mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 17:04 
Cytuj  
Ja mam sprawy w RL - nie dam rady >.<


_________________
Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 08:09 
Cytuj  
Wczoraj pomimo narzekań ze strony organizatorów moim zdaniem było dobrze (zatłuklismy Gnola i Owce). To że clionidy aggrują (low HP ?, może na magię ? Low HP niekoniecznie bo biegłem między nimi po walce z Gnolem jak mi weakness zszedł przez chwilę) to trudno było zgadnąć bo na wiki o tym nie ma info. Jeżeli od września dużo osób wraca można spróbować skompletować pop itemy do któregoś bossa aby we wrześniu go zabić i unlock Atmy zrobić. Na razie nie skupiałbym się na Atmach jeśli nie możemy ich używać (jeśli Ato chce spróbować znów Gnola klepnąć to spoko ale owce na razie bym zostawił).

Jaki pomysł na czwartek ? EXP czy jakieś NMy ?

EDIT:
Ciekawy quest:
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Tangl ... e-twisters

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 08:39 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Jaki pomysł na czwartek ? EXP czy jakieś NMy ?


jeżeli chcemy popować w najbliższej przyszłości (m-c) questowe HNMy (kukulkan i inni) to powinniśmy sfarmować pop keyitemy na nie.

Ja najwięcej mam z tahrongi - ale glavoida nie mamy szans ubić.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 16:13 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Wczoraj pomimo narzekań ze strony organizatorów moim zdaniem było dobrze (zatłuklismy Gnola i Owce). To że clionidy aggrują (low HP ?, może na magię ? Low HP niekoniecznie bo biegłem między nimi po walce z Gnolem jak mi weakness zszedł przez chwilę) to trudno było zgadnąć bo na wiki o tym nie ma info. Jeżeli od września dużo osób wraca można spróbować skompletować pop itemy do któregoś bossa aby we wrześniu go zabić i unlock Atmy zrobić. Na razie nie skupiałbym się na Atmach jeśli nie możemy ich używać (jeśli Ato chce spróbować znów Gnola klepnąć to spoko ale owce na razie bym zostawił).

Jaki pomysł na czwartek ? EXP czy jakieś NMy ?

EDIT:
Ciekawy quest:
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Tangl ... e-twisters


My z Ragnim jestesmy teraz w end game LS w ktorym tez robimy Abyssea (wczoraj Ragni zabil 2x Lacovie ja bylem w innym ally :) ), wiec bedziemy musieli z Ragnim dobrze kombinowac z kamieniami, zeby miec na wszystkie runy tu i tam. Nie widze tez sensu bicia Bossow w 5-6 osob gdzie WHM ma DC co 20 minut, inni R0, a jeszcze inni musza wyjsc na 20 minut kiedy jestesmy juz w srodku.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 17:27 
Cytuj  
A, no to fajnie. Czyli kolejna szansa by zrobić coś w naszym teamie pewnie upadnie dość szybko. End game ls. . .


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 17:38 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
My z Ragnim jestesmy teraz w end game LS w ktorym tez robimy Abyssea (wczoraj Ragni zabil 2x Lacovie ja bylem w innym ally :) ), wiec bedziemy musieli z Ragnim dobrze kombinowac z kamieniami, zeby miec na wszystkie runy tu i tam. Nie widze tez sensu bicia Bossow w 5-6 osob gdzie WHM ma DC co 20 minut, inni R0, a jeszcze inni musza wyjsc na 20 minut kiedy jestesmy juz w srodku.

Ato to się zdecydujcie czy chcecie kontynuowac runy czy nie, dla mnie 2 wieczory w tygodniu spędzone na exp+farm trigerów to trochę strata czasu jeśli nic innego nie będzie z tego wynikało. Można ograniczyc te wypady na raz w tygodniu to wtedy ewentualnie drugi wypad sami pobijemy jakieś slabsze nmy czy cos.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 17:53 
Cytuj  
haha

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 17:54 
Cytuj  
co za niespodzianka ! :o


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 18:58 
Cytuj  
Przecież napisał że będziemy chodzić tu i tam, tylko mówimy jak jest. Mała frekwencja i co na to poradzimy? Pierwsze runy były OK tylko trochę się zjechało - od nas ludzie nie przychodzą i raczej nie będą - od was też mała frekwencja. Tak naprawdę to ja Ato Have Huck Tomasz i Deva maja 100% frekwencji, będzie nas więcej to więcej zrobimy. (Phokionas teraz nie chodzi ponieważ pracuje do późna).

A ty Opi tu nie komentuj bo sam uciekłeś ;)


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 19:06 
Cytuj  
Jestesmy w tym Ls bo potrzebujemy einharjar, dynamis, VNMy itd. LS jest idealny pod wzgeledem tego co robia bo nie robia lame HNMow. Robia tez abyssea 2 razy w tygodniu. Miedzy innymi robili wczoraj i jakos nie widzialem roznicy z naszej strony miedzy runem wczorajszym a tydzien temu jak nie mieliismy innego abyssea. Znowu zaczynacie pierdolic jakies pesymistyczne wizje, a chcialem przypomniec ze ja i Ragni jestesmy jedynmi z moze 4 osob ktore nie opuscily runu. Problem jest taki ze wczoraj nie bylo nawet chyba 5 osob, wiec kurwa idzcie winic kogos innego. Jak napisalem my jestesmy w stanie robic dalej te runy, ale to waszych marzen o zabiciu Kulkulkana w 5 osob nie spelnimy. To by bylo nawet mozliwe, jakby kazdy mial wszystkie joby potrzebne , ale prawda jest taka, ze wczoraj gdyby nie coldee to nie mamy brd nie mamy tez porzadnego rdm jesli Dasva nie przyjdzie. streszczajac, runy sie nadal beda odbywac, ale z taka frekwencja jak wczoraj nie bedzie zadnych bossow bo to by byla strata czasu. Wole pofarmic atmy ktore damy rade zrobic i randomowe NMy niz tracic poltorej godziny na cos czego i tak nie damy rady zabic.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 19:06 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
co za niespodzianka ! :o


Pewnie biedaki nie rozrozniali PDT i pDIF i Ato postanowil poszukac bardziej kumatych graczy z H N M L S a.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 19:09 
Cytuj  
Dla mnie tak jasno z tego co napisał Ato nie wynika że będziecie chodzili na oba...

EDIT Ato ja napisałem że tego bossa można pomyślec zabic jak wrócą ludzie we wrześniu a nie przy 5 osobach bo mimo wszystko idiotami nie jesteśmy


Ostatnio edytowano 17 sie 2010, 19:11 przez 100licad, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 19:09 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Balrog napisał(a):
co za niespodzianka ! :o


Pewnie biedaki nie rozrozniali PDT i pDIF i Ato postanowil poszukac bardziej kumatych graczy z H N M L S a.


Nie wiedzialem Opi ze sobie znajdziesz takiego super kolege jak Myrta jak widze wspolni wrogowie lacza nawet tak przeciwne charaktery. Idzcie jeszcze na piwo i zrobcie sobie loda.


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 19:11 
Cytuj  
Have bedziemy chodzić na obydwa, nie widze problemu


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 19:11 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Dla mnie tak jasno z tego co napisał Ato nie wynika że będziecie chodzili na oba...


Oczywiscie ze tak tak samo jak wczoraj bylismy tu i tu, ale nowi kochankowie Opi z Myrta jak PIS nie omieszkaja wychwycic czegokolwiek, zeby probowac calu uklad zburzyc.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 19:39 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
100licad napisał(a):
Dla mnie tak jasno z tego co napisał Ato nie wynika że będziecie chodzili na oba...


Oczywiscie ze tak tak samo jak wczoraj bylismy tu i tu, ale nowi kochankowie Opi z Myrta jak PIS nie omieszkaja wychwycic czegokolwiek, zeby probowac calu uklad zburzyc.



hahahahahaha


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 19:41 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
100licad napisał(a):
Dla mnie tak jasno z tego co napisał Ato nie wynika że będziecie chodzili na oba...


Oczywiscie ze tak tak samo jak wczoraj bylismy tu i tu, ale nowi kochankowie Opi z Myrta jak PIS nie omieszkaja wychwycic czegokolwiek, zeby probowac calu uklad zburzyc.


Coz za cieta gejowsko-polityczna riposta. :)

A na powaznie: udalo wam sie przy aprobacie Hucka rozbic nasza grupe, ktora moze nie osiagala super wynikow, ale chodzilo sie fajnie. Nazywalo sie to wielkie polaczenie dwoch grup, a w jego wyniku chodzicie w 5 osob. Wspanialy sukces. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 19:49 
Cytuj  
To nie nasza wina ze ty emo uciekłeś razem z Naifem. My chcieliśmy dobrze ale no cóż .


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 20:30 
Cytuj  
Ragni napisał(a):
To nie nasza wina ze ty emo uciekłeś razem z Naifem. My chcieliśmy dobrze ale no cóż .


Zadne emo, nie chcielismy grac razem z Ato, ktory wczesniej probowal nam udowodnic ze jestesmy debilami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 20:50 
Cytuj  
Czy ja wiem czy próbował on wam coś udowodnić. Chcieliśmy pograć razem ale ty stwierdziłeś to co teraz napisałeś i byłeś w wielkim błędzie. Wogule nie wiem po co tu piszesz teraz skoro zrobiłeś cancel id. To nam nie pomaga tylko znów chcesz aby zaczęła się jakaś bezsensowna kłótnia. Ato teraz napisał fakt że mamy mały problem i chcemy go jakoś rozwiązać.


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.