mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 18:56 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
rozumiem was :) ( i czytam ) , ale co bedzie , gdy np. Krzysiek chce chodzic KRZYSKIEM 2099 dla pkt na cos , a wy POTRZEBUJECIE go i wolacie NINem ??? takie sytuacje tez sie moga zdarzyc :) a w tym momencie NIN jest "na wasze zawolanie" .


Hehehehe nie zawołają mnie jako NINa. Prędzej run odwołają z braku tanków :D Ale jeżeli jakimś cudem doszłoby do takiej sytuacji to chciałbym punkty na Krisa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 20:07 
Cytuj  
Kamil raisowalem ludzi na Kirinie Drakiem... z 15 razy to robilem :D no i czemu nie moge brac itemow dla Draka jak nikt ich nie chce? to jest pojebane....


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 21:09 
Cytuj  
Marass napisał(a):
Kamil raisowalem ludzi na Kirinie Drakiem... z 15 razy to robilem :D no i czemu nie moge brac itemow dla Draka jak nikt ich nie chce? to jest pojebane....


generalnie zrobcie sobie zasade. niewazne dla jakiego chara lotujesz ale item mozesz dostac tylko raz


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 21:40 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Marass napisał(a):
Kamil raisowalem ludzi na Kirinie Drakiem... z 15 razy to robilem :D no i czemu nie moge brac itemow dla Draka jak nikt ich nie chce? to jest pojebane....


generalnie zrobcie sobie zasade. niewazne dla jakiego chara lotujesz ale item mozesz dostac tylko raz


Lesiu ogolnie i tak nie ma chcetnych na itemy z godow(przynajmniej na niektore... wiec po cholere maja sie marnowac jak je mozna wykozystac na alty, ktore potencjianie i tak sa lub beda wykozystane dla LSa


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 19:00 
Cytuj  
Dobra robota Kamilus.... wspominales kiedys o rownym traktowaniu kazdego czlonka LSa? O nie wprowadzaniu zasad na szybko???? o nie lamaniu zasad???? sam to robisz... jedne z zasad LSa mowi ze jak sie jest online i nie jest na runie to sie dostaje -5 pkt.... dzis ta zasada zostala zmieniona specjalnie dla mnie... do - 5 pkt zostala dopisana zasada ze nie moge bidowac choc bylem na 50% runow... ciekawe czemu Gryphee nie dostal -5 pkt za to ze go nie bylo na runie a byl online.... po zadaniu pytania o powod mojego zakazu bidowania otrzymalem taka odpowiedz... bo jestem liderem i moge... a zasade wprowadzilem dzis bo mnie wkurzyles.... az tak Cie to boli ze przestalem byc liderem bo nie chcialem brac udzialu w "twojej" szopce???? kiedys jak szukales "polskiego" lidera zamiast Draka zaproponowalem Tomale bo zna sky i jest na wiekszosci runow... to co mi odpowiedziales? ze nie, bo to moj brat i bede mial 2 glosy... lol???? czego ty sie boisz? masz jakies paranoje? leki?


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 19:35 
Cytuj  
Maras. Odpiszę Ci to samo co Twojemu bratu (czyli już pewnie to czytałeś).

Gdy Gryphee miał problemy z komputerem to akurat mieliśmy skład na ponad alliance. Dostał pozwolenie na spóźnienie się. Jednak On - mimo, że nie był niezbędny - spóźniony przyszedł.

Odpowiedziałem Ci tak jak odpowiedziałem, bo mnie wkurzasz wiecznymi pretensjami. Powinieneś pamiętać, że przy poprzedniej takiej akcji - jak Stok dostał -5 padła opinia, że takie osoby powinny trafiać na czerwoną listę.
Dopóki cały LS zapierdzielał na to byś mógł mieć to co masz to było ok. Teraz jak powinieneś w zasadzie pomagać nam to masz kurewsko wielkie wymagania.

W piątek najpierw prosiłem Cię ja o przyjście - olałeś (nawet nie chciało Ci się odpowiedzieć). Potem zrobił to Pudzian - odpowiedziałeś, że nie chce Ci się iść z garstką noobów.

Przyznaj, że nie chce Ci się już grać "dla innych", teraz Twoim celem jest wejście do Pixies i specjalnie mnie i innych liderów prowokujesz by do tego typu sytuacji dochodziło.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 19:46 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
teraz Twoim celem jest wejście do Pixies


Tak do Pixies! o.O Do Pixies! o.O Wszystkiemu winne jest Pixies! XP


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 19:49 
Cytuj  
taaaa... a to niby czemu ja mam prowadzic grupe w sky? przeciez nie jestem liderem? nie mogles z nimi poslac jednego z obecnych liderow? w piatek mi sie nie chcialo bo nie zawsze czlowiek ma na wszystko ochote... i tak sie zmylem o 22.. a ekipa w sky zebrala sie mocno po 21... co do -5pkt dla Stoka to nie widzialem jakis wiekszych narzekan... co do Grypha... tak mial zajebiste klopoty z kompem... nie mogl zmienic obrazka na pulpicie.... cholera to zeczywiscie powod... a to niby nie zapierdzielam dla LSa? biegalem za zipem jak Anton przyszed WARem... kierowalem 2-ga grupa, bo Deva chyba ma to w dupie i jest liderem tylko na papierze... na Kirinach zapieprzam za 2-ch... pomagam przy runach odpowiadajac na telle ludzi ktorzy chyba nie maja ochoty z toba gadac... wyjasniam rulesy ktore sa wrzucane przez ciebie na szybko ludziom ktorzy czesto nie wiedza o co chodzi.... zamiast sie odgrywac na mnie lepiej zmobilizuj Freyah zeby 75 lv zrobila i zaczela byc przydatna dla LS bo jak na razie to tylko leechuje na eventach nic nie robiac (bez urazy Freyah)


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 19:55 
Cytuj  
Maras już złożył aplikację. Mam nadzieję, że udzieli odpowiedzi dlaczego wcześniej Pixies było "be" a teraz jest "cool".


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 19:59 
Cytuj  
Kto powiedział, że masz prowadzić grupę? :lol:
Miałeś iść walczyć.

Freyah ma sesję egzaminacyjną - zjawia sie w grze na eventy. Tyle ile ma czasu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 20:17 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Maras już złożył aplikację. Mam nadzieję, że udzieli odpowiedzi dlaczego wcześniej Pixies było "be" a teraz jest "cool".


Rha wtedy nie mialem tyle czasu na granie... zreszta niecaly miesiac po tym jak odszedlem z Pixies zawiesilem konto na pol roku... teraz mam wiecej czasu mimo iz mam do napisania magisterke... przydatniejszego joba... a poza tym trzeba sie caly czas rozwijac... no i Pixies nie jest do konca cool ze wzgedu na duza ilosc dramy o ktorej sie ciagle slyszy, ale Pixies daje mozliwosc dalszego rozwoju, a przynajmniej mam taka nadzieje... no i musze "splacic" hecatomb beret


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 20:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Kto powiedział, że masz prowadzić grupę? :lol:
Miałeś iść walczyć.

Freyah ma sesję egzaminacyjną - zjawia sie w grze na eventy. Tyle ile ma czasu.


a kto niby mial poprowadzic ta grupe? az taki glupi nie jestem zeby nie wiedziec w jakim celu mialem tam isc(grupa skladala sie z ludzi slabo znajacych sky imo)... a co do Freyah to jakos dziwnym trafem widze jak biega na jakis low lv jobach i sobie je leveluje...


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 22:08 
Cytuj  
Z tego co tak czytam to wnioskuje, ze Polacy w jednym LSie to pomylka, gdyz ni uja nie moga sie dogadac... Dziwie sie, poniewaz Salvage'owy LS w ktorym sie udzielalem to powod #1 zeby wrocic do gry, a sklad owego shell'a to 80% rodakow.

Dramy byly i zawsze beda, kwestia jak sie jednostka do nich ustosunkuje. Osobiscie nie jestem konfliktowym czlowiekiem i nie mam zamiaru psuc sobie nerwow przez polygony na monitorze, moze inni maja z tego orgazm.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 22:15 
Cytuj  
Kirin #3 killed
K.Osode 3/3 ^^


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 22:22 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Salvage'owy LS w ktorym sie udzielalem to powod #1 zeby wrocic do gry


^______________^


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 00:04 
Cytuj  
Marass napisał(a):
... a ekipa w sky zebrala sie mocno po 21...


Zebraliśmy się po 20. Tyle, że Prysiu zaniemógł i nie bardzo mogliśmy wystartować i czekalismy na innego hea(t)lera właśnie do 21 z hakiem.

Co do -5 - powinien za piątek dostać Loziel. Jak jedna ekipa była na Salvage a druga w Sky to on siedział w [S] zonie. Pojawił się o 21, ale mógł do nas dołączyć do Sky. Farmowaliśmy Dio w 5 osób (3x SAM ftw - Yuki > Gekko > Kasha i 60-70% hp moba poszłooooo). Przyszedł do Sky wraz z ekipą z Salvage, czyli koło 22:30. I jeszcze ma punkty dostać? Na jakiej podstawie.

Co do znajomości Sky. Poszliśmy farmować Dio (lub Water, ale zdecydowaliśmy się na Dio). Czy do tego jakaś wielka znajomość Sky potrzebna?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 00:38 
Cytuj  
Kirin #4 zabity :P
Kirin Osode 3/4 :(

Co do dramy - Loziel bawił się w [S]? Mi mówił, że musi logout bo ledwo przyjechał i że wróci za godzinę do sky. Nie poszedł do Was? Bo właśnie jego wysłałem ze względu na Prysia.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 10:27 
Cytuj  
szczerze? wymiekam przy tych waszych ujemnych punktach lol


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 11:02 
Cytuj  
Maras napisał(a):
...biega na jakis low lv jobach i sobie je leveluje...

Np. ten PLD wczoraj? Błagam o wybaczenie, ale miałam tylko 40 minut przerwy w szkole, kiedy czekałam na transport do domu i nikt mnie nie chciał do PTy... ; _ ;


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 11:36 
Cytuj  
Lesiu: a masz lepszy pomysł? ;) My nie jesteśmy tacy fajni jak Pixies :( I nie będziemy - HNMy daleko poza naszym zasięgiem. -5 + red list to na takich, którzy kombinują jak by tu olać innych i uniemożliwić skuteczne wykonanie runu.

Słonko: Teraz 24/7 NIN exp :lol: Rzuć studia, robotę, zjedz psa i do dzieła :D


Oldstarsi: Antonaki prawdopodobnie zostanie liderem - ma to rozważyć. Także ogłaszam ponownie - wybierzcie polskiego lidera kolejnego - chętni niech się zgłoszą.
Stok? Zang? Maras? Tomala?
Trzeba otworzyć nabór świeżych do sky żebyśmy my mogli zacząć łazić już do sea i więcej czasu poświęcać na Salvage.

Dynamisy prawdopodobnie też zostaną jednak przesunięte do OS. No chyba, że zmieni się podejście ludzi w DK. Obecne to porażka (szkoda expa :P 9k buffora na run >.< ).

Z nowych propozycji rulesów.
Trial 1 etap: 2 tygodnie, 40 punktów - nowy może chodzić tylko do sky.
Trial 2 etap: kolejne 2 tygodnie - możliwość bidowania, chodzenie tylko do sky i dynamis.

Jak idzie Wam zdobywanie assault punktów na runy salvage'owe?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.