mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 12:31 
Cytuj  
A mi przeszkadza mój 56 mn, nie jest cholercia łatwo o pt dla mnk. Tylko 1 lv w ciągu 2 tygodni zrobiłem.... :/

Ale miałem też sporo innych rzeczy po drodze, af, promy, farmowanie kluczy, anim, deadly dodo...

Ale jeśli mogę gdzieś pomóc to pomogę :)))


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 13:01 
Cytuj  
Oczywiście będziemy szli coś robic wspólnie jek nie będziemy expować (lub chcieli expować).
A z expowaniem będzie (o ile już dla niektórych jest) coraz gorzej i gorzej ...
Do 60 lvl jeszcze jest fajnie, potem po Onzozo zaczyna się koszmar. Wiele razy sobie obiecywałem, że do Bibiki nie pójdę już (bo muszę tam zawsze robić jak chcę przeżyć : barfira,frost lub choke,shock, ciągle pilnować stunowania, leczyć, usuwać statusy, wstrzelić się w SC, czasem nukować, co chwilę zmieniać staff'y i tak w kółko w każdej walce ...). Ale za każdym razem jak dostaję invita to mi wszystko jedno gdzie pójdzie party.
Czuję, że niedługo jak się da zrobię sobie przerwę na tydzień lub dwa dla samego poszukiwania party i expowania, bo statystycznie raczej marne szanse mam na znalezienie party szukając 2 razy na tydzień po pół godziny ...
[Innym proponuję to samo :) :) :)
Tu jest link od Opiego z posta o ZM4 :
viewtopic.php?t=9209&postdays=0&postorder=asc&start=140
w którym można się dowiedzieć ciekawych rzeczy na temat expowania na levelach 65+. Nie chodzi o same expowanie ale o brak chęci i skupienie się na innych ciekawych rzeczach , aż do momentu w którym ktoś zauważył, że zapanował "zastój" i rozpoczęły się kolejne problemy z umawianiem w staticu itd ....].


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 lip 2005, 13:42 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 13:24 
Cytuj  
Simi jak coś to łap mnie ingame :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 92
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 13:48 
Cytuj  
Simi tu i tam moge isc z toba :) napisz na forum termin lub bedziemy sie lapac ingame.
Co do monumentu to nieskonczylem questa jeszcze i nie wiem czy dam rade przed dzisiejszym wyjsciem w domu bede dopiero po 18.oo :har:
A tak pozatym to kiedy robimy ZM4 po stracilem wątek :p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 13:50 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
A z expowaniem będzie (o ile już dla niektórych jest) coraz gorzej i gorzej ...
Do 60 lvl jeszcze jest fajnie, potem po Onzozo zaczyna się koszmar.

Rozumiem Sim, ze to mialo podbudowac wszystkich bez-staticowych monkow, warriorow, dark knightow, dragoonow i innych chwytliwych melee? :>


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 16:15 
Cytuj  
zycie zaczyna sie po 60:D mi sie super expuje. w bibiki bay bylem raz. nie oplaca sie tam chodzic. jak narazie w Cape Tegerrian i Boyahda Tree do 65 dojechalem latwiutko. takze nie jest zle.


_________________
Jast v2.0

*
Avatar użytkownika

Posty: 92
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 17:05 
Cytuj  
O czym wy mówicie ... :o Bibiki jest swietne ,super exp na gobach ... a od 67lv zaczyna sie chyba bic zyrafy tam i jest jeszcze lepiej :] ale jak narazie nic nie przebije Den of Rancor( 21k expa w 2h+ 4#420 Pugile i Doomy) :lol:

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 20:58 
Cytuj  
Den of Rancor - w czasie kiedy ja byłem = plaża
Bibiki - dla maga = koszmar, bo w walce z goblinami:
- trzeba kontrolowować barfira (nie każdemu magowi chce sie tam castowac od razu jak zejdzie)
- trzeba kontrolować bomby - ciągła kontrola nd stun'em , jedna bombka zastunowana to nic, bez DRK na bibiki sie wybierać nie jest dobrym pomysłem
- trzeba kontrolować hp wszystkich, bo >1000 dmg od bombki też sie zdaża
- trzeba usuwać statusy z wszystkich którzy sobie tego nie ściągną sami i jednocześnie być gotowym zastunować coś ...
- trzeba sie wstrzelić w SC i jednocześnie być gotowym zastunować coś groźnego
- można od czasu do czasu nuknąć coś nizebyt dużego, jak jest okazja
- można przypominac RDM'om o refreshu, ale ale jednocześnie byc gotowym na stunowanie ....
- można zmieniac sobie staff'y podczas castowania odpowiednich nuków , ale jednocześnie być gotowym na stunowanie

I to wszysto robię ja (DD podobno) na każdą walkę, ręcę bolą po 15 minutach zabawy...

Można nie stunować, wtedy exp może byc >200 + 5 minut przerwy na rest lub 10 minut po kilku trupach. Ktoś się może zdenerować, ktoś afk zrobić, komuś się może nagle przypomnieć jakaś misja w LS'ie itd ... Poza tym na walkę przeważnie się robi 1-2 stuny i nigdy nie wiadomo czy lepiej zastunowac bombkę czy sleepga czy -ga III ... w sensie odpuszczenia sobie.
Wszystko w Bibiki Bay zależy od levelu tanka wg mnie. Im wyższy tym lepiej dla blm'a i innych magów.


_________________
Obrazek

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 21:36 
Cytuj  
BLM i narzeka - omg co sie dzieje z tym Vanadiel swiatem - rece mi opadaja

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 22:44 
Cytuj  
Z perspektywy Simiego to ja bym chyba dawno w protezach rak chodzil, jesli go to tak meczy :o

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 01:42 
Cytuj  
Nimloth napisał(a):
BLM i narzeka - omg co sie dzieje z tym Vanadiel swiatem - rece mi opadaja


Ze światem Vanadiel się nic nie dzieje poza przyszłym upgrade'm.
Ja nie narzekam tylko stwierdzam fakty.
Poza tym mi zależy żeby całe party przeżyło każdą walkę a nie żebym w mb zadał 1002 lub 1003.5 dmg ...

Gokulo napisał(a):
Z perspektywy Simiego to ja bym chyba dawno w protezach rak chodzil, jesli go to tak meczy :o


Zapomniałem dodać, że codziennie gram w ffxi po 8-10 godzinach używania myszki i klawiatury ....

(Specjalnie i dla utrudnienia (w poprzednim poście, tym zresztą też, na ls'ie też) nie używałem emotek, żeby każdy (jak chce) sobie mógł sam odgadnąć gdzie mógłbym je dodać :) :) :) :) :) :) :) )

[Edit]
Tak na serio :wink: to żartowałem, w Bibiki jest plaża dla każdego, magowie mogą sobie wstać po rest'ie w połowie hp mobka :wink:, kiedy to po 100 miss'ach uda się dd doprowadzić go do takiego stanu :wink:, potem można się ze 2 razy spóźnić w sc :wink:, stunowanie nic nie warte bo nikt nie może się zdecydowac czy to jego kolejka teraz czy nie i nikt tego nie stosuje :wink:, pld oczywiście musi być dosyć szybki żeby zdążyć podleczyć kolegę z boku :wink:, goby do nikogo nigdy nie podbiegają bo i po co :wink:, ogólenie atmosfera bywa wesoła gdy np. 3 ludzi stojących najbliżej mobka sobie leży po walce z nadzieją na szybkie wskrzeszenie :wink:, no niestety WHM,ów nie było do wzięcia a ludziom grać się chciało :wink: to można zafundować im tylko Raise I :wink:.

Dlaczego ludzie są chyba bardziej w stanie uwierzyć w treści nafaszerowane => :wink: niż bez => :wink: ? :wink:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 12:14 
Cytuj  
ja ci powiem Simi XD
bo takie posty bez zadnego emote'a wydaja sie suche, zimne i tak jakby sie kogos nielubilo, a takie z duza doza usmieszkow, rozladowuja napiecie ;p i tak w ogole, jest bardziej RLowo ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 12:22 
Cytuj  
:) 8) :P Dzięki Kalcia :P 8) :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 12:24 
Cytuj  
Bo ludzie to takie emocjonalne istoty :>
i więcej nie dodam, bo to Kalcia napisała :p
dodam jeszcze, że emotki są kolorowe i przyjemniej się czyta :P
/edit
przeczytałem swojego posta i jest chaos :(


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 23:30 
Cytuj  
Dzieki za akcje kluczykowa :D
Teraz powoli zrobic reszte i bedzie ok.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 23:49 
Cytuj  
gdzie nastepna akcja? Boyahda? :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 00:15 
Cytuj  
eldieme? ;p
udalo mi sie szybko znalesc pty dzis, ale takie sobie i narazie jestem z 1k tnl czyli lv56 ><
moze jeszcze dingne ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 08:19 
Cytuj  
Ja się piszę na wszystko, ale to już chyba wiecie :> Tylko nie wiem jak sprawa z moim dostępem do NET'u będzie wyglądała w przyszłym tygodniu :(


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 09:13 
Cytuj  
Mammety?


_________________
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 09:33 
Cytuj  
No .. wypadałoby je zrobić w końcu .. Jakieś sugerowane terminy ?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.