mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 09:58 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Mnie dzisiaj raczej nie bedzie, zaczynam Nihon-go.

Wybaczcie, że się wtrącę :) Veji, jeśli mówimy o tym samym, to skąd ją masz??


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 11:01 
Cytuj  
Wpadnij na samego DLa w takim razie, wiesz że się przydasz.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 23:32 
Cytuj  
mówiąc po męsku: ktoś spierdolił... :(


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 23:51 
Cytuj  
Prawie jak wygrana.
Obrazek


_________________
Obrazek

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 00:42 
Cytuj  
lol Lesiu :D nice!


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 06:02 
Cytuj  
Co się stało? :(


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 09:36 
Cytuj  
nikt nie spierdolil DL stal w zasiegu stuna wiec wszystko bylo ok. A Oblivion byl nie zestunowany. nie bylo za wolno bo jak padlem to jeszcze minimum 10s mialem 2h


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 10:29 
Cytuj  
622... miałem ponad 30 sekundowego laga i niemogłem stargetować DLa. Zanim moja postać wyciągnęła broń to już leżałem. Zdążyłem odpalić WSa na weak, drugiego z Ikarusa (gdzie WSy mojego NINa postrachem mobów nie są) i 2hr z weak 95 hp (gdzie 2hr NINa zależy od obecnego hp). Więcej na starym kompie DLa nie robię.


Ostatnio edytowano 3 paź 2007, 10:32 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 10:29 
Cytuj  
mialam resist na stunie kiedy poszedl oblivion, a anias odpalil swoje 2h 15-20sec po moim, czyli po tym jak poszedl oblivion, czyli nie mialam supportu ==;
mialam ok +45 int, thunder staff zalozony... to musial byc pech po prostu ==; i albo ociezalosc aniasa, albo lag ze nie zauwazyl calli pierwszej ekipy o tym, ze mamy startowac :/


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 10:32 
Cytuj  
kurde a zrobilbym wiecej niz 10k wczoraj >.> no nic na nastepnym xarca. i jeszcze mam prosbe. niech whmi stoja razem z meelsami przy DLu bo zanim zwloka sie z gorki zeby bene walnac to jest juz po ptakach


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 10:48 
Cytuj  
Ja ciagle nie mam internetu na moim kompie do FF...

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 11:10 
Cytuj  
Patrząc po parserze to w naszym LSie stwierdzenie lolDRG nadal obowiązuje... Nie rozumiem po jakiego ch... macie spirit surge skoro go nie używacie. Pewnie darmowe 20% haste i dmg boost jest do dupy i nie warto, lepiej aby jakiś Bo czy kurde inny Firewing zadali OMG 43 albo 90 dmg, tak to doskonałe wytłumaczenie. Żaden DRG nie uzył WSa ale widziałem jak brali icarus wingi z bazaru...

Fajnie że Shadris nawet się nie pofatygował aby dać engage, to naprawde zajebista sprawa, help comment nabiera nowego znacznia.

Sehrahin i Laeriuen oboje jako MNK- zobaczcie jaka kolosalna róznica w dmgu- maksymalny damage Lae jest uśrednionym dmg u Sehrahina :/

Zestawiając kilka parserów chyba będę prosił ludzi którzy przychodzą robić laga aby sobie poszli z LSa albo się poprawili i będę sprawdzał czy mają fooda bo to szczyt aby raz na 2 tygodnie w jednej z najtrudniejszych walk przychodzić aby bardziej przeszkadzać niż pomagać.

Jak zwykle dmg zrobiły te same osoby- gratulacje Lesiu szkoda że padłeś.
Szkoda że taką ważną rzecz jak chainspell stun musiałem poniekąd powierzyć takiemu dupiatemu rdmowi jak Anias albo miałem wybór Anias/Gherman który super laguje/Naiku której crashuje komp podczas super laga. Wybrałem Aniasa i więcej tego nie zrobie :evil:

Dzięki wszystkim którzy przyszli z zamiarem pomocy a nie leechowania na Lsie.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 11:21 
Cytuj  
Ja wczoraj chcialem sprobowac WAR/SAM z full haste build, marchami, haste'em, hasso i Fort Axem. Niestety najpierw wlaczylem zly set, zmarnowalem 300tp i I winga, a potem jeszcze na dodatek Warrior's Charge :/ Z tego wszystkiego nie uzylem fooda, te 2.5k to i tak sukces dodawszy fakt ze zylem jakies 20 sekund ^^;

Rha >>> Maras uzyl WSa :) Bo tez uzyl WSa! 20 dmg ftw :D


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 11:32 
Cytuj  
anias niech chodzi WARem. i jeszcze co do postawienia DLa Gal. owszem daje engage jak widze DLa. potem unluck target i obracam sie tylem. potem souleater pozniej 2h i dopiero obracam sie do DLa. jak moj pierwszy hit poszedl wczoraj to DL mial jakies 96%. nidy nie zaczynam bic bez wlaczonych SE i BW bo jak mnie zlaguje i walne 6 hitow z samym souleaterm zanim odpale 2h to laduje na 500hp


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 11:47 
Cytuj  
Ja do czasu wyexpienia RDM i stabilizacji w pracy takie eventy sobie odpuszczę. Gdyby jednak kadrowo brakowało kiedyś BLM to krzyczcie...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 11:50 
Cytuj  
WSa uzylem na samym(za 450dmg) poczatku z angonem i deep breathing(zwieksza dmg wyverny) [slabo patrzyles].. przy nastepnych 100TP ktore mialem i chcialem odpalic 2h dostalem za 1336 i 1324... 3-ci WS mial byc z icarus winga(Ketiru odpalil icarusa przed walka zeby sobie tp nabic).. wiec jak niby mialem walnac wiecej WSow... nie moja wina ze jakis pacan za wczesnie zgarnal DLa i magowie byli poza zasiegiem i brakowalo stunow i nukow jak wszyscy padli... ale to juz norma.. jak sie nie uda DLa zabic to zawsze jest wina DRG... nie na kazdym przeciwniku Bo mocno wali.. zazwyczaj to jest dmg w granicach 200-350 z breatha

no i nie zapominaj Rha ze dzieki tym lolDRG ktorzy na DLa brani sa tylko po angona wszyscy dd robia wiekszy dmg... wiec mi nie mow ze mamy robic ubed dmg jak pierwszym Twoim pytaniem bylo czy mam angona jak sie zjawilem po przerwie w grze na DL


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 12:16 
Cytuj  
Ok sorry użyłeś WSa, to Ketiru nie użył przepraszam, zrobiiłeś całe 1,19% dmgu, zwracam honor.

Nie wiem kiedy sobie wymyśliłeś że jesteś TYLKO aby użyć angona. Angon to podstawa w endgame jeśli DRG trafi do main alliance. To było pytanie retoryczne bo co to za drg bez angona.

Owszem wymagam robienia dmgu- poczytaj sobie trochę o swoim jobie to się dowiesz na przykład że można robic dragoonem tyle co Lesiu z Octave Clubem w ciągu minuty kiedy działa spirit surge. To troche dziwne abym wiedział więcej o endgame DRG niż ty.

Nie zawsze jest wina DRG ale widzę po parserze ile zrobiłeś ty, ile zrobił Ketiru i kiedy sobie przypominam screeny z jumpem czy high jumpem w DYNAMIS LORDA (ten sam mobek) za ponad 1000 to twoje stwierdzenie, że DRG nie jest od robienia dmg mnie rozpieprza. Po prostu napisz, że twój drg nie umie robić dmg i masz to w dupie, wtedy przynajmniej będziesz szczery wobec mnie i siebie ^^


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 12:27 
Cytuj  
fajnie sie porownuje dmg ludzi z 2h songami brd, z haste itp z tymi co ich nie maja... mega dmg nie zrobie do czasu do kiedy nie bede mialo dpowiedniego srzetu... ale nad tym pracuje... assaulty sky limbusy... a co do angona to chociazby Ketiru ktory chodzil drg na dynamisy zalatwil sobie angona ponad pol roku po tym jak ja go mialem... ale czy nie bylo tak? piersze o co sie spytales to czy mam angona(choc to niby podstawa u drg).. wiec oczywisty jest to ze drg sie bierze glownie po to zeby inni DD( w main alliance) mogli zrobic wiekszy dmg


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 12:40 
Cytuj  
a co do 2h drg to najbardziej efektywny jest ja uzyjesz juz jumpow(bo po 2h je dzyskujesz) i wyverna ma troche tp ktore Ci przekazuje, ale to juz chyba tez malu nieistotny szczegol


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 12:42 
Cytuj  
ja tez zrobilam dmg!! XD
po tym jak chainstun mi sie skonczyl i nie mialam recastu na stuna, zrobilam blizzard3 za 169! ^^;;;
nie ma to jak desperacja ><;;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.