mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 527 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:00 
Cytuj  
Problem nie polega na tym czy Stok ... prolem polega na tym czy inni, ci co deklarowali sie że będa dostępni, pomocni i chetni to robićs ą w stanie wywiązanie się z tych postanowień. Albo inaczej czy są w stanie podać termin kiedy będą w stanie to zrobić.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:07 
Cytuj  
Stok - dlatego czekam az reszta sie wypowie...

ale musze wiedziec konkretnie kto chce ruszyc CoPy dalej a kto ma zamiar sobie odpuścić bo od tego zależy kto bedzie nam potrzebny do składu...
wiem ze nikt nie ma ochoty robic 2 razy promow (wciaz jesteś wyjatiem Stok :))...

jezeli nie macie ochoty skompletowac nowego składu to definitywnie zamkniemy ten temat i nich kazdy robi co chce

a ja sie nastepym razem nie bede musiala zastanawiac jak jeszcze raz ktos w jeuno bedzie skladal party na 2-5


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:06 
Cytuj  
Zjawka ja bym na twoim miejscu się nie zastanawiał, jak będa potrzebować rng wyśłij mi sms ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:48 
Cytuj  
Ja przy promach mogę pomóc - ale przyznam że nie mam zbyt wielkiej ochoty. To wprawdzie nie ja łaziłem po dwa razy(Stok ^^) ale misja to nie ENM :) Jak widać po chętnych na ENM'y nie ma pewnie zbyt wielu osób chętnych na CoP. Jeżeli mamy robić te misje dla kogoś to chętnie ale MUSIMY mieć gwarancję że ta osoba będzie miała ochotę skończyć to z nami, a ponadto będzie w stanie szybko wylevelować swojego maina bo późniejsze chaptery jak wiadomo wymagają wyższych leveli.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:04 
Cytuj  
Ja tez moglbym pomoc przy promach, ale mowiac szczerze nie chce mi sie tworzyc kolejnego cop statica... wolalbym pociagnac kolejne misje z pomoca tych ktorzy juz je zrobili. Farmowania itemow, misje gadane mozemy zrobic we wlasnym gronie, potrzebujemy pomocy przy samych walkach.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:19 
Cytuj  
Opi - jak widac chętnych do pomocy przy samych walkach tez jest masa...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:26 
Cytuj  
Problem jest taki że nie można nic uzgodnić na konkretny termin.
Pomimo tego że było trąbione od zeszłego tygodnia o tym iż mamy sie zebrać na CoP 2-5 w środe [ update przeszkodził niezależnie od intencji ] to osoby mające się w tym terminie spotkać umawiały się na inne eventy w tym czasie, a nawet tuż przed sama środa ... vide Huckster.

Szczeże mówiąc wlasnie fakt braku jakiejkolwiek organizacji powoduje że nie gram obecnie w FF-A. lubie tą gre, lubie tą spoleczność, ale nie nawidze totalnego braku organizacji. I nienawidze czekać po 2-3 h na kogoś. Spóznienie czy brak możliwości zorganizowanai sobie wszystkiego wczesniej jestem w stanie przełknąć, totalny brak rekacji ze strony Draconi/Pitia [ brak postów na forum ], nie planowanie swojego czasu ingame w sposób pozwalajcy skoordynować 6 osob - to wcale nie tak dużo - brak konsekwencji w realizacji zobowiązań względem grupy itp .. to mnie totalnie wkur@$%@^.

Najwiekszą kzywdę tej grupie wyżądzili Ancover i EdwinPL.

Jeśli Xet / Volirion ma osobnego kompa do gry i może grać osobno z Galenem jednoczesnei byłby najlepszym uzupelnienim tej grupy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:33 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
Opi - jak widac chętnych do pomocy przy samych walkach tez jest masa...

Moge wyszukać z 30 topików gdzie prosiłem o pomoc i próbowałem coś zorganizowac ... efekty moich działań sa khmmm smieszne :evil:

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:36 
Cytuj  
Stok - Xet nie moze grac jako Xet rownoczesnie z Galem (to samo konto) tylko jako Volirion z innego konta


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:39 
Cytuj  
Wielm zjawka, moge poczekać na Voliriona jka dignie ten lv 40, ale czy ma mozżliwość grac w tym samym czasie co Galen, wiem że maja osobne konta juz, wiem że xet i galen to to samo konto ;)

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:44 
Cytuj  
Na tą chwilę nie mogę powiedzieć, kiedy dobiję do 40 levelu, wiem, że zrobię to szybko, bo leveluje tylko 3 joby (tzn WHM, BLM i RDM) main i 2 suby. Nie mogę jednak powiedzieć jak z kasą w RL na kartę graficzną, ostatnio były jakieś problemy i nic nie mogę obiecać ;( ale poza tym w jeden miesiąc się raczej nie wyrobię, zwłaszcza, że ostatnio same przeszkody ;( Nie miałem okazji levelować już od tygodnia, bo ciągle albo coś w RL, albo jakiś maintance :( no nic ja z mojej strony postaram się zrobić wszystko co tylko będę mógł, ale jak dla mnie to czekanie na mnie nie ma w najmniejszym stopniu sensu.
Natomaist uważam, że 2-3 osoby mogłyby bez problemu zrobić CoP'a :P tzn Promy :)


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:46 
Cytuj  
ja moge czekac na Xeta, w tym czasie zrobie sobie spokojnie NIN do 55 levelu co najmniej ;)

z Xetem bedziemy mieć pewny sklad :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 15:47 
Cytuj  
No w chwili obecnej to Xet czeka aż mu "ktoś" kupi kartę ^^
Oczywiście wiadomo o kogo chodzi :D
Jak to się uda to będzie dobrze :)
Co do organizacji Sto - wiesz doskonale kto jest pewniakiem a kto nie. Moim zdaniem Pitia powinien się wypowiedzieć czy jest wogóle zainteresowany(swoją drogą sądzę że tak).
Tutaj apel to chłopaków którzy już zrobili CoP - czy którykolwiek z was ma realną ochotę nam pomóc ? Chodzi tutaj głównie o walki bo z farmowankiem chyba sobie poradzimy - mamy tanka(Zjaw :P i paru dmgerów :) sądzę że jakiegoś maga też się uda wyciągnąć.
Swoją drogą mam propozycję - jeżeli uda się kogoś dobrać to może sobota ?
Mam czas od około 17 więc sądzę że w grę wchodziłyby Mammety i jakieś farmowanko :) Napiszcie co o tym sądzicie.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 16:26 
Cytuj  
sobota najwczesniej od 19
jezeli nie Mammety to moze farmowanie w kanalach albo wypad na ENMka :D mozemy zwiedzic Riverne Site, pofarmowac luski i piorka :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 06:58 
Cytuj  
Łuski to musimy pofarmowac 8)

Mi pasuje sobota 19 :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 07:49 
Cytuj  
Jak zdaze wrocic do tego czasu to chetnie pomoge, w koncu mam juz mape riverne ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 08:14 
Cytuj  
Bodziu super :D
do farmowania nie potrzebujemy full skladu ale gdyby bylo 6 osob mozna by iść na ENMka :D albo na tego nowego 3 osobowego ENMka :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 12:47 
Cytuj  
Sobota okiej.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 16:10 
Cytuj  
A wypowiem sie ;) czemu nie ? :P Skoro po ENMach mozna wrocic do spire i sklepac bossa z misji to jesli chcielibyscie pomoc no to mi brakuje dwoch... Dem i Mea. Co do jobow no to mam MNKa na 45, ktory wbrew pozorom nie jest taki zly na tych walkach. W Holla jako DD sprawdzilem sie b.dobrze. Wiadomo, ze RNG zapewne bylby lepszy ale mam go narazie na 28lvl i nie mam zbytniej motywacji, zeby go podciagnac. Co do mojej "pewnosci" to widzicie mnei codziennie w grze po kilka godzin wiec nie bede sie wypowiadal na ten temat. Jak nie chcecie to spoko. Najwyzej zrobie z kim innym.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 17:01 
Cytuj  
Oki będę o 19:00 :) jeżeli się uda to już pod Riverne :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 527 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.