mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 10:40 
Cytuj  
popieram ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 10:49 
Cytuj  
Też popieram :)
Szykujcie się, że przyszły tydzień to będzie zero farmienia - pure quest and missions ;D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 11:25 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Też popieram :)
Szykujcie się, że przyszły tydzień to będzie zero farmienia - pure quest and missions ;D


Czyli mam wolne...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 11:47 
Cytuj  
DM? Trigger NMy? Obowiązkiem każdego OSa będzie pomagać innym OSom.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 12:02 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
DM? Trigger NMy? Obowiązkiem każdego OSa będzie pomagać innym OSom.


DM Yes, Please jak najbardziej 100%...

Ja to bym z chęcią pofarmował: http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Fire_Bomblet
Trigger dropują: http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Friar%27s_Lantern

Tyle, że droga na spot do łatwych nie należy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 12:04 
Cytuj  
Imho pozwolę sobie wtrącić 3 grosze - Bomblet jest Rare - można kupić ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 12:08 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Imho pozwolę sobie wtrącić 3 grosze - Bomblet jest Rare - można kupić ;)


Wiem, że można... tyle, że ja nie zarabiam na craftach ani na fishingu. Nie robię ENMów. A przez ostatnie dwa tygodnie robię praktycznie tylko Eventy z OS (i to tylko te w tygodniu i tez nie wszystkie) i jeden Dynamis z DK. Poza tym zbieram na Haguna, który podskoczył do 2 baniek już. Mógłbym to kupić, gdyż dysponuję taką kasą, ale w sumie bardziej wolę ją wydać na Haguna.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 16:17 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Kang napisał(a):
Imho pozwolę sobie wtrącić 3 grosze - Bomblet jest Rare - można kupić ;)


Wiem, że można... tyle, że ja nie zarabiam na craftach ani na fishingu. Nie robię ENMów. A przez ostatnie dwa tygodnie robię praktycznie tylko Eventy z OS (i to tylko te w tygodniu i tez nie wszystkie) i jeden Dynamis z DK. Poza tym zbieram na Haguna, który podskoczył do 2 baniek już. Mógłbym to kupić, gdyż dysponuję taką kasą, ale w sumie bardziej wolę ją wydać na Haguna.



co za problem wziac paru znajomych i isc pofarmic triggery? umowic sie co do dropa - np split i nazbierac w ten sposob kase na swoj

bo szczerze mowiac nie widze zadnego LSa ktory idzie farmowac dla swoich ludzi item ktory mozna sprzedac/kupic - no chyba ze za punkty...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 00:04 
Cytuj  
Kolejny pozytywny Salvage :)
www.oldstars.pl


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 00:08 
Cytuj  
Propaganda sukcesu dalej działa :D
3x Byakko = 3x Haidate + 2x N.hands

Wszystkie sukcesy kosztem a.hands.
0/21 :D

Z tematów dynamisowych. Chłopaki zmieniają zdanie jak rękawiczki. Teraz już nie chcą żeby OS sponsorowało dreamlands z dropami dla OS...
Robią się zaborczy.
Co o tym sądzicie? Zabrać im zabawki i nasz forcepower, a dynki robić w zakresie OS only?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 08:12 
Cytuj  
Albo robic wlasny, albo znalezc cos powaznego.

Przy okazji godow, dobrze byloby aby ktos operowal lepiej ludzmi, 3 boostujacych monkow ktorzy nie dostaja invite na blasta to wkurwia strasznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 09:55 
Cytuj  
Zang - to były gody, a nie kirin. Czysty gangbang main alliance. Reszta wchodzi jeśli koś padnie...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 10:59 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Z tematów dynamisowych. Chłopaki zmieniają zdanie jak rękawiczki. Teraz już nie chcą żeby OS sponsorowało dreamlands z dropami dla OS...
Robią się zaborczy.
Co o tym sądzicie? Zabrać im zabawki i nasz forcepower, a dynki robić w zakresie OS only?


Z jednej strony OS nie ma wystarczającej liczby chętnych na Dynki (dreamlands ok... mamy chyba... tyle, że sporo osób nie ma AF2 by mieć AF2+1). Z drugiej strony jak DK wtopiło dwa tygodnie temu Bastok w 40 osób to się załamałem. Jednak przy zwykłych Dynamisach zostanę chyba jednak z DK. Może za miesiąc zrobimy Windurst. Chyba, że nie będę miał wyboru (ale ja bardzo nie lubię nie mieć wyboru... wtedy będzie drama).

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 11:42 
Cytuj  
Prawda taka, że jeśli zaczniemy robić w OS to wyboru nie będzie. OS i koniec. Prawda jest taka, że mamy kilku pimpów, którym zależy już na +1, a sponsorowanie, tracenie expa przez noobostwo nieOS to nie jest szczyt ambicji. W tą sobotę Bastok został poprowadzony praktycznie przez ludzi z OS i jakość była zupełnie inna. Tylko jeden półwipe, bo DK pld budził avatary i nam carby zrobił astrala :D

Ja tam jestem za tym żeby z DK dalej chodzić, ale pod warunkiem, że OS będzie miało ten jeden własny event miesięcznie i przede wszystkim, że noobki nie będą stawiać nam warunków - bo to mnie nieco rozeźliło.

Umowa była, że niektórzy chodzą dla OS punktów i nie bidują AF2. Natomiast Dreamworlds to event dla OS ze wsparciem i zapleczem DK, gdzie AF2 -1 tylko OS mogą bidować. Zaczęli wydziwiać po ostatnim sukcesie. W ostatnich dniach mamy tylu chętnych nowych membersów do OS, że po prostu jeśli chłopcom nie odpowiada wspieranie OS - to powiemy im "powodzenia we własnych runach".

Mówiąc w skrócie - jesteśmy lepsi od nich i zasługujemy na lepsze traktowanie. Poprzez ten jeden run miesięcznie dla megapimpów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 11:56 
Cytuj  
Right

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 12:19 
Cytuj  
Z innej beczki. Ten tydzień robi prawie wolny od sky. W środę Divine Might.
Po/przed spróbujemy jedynie Zipa upolować.

Piątek - Ohat + Rostrum pumps.
W jakiś dzień wcisnę jeszcze swift belty. Prawdopodobnie niedziela.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 12:25 
Cytuj  
w piatek moze wpadne "goscinnie" na run, ale to zalezy od tego czy bede w domu.. jesli to nie problem to w niedziele chetnie wpadne na swift belta juz nie goscinnie mimo mojej tymczasowej przerwy od OS eventow


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 12:34 
Cytuj  
Cytuj:
Czysty gangbang main alliance.


Chce byc czesciej w main alliance !!! :P
Zaliczyliscie bastok w sobote? Prawda taka ze te dziewczynki glupieja jak tylko cos nie tak idzie jak powinno byc. Co monka to wipe na pld - jakas paranoja. Albo sie przyloza albo niech sobie szukaja membersow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 12:42 
Cytuj  
W sobotę było 400 monet, clear i brak wipe. Pullowali nasi, leczyli nasi, walczyli nasi. Nie było Jiraya i Shuyn uległ naszym strategiom... Konkretnie poszedł ścieżką DP (szkoda, że Pudziana nie było).

Ostro było tylko gdy Berryl (taru PLD z Deliq?) postanowił tankować avatary po ich uśpieniu lol.

Zang chodź na triggery, nie spóźniaj się na gody - a będziesz w main ;). Ciężko zadowolić wszystkich gdy 6 osób musi stać na "ławce rezerwowych".


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 13:00 
Cytuj  
Jiraya jest daremny, duzo gada, smiesznie, ale skuteczne jego gadanie nie jest. Lepiej niech to bedzie tak ze to nasi beda dowodzic, leczyc, tankowac, a reszta niech sie zajmie wsparciem. Mam nadzieje ze teraz mi sie troche normalnie zrobi z zajeciami rl to zaczne wreszcie normalnie chodzic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.