mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 18:51 
Cytuj  
Maras jak bedziesz potrzebowal cos na temat BST to daj znac, chetnie cos doradze...Drak z tego co pamietam byl BRD wiec sporo equipu CHR + sie pokrywa.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 18:57 
Cytuj  
ja uważam że czepiać się trzeba cały czas !!
przecież ffxi to gra tak subiektywna że dla jednego białe jest czarne a dla drugiego białe a dla trzeciego w ogóle nie ma nic !!

jeśli SAM miałby tankować COKOLWIEK na 75 lvlu to niech mi tu jakiś expert od tankowania lub jakiś SAM napisze jakie
atrybuty
sprzęt
Job Abilities
Job Traits
bronie
itd. ma mieć wyszkolone (i założone) SAM żeby tankować i najważniejsze -> pochwalcie się
Parrying
Evasion
jaki macie na swoich SAMurajach pls (które i tak nie działa pewnie na mobkach T w górę ale to szczegół)

i druga najważniejsza sprawa (zależy mi bardzo żeby czytający te posty ludzie zrozumieli o co biega) :
niech jakiś expert napisze jakie warunki musi spełnić SAM żeby był uważany za najlepszego a nie za lolSAMuraja pls, ja bym napisał ale byście się pocięli ze strachu i uśmiali na śmierć :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 19:21 
Cytuj  
Spoko Myrta... jak cos to sie odezwe, ale tak jak mowie najpierw chce skonczyc CORa na Marasie i a pozniej pewnie za Draka sie wezme... z tego co pamietam ma BST lv 34 czy jakos tak.... z BRD duzo sprzetu wyprzedal jak SAMa equipowal, ale rare/exy zostaly w miedzy czasie go troche doequipuje jak sie wolna kaska znajdzie :D


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 19:28 
Cytuj  
rób sobie COR i RNG jednoczesnie...do 60 lvl i pelengo setu AF equip masz ten sam.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 19:35 
Cytuj  
w sumie, moze to i dobry plan :D


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 19:38 
Cytuj  
Marksmanship latwiej skillowac na RNG bo bolty sa o wiele tansze od aminucji do gunów...to kolejny + :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 19:39 
Cytuj  
wlasnie o tym samym pomyslalem... no i RNG jest ponoc uber na Kraken BCNMa a luku nie musze skillowac bo mam z SAMa chyba ze 210 skilla


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 12:06 
Cytuj  
tak też myślałem
nie chciałbym nikogo bronić lub chwalić ale pisanie że ktoś jest najgorszym noobem, mega LOL, ma się czegoś nauczyć, ma słaby sprzęt a przez to prawdopodobnie jest widziany jako słaby zawodnik nie ma zupełnie sensu jeśli nie wskaże się konkretnych błędów które zrobił a które dawno za sobą mają "inni" gracze finala :)

jak ktoś zna jakiś dobrych SAMurajów na Ramuhu to niech wklei log parsera albo zamilknie na wieki :D :D :D

pisanie o sobie że się jest dobrym bo się umie to i tamto, ma a się jakiś wspaniały sprzęt, potrafi sie zachować w sytuacjach itd. nic nie jest warte jeśli nie jest to potwierdzone dmg zrobionym w walce, nie ma większej straty czasu, pieniędzy, zdrowia, nerwów niż posiadanie jednego z najlepszych meleeDMGjobów czyli SAM i nie pokazanie najlepszego dmg'a w grze/forum/obrazkach :), to nie mała prowokacja, każdy SAM teraz powinien pomyśleć że jest żenująco słaby albo wklei jakiś log parser z którego się nie będziemy śmiać, a jak tego nie zrobi to niech nie pierdzieli głupot że jakiś inny SAM jest "najgorszym noobem, mega LOL, ma się czegoś nauczyć"


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 12:27 
Cytuj  
Drama na bok :)
Wczorajszy Seiryu pożył 4 minuty i 35 sekund :)
Idziemy do przodu ^^.
Byakko to już pełna fachura. Zabijamy bez mrugnięcia. Ciężko żeby było inaczej skoro klepiemy go praktycznie co tydzień.
2x Byakko = 2x Haidate w naszym przypadku ;)

We wtorek chyba odpuścimy Salvage - jeszcze dzisiaj będę z ludźmi o tym rozmawiać. Poczekamy na powrót Loziela i Opiekuna...

No i w tym tygodniu na bierząco przypilnuję punktów - wprowadzam nieco nowszy sytem - 2 osoby jednocześnie będą tabelkę prowadzić i w sobotę będzie się je porównywać by uniknąć błędów (wczoraj było zamieszanie z punktami ostre).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 12:32 
Cytuj  
No akurat log pokazujacy ilosc zadanego dmg nie jest dowodem na umiejetnosc gry ... ani tez nie jest dowodem na dobry ekwipunek czy merity, bo w grupie liczy sie nie tylko ilosc zadanego dmg, ale tez ilosc zuzytego mp przez whm/rdm/blm na utrzymanie takiego DD przyz zyciu i koszt jaki ponosi tank aby sciagnac hate z whm/rdm/blm ktory musi np uskuteczniac overhealing na takim "super" wojowniku.
Jedyne co mozna zaliczyc na plus dla samuraja to dmg zadawany przez ws-y do ktorych nie potrzebuje sleep potow i tluc moba nabijajac mu tp ...

Czyli liczy się ilosc zadanego dmg w stosunku do wyssanej mp z healerow i w stosunku do nabitego TP monsterkowi co przeklada się na zywotnosc tanka i ogólne zużycie MP na leczenie i zdejmowanie statusów.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 21 sty 2008, 12:59 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 12:36 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
...2x Byakko = 2x Haidate w naszym przypadku ;)...


:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

A ja musiałem się męczyć oglądając Enchanted. Pół filmu było niezłe, ale drugie pół to każdy zdrowy facet z nożem by się pociął.

A jak wypadały D.Legs? Też są z Byakko i przydałyby się dla Krisa do WSów (tak samo jak Haidate do TP :( :( :()

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 12:42 
Cytuj  
Nie wypadły wczoraj.
Co do pytań czemu w main alliance nie lądują najlepsi tylko czasami nooby...

1. Na genbu zawszę do main alliance będę brać najsłabsze osoby. Niech mają coś do roboty w trakcie god run i niech się uczą.
2. Osoba z listy zielonej ma pierwszeństwo do main alliance - przy czym ostateczną decyzję i tak podejmują liderzy oceniając iloraz przydatności i zaangażowania w runy.
3. Ludzie, którzy zapierdzielają na trigger runy i się wysilają żeby mieć trochę funu są ważniejsi niż ludzie, którzy pojawiają się tylko w niedzielę by zlizać śmietankę ;)

Punkt 2 i 3 to zdanie akurat nie moje tylko innych liderów - i przyznałem im rację.

No i ważna nowa rzecz... Proszę o zgłoszenie kandydatury lub kandydatur na nowych polskich liderów. Wkrótce do naszego liderowego grona przyłączę Loziela i bardzo prawdopodobne, że także Antonakiego (jeżeli podtrzyma swoją aktywność po tym jak wyczyścił sky :P) jednak pragnę zachować przewagę lub równowagę "polskiego zdania" w OS. Wprawdzie decyzje ostateczne i tak są podejmowane przeze mnie, ale miło mieć pomoc rodaków w prowadzeniu runów, zliczaniu punktów, pilnowaniu porządku.

W chwili obecnej polskimi liderami są:
Kamilus
Pudzian
Simiurg

Jeden mimo woli, drugi coś się ostatnio nie pojawia. Mam kilka swoich typów, ale zanim mianuję kogoś kolejnego "mimo woli" to chciałbym zobaczyć jakieś propozycje :)
Wymagania to uczciwość, zaangażowanie, znajomość mechaniki gry i eventów. Czyli coś czym powinien się wykazywać już prawie każdy grający w OS od ponad miesiąca :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 13:54 
Cytuj  
Simi wszystko zalezy od sytuacji i od suba. Do merit PT /WAR do walk typu Baha#2, KV czy nawet DL sub /DRK, sub /THF nie jest juz uzywany..to typowy relikt aka styczen 2007.
W merit PT jak sie szybko zabija moby to naprawde TYLKO /WAR a nie jakis sub jak /NIN czy /THF po to SAM ma Seigan + Third eye, zeby przetrwac kilkanascie sekund zanim mob padnie. Mozna przy S+TE makrowac troche sprzetu do eva i parry... Amir Corazin albo SH, Boxer Mantle, Parrying Torqe. SAM jest naprawde poteznym DD, tylko trzeba makrowac troche sprzetu w zaleznosci od sytuacji...1 do TP, 1 do WS i 1 do S+TE.
Dobrym treningiem jest zabijanie Colibri przed Ah Zahbi, mozna pociwczyc makrowanie, zdobyc odrobine expa i skillowac parry, ja niestety mam dopiero 170 ( tylko dlatego ze expuje DNC ), ale mam zamiar to podciagnac wkrotce.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 14:14 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
tczewiak napisał(a):
...2x Byakko = 2x Haidate w naszym przypadku ;)...


:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

A ja musiałem się męczyć oglądając Enchanted. Pół filmu było niezłe, ale drugie pół to każdy zdrowy facet z nożem by się pociął.

A jak wypadały D.Legs? Też są z Byakko i przydałyby się dla Krisa do WSów (tak samo jak Haidate do TP :( :( :()


Musisz teraz troche pkt odrobic, bo na haidate dla Jasa sie troche splukales... na d legsy sa chyba ze 4 osoby chetne a na haidate z 6-7(w tym ja dla Draka) jak mniemam i kazdy ma min 50+ pkt


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 14:22 
Cytuj  
Ja mam tylko 41 :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 14:34 
Cytuj  
po wczorajszym runie chyba juz masz ponad 50... wczoraj 14 pkt wpadlo


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 14:43 
Cytuj  
Marass napisał(a):
Musisz teraz troche pkt odrobic, bo na haidate dla Jasa sie troche splukales... na d legsy sa chyba ze 4 osoby chetne a na haidate z 6-7(w tym ja dla Draka) jak mniemam i kazdy ma min 50+ pkt


Mi się nie pali akurat. Może wyjść tak, że przez 5 najbliższych niedziel nie będzie mnie wogóle. W weekendy moja kobieta >>> FF (w tygodniu FF > kobieta zazwyczaj). A że teraz przez 5 tygodni moja niunia nie ma żadnego zjazdu w weekendy, to będę spędzał je u Niej. I wtedy jeżeli ona będzie coś robić to nie siądę, może też Jej brat grać w CoD4 mp to wtedy też nie siądę. Na triggerach będę na 99% do końca stycznia. W lutym mam zamiar spróbować wrócić do pracy i wtedy różnie też to będzie.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 07:33 
Cytuj  
zrobcie sobie jakies news section na stronce. bo tam nic nie ma:) wejcej aplikantow bedziecie miec:)


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 08:24 
Cytuj  
Susze glowe Kamilowi zeby dal mi chociaz dostep to napisze to w htmlu, przeciez ile to roboty zrobic obrazki i troche tekstu wrzucic, ale on woli gadac ze w koncu system zrobi :P

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 09:15 
Cytuj  
Ja już dawno na forum posta zrobiłem żeby to zrobić.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.