mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 10:48 
Cytuj  
Haha !~! LOL !

No ladnie, w innym watku podobne myslenie bylo co niektorych, no coz ...
Ja mysle dokladnie jak Xav, jesli chcecie spredawac monety za kase, albo kupowac itemy za AC to ja tez zrezygnuje, wiecej czasu bede mial dla siebie. Jak widac nadal nic nie mozna zdzialac na zasadach polubownych tylko licza sie dla Was >>> itemz :( Ehh ....

btw. w niedlugim czasie szykuje sie kilka upgradow AFow wiec monet moze nawet zabraknac a wy je jeszcze chcecie sprzedawac ... "cudownie" !!! Gratulacje za pomysl !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 11:01 
Cytuj  
Bod - ty wyciągaj monety z banku na swój upgrade :)

Opi - nie masz racji z tym, że nHomamy nie będą wykorzystywane w party - ja na 100% będę body wykorzystywał zamiast (tak jak obecnie) - Scorpion Harness. (Triple Attack i +15 accuracy).

Ale z drugiej strony - nie dzielmy skóry na niedźwiedziu :) Najpierw dojdźmy i pokonajmy bossy...


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 11:08 
Cytuj  
Bodziu --> za duzo emocji w to wkladasz. Narazie to jest luzna dyskusja nad zasadami, ktore pozwola nam zachowac spokoj jak itemy o ktorych rozmawiamy kiedys nam wypadna.

Itemz sprawiaja, ze ludziom chce sie chodzic po pare razy na ta sama walke. Ta gra jest itemsbased (to nie Quake) i to jest naturalne, dzieki itemom mozna wiecej osiagnac w grze (jesli bysmy wszyscy byli mega gimpami to bysmy nie przeszli zadnego limbusa).

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 11:14 
Cytuj  
Ok - to ja chce to:

● Evoker's Pigaches +1 (tylko 15 coinów)
● Loquacious Earring (75 coinów)

A od Ultimy ten wypas:

Obrazek

I na pewno nikomu nie bede lotował na inne, dla niego najlepsze itemy, bo są rzeczywiście fajne, ale tylko 1 jest dla mnie super-duper-uber-max i jego pragnę. I tu się zgadzam ze Stokiem, zę jak inny job poza summonerem będzie chciał na tę część lotować czy bidować, to dostane migotania przedsionków.

Lista itemów z Ultimy/Omegi - {Yes, please}.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 11:27 
Cytuj  
Zet ten item jest też przydatny bardzo dla RDM :> Ale jak mowiłem, pierw miejmy co dzielic a potem sie pobijmy.


Imo powinien byc free loot na itemach bez placenia monetami z uwzglednieniem kolejki do wyjecia monet z banku, itd ... bo kupowanie itemow za monety ktore dorpuja weapony to jakis absurd ....
I już wiadomo że np Dla RDM Gokulo za prawo do lotowania nogi spada na koniec kolejki z upgrd AF-a czy też kolczykiem, ja spdam na koniec kolejki upgarde AF bo chce kolczyk, ale jesli bedzie wiecej odnuzy chetnie spadne na koniec kolejki za to odnuze.
Dlatego, propnuję aby ustalic 2 kolejki : 1 Do Itemów kupowanych za monety { kolczyki, mantle,etc } i 1 do upgrd AF. i dodatkowo listę osob need before greed na czesci z ultimy.
Kazdy kto uzbiera dość monet na upgrd AF i ma komplet itemów do tego upgrd moze sobie zrobić upgrd i spada na koniec kolejki do nastepnego upgrd AF-a, kazdy kto uzbiera dosc monet na zakup itemu kupuje go i spada na koniec kolejki ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 11:35 
Cytuj  
Op - naturalnie ze gra jest itembase i wcale tego nie neguje, ale widze tez pewna hipokryzje w twojej wypowiedzi !
Jak wytlumaczysz mi fakt, ze gracz posiadajacy juz naprawde b. dobry sprzet nadal poklada wielka zadze, aby miec jeszcze lepszy przekladajac ponad to zabawe czy chec pomocy innym ???

btw. jak taki gimpowaci ludzie przeszli CoPa i nadal walcza o itemy w taki imho rzenujacy sposob, echhhh .... oczywiscie kazdy ma prawo robic tak jak chce ale nie znaczy rowniez abym mial obowiazek to akceptowac jesli mi sie to totalnie nie podoba,
Do you want itemz - no problem, but me !!!


ps. tez narazie traktuje to jako luzna forme dyskusji i mam pelna nadziejeze nie rozwalicie tego co juz mamy poprzez wlasnie takie: itemz rules :(

ps2. oczywiscie zaraz flame sie posypie bo Bodziu jak zwykle miekki frajer i chce wszytko zrobic w gronie przyjaznym ale niestety realia sa takie a nie inne i zadze ludzi sa ponad to wszystko, coz ... ciesze sie ze jestem taki jaki jestem :) i nie mam zamiaru tego zmieniac, tym optymistycznym akcentem koncze owa "interesowna" dyskusje.

Dziwi mnie tylko to, ze grajac ze soba ponad 2 lata nadal nie umiemy sie w prosty sposob dogadac, ze sa nam do tego potrzebne sztywne zasady itemes-base :P Heh... meczy mnie to ...


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:17 
Cytuj  
1 sprawa - sprzedaz monet - moim zdaniem KAZDY moze zabrac swoje monety i zrobic z nimi co zechce - albo upgradnac AFa albo sprzedac i kupic item ktory bardziej mu sie przyda niz zupgradowany AF, kolczyk czy mantle

2 sprawa - nawet nie myslcie o bidowaniu monetami za itemki do upgradu AFow


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 20 gru 2005, 12:23 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:22 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Zet ten item jest też przydatny bardzo dla RDM :>


Ale czy najprzydatniejszy z wszystkich?

Scorpio napisał(a):
Ale jak mowiłem, pierw miejmy co dzielic a potem sie pobijmy.


No, nie - lepiej najpierw ustalić zasady, bo potem będzie kicha.

Ja proponuje lekką modyfikację propozycji Stoka.

Dwie kolejki:
1. Na itemy do AF - każdy wybiera sobie joba, dla którego chce itemów - pierwszeństwo w lotowaniu mają osoby z największą liczbą coinów w momencie trwania limbusa, osoby, które już zupgradowaly AFa nie mogą lotować az wszyscy nie zdobędą tych itemów, chyba, że tych osób nie ma na danym Limbusie.
2. Na itemy z Ultimy/Omegi - każdy wybiera sobie 1 item wymazony (nazwijmy go A), który chce koniecznie mieć. Jeżeli wiecej niż jedna osoba chce item A to zasady jak przy kolejce nr 1.
Każdy może również wybrać sobie item B, C, D itd, ale niezależnie od ilości monet to otrzyma go dopierpo po tym jak otrzyma go osoba, która oznaczyła go jako A.

Zapobiegnie to temu, że ktoś powie, że wszystkie itemy są dla niego super i chce wszystkie - oczywiście będzie mógł mieć wszystkie, ale po odpowiednim czasie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:38 
Cytuj  
Zet - no przecież te kolejki dokładnie w tym samym stylu napisałem 3 strony temu :)

Ja z Limbusa chcę zdobyć jeszcze (ze wszystkich rzeczy, w kolejności ważności):
- Homam Corazza (Omega's Heart)
- Brutal Earring (75 coinów)
- Rogue's Culotte (30 coinów)

Ale to pieśń przyszłości bo na razie jestem -6 w coinach :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:44 
Cytuj  
Ja chce (plan 5cio letni)

Za coiny (kolejno):
- Brutal Earring
- Boxers mantle
- AF+1 Laczki

Itemy : Homam full set (wisi mi kolejnosc totalnie)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:56 
Cytuj  
Zet bardzo ładnie to wymysliłeś.

Ja powiedziałem, z weapnow interesuje mnie tylko spodnie a i to tylko wtedy kiedy inni potrzebujacy je zdobęda, dla mnie czesci armorka mozna msiało okreslic jako B na spodnie i C -> H reszta, chciał bym miec bo sa fajne a co do kolejnosci to Kolczyk => upgrd Af-ów, kolejnosc afów bedzie ustalona jak juz zdobęde te 75 monet na kolczyk :>


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 13:04 
Cytuj  
I dodam jeszcze że jest mi całkowicie obojetne kto dostaje, dostanie czy wylosuje itemy na AF-y, kawałki galaretek z sea, perelki czy inne dziadostwo dopuki sami się kontrolujecie i nie losujecie na jakies imo bezsensowne itemy vide mag montujacy sobie jakis item do mele skoro wiadomo ze uzyje go 5 razy w roku a mele 300 razy w roku ... na zasadzie jaka ostanio mnie wkurwił DP .. bo to są jego punkty i nawet jak konczy grać to moze zabrac item komus kto bedzie gral jeszcze 2 lata ... ludzie, troche powsciagliwosci ... I jest mi całkowicie obojetne w jakiej kolejnosci rozdzielane beda monety na itemy i czy ktos przypadkiem nie ma za duzego długu w monetach ale ma za to cos z czego jest bardzo dumny i jest mu to potrzebne ... mi sie nei pali ja moge poczekac i miesiac zanim ta osoba odpracuje dług społeczny ... troche luzu zarowno w kasie jaka w to pakujemy jak i expie i zabawie. Chodze tam z wami dla fun bardziej niz dla itemz.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 13:14 
Cytuj  
moj plan 5 letni ;)

- ninja tekko +1
- ninja chainmail +1
- boxer's mantle
- ninja hatsuburi+1


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 13:25 
Cytuj  
Dobra - olać wszystko - ja chce to:

Obrazek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 14:47 
Cytuj  
anyway ustalciec cos konkretnie bo my juz w sea niedlugo ale nie bedziemy sie pchac z wami w limbus jak bedzie burdel


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 15:18 
Cytuj  
Jak dla mnie, patrzac oczywiscie subiektywnie bo z Ultimy/Omegi dla ninja NIC nie ma (YAY SE), mozecie sie pozabijac walcząc o te rzeczy, pokłócić jak nie potraficie dojść do porozumienia, wprowadzić podatek od ilości monet posiadanych, procent od zaciągniętego kredytu czy coś jeszcze innego co mi nie przyszło do głowy a na pewno pojawi się na najbliższej stronie albo dwóch. :wink:

Jak chcę tylko jednej rzeczy: oceniajcie sytuacje jaka się rozwija na polu walki i wyciągajcie odpowiednie wnioski a co za tym idzie używajcie odpowiednich skilli kiedy trzeba. Idziemy jako TEAM, każdemu czasem zdarzy się umrzeć i niekoniecznie będzie to tank. Czasem się trzeba poświęcić dla dobra reszty. Skoro nikt nie widzi co się dzieje na polu walki albo nie chce widzieć to sorry ale ja dalej tak grać nie będę. Elementale miały wczoraj PERMANENTNY HASTE i zdarzało się, że dostawałem damage. Szkoda tylko że stun, jeśli szedł, pojawiał się jak moje HP było w okolicy 200-300 hp przy czym już dla mnie zdumiewający był fakt że tak nisko moje HP spadało i nie było leczone w tym czasie. Nie znam się na WHM ale rzucanie CURE V jak mam 200 HP to dla mnie przegięcie.

Akcja z Ramuhem mnie rozwaliła- dostaliśmy thundaga czy jakimś innym AOE, połowa ludzi na 400 hp a nie leci żadna curaga tylko wszyscy dalej radośnie nukuja! :evil: Krzycze Benediction ale się nie doczekałem0 HP ramuha zeszło poniżej 50%, zrobił Judgement Bolt co zaowocowało trupami i późniejszymi bluzgami ze strony Saia jak sie go zapytał Gal czemu nie leczył. PARANOJA. Już raz pisałem przy okazji ostatniego Limbusa że jako main tank oczekuję spełniania moich zachcianek bo widzę najlepiej co się dzieje na polu walki skoro niektórzy nie reagują na niektóre rzeczy w sposób właściwy. Spłynęło to po was, może teraz po ostatnim Limbusie zrozumiecie.

Każdy ma inne pojęcie "FUN" we tej grze. Dla jednych są to itemki, dla innych (min. Bodziu) granie i pomaganie innym bądź granie takie dla relaksu. Ja się cieszę jak gram kiedy wszystko idzie sprawnie tak jak powinno, kiedy ktoś potrafi zareagować na krytyczną sytuacje w jakis ryzykowny sposób czasem poświęcając siebie aby reszta ocalała.

Nigdy, NIGDY nie dojdziemy jednak do porozumienia jak zamiast przyznać się do popełnionego błędu (bo pewnie korona z głowy spadnie) będziemy się nawzajem bluzgać i obstawać głupio przy swoim aby w sztuczny sposób podbudowac swoje ego ("ale mu dogadałem mimo że miał rację, jestem zajebisty").

Mam nadzieję, że wkrótce dołączy do nas nowa grupa limbusowców CC i będziemy bawić się dalej w powiększonym gronie.

Ja chce spłacić Boxer`sa a potem to zalezży czy wypadnie jakis item dla mnie do kompletu czy nie. Czyli albo jakiś AF albo Brutal ale ciężko mi to stwierdzić będąc na duzym minusie.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 15:35 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Dobra - olać wszystko - ja chce to:

Obrazek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


robie thfa :P
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 15:36 
Cytuj  
No dobra - próbowałem rozładować sytuację - a ci dalej swoje.

W każdym razie - powyższy item nazywa się Panty Dropper bo z Treasure Hunter +5 "wszystko dropuje". :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 15:42 
Cytuj  
Zasady podzialu monet i itemow do upgrade'ow sa juz ustalone, dzialaja i chyba nikt nie ma rzadnych pretensji, ewnetualnie poza pretensjami do samego siebie, ze sie tak rzadko bywalo.

Tworzenie jakis sztucznych kolejek jest bez sensu, bo ktos moze miec 200 monet na koncie, zrobiony jeden AF i wcale nie ma obowiazku czekac znastepnym, az upgrade zrobi ktos inny kto byl na 3 limbusach na krzyz.

Na temat armorow z Ultimy i Omegi sie wiecej nie wypowiadam. Niech zasady ustala te joby, ktore moga je nosic.

Tak naprawde na teraz Zjawcia i Pitia maja prawo do wyjecia wiekszej ilosci monet. Reszta jest albo na minusie, albo ma duzo mnie puntktow. Jak Pitia uwaza, ze dla niego wazniejszy jest jakis inny item za kase od tego na limbusie to powinnismy umozliwic mu sprzedaz przyslugujacych mu monet.

Kazda osoba ma w tej chwili prawo do upgrade'u AFa poza tymi ktore sa na minusie.

Nawiazujac do tego co napisal Rha to rzeczywiscie leczenie na ostatnim runie kulalo, ja bylem prawie non-stop na polowie HP i prawie z kazdym kolejnym wsem sie balem czy aggro moba mnie nie zabije... Chyba najwiecej Cure dostawalem od Saitou, Gokulo sie glownie skoncentrowal na nukach tak jakby to byly jakies zawody w zadanym dmg, drugi alliance specjalnie nie zwracal uwagi na nasze HP...

Ja sie nie boje umierac, ale niestety kazda niepotrzebna smierc na limusie to strata cennego czasu.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 15:44 
Cytuj  
hehehe łatwo sie domyślić Huck ;)

nie tak latwo rozladowac sytuacje Huck, wczoraj bylo male zamieszanie a na dodatek im blizej do ultimy/omegi tym zamieszanie bedzie wieksze bo czesc osob ma apetyt na wypadajace z nich itemki nie patrza jaka REALNIE mamy szanse na pokonanie ich w naszym gronie, dla mnie z omego/ultimy nic nie wypada wiec o mnie za mnie mkzecie sie o te itemy pozabijac ale szczerze mowiac jak slysze hasla typu "nmie bedziemy robic limbusow ktore juz robilismy" to odechciewa mi ise chodzic, co z tego ze za chwile bede miala setki monet jak nic z nimi nie zrobie bo moje itemki wypadaja na limbusach ktore juz robilismy :/

w ten sposob wszyscy szybciej zdobeda mantle czy earringi niz ja upgradne jednego AFa za 15 monet :/


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.