mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 12:20 
Cytuj  
taaa ... tyle ze pomoc moglaby sie zaczac PO stage 2 ..moze 3 nawet ... wtedy byloby fair ... z drugiej strony przy fatalnym droprate AF2 powoli staje sie nuzace chodzenie TYLKO dla af na dynamisy ... a relik to juz pewne zobowiazania ... wobec DP na pewno , wobec Pixies to juz ( dla niektorych ) trudniej .


_________________
COLD is BACK !

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 12:36 
Cytuj  
Btw. Niechacy jak klikalem to wlaczyla mi sie pierwsza strona topicu.
Zajebiscie to sie dzisiaj czyta jak sie kiedys meczylismy z dynamisami :D

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 12:36 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
...Pomijajac glupie zagrania Glizdusia to Pixies jest bardzo dobrym HNMlsem


lol.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 13:18 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Btw. Niechacy jak klikalem to wlaczyla mi sie pierwsza strona topicu.
Zajebiscie to sie dzisiaj czyta jak sie kiedys meczylismy z dynamisami :D


Lol Goku :)

Przegladam te posty i kulam sie ze smiechu :)))

Postniety przez Saitou screen z naszej walki z DLem bardzo mi sie spodobal :) (Bylismy z Sai na runie z Japsami)

Obrazek


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 13:27 
Cytuj  
Nie ukrywam, że myślałem nad zrobieniem Aegisa Xavowi albo postaci z D.Ringiem która ma w tej chwili Surtur (jeśli faktycznie mi ją odda do dyspozycji) ale to faktycznie na takich zasadach, że ktoś z LSa miałby do niej dostęp w dowolnym momencie no bo ja się nie rozdwoję :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 13:39 
Cytuj  
U Xava bardzo chetnie bym widzial relica, ale sam Xav musialby zaczac grac czesciej :P

Jesli chodzi o druga opcje, to uwazam ze robienie relica postaci ktora nikt tak na dobra sprawe nie gra jest troche chybionym pomyslem :/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 13:40 
Cytuj  
jeśli Xav będzie grał faktycznie więcej ja również jestem za.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 14:17 
Cytuj  
Xav bedzie gral wiecej... juz gra niestety ://


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 14:23 
Cytuj  
a tak w ogóle, to się zastanawiałem. po co nam Aegisy? skoro nasi PLDni bardzo dobrze sobie radzą tankując bez. na Teraflare Baha v.2? czy inne pojedyncze spelle mobka? horn moim zdaniem miałby zastosowanie w każdej walce.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 14:34 
Cytuj  
Bo Aegis tank oznacza, że zamiast dwóch dodatkowych tanków musi przyjść tylko jeden (jako i tak super rezerwa) a kolejny może się pojawić innym jobem.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 14:35 
Cytuj  
Jak juz mowilem nie mam pojecia co jest lepsze, jesli patrzec na statystyki to Aegis ma wiecej zwolennikow ale czy to jest wyznacznik?

Czy pld dobrze sobie radza? Tu mowimy o zupelnie innym poziomnie Glizd, tu nie mowimy o radzieniu sobie a o tankowaniu z duzo mniejszym supportem, ktory mozna wstawic do pomocy przy DD i hate trzymanym na 100%. Mowimy o tanku, ktory jest w stanie przetrzymac wipe bo ma nie tylko okolo 70% redukcji na ataki fizyczne ale tez 25% na magiczne.
Przy poziomie wypasu naszych melee i magow trzymanie hate staje sie prawdziwa sztuka i szczerze mowiac tylko Rha sobie z tym radzi (ze znanych mi osob).


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 02:23 
Cytuj  
Opi ma spharai :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 07:06 
Cytuj  
to był epicki dynamis lol. gratulacje dla Opiego.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 08:08 
Cytuj  
Pozwólcie, że wtrącę swoje trzy grosze odnośnie następnego relicowca.
IMO nieuczciwe byłoby gloryfikowanie Pixies. Ok sporo osób w DP należy także do Pixies. Jednak nie wszyscy. Każdy po równo powinien mieć możliwość sponsorowania i wyciągania monet.
Relic dla Xava - jestem jak najbardziej za. Ale jeśli z funda Pixies to niech te gile trafią do Niego i niech On wpłaci na dynamisy. Wszystko będzie ok. Gdy Coldee będzie chciał sponsorować to także nie powinno być problemów. Coraz mniej ludzi stawia się na dynamisach (głównie to właśnie ludzie z Pixies odpadają z oczywistych względów). Gwarantuję, że gdy pójdzie opinia, że robimy coś dla innego jakby nie patrzeć LS'a to będzie drama i kilka osób może odejść. Chodzi chyba o to, by na dynamisy stawiało się jak najwięcej osób by jak najwięcej mobów utłuc prawda?
Mi teoretycznie to nie robi różnicy, gdyż ja relica nigdy robić nie będę (relic dla BLM... LOL). Same monety będą mi potrzebne tylko i wyłącznie za jakiś (raczej odległy) czas do upgrade'ów AF2.
Reasumując - decyzja ostateczna zapadnie w głowach Rhaegala i Galenrosa. Ja proszę tylko o wzięcie pod uwagę, iż nie każdy z nas (DP) jest w Pixies.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 09:41 
Cytuj  
Dynamis byl fajny: od frustracji (z 20 osob w Xarca kolo 20.30 i dwa wipe po dwoch pullach) po euforie.

WIELKIE DZIEKI DP!!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 10:25 
Cytuj  
Bylem wielkim fanem relica dla Xava od samego poczatku. Problem to to, ze Xav prawie przestal grac w pewnym momencie. Teraz kiedy znowu gra czesciej mozna wrocic do tej ideii.

Tczewiak --> pixies nie moze dac nikomu kasy, to jest kasa zarobiona przez cala mase ludzi. Pixies moze pomoc komus w upgrade dla wlasnej korzysci, trzeba tylko przekonac wiekszosc, ze dana osoba jest tego warta.

Xav jest ciegle naszym najlepszym PLD, a shield to jeden z dwoch najlepszych relicow, wiec jest duza szansa.


Ostatnio edytowano 11 lip 2007, 11:43 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 10:41 
Cytuj  
Aegis dla Xava :)
to jedyny sposob zeby Xav zaczal grac codziennie jak kiedys :P heh

mala poprawka - nie gram "chwilowo" - wracam w pazdzierniku i znowu bede straszyc codziennie :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 10:46 
Cytuj  
Booo... :(

Codzienna gra to lekka przesada kurde... duzo pracuje i nie mieszkam juz sam (nie zywie sie juz odpadami z kebabowni, nie spie na jednym przescieradle 6 miesiecy, nie uwazam za umycie podlogi sytuacji kiedy rozleje mi sie na nia cola, nie mje zebow wtedy gdy przestane je widziec w lustrze, nie wybieram skarpetek na zasadzie testu mlotkiem - te o najnizszej tonacji da sie nosic, nie mam juz prenumeraty hustlera, pamietam co robilem w wiekszosc weekendow...). Ale tak 4 dni w tygodniu :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 10:54 
Cytuj  
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Xav :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 11:05 
Cytuj  
Rezygnacji z Hustlera nie rozumiem :lol:

Tczewiak - mowi sie o tym zeby Pixies komus pomagalo, tylko dlatego zeby nie marnowac monet. Aktualnie nie ma na horyzoncie osoby, ktora tak jak Rha Opi i Gal potrafilaby sama na relica zarobic. Jesli ktos taki bedzie to nie widze problemu. Ale i tak Xav wydaje sie byc najlepszym wyjsciem ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.