mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 09:15 
Cytuj  
60+ zalecany ??
co ty chcesz z PLowac misje ludziom ? :lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 09:19 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
60+ zalecany ??
co ty chcesz z PLowac misje ludziom ? :lol:


Chcę żeby określali terminy i zapisywali się ludzie z levelami 60+.
Kiedy i z kim będą walki to jest sprawa do przemyślenia na długie tygodnie zapewne.
btw na levelowanie ludzi nie mam wpływu, tak jak to już napisałem kiedyś, ale na co innego mam wpływ, wiele ludzi u nas ma :wink:

NIe sądzę żeby walki ZM traktować jak misję, są to zwykłe walki tak samo jak z NM'kami których ubija się na serwerze na dobę setki zapewne. Co innego CS'y. Tylko do walk w misjach ludzie się przygotowują bardziej dokładnie bo czują zapewne większe wyzwanie niż walki ze zwykłymi NMkami.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 09:29 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
swordsman napisał(a):
60+ zalecany ??
co ty chcesz z PLowac misje ludziom ? :lol:


Chcę żeby określali terminy i zapisywali się ludzie z levelami 60+.
Kiedy i z kim będą walki to jest sprawa do przemyślenia na długie tygodnie zapewne.
btw na levelowanie ludzi nie mam wpływu, tak jak to już napisałem kiedyś, ale na co innego mam wpływ, wiele ludzi u nas ma :wink:

NIe sądzę żeby walki ZM traktować jak misję, są to zwykłe walki tak samo jak z NM'kami których ubija się na serwerze na dobę setki zapewne. Co innego CS'y.


Slayerek napisał(a):
Neyah - będziemy czekać tam na Ciebie tak jak na inne osoby które będa się spóźniać. I tak dużym osiągnięciem jest to, że większość ludzi wie co i o której dziś robimy. Wystarczy przyjść. (zresztą jak zwykle)

(Szkoda, że na naszym LSie nie robi się eventów tak jak na innych zwykłych LSach typu "ZM* - kto potrzebuje ...", "Chipsy - kto ...." itd. Niedawno otworzyłem stronę jakiegoś LS'a i "przeraziłem się" bo co drugi dzień mają jakiś event , my wykorzystujemy do tego forum i tworzymy kosmiczne grupki tak jakbyśmy mieli wciąż się dzieli i dzielić i dzielić i dzielić ..... a wybrańcy mieliby zaszczyt osiągnięcia w grze to co dla innych będzie potem męczarnią lub w ogóle niemożliwe do zdobycia.)


Simi - zapominasz o jednym - w SKY nie ma co robic ponizej 70 levelu - a i tak na 70+ malo kto chodzi tam expowac, CoP - dostep do Al'Taieu dostaje sie po UNCAPPED walce na zakonczenie chapter 7 - bez wzgledu na to jak sie bedzie sz staral nie PLniesz wszystkich do SKY i SEA


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 09:37 
Cytuj  
Duszek napisał(a):

Simi - zapominasz o jednym - w SKY nie ma co robic ponizej 70 levelu - a i tak na 70+ malo kto chodzi tam expowac ...

Wiem to doskonale :wink: .
Dlatego nie pamiętam żebym kiedykolwiek wspominał na forum o Sky.
Czy w Sky wogóle ludzie będą z naszego LSa coś robić to będzie zależeć tylko do nich samych. :wink:
Ja im nie pomogę na pewno dostać się do Sky.
To będzie zależeć tylko i wyłącznie od nich czy będą mieli "ochotę" i czas zrobić CS'y po których będą mieli dostęp do Sky.
Co innego walki - fun dla każdego, chociaż niektórzy się nawet denerwują w trakcie lub po nich. Ale lepsze to niż nie robienie niczego.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 11:24 
Cytuj  
Do Sky mozna isc expowac od 64 o ile dobrze pamietam (nie mam linka do camp sites, bo w pracy siedze). Wiec jest co robic =P

Ja chcialem ZM6 juz dawno zrobic, ale Sai mowi ze to trudna walka (akurat bo mu wierze :>) i ze najpierw 65 potem ZM6 ;P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 11:27 
Cytuj  
bo zakladam tez ze chcecie walczyc jak rowni na tym BC a nie czuc sie PLowani...
ZM8 pon 67-8 to tez hardcore...

btw ktos poza Coldem Tomem Kalcia i Vejim ma zrobione ZM5 ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 11:48 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
bo zakladam tez ze chcecie walczyc jak rowni na tym BC a nie czuc sie PLowani...
ZM8 pon 67-8 to tez hardcore...

Na równi walka ZM6 oznacza w 3 osoby :wink: .
Da się oczywiście to wygrać w 3 osoby.(o odpowiednich levelach oczywiście)
Ale ja myślę, że oni chcą żeby było trudniej.(albo żeby w ogóle było)
ZM8 to hardcore niezależnie od levelu jak dla mnie :wink:
edit


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 wrz 2005, 12:14 przez Slayerek, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 12:01 
Cytuj  
Ja jeszcze ZM5 nie mam dokończonego, bo nie miałem czasu podejsc do pozostałych Cermet Headstones poza tym na La Theine Plateau. Jeszcze Quicksand Caves i Fei'yin. Ale to raczej formalność.

A co do ZM6, nie wspominając o kolejnych to mam za niski lv.
Info a allakhazam:
"...Party setup should be LV67+ to make it easy. A good party of LV65 should be able to kill it...."

Do 65 dobije pewnie pod koniec przyszłego tygodnia chyba ze trafię po drodze na jakies zajebiste pt, czyli 6 - 7k expa/h. A poza tym muszę odpuścić na chwilę mnk bo muszę pofarmować żeby mieć kaske na lepszy sprzęt, missy i spadający dmg bolą.... Muszę też podlewelować suby, łacznie z nin (żeby lv dalej thf).


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 wrz 2005, 12:11 przez Tomalsky, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 12:05 
Cytuj  
maielm cos napisac.......
ale mi sie odechcialo......


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 09:59 
Cytuj  
Zbliża się lekki hardcore. :roll: 8)
Kalcia,Vejitta,Tomala,Coldee napiszcie kiedy macie trochę czasu w piątek/sobotę/niedzielę/poniedziałek na udanie się do wieży na niecałą godzinkę.
Prawdopodobnie trzeba będzie zrobić 2 walki z pomocą tank/dd/support :roll: , ale zachętą może być dla was to, że Canto biega też już po Sky i się przynajmniej cieszy, co jest najważniejsze.
Po ZM8 i CS'ach oczywiście pójdziemy na ostatnią walkę ZM12, potem ZM13 i zabijemy ptaszka ... :D

(Jak będziecie mieć dostęp do Sky to zmienię nazwę topic'a na ZM4 i zaczną się od nowa zapisy.)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 10:12 
Cytuj  
Piątek wieczór - raczej będę, chyba że mi coś w ostatniej chwili wyskoczy.
Sobota, w ciągu dnia tak, wieczorem nie wiem.
Niedziela, cały dzięń, chyba że będzie mnie męczył ew. sobotni kac :)
Poniedziałek - wieczorem, tak.

Niestety jak utknąłem na tym 64 lv, tak siedzę, po 60 lv wcale nie jest łatwiej o pt dla mnk (od cholery dd na tym lv) .... 9k tnl.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 10:18 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
...
Niestety jak utknąłem na tym 64 lv, tak siedzę, po 60 lv wcale nie jest łatwiej o pt dla mnk (od cholery dd na tym lv) .... 9k tnl.


Już do samego końca jakikolwiek by on nie był będzie trudno. Dlatego ludzie prawie zawsze na koniec tworzą static przynajmniej 2-4 osobowy i sami tworzą party i szukają reszty i przeważnie nie dzieje się to w dzień tylko w nocy, kwestia poświęcenia paru tygodni z życia i nieprzespanych nocy, potem można odpoczywać.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 10:39 
Cytuj  
W moim przypadku takie levelowanie (nie wspominając o levelowaniu za dnia) po nocy odpada, w pracy muszę się raczej skupić na tym co robię, a nie ziewać co sekundę.

A static.... hmm, mielismy już jeden i się rozpadł, więc nawet nie szukam nowego.

Poza lv muszę coś farmować, kampować, bo na sprzęt nie mam.
Zwłaszcza jak widzę mnk na moim lv w sprzęcie za 50 mln....
Przy tym moje 2,5 mln które trzymam na scorpion harness (śmiech na sali) wygląda bladziutko. A mało jest (prawie żadnego) sprzętu rare/ex dla mnk na tych levelach (poza af). Brown belta nadal nie mam i do najbliższego maintancu nie mam co marzyć o skampieniu morbola w jaskinach (jego okno jest teraz w godzinach kiedy jestem w pracy).


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 10:51 
Cytuj  
Tomala a gadałeś z Opim co by Ci nie pożyczył trochę equip? Nie oszukujmy się DD na LSie nigdy za wiele. Sądzę, że chociaż w ten sposób jest w stanie Ci pomóc.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 10:58 
Cytuj  
Krzysiek ma rację. Najlepiej stwórz topic z helpem o sprzęt. Co nie zmienia faktu, że nawet jak będziesz mieć na sobie 300 mln gili to i tak będą te same problemy ... lub będziesz grać z tymi samymi ludźmi, a to się nazywa chyba static.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 11:07 
Cytuj  
Nie mam w zwyczaju pożyczać sprzętu, jedyne co mam nie swoje to spinka EH od brata.
Sim, wiem co to static. Na LS go już nie składam. Poza LS go nie szukam.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 11:14 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
Nie mam w zwyczaju pożyczać sprzętu, jedyne co mam nie swoje to spinka EH od brata.
Sim, wiem co to static. Na LS go już nie składam. Poza LS go nie szukam.


mhm
Nie bądz na mnie zły przypadkiem :wink: :roll: 8) :D :) ale
samo szukanie party nie daje exp'a, static expowy to fikcja przecież w grze, bo wszystko zależy od czasu i pojedyńczych osób.
Obiecaj tylko, że będziesz twardy i się nie poddasz w robieniu MNK'a z przyczyn leżących po stronie gry i pamiętaj, że jesteś dopiero w połowie drogi.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 11:33 
Cytuj  
Mimo kilku momentów zwątpienia na razie nie zamierzam się poddawać.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 14:18 
Cytuj  
masz szczęście !!! Caspian już odpadł :) co prawda misiek nieziemski z Ciebie , ale jakbyś zarzucił MNKa to bym Cię znalazł i ......... WHM megaboss :):):)

btw.... dziś byłem w party z mnkiem taru 65 level bodajże .....i nikt nie jęczał .... szło nam całkiem całkiem ..... także ...nie podsawaj się :)


edit : co do daty ZM8 ...pasuje mi >>>>poza niedzielą . Mikołajek ma roczek :)

Niedziela odpada na maxa ..... reszta terminów -- jak najbardziej :)


_________________
COLD is BACK !

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 15:57 
Cytuj  
grats Tom!
Obrazek

okno w piatek 13:30-16:30


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.