mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 10:39 
Cytuj  
jak zwykle standardowo będę nudny i zaproponuję żebyśmy poszli tam gdzie może wypaść brakujący itemek dla Murzade i Nomi (o ile oni jeszcze z nami będą chodzić)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 15:56 
Cytuj  
nie wiem jaki im brakuje, ale z racji tego, ze ostatnio byl apollyon, dzis robimy temenos?
Benedict Silk wypada na Temenos W (mandragorki, tygrysy, slimey itd) i na Temenos N (mobliny, sahaginy, gigasy itd)
z Temenosow nie mamy chipa z N..


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 22:55 
Cytuj  
nie bylo zle :P
wgralismy limbus ktorego tak bardzo sie baliscie, i to na przekor DC ludzi w czasie ostatnich minut :D
Jak bedzie jeszcze Palis chodzil swoim BLM to bedziemy zamiatac, brakowalo nam troche dmg by wszystko szlo plynniej heh
No i bobby sobie wyraznie nie radzi... moze tom i veji sprobujcie obaj przyjsc z /thf i jeden z was bedzie robil SATA+WS na Bobbym po SA+WS drugiego... mozecie tez sprobowac z innym SC

Teraz proponuje robic centralne Temenosy, w koncu bedzie jakas odmiana dla was, wypada dosyc sporo monet i jest szansa na kazdy item jaki pojawia sie w temenosach. Trzeba by wybrac najprostrzy na poczatek (albo ten do ktorego chip nam najlatwiej/najprzyjemniej zdobyc). Oczywiscie poszlibysmy pod warunkiem ze bedzie mniej wiecej taki sklad jak dzis + Palis..

Simi nie chce slyszec marudzenia :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 07:49 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Simi nie chce slyszec marudzenia :P


trochę pomarudzę! :)

mamy 8-9 ludzi, nie mamy NIN tanka, ciężko u nas z RR na eventach (patrz Nomi!!!), ciężko u nas z samoleczeniem PLDyna, brak BRD = praktycznie ciągły rest magów od 3 minuty limbusa, po komunikacie "mages stay away" prawie wszyscy magowie nadal są w zasięgu zbrodniczej działalności avatarków, po komunikacie "omijamy mobki" agrujemy mobki, mnóstwo ludzi z CC którzy mogliby iść na limbusie jest na naszym LSie w tym czasie

to są przecież tylko suche fakty o których wszyscy wiemy, jak ktoś chce to niech sobie to nazywa marudzeniem, dzieciom w szkołach przez kilkanaście lat tłumaczy się różne rzeczy tylko po to żeby potem mając np. 25 lat nie oparzyli się żelazkiem, wiedzieli jak gwizdek wyciąga się z czajnika, umieli zaprojektować wydajniejszy procesor itd., niektórych nauczyć się nie da, nikt tego nie zmieni

my podchodzimy po limbusów w stylu: robimy z tym co mamy bo przecież inaczej się nie da, i słusznie bo przecież inaczej się nie da a skoro inaczej się nie da to robimy to tak jak robimy i tylko dlatego wczoraj wygraliśmy bo o tym wiedzieliśmy, na szczęście coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę że limbus to hardcore (chociaż daleko mu do dynamisów) i że ma niewiele wspólnego z funem, przecież chodzi w nim tylko i wyłącznie o itemki i monety, jakby nie było dropów to nie byłoby kompletnie żadnego zainteresowania graczy

jeszcze pomarudzę !

jak chcecie widzieć u nas whmów to niestety ale musimy się nadal poświęcić i zdobyć im itemki z temenosów, to że ktoś sam siebie oszukuje i pisze wszędzie gdzie się da że jest niby 'zadowolony' nie świadczy że jednym pstryknięciem nie pokaże nam fochy, tam grają ludzie a nie WHMi


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 08:35 
Cytuj  
Sai --? na stale zmieniles limbusgrupe? :o

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 08:59 
Cytuj  
becie przydam sie o niebo bardziej niz wam Opi
przy praktycznym braku tanka tylko szybko zabijajac mobki maja jakas szanse....

to jak probujemy centrale dzis ? :)
moze macie z ktoregos temenosa wiecej niz jeden chip? to bysmy pierw jeden z tych uzyli


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 10:20 
Cytuj  
Wprawdzie w czw. robimy Apollyony zawsze ale mysle ze mozemy zrobic wyjatek :P

Chipow z Temenosow troche mamy, z W i E conajmniej po 2.

Proponuje dzisiaj Temenos C1 :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 17:53 
Cytuj  
Kurwa mac !!! >.< Grafika mi juz siadla chyba kompletnie !!!! >< Zabieram sie do roboty moze cos mi uda sie z tym zrobiec do Limbusa >.<


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 18:45 
Cytuj  
Zrob koniecznie, dodatkowy DD sprawilby nam wielka radosc :D


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 18:47 
Cytuj  
Jaki masz problem, może mogę pomóc?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 21:37 
Cytuj  
jakich chipow brakuje do omegi?
bysmy sie mogli sprobowac z omega zanim pojdziemy na ultime
Fajnie by bylo jakby udalo sie dogadac z drugim statikiem i polaczyc sily, ale byc moze wtedy jakas osoba pozostala by na lodzie.... Ale... czy w becie jest ktos kto moze nosic Homama? Chyba tylko Bobby ktory raz jest a raz go nie ma.... bo w Alfie 3 osoby ostrza sobie na to zeby. Nie zebym ja tego nie chcial dla siebie :P ale im chyba sie bardziej przyda :P
Potem bysmy dorwali brakujace 2 chipy i sprobowali Ultime, znowu w polaczonych silach
Alfa wybiera sie na ktoregos bossa jakos niebawem? Mysle ze tez przydala by wam sie Betowa pomoc :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 21:41 
Cytuj  
Alfa wybiera sie na omege wkrotce. Potrzebujemy jednego chipa.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 21:45 
Cytuj  
Moze sie jakos dogadamy?
Ile pojawia sie u was osob na ogol? W becie okolo 9-10, od razu mowie ze jesli by mialo dla kogos nie starczyc miejsca ja bez zalu zostane w domu.
A tak wogole to i tak decyzja nalezy do szefostwa bety, co ja sie bede rozpisywal :D tylko propozycje zapodalem :]

ps. czy Lesiu moglby zedytowac pierwszy post by umiescic tam najwazniejsz einfo o becie? wiem ze Lesiu nie jest zaitneresowany limbusem ale np Maxii moglby zapdoac tekst do wklejenia ^_^;;


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 21:52 
Cytuj  
Sai ja napisze krutko Bobbiego niebylo tylko 5 razy zwykle pisze z wyprzedzeniem ze nie bedzie dzis nie napisal bo neta niemial modem mu siadl i opiero byl online o 4est czyli w trakcie runu. Akurat bym nie pisal ze chodzi w kratke.


Ostatnio edytowano 11 maja 2006, 21:55 przez Max', łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 21:53 
Cytuj  
kk napiszcie posta a ja go tam wkleje


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 22:07 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Sai ja napisze krutko Bobbiego niebylo tylko 5 razy zwykle pisze z wyprzedzeniem ze nie bedzie dzis nie napisal bo neta niemial modem mu siadl i opiero byl online o 4est czyli w trakcie runu. Akurat bym nie pisal ze chodzi w kratke.


No dobrze wiedziec, ja moge wnioskowac tylko na podstawie 4? ostatnich runow. I ja nic nie sugerowalem zeby mu odmawiac homama czy cos tylko ze nie wiedzialem czy mozna liczyc na to ze sie pojawi.

Z tego co sie dowiedzialem brakuje 2 chipow na omege, w tym jednego z hnmow. Zrobmy moze SE w najblizszym czasie i potem albo HNMy (przy ktorych bardzo przyda nam sie pomoc NIN - moze Lesiu albo Rha by sie przeszli? Mozna tez odpuscic bicie Fafika bo on daje tylko itemy i leciec na Behemoty by miec wiecej czasu na KB i zdobyc chip) albo temenos dla itemkow dla WHMow, jezeli obawiacie sie o ich dalsza motywacje do chodzenia z nami.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 22:24 
Cytuj  
Po pierwsze Nomi chce itemik za 75 monet ale chce go wziosc dopiero jak nazbiera 75 monet. Murzade chodzi odkad dolaczyl na kazdy opuscil 2 ale wspominal ze na slub kogos tam bedzie jechal i go tydzien nie bedzie. Pozatym on chce upg 2x AF ma do tego montywacje to ze nie gra najlepiej a jest aktywny to nie przeszkadza za bardzo. Pozatym trzeba myslec nad itemkami dl BLmuw bo juz jest 2-ch i simiemu brakuje jednego do upg afa a ma juz 52 monety wiec zdecydowanie bardziej zasluzyl zeby dostac itemik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 22:38 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Moze sie jakos dogadamy?
Ile pojawia sie u was osob na ogol? W becie okolo 9-10, od razu mowie ze jesli by mialo dla kogos nie starczyc miejsca ja bez zalu zostane w domu.
A tak wogole to i tak decyzja nalezy do szefostwa bety, co ja sie bede rozpisywal :D tylko propozycje zapodalem :]



U nas jest srednio gdzies 12 osob na runie, ale ostatnio paru osobom brakuje motywacji do chdzenia wiec moze byc gorzej z frekwencja w przyszlosci...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 22:51 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Pozatym trzeba myslec nad itemkami dl BLmuw bo juz jest 2-ch i simiemu brakuje jednego do upg afa a ma juz 52 monety wiec zdecydowanie bardziej zasluzyl zeby dostac itemik.


Heh cale szczescie lub nieszczescie itemy dla blmow i whmow wypadaja w temenos N :D

ps. czy do tabelki moglibyscie dopisywac daty przy eventach ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 11 maja 2006, 23:49 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 23:36 
Cytuj  
z bossami jak bedzie trzeba pomoge


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.