mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:58 
Cytuj  
co jest?? >< mejtans? ><


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 21:45 
Cytuj  
znow nam limbus przepadl ><


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 18:28 
Cytuj  
nvm


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 15:57 
Cytuj  
dzisiaj limbus czy smoki ?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 16:55 
Cytuj  
limbus o 22, po maintenance, badzcie!!!


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 19:24 
Cytuj  
ah, jeszcze dodatkowo, mamy Guildportal:
http://www.guildportal.com/Guild.aspx?G ... bID=696652


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 21:21 
Cytuj  
*announcement*

Czy niektorzy z was mogliby sie przejsc gdzies, nie wiem, gdzies gdzie wszystko co zyje aggruje i potrenowac bieganie tam bez aggro? :/ Inaczej w zyciu nie wygramy tego Temenosa, aggrowaliscie wszystko jak sie dalo. Ja 8-miu Ufokow bic nie bede, w tym dwoch ktore serwuja na do widzenia Astral Flow. Tam mozna spokojnie zabic 4 (a nawet 2) wziasc co trzeba i isc na goby.

PS. Tak, wiem ze moglem wziasc time chest i wiem ze zapewne bysmy wygrali na gobach, ale jakos nie moglem w to uwierzyc na tym 6tym pietrze...

...nie martwcie sie, to samo napisze do anglojezycznych :P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 22:23 
Cytuj  
Na anglojezyczny postaram sie moze jakies bardziej obrazujace taktyki przedstawic i opisac jakas kolejnosc bicia mobkuw. Tak btw do palisa na samym koncu przy linku sie bije MNKa NINa i SMN przy ninie trza miec barfire up to duzo nie zejdzie hp na SMN madzy powini stac poza zasiegiem astrala i tylko jeden blisko zeby leczyc albo szybko curage zapodac. Pozatym podstawa kazdego PT to tankowie nie uciekaja od maguw a magowie jak maja hate nie uciekaja od tankuw.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 01:55 
Cytuj  
z hate to raczej mają większy problem przy naszym tanku MNK i WAR którzy powinni uciekać do magów a nie w drugą stronę jak mają mało HP


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 08:00 
Cytuj  
staralem sie jak moglem by przenosic hate na bobbiego jak tylko veji lub tom zabierali hate ale niewiele to warte bylo... ja nie wiem czy bobby jest tak slabym tankiem czy veji tak okrutnym DD ale nawet u nas tak czesto Opi nie zabiera hate od Rha... Albo veji bedzie mial kogos z SATA do skillchaina albo musicie warkowie, powaznie podejsc do tankowania bo kuzwa tak byc nie moze heh. Zdecydowanie przydalby wam sie Ninja i BLM do squadu

Przegralismy nie dlatego ze nie umielismy obejsc tonberrych, to akurat wasze najmneijsze zmartwienie wg mnie. Mozna tego limbusa w 10 osob wygrac bez omijania mobkow, testowane.
Bobby nie zaczal kitowac monka mimo ze widzial ze whmi nie nadazaja leczyc... ja nie wiem na co on sie wtedy patrzyl...
Cover chyba raz przez cala walke urzyl i to jak juz bylo po wszystkim, wiem ze to nie standardowy ruch paladyna ale skoro meleesi tak czesto u was tankuje powinien to lepiej wykorzystywac...
Przy linkujacych mobkach NAJPIERW robicie sleepga a POTEM pull!!! Myslalem ze skonam jak Palis pulnal demony, one sie rozbeigly a potem trzerba bylo usypiac kazdego z osobna.... a dark elementala trzeba zabic jezeli nie ma sie barda... pety w limbusach sa dosyc slabe....
anyway
bedzie lepiej, nie zalamywac sie! ^_^/


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 20:40 
Cytuj  
widze , ze sie porzadnie bierzecie do roboty :) to bardzo dobrze ...nie zapomnijcie jednak , ze mój whm CHCE :p wrócic do was ( hehe ) .... nie moge na razie pograc , to chociaz sobie moge Was poczytac :)

... a w zwiazku z tym , ze mam whm na 75 lvlu , to moge napisac [/b] PIERDOLCA TU CHYBA DOSTANE BEZ TEJ GRY :)


_________________
COLD is BACK !

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 20:57 
Cytuj  
ROTFL Cold ^^
No nam tez Ciebie tutaj brakuje serio serio
Z Limbusem staramy sie zrobic co tylko w naszej mocy


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 09:03 
Cytuj  
ja jestem za tym żeby zrobić dzisiaj Temenos - Western Tower
jest większa szansa tutaj na itemek dla Murzade niż w N Tower
wszystkie skrzynki można otwierać od razu ale nie mamy wpływu kiedy, jaka i gdzie popnie
niektóre mandarynki trzeba sobie odpuścić, za dużo czasu się traci, szczególnie że na ostatnim piętrze jak zwykle czeka 25-30% wszystkich monet i jakiś materiał
chyba będę musiał kiedyś zrobić thfa do 75 i przekonać demony w xarcu żeby dropnęły mi rękawice :roll:

pierwszą w kolejce po 75 monet jest Kalcia ?
w banku jest 96 monet ?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 10:27 
Cytuj  
poniewaz nomi chce czekac az bedzie na pluz 75 coinow, zeby zabrac item, to tak, wyglada na to ze ja jestem ;p
z temenos W mamy juz 3 chipy, przydaloby soie nam zrobic temenos N, ale chyba moze byc dla nas za ciezki, na temenos N rowniez wypada item dla whma..
o ile sie nie myle, mamy w banku 93 coiny, o ile maxii nie dal komus, kto ew chcial na sell


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 13:43 
Cytuj  
Nah dzis na apollynon idziemy pozatym niebedzie tanka wiec szkoda isc na Temenos W pozatym bylismy tam juz za czesto jeden z bardziej nieciekwych.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 14:18 
Cytuj  
możemy iść na Apollyon po monety, itemki chyba wylądują w koszu
na NE niedawno byliśmy to zostaje tylko SE Apollyon
o innych nawet nie myślmy mając półtanka któremu nie wystarczają 4xWHM, 2xRDM i BLM jako support
tylko niech ktoś wytłumaczy Murzade dlaczego nie dajemy mu szansy na itemek, to jest jedyna osoba (oprócz Nomi) która chodzi z nami na limbusy i nic do tej pory z tego nie miała, oprócz wątpliwej zabawy


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 14:25 
Cytuj  
Po pierwsze dajemy szanse ale nie bedziemy chodzic ciagle na temenosy z tego powodu pozatym pozanim jeszcze pare osub zbiera itemki wliczajac ciebie. Pozatym na przykladzie RB robiliscie w kulko to samo i ludzie odeszli to samo bedzie z limbusem jak bedziemy w kulko to samo robic.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 14:48 
Cytuj  
ja potrzebuje itemek z temenosa :roll:
i to hardcorowego, z elementali
w RB ostatnio robiliśmy w kółko to samo: ja sprawdzałem co 3h czy na RBLSie jeszcze ludzie bawią się swoimi jobami którymi i tak nie przychodziliby na gody czy hnmy, zresztą wystarczy że tank nie pójdzie i cały HNMLS może sobie iść do kina, na piwo czy do parku


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 17:43 
Cytuj  
Ja tez potrzebuje itemek z temenosa z elementalami ale nie spieszy mi sie tak szczerze mowiac ^^


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 18:35 
Cytuj  
Hehe trza zauwazyc ze simi jest na poczatku kolejki a ten temenos z elementalami to chyba najlatwiejszy jest tylko trza stunowac astral flow avantara jak juz takiego wybierzemy. Jak jest dobry stuner to to je luz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.