mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 11:12 
Cytuj  
tak. Xav wzbudza najmniej kontrowersji :lol:


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 11:25 
Cytuj  
Dokładnie- niech mi ktoś pokaże conajmniej 15m w gotówce i uberowy sprzęt to będe w stanie uwierzyć, że ta osoba jest w stanie sponsorować dynamis regularnie chcąc skończyć relica. W takim wypadku nie ma problemu aby zgodzić się na sponsorowanie. Ale jak znów ma być (tak jak kiedyś było) fala ludzi, którzy sponsorują a potem się zmyją po dwóch-trzech dynamisach z kilkuset monetami w kieszeni to przykro mi, ale ten numer już nie zadziała.

Owszem kilkanaście osób nie jest w Pixies, zgadzam się z tym całkowicie. Czy te osoby są mi w stanie zagwarantować wykładanie 2m gil tygodniowo aby "utrzymać" DP jak już Galenros skończy relica? Pozwolę sobie przypomnieć sytuację z Dynamis-Qufim jaka miała miejsce 3 tygodnie temu- kiedy się okazało, że za wejście jest opłata (której nie było od blisko 3 miesięcy) to nagle z 10 osób straciło zainteresowanie runem bo nie miało pieniędzy. Dopiero jak Pixies zdecydowało się zasponsorować ten run (co było nota bene katastrofą- 25 monet za cenę 1m gil, tak drogo za monetę to nawet podczas "IGE Christmas" nie było) to osoby, które "nie mogły" wejść wróciły na LS i wzięły łaskawie udział w runie.

Prawda jest taka, że w chwili obecnej masa osób nie ma kasy na nic a co dopiero na sponsorowanie dynamis. Wybaczcie, ale na rączkach manekina daleko zajechać ze sponsorowaniem i relikiem się nie da ^^
Sponsorowanie przez Pixies nie zabiera wam ludzie NICZEGO- nadal macie wejście ZA DARMO, nadal macie Relic Armours ZA DARMO- tak jak dotychczas. To, że Pixies będzie sponsorowało daje wam kolejne miesiące chodzenia i bidowania wielu super endgameowych armourów za zupełną darmochę.

Coldee poproś CAE o relica- to Twój rodzinny LS więc nie powinno być problemu, prawda? Tym bardziej, że skończyli Aegisa dla Baza i pewnie na dniach drugiego Aegisa będzie miała Shaorin. Poza tym, aby w DP sponsorować trzeba pokazać troche poświęcenia dla LSa i w miarę regularną frekwencję. Skoro Xav obiecał to mu wierzę, dodatkowo jest wyekwipowany w 90% sprzętu o jakim każdy paladyn, który chce się bawić w endgame marzy. Do tego ma trochę monet odłożonych a Aegis jest reliciem w którego Pixies będzie chętniej inwestowało.
Nie zapominajmy także, że ponad połowa DP to teraz członkowie Pixies- raczej się nie zgodzą na to abyśmy pomagali robić relica "konkurencyjnemu LSowi".


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 11:44 
Cytuj  
Dynamis-Qufim jest antymonetowym typowo fun'owym Dynamisem
jeśli ludzi którzy chodzą na dziesiątki dynamisów, codziennych eventów, tygodniowych, 3 dniowych, 5cio dniowych, 3 godzinnych nie stać na niego to jest zrozumiałe
jeśli LS który zarabia na tym i dzięki NIM kupę kasy nie stać na to żeby im RAZ na pół roku zafundowac troszkę zabawy to jest tak jak w chinach : zapierdalaj za 1$ a jak cię nie stać to wypierdalaj ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 11:47 
Cytuj  
Dodam jeszcze, ze Xav jest o tyle wiarygodny, ze przez dlugi czas byl w pierwszej trojce najaktywniejszych czlonkow DP. Poprostu bylo wiadomo, ze jest na dynamisie praktycznie zawsze.

Nie wyobrazam sobie sytuacji, ze relic dla kogos "robi sie sam" tzn. my zbieramy monety dla osoby ktorej nie ma runie (poza oczywiscie losowymi sytuacjami: choroba, wyjazd itp).

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 11:49 
Cytuj  
CoPowe dynamisy robi sie dla paskow/cape i -1 armorkow a nie dla coinow imo, wiec nic dziwnego ze sie placi za wejscie biorac pod uwage ilosc coinow ktore tam wypadaja,
dziwi mnie to ze ludzie nawet wiedzac ze run jest platny, od poczatku tak bylo ze cop dyna byly platne zapisuja sie majac nadzieje ze moze tym razem ktos zasponsoruje i ejda za darmo majac szanse na drop fajnego itemka...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 11:55 
Cytuj  
Przy okazji mam ogromna prosbe o czestsze nowe dynamisy.

Jesli robimy relic dla Xava (a nie dla osoby z kosmosu) to oczywiscie dalej bede chodzil w mare regularnie, ale AFy+1 bylyby dodatkowa motywacja dla osob takich jak ja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:12 
Cytuj  
IMO powinno się umożliwić robienie relica nie tylko ludziom z Pixies (tak popieram dla Xava relica). Relic jest ex więc skończmy pierdzielić, że robimy relica dla LSa - robimy go dla konkretnej osoby. Jednak wszystko fajnie - ludzie sobie biegają i co już widać - tracą motywację. Może czas umożliwić sponsorowanie w celu zdobycia monet na potrzeby AF2+1?
Z punktu widzenia DP - swój relic powinien sponsorować Xav, a Pixies niech sponsoruje Xava. Na jedno wyjdzie, ale dla osób nie powiązanych z Pixies będzie to uczciwe.
Na dynamisy copowe dotąd nie mogłem chodzić. Jak tam wygląda sprawa monet (bo przecież skoro składka to nie ma sponsora). Kto je bierze? Split? Freelot?

Moje posty nie są atakiem. Staram się przedstawić punkt widzenia osób spoza Pixies. Nie jest mi na rękę by nagle z 10 osób olało dynamisy i poszło do innych LSów. Zależy mi na AF2 dropach ;)
Jeśli relic zaś ma być DLA PIXIES. To niech Pixies we własnym składzie go robi.
Jeśli Coldee będzie chciał sponsorować - będzie chodzić na dynamisy z nami to czemu mu tego nie umożliwić? Relic jest dla niego, a nie CAE. Kiedyś może przejdzie do Pixies czy TAL. Spójrzcie sami na to obiektywnie.
DP != Pixies. I nagle DP będzie pracować dla Pixies. Są u nas ludzie z "konkurencyjnych" LSów. Są też ludzie, którzy Pixies nie lubią (po przejęciu pałeczki przez Dexy'ego pojawia się ich coraz więcej). Nagle pójdą na zasadzie przekory do innych LSów dynamisowych i co wtedy?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:17 
Cytuj  
monety z cop dynamisow sa random drop, chyba ze jest sponsor to je bierze, drop 100 z bossa idzie do funda (do tej pory zaden boss nie dropnal nam 100)

Tczewiak - co zmieni to ze pix przejmie sponsorowanie dynamisow? ludzie z dp nic na tym nie straca, nadal beda bidowac itemki a pix daje gwarancje ze dynamisy beda sie odbywac regularnie czego DP nie zagwarantuje - bo kto bedzie sponsorowal dynamis? kto bedzie prowadzil run? po tym jak Gal skonczy relika?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 11 lip 2007, 12:20 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:18 
Cytuj  
lol no jak nie bedzie sponsoringu relica kogos z lsa to pewnie pixies bedzie robic odobny farm dynamis. wtedy DP odpadnie ze 30 osob czy ile tam chodzi. pixies nie ma dynamisu bo istnieje DP bo Rhae , Opi , Galen upgraduja reliki. gdyby nie to to dynamis dawno by byl a ktos juz pewnie biegalby z aegisem. z Xavem sprawa nie przejdzie. przynajmniej nie narazie zdecydowanie za malo sie udzielal/a na eventach zeby mu sponsorowac relik.

no a jezli Xav sie sam porwalby na relik to sprawa znow zakrawa o 2 lata a watpie zeby go bylo stac na wykladanie 2mil tygodniowo. dlatego dopiero jak pokaze ze jest przydatny dla LSa to wtedy mozna myslec:) to zadne flame czy cos ale sa PLD ktorzy tankuja duzo czesciej


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:25 
Cytuj  
ludzie beda tak dlugo chodzic na dynamisy jak dlugo beda potrzebowac AFow, tym dluzej im wiecej kolejnych jobow beda robic :) wiec imo na brak frekwencji raczej nie bedziemy narzekac


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:30 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
... Nagle pójdą na zasadzie przekory do innych LSów dynamisowych i co wtedy?

uwierz mi że to byłby najlepszy prezent dla większości 100-200-300 punktowców z DP :D
Rha pewnie przewiduje opcję przerzucenia dynamisów na barki Pixies kiedyś, nie uwierzę że znajdzie zapał do chodzenia na kolejne 100-200 runów tylko po to żeby przekonywać się przez kolejny rok że LS nadal nie jest w stanie zabić banalnego DL czy CoPowych dynamisów


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:32 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Może czas umożliwić sponsorowanie w celu zdobycia monet na potrzeby AF2+1?


monety na taką skalę, jakie są potrzebne do upgadu relików można spokojnie kupić na wolnym rynku. nie sądzę, żeby ktoś chciał dać 1m za 25 monet.

tczewiak napisał(a):
Z punktu widzenia DP - swój relic powinien sponsorować Xav, a Pixies niech sponsoruje Xava.

tczewiak napisał(a):
Na jedno wyjdzie


więc jaki jest sens wypowiedzi?

tczewiak napisał(a):
Jeśli Coldee będzie chciał sponsorować - będzie chodzić na dynamisy z nami to czemu mu tego nie umożliwić?


Rhaegal napisał(a):
Czy te osoby są mi w stanie zagwarantować wykładanie 2m gil tygodniowo aby "utrzymać" DP


DP w swojej historii miało parę przypadków burzy sponsorowania. ludzie podostawali 100 i słuch po nich zaginął. DP nie może dopuścić do tego, że 30 osób na raz sponsoruje runy, bo do niczego nie dojdzie a monety pojdą w piach.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:45 
Cytuj  
Ale 2 osoby robiące relica to już 1 mil tygodniowo. 4 osoby to 0,5 mil tygodniowo. Proste. Jeśli Pixies chce sponsorować relica dla Xava to co za problem, żeby oficjalnie przekazywało te 2mil tygodniowo Xavowi, a ten wpłacał je do DP?

Różnica praktyczna żadna. Różnica dla ludzi nie lubiących Pixies (a jest takich kilku w DP) - spora. Bo relica będzie robić jeden z członków DP, jeden z liderów DP. Gdy jemu zabragnie gili to w tym momencie kto inny może zasponsorować.

25 monet na upgrade? Jednej części. Innej 30 innych monet itp. itd. Zasponsorowanie runu rozwiązuje sprawę - bo za bańkę wpadnie około 100-200 monet, które mogę wymienić na różne rodzaje i w efekcie zrobić upgrade'y wszystkich części ubrania (pod warunkiem, że je mam :D).

Trochę w tym momencie - gdy Gal zrobi już relica trąci myszką rules o niesprzedawalności coinów. Czemu nie? Niech to ktoś jakoś logicznie wyjaśni. I to by było tyle w kwestii czy znajdzie się ktoś chętny do sponsorowania runów...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:48 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Dynamis-Qufim jest antymonetowym typowo fun'owym Dynamisem
jeśli ludzi którzy chodzą na dziesiątki dynamisów, codziennych eventów, tygodniowych, 3 dniowych, 5cio dniowych, 3 godzinnych nie stać na niego to jest zrozumiałe
jeśli LS który zarabia na tym i dzięki NIM kupę kasy nie stać na to żeby im RAZ na pół roku zafundowac troszkę zabawy to jest tak jak w chinach : zapierdalaj za 1$ a jak cię nie stać to wypierdalaj ?


To niech sobie odpuszczą JEDEN event i pójdą sfarmować te 35k gil! zamiast narzekać. Raz na Kwartał- 35k to jest poświęcenie góra 2 godzin w ciągu kwartału na farmowanie. O jezu co za wielkie poświęcenie. Kompensację za dropy ludzie mają w postaci punktów które wymieniaja na rare exy itemki jak i pieniądze z funda w postaci 20k/punkt (w Pixies).

Co do Aegisa dla Xava to chyba ktoś nie czytał poprzednich dwóch stron gdzie Xav zaproponował zaufanym osobom dostęp do konta aby w miarę potrzeby "był" zawsze na eventach z Aegisem. Dlatego to jest relic nie dla osoby ale dla LSa. To samo z hornem, nie mówicie mi że horn daje danej osobie taki wielki power bo nie daje- daje power party czy alliance w którym śpiewa balladki. A gdzie będzie śpiewał, dla jakiego LSa? No własnie.

Co do sponsorowania dla relic armour-1 to sorry ale przy naszej ilości robienia CoP dynamis i droprate jest to zwykłe cwaniakowanie. Przez jakieś 15 CoP dynamis runów wypadło w sumie z 7 cześci relic-1. rękawice dla whma, monka, ninja, thiefa, warriora, hełm dla samuraia (lolmyrta, powodzenia na Caitsith!), hełm dla monka. Sytuacja o jakie wspominacie proponując sposorowanie dla -1 jest absurdalna. Chyba, że mówimy o sponsorowaniu coP dynamis gdzie te części wypadają, nie mam nic przeciwko- akurat na run się uzbiera z 30-50 monet haha...

DP nie będzie sponsorował dynamis aby sprzedawać monety. Jak chcecie taki linkshell to zapytajcie Broka gdzie chodzi i prosze, droga wolna ^^

Jeszcze o sponsorowaniu kilku osób na raz- sposorowanie w 3 osoby zabrało nam 2 lata na zrobienie reliców, jak myslisz ile to potrwa kiedy sponsorów będzie więcej?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 11 lip 2007, 12:56 przez Targaryen, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:51 
Cytuj  
A co nam (DP) do tego gdzie będzie śpiewać Coldee?
Ważne dla nas jest tylko to, że dzięki niemu możemy iść na dynamis. Może sobie nawet śpiewać dla Japończyków jeśli w takich akurat godzinach będzie musiał grać. Bo zasadniczo to czy AF2 są tak naprawdę potrzebne jakiemukolwiek LSowi? Wydaje mi się, że robimy to dla funu. Właściwości samych AF2 są bowiem... dosyć śmieszne w porównaniu do innych equipów.

Jeśli stać go na zrobienie relica to niech robi równolegle z Xavem (Rha,Gal i Opi też jakoś się dogadali). Niech DP to będzie DP, a nie Pixies nagle...
Grunt, że ja i dziesiątki innych osób zdobędziemy AF2. To nie sponsoring z funda Pixies zapewni płynność DP tylko właśnie pewność, że jak jeden ze sponsorów w danym tygodniu nie da rady to inny sponsor będzie.

I gdzieś tam pojawiło się głupie gadanie, że dostajemy AF2 za darmo... Nie za darmo, a za kilka punktów pomnożone przez 3,5h nudnego grania (kogo nie nudzą dynamisy?). 3,5h nudnego farmienia bądź łowienia ryb czy innego szajsu, który jest nudny ( ;) ) to obecnie około 50k.

Dziwię się, że ludzie nie chcieli się złożyć na copowego dynamisa po 35-50k, bo to jakby nie patrzeć grosze.

Żeby była jasność - nie jestem przeciwny Pixies. Fajnie gdyby Xav (POLAK!) miał relica. Generalnie jestem za relicami dla nas - Polaków. Jednak traktujmy wszystkich równo w DP - jako członków DP, a nie według przynależności do LSów poza godzinami dynamisowymi.
Ot moje 3 grosze :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 11 lip 2007, 13:02 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:58 
Cytuj  
zeby DP moglo funkcjonowac poza Pix potrzebuje liderow, tak sie sklada ze wszyscy liderzy DP naleza do pix wiec bylo logiczne ze kiedy skoncza relica ktos bedzie musial przejac organizacje/sponsorowanie dynamisow,

z punktu widzenia normalnego membersa nie ma znaczenia kto sponsoruje dynamis jezeli nadal bedzie mozna bidowac AFy ale na pewno ludzie nie zgodza sie na robienie relica dla kogos kto nawet nie chodzi na dynamisy z DP


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 11 lip 2007, 13:04 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 13:03 
Cytuj  
Tczewiak > bez zadnych atakow na poszczegolne osoby , stwierdzilem , ze robienie relika z DP nie ma zadnych szans w przypadku mojej osoby . Nawet jesli do stage 2 czy 3 doszedlby sam , to Pixies ma "swoje" plany ( i mysle tu o ludziach , ktorzy doszli z Pixies do DP niedawno , spoza grona Polskich graczy ) .
Skoro Opi zrzekl sie liderowania > i z naszych rodakow Lesiu i Veji najwiecej udzielaja sie w Pixies , to wciaz jest za malo zeby relik dla nastepnej osoby powedrowal do Xava czy mnie ( ja to moge zapomniec :) ) ..... to tak jak Lesiu napisal > polityka PX nie dopusci zeby ktos spoza / czy nie udzielajacy sie w PX robil relika .

Zreszta teraz po rozmowach z osobami z innych HNMlsow dochodze do wniosku ze czesto robi sie relika dla "dedicated" w LSie . To juz normalne teraz

Czasy DP zblizaja sie nieuchronnie do konca . Nie piszcie ze NIE . wejda inne reguly , osoby spoza PX ( w przypadku DP ) raczej nie beda mogly robic relika :).

Nie dziwi mnie to / nie oburza .


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 13:06 
Cytuj  
Napisze to, bo nie wszyscy sobie zdaja sprawe:

Sponsorowanie dynamisow to juz nie jest taka duza ulga finansowa w upgrade relica jak kiedys. Monety nie sa rare/ex i mozna je normalnie kupic nie chodzac na dynamisy.

Bazarowe ceny na dzien dzisiejszy wygladaj mniewiecej tak:

- byne 5-6k

- bronze 7-8k

- shelle 8-9k

Dla orientacji podam ostatnie ceny monet ze sponsoringu:

19 VI - 88 monet - 11,4k za monete

26 VI - 156 monet - 6,4k za monete

30 VI - 256 monet - 3,9k za monete

3 VII - 275 byne - 3,6k za byne

7 VII - 176 shelli - 5,6k za shell

10 VII - 70 monet - 14k za monete

Jak widac czasem ceny sa korzystne, ale czasem tez ostro sie przeplaca. Zloty strzal z duza iloscia monet zdarza sie naprawde rzadko.

Przypomne, ze sponsorowanie polega na wylozeniu 2 mln na tydzien na monety. W sytuacji kiedy ludzie czasto oszczedzaja na foodzie, bo czekaja az im sie sprzedadza przyslowiowe juz raczki to jest to naprawde kupe kasy.

Robienie rownolegle 2-3 relicow to blad, bo przez 2-3 lata nie widac z tego zadnych efektow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 13:13 
Cytuj  
Bawi mnie ta wasza cala gadka o Pixies i DP :] Bawi mnie dlatego:
DP napisał(a):
Priority for sponsoring or obtaining coins at the end goes for people who attended in last 3 of 5 events (Saturday is considered as Event for Dynamis Currency purposes). If there is two or more people with 3/5 last events attendance, person who was at the most of past 5 events can sponsor or buy coins after dynamis. If there is more then one person with the most of past 5 events attendance these people cast lots and higher random win rights to sponsor/buying coins after the run.

Z tego jasno wynika ze sponsorowac run moze kazdy kto spelnia kryteria zawarte w rule'sach DP a nie w glowach liderow Pixies. Przestancie wiec pieprzyc od rzeczy lol.
Koniec DP bedzie jak Galowi i Rha odechce sie prowadzenia Dynamisow i nie bedzie nikogo w zastepstwie a nie jak skoncza reliki. Poza tym Zjawka dobrze napisala, to ze Opi dostal relika bez liderowania moze zawdzieczac szczesciu i przypadkowi, ale chyba nie myslicie ze jesli nastepne osoby beda chcialy robic relika nie bedzie od nich wymagany jakis wklad w prowadzenie runow, i nie mowie tu o kasie, heh...
Poki co nie ma takiej osoby, bo albo nie maja kasy albo nie maja woli czy sil na prowadzenie czegos tak nudnego i wielkiego jak Dynamis bo im sie nie chce albo sie juz przesadnie obarczeni (np. ja :P) Nie ma i tyle - nie rozumiem wiec dlaczego tak bitchujecie na pomysl sponsoringu przez Pixies. Przeciez to ja wlasnie wybor pomiedzy byc albo nie byc dla DP, a nie 'bo ludzie z Pixies'


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 13:21 
Cytuj  
Fajnie gdyby to bylo takie proste .....

zeby zaczac robic relika musze najpierw spytac o sponsorowanie liderow DP . Po pierwszej z rozmow ( z jednym z nich ) wynika ,ze na 90% nastepny relik bedzie robiony dla jednej z osob PX . Jakie wiec mam szanse na wygranie sponsorowania np.Sand przeze mnie a nie przez jakiegos PLD z PX ?

PX czeka / ma w planach Aegis dla PLD z PX . oczywiscie jest to rozmowa z 1 z liderow

jak juz pisalem > robienie relika ma mnie UTRZYMAC w grze , jesli bedzie trzeba , zaczne robic relika sam .... gdy innej mozliwosci nie bedzie


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.