mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 09:57 
Cytuj  
Wiem, że to nie jest mój static, ale chciałem coś powiedzieć :)))
Zgadzam się z Opim, że kiedyś jak komuś się coś nie podobało itp to szybko rezygnował :) Zgodzę się też z tym, że "wiek" wkraczania w nowe etapy "życia" sie obniżył i zgodzę się także, że expowanie to żaden wyścig.
Wiadomo w pt są ludzie, którzy bez problemu dorwą PT i są ludzie, dla których to będzie prawie nierealne, w tym przypadku chyba Veji ma najgorzej, zwłaszcza w erze gloryfikacji RNG :(
Najlepszym rozwiązaniem jest chyba zrobienie sobie jeszcze jednego joba w miarę swoich możliwości, jak już ktoś tak kocha exp, ale przecież w tej grze nietylko o to chodzi. No nic, szkoda, że tak wyszło, w ramach tego, że odrobiłem expa na nowej postaci, chciałem coś z wami porobić, a tak to pewnie sprawnie teraz nie pójdzie :)
Powodzenia wszystkim życzę :)


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 10:02 
Cytuj  
Jak znam zycie dalej bedziemy ze soba grac, tylko juz bez umawiania, bez zobowiazan. Ktos pewnie odskoczy z expem, ktos zostanie z tylu. Normalka.

Ja w kazdym badz razie na nikogo sie nie obrazilem. Nie chce mi sie tylko grac w atmosferze ciaglego niezadowolenia i marudzenia.

EDIT:
Zeby nie bylo niejasnosci. Rozwiazujemy static ze skutkiem natychmiastowym. Dzisiajszy exp odwolany, jest ladna pogoda, trzeba korzystac, skoczyc na piwko, pooddychac swiezym powietrzem itp

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 10:39 
Cytuj  
to ja sie ciesze, lol ;P moze wreszcie bede mogla byc w pty z Vejim ^^

a tak w ogole to chyba rozsadnie... jesli mielibyscie czekac np 3 miechy swoimi mainami na jedna osobe.. ^^;;;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 11:13 
Cytuj  
Pragnę zauważyć, że jedynym marudzącym był Pilek. I chyba tylko on się cieszy z zaistniałego stanu.

Jeśli ktoś ma ochotę złożyć nowy statik na tych lvlach na np. czerwiec, to ja się piszę.

Edit: Kal, głupoty piszesz. Zwłaszcza ta emota "^^;;;" to szczyt.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 12:30 
Cytuj  
Chcialem tylko napisac - N/C =='


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 12:41 
Cytuj  
dlaczego glupoty?ja bym 3 miesiecy nie wyrobila z czekaniem na exp rdmem, dla mnie to nie sa glupoty :P
moim zdaniem takie posuniecie jest rozsadne :P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 12:43 
Cytuj  
ja bym tam chciał , żeby dalej statik istniał .......


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 13:00 
Cytuj  
Kalcia ....po co mówisz ....to chba lepiej.....???? Vejitta zrezygnował ze statika drg ..... w statiku Opiego na razie nic nie mówił , że chce odejść i ok..... po co więc piszesz takie rzeczy ? Mi ten statik pasował ( jak zresztą statik drg również ) i bardzo załuję ,że disband natychmiastowy ...... Czasem mam dość przypadkowych pty .....wolałbym expować określony czas czy do określonych leveli ....... a nie obrażając nikogo...... jeśli się do statika pisze , to pewne zobowiązania są - wobec innych , którzy kupę swojego czasu poświęcili również .......

z drugiej strony ----> rację ma również Opi ......nic na siłę :( :( :(


szkoda


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 13:16 
Cytuj  
edit1 .....a powiem to...... co mi tam.....

szkoda tylko ,że jedna osoba potrafi rozpieprzyć cały statik...... ja wiem ,że Opiemu mogą ręcę opaść ...... we wcześniejszym statiku ( drg ) było to samo ....Veji odszedł i wszystko......stanęło ......ja >>> gdybym planował jakiekolwiek odejście >>> byłbym w porządku wobec reszty i dałbym trochę czasu ...może na znalezienie kogoś na zamianę ....może na pokończenie pewnych rzeczy ......... na pewno " nie ot tak "


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 13:40 
Cytuj  
alez coldee, czy ty w ogole czytasz co ja pisze??
nie mam nic przeciwko staticowi, nic przeciwko temu ze razem gracie itd;
czy dobrze czy zle wam sie gra, nie powinno mnie interesowac (chyba ze ktos tam na mnie zlosc wyladowuje, wtedy ciezko byc obojetnym ;P)
pisze ze chyba lepiej, PONIEWAZ... bedziecie mieli 3 miechy przerwy ( w koncu istnieje realne niebezpieczenstwo wyjazdu pilka)!
3 miechy nie expowania whma, coldee ;P
3 miechy siedzenia na tym jednym lvl :P
o to mi chodzi!
jesli ktos wyjedzie, bedziecie czekac. nie kazdy jest w stanie wytrzymac tyle, jesli wy tak, to po co static rozwalac. ale moze Opi nie chce czekac 3 miesiecy?
ja pisze, ze ja bym nie dala rady ==; ja bym wolala wlasny static rozwiazac i najwyzej znow zlozyc, po przerwie, jesli ludzie beda na podobnych lvlach. mam nadzieje, ze zrozumieliscie o co mi chodzi ==;
wyrazam sie jasno chyba :P

jesli jednej osobie nie pasuje wasze granie, znajdzcie kogos innego ;p
w sumie nie chce sie za bardzo wypowiadac na temat rozwalania statica przez kogos, pisze tylko wakacyjnej przerwie.


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 13:47 
Cytuj  
czytam Cię Kalcia , czytam ......... ciężko jest się z tym pogodzić , zwłaszcza jak się podoba w statiku....... tyle ,że czy wakacje czy nie....... to nie ma znaczenia ........ Pilek jasno się wypowiedział na temat swego " być albo nie być " w statiku....... ja już drugi raz przechodzę rozpad statika przez 1 osobę i ........ wkurza mnie to powoli .....
Powoli zaczynam rozumieć ludzi którzy grają sami ( do niedawna Darkopl , są też i inni ) ........

ale mówię .....podoba mi się to i szkoda rozpieprzyć to teraz !

no chyba , że reszta też zmęczyła się statikiem ...... bo marudzących naprawdę >>>> nie ma tak aż wielu .....


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 18:05 
Cytuj  
Kalcia, a weź siedz już cicho, błagam. Co mnie obchodzi, że ty byś nie wytrzymała? Możesz nas nie sądzić własną miarą? Dziękuję. Dla twojej informacji wszycy zgodzili się poczekać, bo liczy się dobra zabawa.

Złóż sobie swój statik, a potem go rozwiąż, ok? Ale w tym temacie się już nie wypowiadaj, bo wszycy podjęliśmy świadomą decyzję, a ty nas traktujesz jak głupków, którzy nie wiedzą co robią. Nie lubię, jak ktoś, kto nie jest w temacie ma mnie za głupiego. Nie wypowiadaj się już w tym temacie, błagam! <bardzo wpieprzona emotka>

Coldee, zawsze można umówić się na mini statik, kilka osób, a resztę brać z łapanki. Ty jesteś whm, ja pld. Czyli brakuje nam jedynie 3 dd i supportera (rdm albo brd). Jakoś się można ustawić.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 19:01 
Cytuj  
ok, nie wypowiadam sie :P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 23:14 
Cytuj  
Moze pare uwag z mojej strony.

Nie zawsze czytamy uwaznie spoty, a czesto sie wypowiadamy...Kalcia nikogo nie chciala, mysle, zdenerwowac, poprostu nie zauwazyla ani ona ani te osoby, co sie wypowiadaja, ze jakis czas temu Pilek zapowiedzial odejscie i nawet byla rozwazana mozliwosc znalezienia innego BLM ( posty 5 -7 maj ). Wtedy ja zaproponowalam Kalci (na naszym poscie) podlewelowac do naszego poziomu (mielismy roznice kolo 3-5 lvl) i wejsc do grupy. Ja zas musialabym podlewielowac BLM z 38 do potrzebnego lvl, a Statik mial by zaczekac na nas z Kalcia. Z braku odpowiedzi Kalci, pomyslalam, ze moze z Vej nie lubi grac i nie ponowialam sprawy.
Nie bylo odpowiedzi na moj post, Pilek przestal marudzic.... i dalej gralismy w tym skaldzie.

Pilek, bez wzgledu na caly niesmak sprawy, jast dobrym BLM, a ma szanse byc bardzo dobrym - sporo gram i cos wiem na ten temat - lecz jesli nie zmieni podejscia do sprawy swych osiagniec i relacji, skaczy jak niektorzy co odeszli . Zaszlo tak, a nie inacze i nie mam nic przeciw, wole spokoj niz niezadowolenie w ekipie.

Na jakis czas chce odpoczac od zobowiazan statikowaych, a do expowania zawsze mozna umowic sie na tell.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 09:03 
Cytuj  
Anc, to bylo dlatego, ze ja nie czytalam za bardzo waszych postow, a zaczelam dopiero teraz, kiedy w temacie pojawilo sie 'disbanding'...
Veji mi nic nie przekazal :/
teraz mam rdma na 49lvl i na pewno w ciagu tych 4 dni bedzie na wyzszym, nie wiem jednak czy to ma mimo wszystko sens :/
i owszem, nie chcialam byc zle zrozumiana i nikogo denerwowac >.>


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 20:17 
Cytuj  
to jest całkiem dobra propozycja .... ja osobiście zdaję sobie sprawę z tego ,że nadchodzą wakacje --> wolny czas ( i nie każdy jak ja jest maniakiem FF na tyle ,żeby sobie psuć alto kosztem gry ) , więc można po prostu zrobić przerwe wakacyjną ...... można się spotykać rzadziej ( w wakacje ) lub wcale ..... a w międzyczasie złożyć nowy skład ..... myślę ,że Kalcia + Vejitta mogliby dobrze na tym wspólnym statiku wyjść --- zarówno w vana 'diel --- jak i w Real :D :D zastanówcie się wszyscy nad tym --- proszę ....

Proszę jedynie o konkretną odpowiedź : co dalej ???

ja osobiście mogę chętnie zaczekać NAWET do końca wakacji >>> chcę tylko konkretnie wiedzieć ,że nadal mój whm będzie lvlowany w tym składzie ...... wolałbym poczekać z whm niż potem WSZYSCY RAZEM mielibyśmy łapać wspólny level ........ wypowiedzcie się proszę 8) 8) 8)


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 22:34 
Cytuj  
Ja ogolnie tez nie mam nic przeciw. Leniwy jestem i nie chce mi sie skladac party :D, a do skladanych przez kogos nie mam zaufania. :)

Mielibysmy dwoch RDMow, co daje nam niezly power refresh ale tez pozbywa mocnych MB. Napewno warto sprobowac taki setup jednak jedna z naszych milych pan musialaby miec equip zdecydowanie INT i walic MB.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 00:20 
Cytuj  
Ekwipunek int + nie wystarczy, Potrzebne sa elemental stafy i sprzet z elemental skill + i magic atack + ktorego chyba nie ma na tym lvl ... no poza kolczykiem. Z tego co widze to macie miec 2 x rdm, whm, pld, rng i co tam jeszcze. Nie wystarczy zeby zbilansować udział BLM w party jak przeznaczycie jednego RDM do roli BLM, obaj musza brustować.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 00:36 
Cytuj  
Lol, czyli anc by robila BLMa do statika :lol:

Ja sie zastanawiam co z tym PLDynem robić. Zobaczymy czy mi sie bard spodoba. Narazie jest okej, ale kryzys przychodzi zawsze na 30tym lvlu.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 04:34 
Cytuj  
wracam z tym tematem .....wakacje za pasem ---> w międzyczasie przeprowadziłem rozmowy z kilkoma osobami ze statika i ...... można się zastanowić nad PRZERWĄ wakacyjną -- NIE disbanding !!! :) .....
Kilku osobom dobrze lvluje się w tym składzie ( wykluczając Pilka ) więc może propozycja : 2 Panie ( Ancover + Kalcia ) ...i reszta składu .....

Co wy na to ? Pozostawiamy postacie lvlowane w statiku nieruszone i po wakacjach zaczniemy jeszcze raz ? Rozumiem ,że co niektórzy mogą już opaść z sił ....:) i mieć tego dość ( brak organizacji całości , itp ) .....
temu właśnie miałaby służyć ta przerwa..... TYLKO Kochani ....wielka prośba .... napiszcie i zadeklarujcie się KONKRETNIE : chcę albo nie ---> ciągnąć dalej statik ( nic na siłę i szczerze .... ) ja osobiście mam whm najwyżej ....reszta jobów daleko w tyle , jednakże mogę poczekać - a w międzyczasie lvlować blm , whm czy ....brd .....
Comodo myślę --Ty również masz wielkie pole do popisu BRD ( zajebiście Ci z nim idzie ) ....więc może by tak właśnie zrobić ???
Wypowiedzcie się proszę wszyscy co o tym myślicie ..... i wtedy podejmijmy konkretne decyzje ( i decyzje ludzi dorosłych ) :D :D :D


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.