mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 14:15 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Gli2duS napisał(a):
ale to w końcu doprowadzi do frustracji części ludzi, którzy czekają na swoje itemy, bo od X czasu nie robimy Fafnira, Nidhogga itp.

Taaa... Fafnira nie robimy, {sea} nie robimy... co ja robie w tym LSie? @_@


rozwijasz w sobie altruizm :D

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 14:16 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Poprzednio wszyscy narzekali, ze w kolko robimy Fafniry. :D


dlatego trzeba robić inne rzeczy, żeby zbalansować Fafnira/Nidhogga. wystarczy tylko zrobić ankietę kto i jakich itemów potrzebuje z takiego Sky czy Sea a zobaczysz, że nastroje się poprawią, bo ludzie będą myśleć "dzisiaj idziemy na Fafnira, ale jutro do Sky i może mi x item wpadnie". sam powiedziałeś, że Pixies to duży LS więc takie rzeczy powinniśmy trzaskać non stop, żeby wyekwipować ludzi. ja nie mówiem o robieniu jakichś Ouryu Cometh, czy innych Bahamutów v2, ale o godach z których wypadają itemy w znaczący sposób "ulepszające" LS.

-EDIT-

poza tym pamiętam jak robiliśmy Fafniry o 8 rano i tylko się spieszyłem do pracy, żeby się zalogować, więc jeśli się chce to się może.


Ostatnio edytowano 1 mar 2007, 14:20 przez Gli2duS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 14:19 
Cytuj  
Robimy ostatnio SKY dosc intensywnie. Triggerowane moby tez robimy, KSNM 99, probujemy walczyc z wyrmami, campimy Behemotha i Aspiego itp

Veji --> jesli chodzi o SEA to trzeba mocno cisnac zeby sroda byla SEA only! Zaraz wrzuce info do kalandarza.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 19:05 
Cytuj  
Wczoraj na jormie nawet podburzalem 4 summonerów, że dla melee to chodzimy na miliardy wypadów, godziny kampienia itd, dla smnrow natomiast nie ma praktycznie zadnego sprzetu wiec powinnismy cisnac aby zdobyc te 4 czy 5 capeow dla summonerow, tym bardziej ze to najlepszy sprzet dla summonera - co to za wysilek dla lsa... ale jakos brak było zrozumienia... nie wiem dlaczego.

Ile daja merity i smn skill widac bylo wczoraj na jormie, a +5 smn skill to bardzo duzo!


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 19:29 
Cytuj  
poszlismy do sea w poniedzialek, zainteresowanie - 7 osob... po godzinie zabijania aernow musielismy sie wywarpowac bo Desh szedl na zajecia a zaden mag nie chcial przyjsc... gdyby nawet udalo nam sie popnac DRG nie mialby go kto zabic...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 19:37 
Cytuj  
Ha! Dlatego trzeba robić eventy na punkty - jak trudno popnac aerny to trzeba dac 3 pkty za popa aerna drg i zaraz sie okaże, że bedzie full alliance, :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 19:43 
Cytuj  
JA MAM JEDNO PYTANIE I NIECH MI TO KTOS RACJONALNIE WYTLUMACZY - DLACZEGO ITEMY IDA DO LUDZI KTORZY KUPUJA / SPRZEDAJA KONTA JAK REKAWICZKI LUB KTORYCH KONTA ZOSTALY ZBANOWANE I KUPILI SOBIE NOWE? PO TO ZEBY SPRACIC KOLEJNE R/EXY W KOLEJNYM BAN MAINTANCE? DLACZEGO OSODE DOSTAJE OSOBA KTORA KUPILA SOBIE KONTO Z BARDEM I NIE UMIE NIM W OGOLE GRAC?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 19:54 
Cytuj  
bo jest na kazdym evencie na kazdym camp spocie i ma prawie 300 pkt?

Edit. zreszta. light , rhae mogli mnie outbidowac bez problemu. nie chcieli ich sprawa. jak zbieraja punkty na cos innego. spodziewasz sie ze ktos dostanie osode za 10pkt?


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 20:21 
Cytuj  
no i tak jakby bardem mozna nie umiec grac. na tiamata sie upieralem smn bo alyna ssie na maxa w tank party jako smn. ale przeciez jej tego nie powiem bo sie wyloguje. to powiedzialem ze ide smn bo nie umiem grac brd


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 20:46 
Cytuj  
rozumiem ze masz zamiar chodzic na eventy kilkoma jobami naraz? bo wczoraj strasnzie chciales leviatam gages z Lamii no 9 dla swojego smn ktorym bedzies zna eventy chodzil...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 21:08 
Cytuj  
sorry że się wtrącam ale jeśli ktoś ma punkty to jak dla mnie ma prawo je wydać na cokolwiek zechce nawet jeśli to:
- nie da większego poweru LSowi
- nie spowoduje że LS będzie mieć większe szanse z trudniejszymi mobkami
- nie pomoże LSowi w czymkolwiek
- nie zrobi jakieśtam dramy
itd.
wg mnie nikt nie można ranić uczuć kogokolwiek i informować go po X latach gry że ssie czy nie umie grać czy zaniża poziom czegośtam, nawet jakby chodził na każdy event, udzielał się maxymalnie jak tylko umiał itd.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 21:16 
Cytuj  
no bede chodzil jobami jakis sa potrzebne na tiamata smn pewnie bard gdzieindziej


_________________
Jast v2.0

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 21:41 
Cytuj  
Nie znam do końca sprawy - ale podobne sytuacje miały miejsce już wcześniej - według mnie dobrą dewizą jest: "need before greed".

Sądzę też, że jako CC moglibyśmy się nawet wybrać po rękawiczki z Lamii dla Zjawci - ludzie z Pixies mnie nie obchodzą w ogóle, a wiem, że Zjawcia już od dawna chciałaby je mieć - tym bardziej, że SMNrem gra praktycznie nonstop.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 21:45 
Cytuj  
lol no jak pojdzie sprawdzi ze lamia jest to oczywiscie ze ja tez jej pomoge zdobyc. tylko drop ordr mnie wkurzal ze powiedzmy bede tam siedzial 3 dni kampil zeby ktos inny dostal. nie mam jakiegos cisnienia na to lol


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 23:11 
Cytuj  
Zja, przypieprzasz sie na sile. Priorytety zostaly ustalone (nie powiem ze mi sie podobaja, nie powiem tez ze nie bylo gadki o tym by je zmienic), ludzie maja cala mase pktow. Jak Lesiu napisal, Rha mogl go przebidowac, tak samo Sehr mogl przebidowac Tarcana. To nie ich wina ze Ci ludzie wola sobie chomikowac pkty na nie wiadomo co, albo ludzic sie nadzieja ze dostana cos za bezcen. Jak ktos chce cos bardziej niz inni, moze bidowac, ma pkty i wszystkie je wydaje na ta rzecz to wg mnie jej wlasnie bardziej zalezy na tym dropie i to wlasnie ona powinna go dostac, a nie ktos kto przyjdzie, bidnie, przegra, zrobi /emo, pociagnie za soba pare osob i jest wielka drama. To jest idiotyczne.

Idiotyczny jest tez argument ze ktos gra kupionym kontem. Czyli ze co? Mam pkty, ale nie moze bidowac, bo postac kupil? To czym niby chcesz zachecic takich ludzie to aktywnego udzialu w eventach?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 23:32 
Cytuj  
Nie wiem jak było, ale a propos kupowania konta i punktów to oczywiscie nie mozna kupic konta z punktami, bo to nie ta osoba chodziła - to działa oczywiście w 2 strony - jak ktos dostal bana a kupil sobie nowe konto to moze wykorzystać punkty (na itemy dla nowej postaci), które zdobył na swoim starym koncie.

Odnosnie bidowania - moim zdaniem niech każdy biduje na co ma ochote, oczywiście jeżeli ma punkty.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 00:15 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):

Idiotyczny jest tez argument ze ktos gra kupionym kontem. Czyli ze co? Mam pkty, ale nie moze bidowac, bo postac kupil? To czym niby chcesz zachecic takich ludzie to aktywnego udzialu w eventach?


Tutaj zapewne Zjawci chodzi o argument, że niektórzy bidują różne rzeczy aby podnieść wartość konta- będzie bardziej atrakcyjne w sprzedaży.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 00:39 
Cytuj  
to tak na marginesie powiem ze lesia oddalem za symboliczna sume zeby sansaro mogł wrocic na koncie saia. a nimloth byl oskara zawsze i nic z tego nie mialem. dexy pilka tez dostal zadarmo odemnie.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 07:06 
Cytuj  
To teraz Sansaro gra na koncie Saia? >_____>


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 07:33 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
To teraz Sansaro gra na koncie Saia? >_____>


mistery solved!!

ps. swoją drogą fajnie było po raz pierwszyw życiu zobaczyć Ulli wczoraj :) gdyby drop rate tak nie ssał byłoby jeszcze fajniej :) no ale może to i dobrze, bo by się do Byakko kolejki ustawiały lol!


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.