jak ufok - pojedynczych graczy. Jakis dramatycznych -ga nie pamietam, moze w SW byli super stunerzy akurat.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 14:49 
Cytuj  
Comments for Geush Urvan:

Spawned by trading a Haunted Muleta to the ??? at L-8.
Does over 1000 damage per melee hit; must be blink tanked.
Item Drops: Toreador's Cape drops 100% of the time.

Special Attacks: Buffalo special attacks; Bindga, Paralyzna, Rabid Dance (Evasion Boost), Counterstance; Blizzard IV, Blizzaga III


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:00 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
... straszenia mlodszych graczy. ...


raczej straszenia naszych superhealerów dla których "2 sekundy w tą czy w tamtą" są bez znaczenia

5 stunerów + kilku DRK i taki byczek będzie stać w miejscu jak długo tylko chcemy, tylko skąd taki zestaw zdobyć ?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:00 
Cytuj  
Cytuj:
dzisiaj definitywnie konczymy z tatami[/color]


po pierwsze - ty chyba naprawde nie jestes az tak naiwny zeby liczyc ze przelozymy dla Ciebie jakis CC event o 23? eventy sa dla tych ktorzy chca i moga byc o tej porze - nie - to trudno, event ich ominie


Nie moge sie doczekac jak Ty nie bedziesz mogla isc z jakis przyczyn na jakis event, a bedzie Ci bardzo zalezec, zobaczymy jak bedziesz wtedy spiewac...

I nie mówiłem nic o przekładaniu jakiegokolwiek eventu na 23...

Cytuj:
po drugie - ja nie pojde robic tatami dla osoby ktora KUPILA konto i NIE UMIE grac bstem - sorry - ale tatami na bank nie zrobi z ciebie uber bsta, naucz sie nim grac, zrob do 75 to wtedy pogadamy o tatami


Po pierwsze nie masz podstaw, żeby oceniać moją grę BST. Szybko się nauczę to nie jest jakaś finezja nim expować...
Po drugie nigdy nie mówiłem, że bez Tatami nie da się grać, ale Ty pewnie też chciałaś mieć OH albo SH, a bez nich też da się grać
Po trzecie napisałaś, że dzisiaj definitywnie kończycie z Tatami, a zaraz potem proponujesz, żebym najpierw zrobił 75 i wtedy o niej pogadamy... więc jak zrobie 75 to mogę liczyc na Tatami, czy jednak definitywnie kończycie?
Pomijam fakt, że wypowiedziałaś się za całe CC ...

Cytuj:
- tak samo z PLD - jak go ZROBISZ do 70+ to pogadamy


Tu się zgodzę brakuje mi z 18 lvl i narazie by mi się nawet nie przydała dla PLD


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:12 
Cytuj  
Bart jak sie musze zgodzić z Zjawcią. Już raz rezygnowałeś z gry, teraz kupiłeś konto...i grasz niecały tydzień i już wymagasz żeby CC ci zdobyło itemka. Nikomu się niechce tego robić dla osoby, która w każdej chwili może znowu odejsć gry....już takie zdobywanie itemów przerabialiśmy z Comodo. Jakoś niechce mi się wierzyć , żebyś tym razem został na tyle długo, żeby to miało jakikolwiek sens.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:15 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Bart jak sie musze zgodzić z Zjawcią. Już raz rezygnowałeś z gry, teraz kupiłeś konto...i grasz niecały tydzień i już wymagasz żeby CC ci zdobyło itemka. Nikomu się niechce tego robić dla osoby, która w każdej chwili może znowu odejsć gry....już takie zdobywanie itemów przerabialiśmy z Comodo. Jakoś niechce mi się wierzyć , żebyś tym razem został na tyle długo, żeby to miało jakikolwiek sens.


Więc teraz muszę pograć rok, żebym był brany pod uwagę w CC. Skoro tak stawiasz sprawe to no comment. Jeszcze jakbyś napisał żebym najpierw zrobił 75 tak jak Zjawcia bo to w miarę rozsądne jest lub nazbierał punkty w CC żeby zasłużyć na jakiś item to bym zrozumiał, ale takie pierd*ielenie, że lepiej mi nic nie robić bo pójdzie na marne to jedno wielkie piepr*enie.

BTW Jakbym miał pograć miesiąc to bym nie zainwestował w to 300 zł ... nie śpie na kasie ...


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 22 sie 2006, 15:20 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:18 
Cytuj  
w sumie O-hata tez chciales tego samego dnia co sie poraz pierwszy zalogowales Atoreisem.... my zapierdzielamy pomagamy innym i w zamian oni pomagaja nam z itemami... na tym polega CC event imo


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:20 
Cytuj  
To jest tylko i wyłącznie moje prywatne zdanie.

Ja nie mam prawa o tym decydowac, czy ktoś ci pomoze z Tatami czy nie.

To nie moja decyzja, tylko moja opinia.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:22 
Cytuj  
Marass spojrz na moja wypowiedz zeditowaną. Zgadzam się z Tobą, możecie odmówić i napisać, że najpierw muszę zdobyć punkty w CC i np. lvl wymagany na itema, ale to co napisał Myrta to śmiech na sali...


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:25 
Cytuj  
koles pojawia sie znikad i pierwsze co robi to zaczyna jeczec ze cos chce i czegos tam niema, noszkur...od kilku dni nie widze nic innego oprocz stekania Barta...daj sobie na wstrzymanie, cierpliwosci...moze jednak Twoj porwot to byl kiepski pomysl.


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:26 
Cytuj  
wg mnie lepiej jest mieć jakiś item zanim się (o ile jest taka szansa) zdobędzie level niz żeby potem biegać pół roku-rok na lvlu 75 i błagać wszystkich o głupi wypad który z powodu fochy 1-2 osób się nie będzie mógł odbyć, połowa naszego CC biega na levelu 75 i prosi o rzeczy banalne, jak chcemy dodać do tego zestawu kolejne osoby ja również jestem za tym, nie ma to jak być w LSie który myśli że jest Uber a jest co najwyżej niskośredni, i tak przez X lat ...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:33 
Cytuj  
Bazztek napisał(a):
koles pojawia sie znikad i pierwsze co robi to zaczyna jeczec ze cos chce i czegos tam niema, noszkur...od kilku dni nie widze nic innego oprocz stekania Barta...daj sobie na wstrzymanie, cierpliwosci...moze jednak Twoj porwot to byl kiepski pomysl.


Może Ty wyluzujesz? Ja się tylko zapytałem, nigdy nie zaszkodzi... i zdawałem sobie sprawę, że spokojnie możecie odmówić, zresztą pisałem Opiemu, że jak z Opticalem nie wyszło to będą następne runy pewnie, ale takiej agresji jak Zjawcia, czy Myrta przejawiają to się kur** nie spodziewałem. Pochodzę na eventy nazbieram punkty i zrobie lvl zobaczymy co wtedy napiszą...


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 15:34 
Cytuj  
Agresji? Huh!?


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.