mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 01:04 
Cytuj  
podlewelowalam dzisiaj WARa do 10 leva i z nudow zabralam się za THFa - powiem tylko jedno - koszmar i masakra :P zabijalo mnie dzisiaj wszystko co tylko lazi wokol Bastok - pszczoly, warmy, lizardy, quady, goby, wilki i szkielety, jedyne co mnie dzisiaj nie zatluklo to baty :P naprawde sie dziwie ze jakims cudem zrobilam 8 level ;) szczerze mowiac to po 4 levie mialam ochote wywalic kompa za okno ;)
jestem uparta fakt ale jakos nie umiem sobie wyobrazic grania dalej THFem - a ja chce Treasure Hunter :D

Saitou - HELP :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 09:43 
Cytuj  
a dlaczego akurat Saitou ?

THF się ciężko lvluje, pprzedewszystki trzeba miec doby mieczyk, na twoim lvl u to chyba sapara, potem, dobry armorek no i tarcze.
Niestety o mobkach typu Even match mozesz zapomniec, a tough omijaj szeroki lukiem. Tutaj tylko jedna technika sie sprawdza, mordowanie masowo mobków typu EP ... oby do 10-11, a potem VD, aczkolwiek THF przed lvl 15 bardzo słabo jest zapraszany do party, bo ma cienki DMG, a po lv 15 dostaje sneak atack co jest bardzo milym ability.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 12:21 
Cytuj  
Zjawcia mam mieczyk Bee Spatha +1 ale on jest od 11 levelu. Niechciałbym go wystawiać na aukcję tylko żeby został w naszym LSie. Jak dingniesz do 11 to Ci go nieodpłatnie pożyczę. A chcę go zostawić bo może mi się przydać jeszcze a szkoda taki mieczyk tracić.

P.S. Potrzebuję "Flame Sword" :P Zsynthuje mi go ktoś :P ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 12:31 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Zjawcia mam mieczyk Bee Spatha +1 ale on jest od 11 levelu. Niechciałbym go wystawiać na aukcję tylko żeby został w naszym LSie. Jak dingniesz do 11 to Ci go nieodpłatnie pożyczę. A chcę go zostawić bo może mi się przydać jeszcze a szkoda taki mieczyk tracić.

P.S. Potrzebuję "Flame Sword" :P Zsynthuje mi go ktoś :P ?


spoko - dajesz material i robimy. Ale moze nie wyjsc za 1 podejsciem.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 13:19 
Cytuj  
A ja nareszcie oddałem Karwackowi 35k i mogę sobie coś kupić :D od razu poleciałem po nowe czary :D mam jeszcze pare tysiaków ale wolałem sobie zostawić na jakiś lepszy sprzęt bo mam z 10 lvlu, niektóre z 8 i tylko jedną rzecz z 12 ;] Jak tylko zrobie tego głupiego WHMa do 11 lvlu to lece na diuny albo qufim :>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 13:23 
Cytuj  
Ja wam propnuje z własnego doświadczenia - doexpujcie sobie suby do lv 20, naprawde, spokuj do lv 40 maina z kupowaniem low lvl sprzet, spells, itd, nie trzeba tego trzymac, poprostu expowanko do lv 40, no i spokuj z wydmami do czasu kiedy tu wrócicie już z własnej woli, aha, najlepiej wogole doexpowac suby lub suba do lv 36-37 bo tyle wam starczy z maiana lv i macie sub po wsze czasy ok.

PS : Edit : Ja w tej chwili przez wlsane lenistwo trzymam sprzet dla BLM-a, WHM-a, THf-a i RNG - potrzebuje na to 3 alty, nie polecam takiej techniki. No nic, zbieram sie, zbieram, ale w koncu dolvluje tego Blm-a i Whm-a do 40


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 17:50 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Krzysiek2099 napisał(a):
........................

P.S. Potrzebuję "Flame Sword" :P Zsynthuje mi go ktoś :P ?


spoko - dajesz material i robimy. Ale moze nie wyjsc za 1 podejsciem.


Kurde jest 5 Flame Swordów na AH w Sandorii ale są po 25k (info by Kyash. Ostatni na AH w Bastok zszedł za 20k). Ale ja mam niestety tylko niecałe 18k. Niewiem czy jest sens kupować materiały na synth i niemieć pewności czy uda się za pierwszym razem (flame sword = fire sword +1 czyli, że niemam pewności czy się uda synth) czy zbierać sos na miecz, który może zostać wykupiony. Chyba że jest ktoś w okolicach Sandorii kto pożyczyłby mi brakującą kwotę i kupił ten mieczyk a ja bym się postarał jak najszybciej oddać sosinę.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 17:57 
Cytuj  
jako ciekawostke powiem ci ze jest quest w wind za ktory revardem jest iron sword - najdrozszy skladnik do flame sword.
Fire sword wyjdzie na 99%, flame ... no nie wiem, ostanio jak robilem sobie axe dla wariorka to helfire wyszedl mi jako 3 a burning claymore za 1 podejsciem - mowie o wersjach +1


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 18:40 
Cytuj  
Nie wiem czy burning claymore by mi sie dla drka nie przydal ^^;

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 20:09 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
jako ciekawostke powiem ci ze jest quest w wind za ktory revardem jest iron sword - najdrozszy skladnik do flame sword.
Fire sword wyjdzie na 99%, flame ... no nie wiem, ostanio jak robilem sobie axe dla wariorka to helfire wyszedl mi jako 3 a burning claymore za 1 podejsciem - mowie o wersjach +1


Tak ale darmowy teleport do Windurst już nie działa. A płacić za transport mi się nie uśmiecha. Jeżeli są jeszcze te Flame Swordy na AH w Sandorii i jeżeli ktoś tam z "naszych" jeszcze jest to chyba wolę dozbierać tę sosinę i od razu kupić ten mieczyk. Ale zobaczymy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 20:58 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Nie wiem czy burning claymore by mi sie dla drka nie przydal ^^;


spoko, material i robie.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 14:50 
Cytuj  
Ok. Rha sprowadził mi Flame Sworda prosto z Jeuno. Kurde fajnie się grało THFem do 4 poziomu. Teraz jestem na 5 i albo będę walił Sapplingi za 50 max 72 exp albo będę zdychał. A chcę podciągnąć go do 9, 10 levelu, żeby mieć go jako suba do WARa. Straszny jest.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 15:34 
Cytuj  
zwlaszcza jak sie suba zapomnialo do tego thfa wziasc :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 22:06 
Cytuj  
z subem WARa tez jest koszmarny :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 01:53 
Cytuj  
Ej nieprawda. Wsadziłem WARa jako suba i jest naprawdę legancko. Ostatnio zatłukłem Young Quada seems though (faktem zurzyłem AS 2hr i WS Fast Blade za 300%. Ale 140 exp przy solo to extra wynik). Mi gra się naprawdę elegancko. Ale miejsca w itemach brakuje. Muszę skończyć eventowy quest z kartami........... właśnie możemy partyjnie pociągnąć ten quest. W grupie więcej kart idzie.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 10:58 
Cytuj  
CIACH przeniesione do tematu "ustawki na expowanie"
viewtopic.php?t=10229&start=20


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 31 gru 2004, 12:34 przez Duszek, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 12:28 
Cytuj  
No mi to ogólnie wieczorami pasuje. Ale z kompa kożastają jeszcze: mój tata, brat, siostra i dziewczyna (mieszka ze mną). Tak więc ustalanie dni na godzinę 20+ w moim wypadku też ma mały sens. Ale właśnie dlatego założyłem wątek "ustawki na expowanie viewtopic.php?t=10229&start=20 ". Ale jutro o 20 to jestem chętny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.