mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 670 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 10:41 
Cytuj  
Wiesz seta nie musisz mieć jakiegoś uber, tylko wyładuj się na maxa potami i będzie git.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 11:07 
Cytuj  
Nie lubię chodzić w syfie:) Średni set powinien wystarczyć, ale czy styknie na jakieś wypady na ten cap to ciężko mi powiedzieć, dlatego chce się jakoś ubrać;P

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 11:07 
Cytuj  
Najprawdopodobniej dopiero po 10 pojawię się w grze. Także super by było jakbysmy mogli to zrobić do 2 czerwca (bo 2 już grac nie można o ile dobrze pamiętam).

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 11:45 
Cytuj  
Oczywiście mówimy o czwartku bo dziś robią ZM. Irrie w razie czego możemy się zmieniać, Galka maja jaja ze stali ;]


Posty: 42
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 14:30 
Cytuj  
Nic się ze mną strasznego nie stało, byłem wczoraj w grze i to nawet dość długo po południu...Szkoda, że o wczorajszym wypadzie nie było nic na forum, ostatni post dotyczący następnego terminu mówił o środzie, czyli o dzisiaj... Na PM forumowym mi nie zostawiajcie msg, bo rzadko się loguję, lepiej napisać coś w topiku. Dziś wieczorem (od 20-21) mi pasuje, jutro raczej odpada - chyba że niezbyt późno. Piątek i weekend na 99% kicha, bo muszę wyjechać do Krakowa w ważnych sprawach. Niedziela wieczór ewentualnie. Niech ktoś te wszystkie terminy złoży do kupy, bo znając życie już jest coś poustalane poza forum.


_________________
Dasim BLU

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 15:42 
Cytuj  
Dzisiaj jest ZM więc jeżeli go nie będzie z jakiś przyczyn to możemy zrobić ale będę dopiero po 22, jeżeli nie da rady to dopiero chyba niedziela nam pozostanie.
PS słyszałem że wczorajszy wypad to był ponoć twój pomysł na lsie, ale jak mówię tylko słyszałem. (niech się dowiem że to mit to osoba która mi to powiedziała będzie wisieć za jaja pod żyrandolem:P)


Posty: 42
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 15:47 
Cytuj  
No to chyba ktoś będzie miał kłopoty z pewnym narządem :wink: Jeśli się odzywam odnośnie organizacji wypadu to na forum. Na lsie absolutnie nic nie mówiłem (oprócz 'Cześć CC' :lol: ).


_________________
Dasim BLU

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 15:57 
Cytuj  
w trosce o swoja opinie musze nadmienic iz poszedlem z wami tylko dlatego ze F jest samica :P

Latwa ta walka heh :P Poza AOE ciezko im bylo mnie trafic. ladnie kitowane byly mapety, bez sensu czekaliscie az tak gleboko wciagne mobka wg mnie.

Zan zuzyles tyle hipotow bo odpaliles 100-fist jak tylko przyprowadzilem drugiego, nikt nie utrzyma przy tym hate, wiec tankowales juz prawie do konca, gdybys poczekal do 1/2 hp mobka byloby zupelnie inaczej.

Proponuje tez zrobic jakies wyrazne macro do niebicia mobka w czasie transmutacji (czy jak jej tam) w stylu "NIE BIC KURWA!!!! <call1>" troszke czasu tez w ten sposob mozna zaoszczedzic.

Drugiemu skladowi tez moglbym pomoc bo black ma fajny tylek :] , ale ja gram ze dwa dni w tygodniu i nigdy nie wiem kiedy akurat bedzie ten dzien :P wiec lepiej poszukajcie kogos na kogo mozecie bardziej liczyc.

Powodzenia!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 16:16 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
F jest samica


>.<
Nie samicą a dziewczyną/kobietą.
Do tego zajętą...

Dasim: padła taka myśl na LSie i chyba z Twojej klawiatury. Fakt, że była to luźna myśl i bez "przybicia": tak na pewno we wtorek. Zresztą, by daleko dowodów nie szukać - w Twoim poście też pojawia się ten właśnie termin ;).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 16:25 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
w trosce o swoja opinie musze nadmienic iz poszedlem z wami tylko dlatego ze F jest samica :P

Rotfl x3 Hahahahahahaha.
Co do samej walki - tym razem była prosta. :D Oby kolejne też tak ładnie poszły. Ninem mam do nabicia jeszcze 5 lvli, więc jakby bliższe terminy nie wypaliły będę mogła iść jako nin. A termin cóż.... nie było jasno powiedziane co i kiedy, dlatego będziemy pisać tutaj. :x


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 16:32 
Cytuj  
:o
No bez jaj...Żadna propozycja na lsie odnośnie wypadu we wtorek z mojej strony nie padła. Na forum pisałem o wtorku wśród innych propozycji odnośnie dni na powtórkę misji, ale to było zanim Irrie zdecydował, że robi przerwę i zanim Zang zaproponował środę. Byłbym wdzięczny za nie wciskanie ludziom kitu...


_________________
Dasim BLU

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 16:47 
Cytuj  
Serio Dasim - była taka gadka. Weź, bo zaczynam się obawiać o swoje własne zdrowie psychiczne. Z kimś gadałem. Nie był to Piter, Zang, ani żadna z dziewczyn. To musiałeś być Ty. Bo wtedy pozostawałoby mi jeszcze jakieś moje ukryte alter ego. Chociaż zaczynam się teraz zastanawiać czy to może nie był Katsu :lol:
:oops: :oops: :oops:

Serio nic na LSie o tym nie pisałeś? oO
Kurka - muszę zacząć z jakiś parserów zacząć korzystać i logować wszystkie rozmowy lol...
Nie no nadal jestem przekonany, że rozmawiałem z Tobą.
"To kiedy idziemy"
"Mi pasuje wtorek po 22"

Pamiętam, że padło takie zdanie i wydaje mi się, iż z Twojej klawiatury.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 16:50 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Serio Dasim - była taka gadka. Weź, bo zaczynam się obawiać o swoje własne zdrowie psychiczne. Z kimś gadałem. Nie był to Piter, Zang, ani żadna z dziewczyn. To musiałeś być Ty. Bo wtedy pozostawałoby mi jeszcze jakieś moje ukryte alter ego. Chociaż zaczynam się teraz zastanawiać czy to może nie był Katsu :lol:
:oops: :oops: :oops:

Serio nic na LSie o tym nie pisałeś? oO
Kurka - muszę zacząć z jakiś parserów zacząć korzystać i logować wszystkie rozmowy lol...
Nie no nadal jestem przekonany, że rozmawiałem z Tobą.
"To kiedy idziemy"
"Mi pasuje wtorek po 22"

Pamiętam, że padło takie zdanie i wydaje mi się, iż z Twojej klawiatury.


Parsery sa nielegalne, tak jak windower


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 17:01 
Cytuj  
Z tego co Huck pisał to Parser w FFXI nie jest uznawany za TPT czyli, że jest legalny...

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 18:06 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Drugiemu skladowi tez moglbym pomoc bo black ma fajny tylek :]


Sai zboczuchu :P


Kris jutro po północy coś robi więc mniej więcej do tej godziny mam czas.

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 15:18 
Cytuj  
Dzisiaj robimy jakiś wypad? Bo jak tak chciałabym wiedzieć wcześniej czy mam się przygotować czy idzie kto inny jako thf (np. Irrie ;)). Mam czas od 21.


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 16:00 
Cytuj  
Mi 21 pasuje. A reszcie jak?


Posty: 42
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 16:39 
Cytuj  
21 ok. Pozostała część składu niech da znać co i jak...


_________________
Dasim BLU

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 17:04 
Cytuj  
Mi pasuje 21.
Wołałbym jako War iść :) ale jak musze to i jako THF pójdę.


Posty: 42
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 17:11 
Cytuj  
Przy okazji miałbym wielką prośbę - gdyby wszystko szło w miarę sprawnie fajnie by było załatwić kilka gryfów dla Jettatura - czar ten 'wypada' tylko w Riverne, przez co solo odpada (cap). Jeśli przy okazji udałoby się machnąć kilka bombek dla Refueling to byłbym w niebie (da się solo, ale trzeba czekac nawet do kilku dni RL na pogodę w Lufaise). Jak się nie uda to się nic nie dzieje - jakoś złożę ekipę na spellhunting :wink:


_________________
Dasim BLU

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 670 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.