mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 14:26 
 
Bodziu - miałem to ci przekazać, nie wiem od kogo:

"Mariusz - masz przerąbane! Dzisiaj śpisz na sofie!"

:)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 14:35 
 
Bodziu --> też zastanawiałem się czy nie pograć w wow na wiosnę, ale chyba dam sobie spokój: lvl 60 w dwa tygodnie, jakieś speed hacki, kupa neurotyków :) nie zachęca mnie to zbytnio.

Jak mi się kiedyś znudzi FF XI to może np. przeskoczę do matrixa żeby odpocząć od klimatów fantasy. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 11:11 
 
Mam prośbę: bądźmy dziś wszyscy na spocie o 20 i zróbmy 10-15k expa. Jutro down i będzie można odpocząć od siebie. :)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 12:17 
 
Nie gwarantuje pojawienia sie punkt 20. O 20 zamykam serwis (co wczoraj okazalo sie niewystarczajace bo znajomy ojca przytargal hurtowa ilosc sprzetu do roboty).

Kupic proszki, dotrzec na miejsce zajmuje troche czasu, moze w przerwie obiadowej zdolam to zrobic ale nie gwarantuje.
Niemniej jednak chcialbym abyscie czekali na mnie, to znaczy reszta niech juz bedzie na spocie 20.00.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 13:37 
 
Huck - O_O !

Op - e tam ludzie majacy speedhacki zostali pozbawieni juz wersji gry :) Nie jesttak slodko, bany poszly w ruch i na biezaco jest to wyeliminowane :) Poza tym klimat jest naprawde swietny, a zrobienie lvl 60 w dwa tygodnie to nie jest prawda ;) to ze komus sie udalo to nie znaczy ze tak jest, uwierz mi grajac naprawde duzo godzin dziennie moze do 20lvl zrobisz szybko ale potem jest coraz trudniej, liczy sie gra zespolowa, poza tym nikt cie nie zmusza do takiego podejscia do gry, jest wiele jeszcze fajnych rzeczy ktore mozna robic na poszczeglnych lvl, ja tam sie nie spiesze, mam czas, chce np. na 20-25lvl swojego maga zaliczyc jakis instance itp, po co pchac sie do przodu :)
Ponadto PvP tez jest fajne zawsze milo w skore wklepac jakiemus zarozumialcowi, albo samemu zginac co podnosi motywacje do potrenowania :) Jest jeszcze wiele rzeczy ktore nie udostepniono a ktore beda w niedlugim czasie :) Ale to tak na marginesie, dla mnie wazny jest FF, chcialbym zaliczyc troche fajnych eventow rajdow itp :) Potem lub w miedzyczasie WoW !

Ja jestem na spocie wiec o 20:00 bede tam na was czekal ^^


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 14:01 
 
to nie był żaden hackowaty program czy cos w tym stylu tylko najzwyklejszy bug w grze. Było to nawet opisane na rpgexpert ale już wykasowali. Generalnie coś tam było namotane, że trzeba zginąć ze dwa razy (duch ma zwiększoną prękość) potem gdzieś biec czy skoczyć itp. itd. w sumie to się nie wgłębiałem bo uznałem to za bzdurę - chociaż komentarze były różne jednym działało drugim nie działało.
WoW to gra nastawiona na endgaming i fun, a nie na robienie postaci w pocie czoła latami by zabijać na końcu bossy w jakiejś raid gildii.
WoW to gra z PvP, do tego PvP jest bardzo mocno skillowe - tzn. trzeba mieć skilla w ręku bo całość jest niesomowicie dynamiczna, przeciętna walka trwa 30s-1.30min w ciągu której odpalamy z 10 specjali, leczymy się potionkami itp. Rogue musi znaleźć się z tyłu przeciwnika najlepiej, mag stara się zachować odległość i rootować/nukować/sheepować.
60lvl w tydzień to jakaś paranoja - exp jest szybki, bo ta gra to przeciwieństwo brazylijskich tasiemców gdzie milion razy trzeba zabić kraba ale na moim lvl~30 zdobycie jednego lvl to 7-10h gry.
Generalnie fun daje gra nieziemski - ostatnio tak mnie fascynowały gry z ZX 48k. Myślałem, że już nabrałem dystansu ;)

speedhack jeszcze jest w dziale WoW dałem linka - można poczytać jak to hakerzy hakerują WoWa :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 14:17 
 
WoW jest poprostu nie dla mnie. Każdy lubi co innego. W rpg lubię powolny, trudny rozwój postaci. Od biegania i napierdalania się z kolesiami mam ET albo CoD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 00:22 
 
Dziś Sto nawalił, reszcie należy się pochwała za w miarę punktualne przybycie na spot. Koleżanka Stokrotka za karę pójdzie spać bez kolacji!

Jutro wolne, Bodziu robi z 5 lvli w WoW, reszta pokazuje rodzinie jak wygląda, rozmawia trochę, udaje że wcale nie jest uzależniona od mmorpgów itp

W czwartek pełna mobilizacja i nadrabianie strat!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 01:21 
 
Cześć pójdzie na uczelnię (wreszcie ;)
No mam nadzieję że dobijemy do 70 soon :D


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 08:35 
 
Bardzo, ale to naprawde bardzo przepraszam że nawaliłem :(

Czwartek godzina 20 Bibkibay ?


PS : Dla tych co maja zamiar sklepać miche staremu pierdzielowi Maatowi, po 1k mam hi-potiony, po kosztach, jak ktos może dostarczyć swoje materialy czyli malboro vine + 2 x sage krysztalek i wode gratis daje, jak sie popsuje daje swoje materialy do poprawki.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 09:05 
 
Stok - zaluj, ze Cie nie bylo bys zobaczyl Gala w Hauberku ;D A tak na marginesie skad oni maja kase Rha ma scorpiona, Gal na Hauberka O_o ;-)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 10:00 
 
Bodziu --> Się gra się ma.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 10:06 
 
Op - wiesz ze farmowanie dla mnie to niewatpliwie nie jest moja zaleta, nie lubie tego robic, nic na to nie poradze :( Spedzanie kupy czasu na zdobywaniu kasy to nie dla mnie, wiec zbedne sa te aluzje :P
Natomiast ja was podziwiam ze poswiecacie tyle czasu aby zdobyc te kase na taaakie drogie itemy :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 8 gru 2004, 10:08 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 10:07 
 
Ja ostatnio mam jakies dobre dni w FF XI ^^

W 3 dni zarobilem okolo 1,2mln ^^

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 10:08 
 
Fuksiarz :P
I hate You ! :evil:


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 10:09 
 
Nimloth napisał(a):
Ja ostatnio mam jakies dobre dni w FF XI ^^

W 3 dni zarobilem okolo 1,2mln ^^


Grats! Stac Cię na własnego Emerora teraz a nawet na 2 :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 10:58 
 
Niezupelnie ^^
Wydalem juz 1 mln ^^ na Aurystery Set

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 20:32 
 
Ale pech a mnie się kończy kasa właśnie...
Jeszcze z 6 sesji expa i będę musiał coś zarobić no ale może za to za punkty z LS dostanę dofinansowanie do Bat Cape ^^


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 20:44 
 
proponuje statikowi zebrac sie zaraz po upie i kampic behemota lub adamantiose (choc ten ma marne dropy)
heh jak byscie byli zdeterminowani moglibysci sobie dac rade :)
dzis raczej nie ma szans na popneicie wersji HQ wiec nei bediz etez zbyt wielu uberasow raczej... chyba ze beda chcieli miec tod na wlasnosc...

serketa tez mozecie rozpykac ale na niego zleci sie masa hien


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 20:51 
 
Ja nawet nie wiem gdzie Adamantoise jest...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.