mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 16:45 
Cytuj  
Sorry Zjawcia -> ja dzis odpadam, nie mam czasu... Jutro juz powinenem byc dysponowany, w srode na 100% :oops:

Cytuj:
Czy w FF XI trzeba płacić miesięczny abonament? Jeżeli tak to ile? Czy można dostać FFXI taniej niż 199zł? Jeżeli tak, to gdzie


W dupie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 17:01 
Cytuj  
Asmax zaprezentował typowy dobry styl tego forum. :D

Poszukaj na allegro. Tam można taniej trafić.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 17:21 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Asmax zaprezentował typowy dobry styl tego forum. :D

Poszukaj na allegro. Tam można taniej trafić.


No ale jeśli ktos czeka na gotowa odpowiedź na wszystko to co się dziwisz? Naprawdę nie tak trudno poszukac czegos na własną reke jeśli sie tylko ma dobre chęci...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 17:32 
Cytuj  
No właśnie. Na forum Krypty jest to samo. Już po raz n-ty ktoś się pyta jakie są opłaty za FF11, gdzie poprzednia osoba pytała się o to samo 10 postów wcześniej. Czy to aż tak dużo? Bez kitu te informacje są już chyba wszędzie. Tylko poszukać trzeba. Ja tam już na to pytanie nie odpowiadam (nawet na GG).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 17:33 
Cytuj  
No ja opik wczoraj ladnie wystartowalem z DRK, trafilem do Japsow party, expik calkiem smaczniusi, w godzinke pyknolem prawie 2 lvl ki a potem sie bujalem po calych wydmach z nobami, i niefartem pulnolem cuttera .. co efektywnie zabilo polowe party, potem czarnuch poszedl afk ... i tak stalismy jak pipy z godzinke.
W koncu invitneli do full pt-y komplet ludkow i w trakcie gry jak tluklismy kraba chyba mnie kiknol z party leader :D
Na moje pytanie "?" na ogolnym ktos sie zapytal error ? a ja nacisnolem logout .. dorobilem koncowke expa - 1,5 k do 16 leva solo w La Thiene na orkach.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 18:06 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Asmax zaprezentował typowy dobry styl tego forum. :D


Dokladne odpowiedzi na IDENTYCZNIE sformulowane pytania znajdzie w jednym z podwieszonych topicow. IMO to jakas prowokacja, dlatego tak zareagowalem O_o.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 18:11 
Cytuj  
Nie boj sie Asmax nikt cie nie zje ;)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 18:12 
Cytuj  
:cry:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 18:56 
Cytuj  
Zjawcia - Tak jak napisałem w innym temacie ja w tym tygodniu to więcej czasu mam śr , czw i piątek - całe dnie. Sob i Niedz tylko do 13h. A potem to róznie bo pracuje w dyżurach.


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 23:42 
Cytuj  
kolejne 2 levele suba zaliczone - WAR lev 14 :D
3 party na diunach przez 2 dni - Duch sie bawil w Tanka - to chyba przeznaczenie :P
ale musze przyznac ze zabawa jest swietna i coraz bardziej mi sie to podoba :D --> voke - ladowanie tp - WS - voke - itd


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 01:59 
Cytuj  
nie ujmujac nic twojemu warowi, on jest najnudniejszym tankiem :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 07:14 
Cytuj  
Sait - póki co mam niewielki wybór ;)

i wcale nie jest nudno hyhy zwlaszcza jak WHMowi skonczy sie mp bo party rzucilo sie na mobka IT ;) albo zlinkowal sie 2 :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 4 sty 2005, 08:57 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 07:23 
Cytuj  
Zjawcia póki robię THFa to tankuj, ale jak wrócę do WARa to chcę moją fuchę z powrotem :P

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 08:55 
Cytuj  
Kris - mozesz sobie co najwyzej o tym pomarzyc ;)
moj war/mnk zawsze bedzie mial przewage nad twoim war/thf :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 14:07 
Cytuj  
Zjawcia ale Ty normalnie to grasz MNK/WAR. Tak jak ja normalnie to WAR/THF. Tak poza tym to znow szit jest. Do 18 nie zrobie THFa do 13 bo jestem na 11 3/4 a jeszcze na uczelnie musze jechać.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 03:33 
Cytuj  
Hm. Zrobilłem dziś THFa do 12 levelu. Jutro postaram się do 13go dorobić i można się na Diuny wybrać suby poexpować. Ale to raczej w czwartek. Jutro proponowałbym pozostałym (Zjawcia, Prit, Piter i inni co suby expują) pofarmować zdeka bo na 22, 23 levelu czekają nas poważne zakupy dla mainów (ja dzisiaj farmowałem :)). A jeżeli mamy suby robić to zazwyczaj pożądny sprzęt kupuje się na 11 - 13 levelu bo potem do 16 - 17 nic lepszego niema. A, że expujemy suby do 15 to trzeba się po prostu teraz w sprzęt zaopatrzyć i podciągnąc te suby do 15 max 16 levelu najlepiej do końca tygodnia.

Tak więc Zjawcia, Prit, Piter, Darko, Mamm i Lesiu też: jakieś propozycje na exp subów tak, żeby wszyscy mieli do weekendu suby na 15 levelu. Ja tak jak powiedziałem postaram się być na czwartek z THFem na 13. Jak wam pasuje? I proszę o konkrety bo jak tak dalej będzie to drugiego statika na LSie nie zrobimy nigdy i będziemy się szlajać po przypadkowych party. Możemy nawet o 22 zacząć expować - byleby wszyscy byli (specjalnie podałem 7 osób bo zawsze jest tak, że kogoś niema).

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 07:15 
Cytuj  
1 sprawa - ja mam WARa na 14 wiec nie ma problemu - kilka wieczorow na diunach i mam WARa zrobionego do 20 lev ;)
Kris milo ze zauważyles ze nie jestesmy w stanie zrobic statica - mowie o tym juz od tygodnia - niby sie umawiamy a jak przychodzi co do czego to nikogo nie ma i sie gra w przypadkowych party... cos i sie zdaje ze tego WARa tez zrobie w przypadkowych party...
no i wyglada to tak jak wyglada...

2 sprawa - proponuje przeprowadzke na Qufim Island za jakies 2 tygodnie - do tego czasu podlevelowac suby, nafarmowac kase i pozalatwiac questy w Bastok :) warto byloby isc tam juz zgranym party - takiego na razie nie mamy, o staticu juz nawet wspominac nie bede :/

3 sprawa - niech kazdy w koncu sie zadeklaruje czy chce grac razem czy nie - bo jezeli nic nie wyjdzie z LSowego statica to czas porozglądac sie gdzies indziej...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 14:29 
Cytuj  
Ja to ostatnio GBA SP dorwałem więc jakoś ciężko mi się dorwać do finala ;] A WHMa mam dość tak jak zjawcia THFa ;]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 15:15 
Cytuj  
Prit - przeszło mi od wczoraj ;)

THF to faktycznie jest wyzwanie :D a ja nie lubie sie poddawac :) i mam zamiar do końca weekendu dobic THFa do 15 leva :)
wiec Prit - GBA w kąt i wskakuj w skorke WHMa - wlazimy na diuny i nie wychodzimy stamtad przed DING 15 :D potem mamy spokoj z subem do 30 lev maina ;)

jeszcze czeka mnie expowanie WARa ale na diunach to czysta przyjemność :) mam zamiar zrobic go od razu do 20 lev - spokojnie bede mogla na zmiane expowac na Qufim MNK/WAR i WAR/MNK:)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 15:47 
Cytuj  
Ja osobiscie propnuje dociagniecie subow do 20lvlu. Bedzie spokoj z Valkrum Dunes na dluzszy czas :) BLMa zaczne expowac dzisiaj, jak trafie na dobre party to od 10 do 14 zrobie raz dwa :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.