mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 13:15 
Cytuj  
Cytuj:
3. Jak dla mnie to postawa Shredera wyglada tak: skampuj go sobie a my laskawie pojdziemy Ci go zabic. Co to za pomoc z HNM LS`ella?
Powiem tak: nie lubie siedziec w jednym miejscu i w kolko kampowac jednego stworka. Raz sie wybiore, moze sie akurat uda.


rofl
sam prawie taka sama postawe przyjmujesz a znasz stoka dluuugo dluzej....

nie, nie utrzymacie charego do przybycia tanka
chyba ze w sensie przytrzymacie go wzrokiem....
wszelcy melesi sa tam wlasciwie bezuzyteczni, do jego pokonania potrzeba tanka i support, koles ma mocne aoe a jak niedajboze tank straci agrro to polozyl by gala jednym 8-ciosowym kombosem na maske


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 13:30 
Cytuj  
Z tego co mi wiadomo SW ma identyczną postawe w stosunku do swoich RDM'ow i PLd, ale zostawmy tą sprawe.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 13:48 
Cytuj  
i nie widze w niej nic zlego... to ze jest sie w tym samym lsie od razu ma zobowiazywac kogos do czegos ? bzdura... jak chcesz pomoc w kampieniu wez kumpli na ktorych mozesz liczyc i ktorzy moga liczyc na ciebie, to ze jestes w hnm lsie ulatwia poprostu znacznie znalezienie ludzi do ciezszych zadan... kazdy ma swoje plany pewnie na miesiac w przod i nudne stanie po kilka godzin w jednym miejscu dla kogos obcego nikomu raczej nie przypadnei do gustu, jak widac nawet kumplom ze statika a co dopiero nowo poznanym ludziom

z xavem spedzilem tam w sumie z 10h, a gok mial farta i poszlo szybko :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 14:04 
Cytuj  
Sai ale ja to rozumiem, i wcale nie oczekuje że nagle całe DH zuci mi się na pomoc i wykampuje charego, sprawa wygląda tak że z tego co wiem to są już trzy osoby w statiku majace quest na ws, ws-y trzeba odpalać na EP + mobkach, dalej, z tego co mi wiadomo to nabicie punktów opiekunowi zajmie w normlanym exp party 300 mobków - jakieś 15 h expa czyli okolo 4-6 spotkań expowych - dostanie asuran fist na lv 73 w tym ukladzie :( bo jest pierwszy w SC, galen dostanie ws 2 x szybciej, a rha po 2 expie max ... jeśli dało by się ustawić SC na lv 2 dla opa to z 300 ws ow ktore musi wykonać zostaje mu 100 .. chyba jest róznica, no nie wspomne o mnie. Dla mnie zrobić 300 razy ws solo jest do zrobienia, ale zanim to sie skonczy osiwieje. Skoro mamy taki układ, i mamy możliwość grać razem, po co mamy katować jakies kraby czy ufoki, możemy bić np osmiorniczki z pożytkiem, czy co tam potrzebuja ludzie za monsterki.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 14:13 
Cytuj  
chodzilo mi bardziej o komentarz rha do tego charego

no sotk dobrze ze ambitny jestes bo nie spotkalem rdma przed 74/75 co by mial evi :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 14:25 
Cytuj  
BtW opiekun ani słowem nie wspomniał o "avengers" które wygladaja zajebiście i sa itemem rare ex ... :D


ok this NM is force spawned. you spawn it by trading 3 bomb queen ash and 1 bomb queen core. you can get these by killing volcano gases or from buying them from bazaar's they CANNOT be placed on ah.

ok so now you have the items now to get to her. enter from the western most yhotar jungle entrance (forget its pos) you should see old opo-opo in that area your enter from. anyways use powder and oils and follow the path til you reach a tunnel. hug the left wall until you are out of the tunnel and you are in a big open area with a lava pit beneath you. (coffer spawn is on your right) make a right and hug the right wall til you see a room with a lava pool in the centre and there are hekeyes and volcano gasses in this room. waste them and trade the core and ashes to the ???. ok she will spawn.


now the fight. Divide your melee into 2 groups ninja, thief and everyone else. the ninja and thiefs must NOT engage the children. everyone else should. her children have like 1500 hp max. so killing them is easy. also bomb queen cannot be stunned to dont even bother. ok well her children like to pop 15-20 seconds after they pop so you must kill them fast cause they can do a good 500 damage with +99 fire resistance so its best to kill them. have your whm cast barfira and your brd cast Fire carol (is that the actual name?) anyway raise your fire resistance to as high as you can. bomb queen likes to spam her chi;ldren to pop so always change targets asap. bomb queen has a TON of hp, im guessing 30k or so. but its not hard to bring her down if you take out her children whenever they pop. Ring is 100% drop, avengers is 20% and either bomb queen ash is like 1% drop she doesnt drop it.

she can pop again 15 mins after her TOD so sit there and heal up, just remember to kill the gasses and hecteyes in the area to prevent adds. i suggest an alliance of 70-75 x 12 at least. have 2 ninja tanks a thf and a few blm and other job names i listed above. not much to it if you have the right people


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 14:36 
Cytuj  
Owszem nie lubie siedziec w jednym miejscu robiac w kolko to samo. Dlatego moze nie skampowalem jeszcze Thief`s Knife, dlatego nie laze godzinami za glupim cofferem w temple of uggalepich, dlatego nigdy nie bawilem sie w kampowanie Lizziego.

Kazdemu mowie ze raz moge z nim pokampowac cos ale wiecej nie bo to nuda. Xav sie nie obrazil, Gal tez nie, Donexan tez nie i kilka innych osob tez nie. Jestes Sai pierwszy ktory sie przyczepil co ciekawsze kiedy sprawa nie dotyczy Ciebie osobiscie.

Niektorych kampowanie bawi, innych nie. Pomoc kumplom ze Statika jasne ale niech nie wychodzi ze jestem jedynym tankiem na tym levelu na calym serwerze. Ile razy jestem w Jeuno widze shouty o skillup party, wiele razy dotyczyly weapon skill 210+

Czy tak trudno sie dolaczyc do czegos takiego? Nie, trzeba tylko chciec.

A Sai od czego jest HNMLS jak nie od walk z takimi potworami? Nie bawi walka z czyms co moze mnie zabic dwoma klepami bez supportu w postaci Raise III czy chocby Raise II. Ciagle dostawanie R I mnie juz zmeczylo...

To tylko komentarz do Saiowego "lol`a" Co do reszty wypowiedzialem sie poprzednio.

Z nartami nic bo mam za duzo roboty w serwisie, chyba skonczy sie na wyjezdzie w poniedzialek albo we wtorek :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 14:40 
Cytuj  
Cholera, ile razy ja bym chcial zobaczyć shouty w jeuno o skillup, widzialem jak dotad raz i poszlem z nimi :D

Dobra, nie meczmy sie, jak ktos zobaczy shout o skillup tp pls tell me pls ^^ .. tylko prośba, dajcie mi znac...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 16:26 
Cytuj  
jak pisalem nic nie mam do takiej postawy ale wkurwia mnie jak ktos kogos obraza za cos a sam jest taki


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 18:32 
Cytuj  
No co do kampienia to zgodzę się z Rha - to jest nudne jak flaki z olejem :)
Natomiast moim zdaniem bardzo pomyliłeś się co do Shreddera - nie wiem czy Stok moze źle z nim rozmawiał ale jak wspomniałem wczoraj że ja i Op mamy clustery na Hakutaku to obiecał coś w najbliższym czasie zorganizować - musi tylko popytać tanków. Niestety w DH w tej chwili nie ma ich zbyt wielu. Co do Chabrydis - to jeżeli chcesz Stok ja chętnie pójdę pokampię ośmiorniczki, ale dopiero jak Rha dorwie nożyk - będzie lepiej i dla nas i dla niego bo po co łazić 10 razy. Sądzę że bez problemu udałoby się parę osób namówić z DH. Ja mam czas teraz więc jakby co jestem za kolejnością:
- exp do 72 lvl
- BCNMy dopóki starczy nam seali
Tak to bynajmniej chwilowo widzę :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 10:01 
Cytuj  
Ok ! Juz jestem, ale te Katowice to brudne miasto, leeee ;)

Ciekawe tematy piszecie :)
Ja tam zgaddzam sie na wszystko, aby tylko nie bylo za bardzo za nudne ! Ale z Wami to nawet kampienie oczek jest jajcarskie ;D Hihi !

Dzis bede od 18:00 ingame jakby co to dajcie znac, musze kure ujezdzac ^^


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 13:25 
Cytuj  
Katowice to polskie Bastok. :)

Witamy Bodziu!

Co powiecie na expparty jutro od 19.00? Wszystkim pasuje?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 14:49 
Cytuj  
Mam już 30 pktów nabite na nowy ws do daggera ^^

Jeszcze 270 pkt :(

Opiekun pamietasz jak nas kiedyś rozwalily szkielety w eldieme jak farmowalismy klucz, i przebiegal obok PLD lv 75, prawie go ten cholerny trupi ubil bo go nie mogl dobic ?

Wczoraj jakis koles ublagal mnie w jeuno o kluczyk w eldieme - nieanwidze tych jaskin - puller pulnol dwa mobki, na party panika - escape escape ARGH ! itd, wogóle mobki tankowal nam DRK lv 75 ^^,
no to jednego ja wziolem na klate a drugiego dark ... bez problemu moge to gowno solowac, tylko duzo czasu zajmuje :(


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 15:59 
Cytuj  
Ja jestem od 20 dostępny.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 01:01 
Cytuj  
OK bede na 20:00 ^^ jutro !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:02 
Cytuj  
110 punktów dagger ws, galen ze 200+ punktów tak na oko. Postaram sie być na 20 w Jeuno.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 18:35 
Cytuj  
Sorry, nie wyrobię się na 20.00. :( Dopiero przyjechałem do domu, a mam jeszcze dwie sprawy do zalatwienia na miescie.

Umówmy sie odrazu na 21.00. Mam nadzieję, że się wyrobie...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 19:09 
Cytuj  
Super mi pasuje, ja i tak mam dzis kupe spraw do zalatwienia, aktualnie walcze z bazami danych, tak tez wejde o 20:00 ale i tak bede tylko duchem ^^


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 01:49 
Cytuj  
Ding! 72.

Obtained: Kodachi of Trials ^^

W sobote moge od 18 byc dyspozycyjny.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 06:34 
Cytuj  
Ja będę z pracy około 17 ale sądzę że najwcześniej będę się mógł pojawić o 19. Postaram się wcześniej, jakby co to czekajcie.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.